Zderzenie trzech osobówek i ciągnika. Pięć osób w szpitalu – ZDJĘCIA

Pięć osób trafiło do szpitala w wyniku groźnego wypadku drogowego, w którym brały udział trzy samochody osobowe i ciągnik rolniczy.

Reklamy

Do groźnego wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę, około godziny 22, w miejscowości Kolonia Sokołówka, w powiecie biłgorajskim.

Wstępne ustalenia wezwanych na miejsce policjantów wskazują na to, że 21-letni mieszkaniec gminy Frampol, kierujący BMW, nieprawidłowo wyprzedzał jadący w tym samym kierunku pojazd również marki BMW. W wyniku tego manewru, jadąca z przeciwnej strony, kierująca citroenem 40-latka z gminy Dzwola, „uciekając” przed czołowym zderzeniem zjechała do przydrożnego rowu. 21-latek, wracając na swój pas, uderzył w prawidłowo jadący tym pasem ciągnik rolniczy, którym kierował 31-letni mieszkaniec gminy Modliborzyce.

21-letni kierowca BMW oraz jadący z nim mężczyźni w wieku 18 i 24-lat zostali przetransportowani do szpitali. Pasażerowie, w przeciwieństwie do kierowcy, odnieśli poważne obrażenia. Do szpitala trafił również traktorzysta oraz 40-latka kierująca citroenem.

W wypadku nie ucierpieli 19-letni kierowca drugiego BMW, ani jego pasażerowie – dwie kobiety w wieku 17 i 18-lat oraz 16-latek. Wszyscy są mieszkańcami gminy Frampol.

Badania wykazały, że wszyscy kierujący byli trzeźwi. Droga na czas wykonywania czynności procesowych była całkowicie zablokowana, a policjanci kierowali ruch na wyznaczone objazdy.

Policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

­

(info i fot. KPP Biłgoraj)


Zobacz też:

Uwaga na fałszywe SMS-y o kwarantannie! – ZDJĘCIA

Uwaga na fałszywe SMS-y o kwarantannie! – ZDJĘCIA