Zderzenie trzech pojazdów. Do szpitala trafiło 7 osób, w tym 4 dzieci

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Krasnymstawie na krajowej 17-ce. Samochód osobowy zderzył się z innym dwoma pojazdami. 7 osób trafiło do szpitala w tym czworo dzieci w wieku od 3 do 9 lat.

Reklamy

 

Wczoraj około godziny 15:00 dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu w Krasnymstawie. Na miejscu policjanci ustalili, że kierująca Oplem nie ustąpiła pierwszeństwu przejazdu kierującej samochodem marki Mitsubishi czym doprowadziła do zderzenia pojazdów.

Następnie w wyniku zderzenia, samochód marki Opel uderzył w  prawidłowo stojący w związku ze znakiem ,,Stop’’ samochód marki Audi. Sprawczyni kolizji wiozła ze sobą troje pasażerów, w tym dwoje dzieci w wieku 3 i 4 lat. Jak się okazało w sierpniu straciła ona uprawnienia do kierowania pojazdami w związku z jazdą w stanie po użyciu alkoholu.

Pasażerami samochodu marki Proton również były małoletnie dzieci – w wieku 6 i 9 lat. Wszyscy uczestnicy zdarzenia  trafili do miejscowego szpitala, na szczęście skończyło się na ogólnych potłuczeniach. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu oraz jazda z nadmierną prędkością, to główne przyczyny zdarzeń drogowych na terenie powiatu krasnostawskiego. Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców o rozwagę i ostrożność.   źródło i fot. KPP Krasnystaw