15 lipca 2024

Zginął w wyniku eksplozji? Policja i prokuratura ustalają okoliczności śmierci 41-letniego mężczyzny

41-latek zginął na miejscu najprawdopodobniej w wyniku eksplozji. Według wstępnych ustaleń, śmierć mężczyzny nastąpiła wskutek odniesionych obrażeń, spowodowanych wybuchu materiałów łatwopalnych samodzielnej konstrukcji. Trwają czynności, które pozwolą na ustalenie szczegółów tego zdarzenia.

Reklamy

 

Do zdarzenia doszło w miejscowości Babice w gm. Obsza. Wstępne ustalenia policji i prokuratury wskazują, iż na polu w rejonie jednej z posesji, 41-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Wcześniej doszło tam do eksplozji materiałów łatwopalnych najprawdopodobniej samodzielnej konstrukcji.

Będący na miejscu prokurator wykluczył, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia sekcji, która szczegółowo określi przyczynę zgonu 41-latka.

Reklamy

Trwa śledztwo mające na celu dokładne ustalenie wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Ponadto z informacji funkcjonariuszy wynika, że w przeszłości mężczyzna odnosił ciężkie obrażenia ciała, będące następstwem podobnych wydarzeń.

 

 

źródło i fot. KPP Biłgoraj

Reklamy