Złamana latarnia przygniotła samochód

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj na ul. Brzeskiej w Białej Podlaskiej. Na łuku drogi samochód marki audi wypadł z jezdni i uderzył latarnię, która złamała się i upadła na auto. Na szczęście kierujący pojazdem obywatel Białorusi nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Reklamy


Do kolizji doszło wczoraj rano na ul. Brzeskiej w Białej Podlaskiej. Na łuku drogi kierujący samochodem marki audi nie dostosował prędkości do warunków jazdy, wypadł z jezdni i uderzył przodem pojazdu w latarnię. 

W wyniku uderzenia latarnia złamała się i upadając przygniotła samochód. Kierujący samochodem 42-letni obywatel Białorusi miał dużo szczęścia, ponieważ mimo głębokiego wgniecenia dachu w miejscu gdzie siedział nie odniósł obrażeń ciała.

Reklamy

Sprawca kolizji był trzeźwy i za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci ukarali go mandatem karnym.

Miejsce zdarzenia natychmiast zostało zabezpieczone przez specjalistów, ponieważ tuż przed kolizją Białorusin wyprzedził samochód Pogotowia Energetycznego i to pracownicy zakładu energetycznego pierwsi powiadomili Policję o zdarzeniu.źródło i fot. KMP Biała Podlaska