Zosin: Wolontariusze WOŚP zebrali ponad 3 tysiące

Wolontariusze i dzieci z Zosina dziękują wszystkim, którzy byli z nami i nas wspierali.

Reklamy

Wolontariusze i dzieci z Zosina dziękują wszystkim, panu Staroście i uczestnikom zabawy oraz wlascicielowi Restauracji „Szałas”, straży granicznej z Hrubieszowa i Horodła, szpitalowi w Hrubieszowie, Komendzie Policji, po prostu wszystkim tym, którzy byli z nami i nas wspierali.

Dzięki Wam wolontariusze z Zosina zebrali ponad TRZY TYSIĄCE złotych. Jest to ogromna suma na pięcioro wolontariuszy. Pragniemy jednak zaznaczyć, że w zbiórce udział brały wszystkie dzieci z Zosina. Widać po tym, że gdy ludzie się jednoczą, to potrafią zdziałać wszystko. Za ich pracę i poświęcenie czasu dziękujemy.

Zabawa przygotowana przez panie z KGW Zosin była super, o godzinie 20:00 odbyło się puszczanie światełka do nieba, było to piękne i ciekawe zdarzenie, ważne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a co najważniejsze dzieci tego dnia nauczyły się, że warto pomagać.

W imieniu dzieci pragnelibyśmy także podziękować i pozdrowić harcerzy z Hrubieszowa, z którymi wspólnie dokonali zbiórki na przejściu granicznym w Zosinie.

Jeszcze raz pragniemy wszystkim podziekować i życzymy miłego dnia.