Zrekonstruowano twarz mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w Chełmie

Tak mógł wyglądać za życia mężczyzna, którego zwłoki znalezione zostały w kwietniu br. w Chełmie. Pomimo prowadzonego w tej sprawie postępowania dotychczas nie ustalono jego tożsamości. Badania antroposkopijne przeprowadzone przez Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji pozwoliło na podstawie czaski zrekonstruować prawdopodobny wygląd jego twarzy.

Reklamy

Komenda Miejska Policji w Chełmie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Chełmie prowadzi postępowanie mające na celu wyjaśnienie okoliczności śmierci mężczyzny, którego tożsamość nie została dotychczas ustalona. Jego zwłoki w stanie znacznego rozkładu znalezione zostały w dniu 10 kwietnia 2013 r. w komórce przy ul. Mickiewicza w Chełmie. Badania antroposkopijne przeprowadzone przez Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji pozwoliło na podstawie czaski zrekonstruować prawdopodobny wygląd jego twarzy. Wiek mężczyzn określony został na około 50 lat.
 
Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt w tej sprawie z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod nr tel. (82) 560 12 10 lub telefon alarmowy 997 / 112.
 
 
 
źródło i fot: KMP Chełm (E.C.)