117. Najszybszych pań w biegu na 1000 m. z powiatu hrubieszowskiego

Poniżej prezentacja tabel kobiet na dystansie 1000 m w historii lekkiej atletyki powiatu hrubieszowskiego. Wynik rekordowy należy od 36 lat do fenomenalnej multi medalistki mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych Marii Paczos, a obecnie trenerką Luksemburga. Najstarszy wynik pochodzi z 1967 r. a należy do Wandy Chwedun z Nowosiółek. Najnowsze z tego roku uzyskała Agata Trybuła i jest kilka jeszcze dziewcząt, które w drugiej części sezonu wprowadzić zmiany, a ja chętnie to uczynię.

Reklamy

 

1000 m – Pomiar łączny (PE + PR)

Stan 26.07.2016 r.


1000 m

1.     

2:48,2*

Paczos

Maria

ZS2/LO Hrubieszów

1980

2.     

2:55,0*

Ulidowska

Marzanna

ZS2/LO Hrubieszów

1980

3.     

2:55,96

Klik

Małgorzata

ZS1/ZSOdz. Hrubieszów

1996

4.     

2:56,44

Muzyczuk

Małgorzata

Unia

1983

5.     

2:56,6*

Paczos

Barbara

Unia

1981

6.     

2:58,08

Stadnicka

Patrycja

ZS Turkowice

2004

7.     

2:59,9*

Kwaśniewska

Irmina

ZS2/LO Hrubieszów

1979

8.     

3:00,2*

Watras

Łucja

ZS2/LO Hrubieszów

1975

9.     

3:01,38

Głowacz

Maria

ZS1/ZSOdz. Hrubieszów

1994

10. 

3:01,8*

Lizak

Barbara

ZS/ZSR Turkowice

1981

11. 

3:02,10h

Hojda

Maja

ZS 2 G.

Hrubieszów

2010

12. 

3:02,5*

Mil

Beata

Unia

1986

13. 

3:02,99h

Lenard

Beata

ZSR Hrubieszów

1985

14. 

3:03,3*

Śniosek

Halina

ZS2/LO Hrubieszów

1983

15. 

3:04,3*

Turzyńska

Elżbieta

LO Hrubieszów

1986

16. 

3:05,04h

Mirowska

Ewa

ZSR Turkowice

1984

17. 

3:05,94h

Jędruszko

Justyna

ZSZ 2 Hrubieszów

1998

18. 

3:06,1*

Korzeniowska

Barbara

LO Hrubieszów

1980

19. 

3:06,7*

Skibińska

Aneta

LO Hrubieszów

1989

20. 

3:07,9*

Mech

Beata

ZSOd. Hrubieszów

1989

21. 

3:08,0*

Dworak

Urszula

ZST Turkowice

1983

22. 

3:09,1*

Tokarska

Magdalena

Unia

1980

23. 

3:09,2*

Boczkowska

Maria

LO Hrubieszów

1980

24. 

3:09,78h

Chrzanowska

Grażyna

ZSE Hrubieszów

1993

25. 

3:10,7

Rapa

Justyna

LO Hrubieszów

1996

26. 

3:11,21

Skwarek

Marta

ZSR Turkowice

1983

27. 

3:11,9

Wilczek

Bożena

LO Hrubieszów

1975

28. 

3:11,99

Kościołko

Anna

Unia Hrubieszów

2003

29. 

3:12,63

Kwiatkowska

Agnieszka

SP Przewodów

1992

30. 

3:12,76

Tryniewska

Agnieszka

ZSR Turkowice

1988

31. 

3:13,0

Safin

Wanda

LO Hrubieszów

1979

32. 

3:13,03

Musur

Ewa

ZSR Turkowice

1983

33. 

3:13,54

Seń

Bożena

ZSR Turkowice

1983

34. 

3:13,56

Kuniczuk

Małgorzata

LO Hrubieszów

1987

35. 

3:14,1

Chomik

Henryka

LO Hrubieszów

1981

36. 

3:14,35

Węs

Anna

ZSMR Hrubieszów

1997

37. 

3:14,6

Chwedun

Wanda

LZS Nowosiółki

1967

38. 

3:14,94

Smyk

Agnieszka

G. Mircze

2003

39. 

3:15,1

Jóźwiak

Alicja

ZSR Turkowice

1980

40. 

3:15,15

Śliwińska

Joanna

SP 2 Hrubieszów

1997

41. 

3:15,8

Danilczuk

Elżbieta

ZSR Hrubieszów

1989

42. 

3:15,98

Brzoza

Marlena

LO Hrubieszów

1998

43. 

3:16,02

Wołyniec

Oliwia

ZS 2 G. Hrubieszów

2015

44. 

3:16,23

Koronowicz

Alicja

Unia

1987

45. 

3:16,62

Lenard

Joanna

LO Hrubieszów

1990

46. 

3:17,22

Łyciuk

Beata

Hrubieszów

1992

47. 

3:17,3

Gontarz

Elżbieta

ZSR Hrubieszów

1985

48. 

3:17,78

Sznura

Elżbieta

ZSR Hrubieszów

1990

49. 

3:18,1

Turek

Iwona

ZSR Turkowice

1984

50. 

3:18,33

Serwan

Marcelina

SP 3 Hrubieszów

1993

51. 

3:18,8

Czuryło

Bożena

LO Hrubieszów

1979

52. 

3:19,8

Banach

Barbara

ZSR Turkowice

1975

53. 

3:20,4

Szumiata

Monika

SP 2 Hrubieszów

1988

54. 

3:21,56h

Ulanicka

Marianna

ZS 2 Hrubieszów

2010

55. 

3:22,48

Steciuk

Ilona

G. Horodło

2005

56. 

3:23,2

Wrzos

Agnieszka

LO Hrubieszów

1984

57. 

3:23,44

Bielecka

Agata

SP 2 Hrubieszów

1998

58. 

3:23,54

Koszałko

Alicja

SP 3 Hrubieszów

1996

59. 

3:23,67

Koszałko

Joanna

G. ZS 2 Hrubieszów

2006

60. 

3:23,69h

Trybuła

Agata

ZS 3 Hrubieszów

2016

61. 

3:23,85

Chmielewska

Urszula

ZSR Hrubieszów

2003

62. 

3:23,94

Kaczoruk

Aneta

G. Werbkowice

2003

63. 

3:24,08

Podgórska

Mariola

ZSR Hrubieszów

1996

64. 

3:25,30

Palichleb

Marta

ZSR Turkowice

1994

65. 

3:25,4

Paluch

Marzena

SP 2 Hrubieszów

1979

66. 

3:25,5h

Matraszek

Agnieszka

ZSR Hrubieszów

1992

67. 

3:25,8

Guzik

Teresa

Unia

1984

68. 

3:25,9

Bida

Joanna

SP Turkowice

1980

69. 

3:26,2

Kula

Ewa

ZSR Turkowice

1991

70. 

3:26,71

Soja

Wiktoria

G. 3 Hrubieszów

2011

71. 

3:26,8

Ziobro

Dorota

SP 2 Hrubieszów

1985

72. 

3:26,9

Borsukiewicz

Elżbieta

LO Hrubieszów

1982

73. 

3:27,2

Iwańczuk

Gabriela

SP 2 Hrubieszów

1979

74. 

3:27,5

Cierech

Maria

LO Hrubieszów

1975

75. 

3:27,5

Paluch

Bernarda

ZSR Turkowice

1975

76. 

3:27,50

Waś

Karolina

ZS 2 G. Hrubieszów

2015

77. 

3:27,95

Bartnik

Dorota

SP 2 Hrubieszów

2000

78. 

3:28,8

Kwaśniak

Bożena

SP 2 Hrubieszów

1979

79. 

3:29,5

Szykuła

Jadwiga

ZSR Turkowice

1980

80. 

3:29,7

Skindzier

Anna

SP Ślipcze

1990

81. 

3:29,86

Skorupa

Łucja

ZSM 1 G. Hrubieszów

2015

82. 

3:30,21

Załuska

Urszula

G. Horodło

2011

83. 

3:30,27

Tokarczuk

Diana

SP 3 Hrubieszów

1996

84. 

3:30,6

Martyniuk

Teresa

Unia Hrubieszów

1974

85. 

3:30,82

Jureczko

Renata

SP Werbkowice

1998

86. 

3:30,85

Steciuk

Ilona

G. Horodło

2004

87. 

3:30,93

Śmiszek

Agnieszka

Unia

1987

88. 

3:31,17

Patyjewicz

Marta

SP Horodło

1996

89. 

3:31,22

Skóra

Agnieszka

?

1988

90. 

3:31,4

Izmajłowska

Jadwiga

?

1987

91. 

3:31,41

Podgórska

Mariola

ZSR Hrubieszów

2000

92. 

3:31,5

Chwastek

Bożena

SP 2 Hrubieszów

1975

93. 

3:32,05

Wojciechowska

Angelika

G. Horodło

2010

94. 

3:32,3

Kuczak

Jolanta

ZSR Turkowice

1980

95. 

3:32,51

Łatka

Agnieszka

G.2 Hrubieszów

2007

96. 

3:32,89

Zielińska

Ewelina

G. Horodło

2002

97. 

3:33,06

Romańska

Katarzyna

LO Hrubieszów

1997

98. 

3:33,2

Martyniuk

Jolanta

SP 1 Hrubieszów

1975

99. 

3:33,2

Chomik

Henryka

LO Hrubieszów

1979

100. 

3:33,8

Mróz

Beata

SP Przewodów

1991

101. 

3:34,09

Knap

Elżbieta

SP Czerniczyn

1986

102. 

3:34,1

Majewska

Barbara

SP2 Hrubieszów

1983

103. 

3:34,33

Bojarczuk

Joanna

G.ZS2 Hrubieszów

2007

104. 

3:34,50

Rybczyńska

Iwona

ZSZ2 Hrubieszów

1994

105. 

3:34,53

Kaczyńska

Barbara

G. Horodło

2002

106. 

3:34,98

Kaczyńska

Anna

SP Horodło

1994

107. 

3:35,03

Wilkos

Magdalena

G.2 Hrubieszów

2002

108. 

3:35,14

Kulpa

Katarzyna

SP Hulcze

1997

109. 

3:35,36

Bernacka

Monika

SP Mircze

1998

110. 

3:35,58

Więch

Magdalena

SP2 Hrubieszów

1998

111. 

3:35,64

Śmietanka

Olga

ZSM 3 SP Hrubieszów

2015

112. 

3:35,8

Kolasa

Ewa

SP2 Hrubieszów

1986

113. 

3:35,59

Balcer

Dorota

ZSR Hrubieszów

2000

114. 

3:36,3

Serwan

Wioletta

SP2 Hrubieszów

1989

115. 

3:36,34

Krotkiewicz

Karina

ZS2G. Hrubieszów

2015

116. 

3:37,1

Mrozowska

Marta

SP Mircze

1991

117. 

3:37,54

Kukiełka

Agnieszka

G.1 Hrubieszów

2000

 

Uwaga!

h – wynik z hali

* – pomiar ręczny

 


Opracował – Marek A. Kitliński (mak)

Foto – archiwum własne i zawodników