12 miejsce Jedynki na Mistrzostwach Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych (ZDJĘCIA)

Sztafeta przełajowa Szkoły Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie zajęła 12 miejsce w rozegranych w Olecku Mistrzostwach Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Reklamy

26 października 2021 r. w Olecku (woj. warmińsko – mazurskim) odbyły się międzyszkolne Mistrzostwa Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych 6 x 1000 m, do których w ramach Igrzysk Szkolnego Związku Sportowego (SZS) po zwycięstwach w zawodach powiatowych, rejonu zamojskiego i woj. lubelskiego przystąpili pod kierownictwem mgr. Tomasza Magdziaka uczniowie klas VI i młodszych z SP nr 1 im. Bolesława Prusa w Hrubieszowie. Po ambitnych biegach zajęli 12 miejsce w kraju!

­

Ze strony SP 1 Hrubieszów:

Niewątpliwie sam udział w Mistrzostwach był dla naszych uczniów sporą nobilitacją, oraz możliwością sprawdzenia się z najlepszymi drużynami w kraju. Chłopcy walczyli bardzo ambitnie, a każdy walczył za dwóch, starczyło to nam na 12 miejsce.

Chłopcy pobiegli w składzie: Maciej Borzęcki, Karol Krajewski, Mikołaj Czerkawski, Kajetan Szewc, Tomasz Pawlos, Wojciech Malinowski, rez. Franciszek Kogut.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Gminie Miejskiej Hrubieszów, Pani Marcie Majewskiej za wsparcie finansowe wyjazdu, bez którego nie odbyłby się ten wyjazd. Urząd Miasta wspierał nas na każdym szczeblu rozgrywek, co niewątpliwie zaowocowało naszym wielkim sukcesem.

­

Gratulujemy młodym przełajowcom i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

­

Kadra wf SP Nr 1 Hrubieszów im. Bolesława Prusa:

Edyta Kucharska – dyrektor szkoły

Irena Tarcz

Tomasz Królicki

Tomasz Magdziak

Andrzej Podlewski

­

Opracował – mak

Foto – SP 1 Hrubieszów


Zobacz też:

Przełajowcy z Jedynki najlepsi w województwie i awansowali na Mistrzostwa Polski! (ZDJĘCIA)

Przełajowcy z Jedynki najlepsi w województwie i awansowali na Mistrzostwa Polski! (ZDJĘCIA)


LubieHrubie na Instagramie