16 Bieg „Cukrowniczy” w Werbkowicach

HrubieszówWerbkowice

Reklamy

Biegi rozegrano w niedzielę 26 IV 2009 r. przy ładnej ale wietrznej pogodzie, start i meta we wszystkich biegach przy Domu Kultury. Uczeń P. Hraciuk z Kopyłowa zajął wyższe miejsce niż jego nauczyciel A. Jabłoński, ale w różnych biegach. Zabrakło parlamentarzystów i samorządowców.

Na starcie nie zabrakło lekkoatletów z Unii, którzy musieli jechać na własny koszt. Dobrze, że to nie jest aż tak daleko…

– W najmłodszej kategorii wiekowej 98 i mł. na 800 metrów dobrze zaprezentowała się Wiktoria Ciesielczuk, która była na ostatnim schodku podium.

– Ciesielczuk Oliwia w tym biegu była jedną z najmłodszych uczestniczek. Ta jednak lepiej pobiegła od niektórych starszych roczników. Dobiegła 22.

Startowało 37 osób!

– W biegu na również 800m w kat. 97-96 Soja Wiktoria dobiegła na 6 pozycji, a jej koleżanka Smyk Jagoda na 11.

– Dobrze zaprezentował się w tej samej kategorii wiekowej, ale na dystansie 1200m Michał Woźniak dobiegł na 4 pozycji.

– Był to mocno obstawiony bieg, ponieważ pierwszą trójkę, można już widzieć na biegach Wojewódzkich, z bardzo dobrymi miejscami. Na dystansie 1200m i w kat. 94-95 Worożbit Paulina była 6, a tuż za nią Soja Wiktoria.

– Również jednym z mocnym biegów był w roczniku 93-92. Zacięta walka była o miejsce I pomiędzy Magdą Paluch z Agrosu Zamość, a Hojdą Mają. Jednak ta I wygrała. Marianna Ulanicka uplasowała się na III pozycji, również z niewielką stratą.

– W kat. 93-92 na 1500m Szostak Paweł pokazał się niestety na 8 pozycji, jego kolega Mikołaj Raczyński 2 miejsca dalej. Sprinter Kamil Nowicki, pokazał klasę i był 14.
Biegało 25 chłopców.

– W następnej kategorii wiekowej 91-90 na 1500m Aneta Teterycz, dobiegła 3… Przegrała ze znaną Ewą Jacniak i Pauliną Nieścior.

– Mielniczuk Adrian, przybiegł niestety poza podium w najgorszym miejscu dla sportowca.

– Nie zabrakło również Artura Jabłońskiego, który w mocnej obsadzie dobiegł na 4 pozycji z kilkoma setnymi do Dariusza Kuzdry!

DZIUBA BOGDAN 74 VIKTORIA STALOWA WOLA 35 21,51,9
OLEFIRENKO IGOR 90 UKRAINA 21,53,1
KUZDRA DARIUSZ 75 AGROS ZAMOŚĆ 32 22,10,6
JABŁOŃSKI ARTUR 81 UNIA HRUBIESZÓW 29 22,31,9
NOWOGRODZKI DAWID 88 AGROS ZAMOŚĆ 27 23,06,3
BUCZAK TOMASZ 89 AGROS ZAMOŚĆ 26 23,09,7

Niespodzianką i zdziwieniem zarazem było to, że Agnieszka Łatka wystartowała CHODEM w biegu głównym kobiet z całkiem niezłym rezultatem. Dostała za to mały upominek + nagrodę pieniężną.

Wszystkim Gratulujemy! I życzymy powodzenia 3 maja w Puławach.

Kibic

***

Bieg główny – kobiety – 7,5 km

1 BIELOWOL TATIANA 88 UKRAINA 26,56,2

2 MACH ANGELIKA 91 ZNICZ BIŁGORAJ 27,04,7

3 BOJARCZUK MONIKA 89 RADZYŃ PODLASKI 27,23,1

4 JAKIMOWICZ NATALIA 68 UKRAINA 28,02,7

5 ŻÓŁKIEWSKA MAŁGORZATA 72 LW BOGDANKA 28,41,9

6 SEMYRYNA KATARZYNA 86 UKRAINA 28,51,6

7 OGÓREK SYLWIA 91 AGROS ZAMOŚĆ 30,22,7

8 KOSOWSKA EMILIA 93 NEFRYT LUBARTÓW 32,49,8

CHÓD ŁATKA AGNIESZKA 91 UNIA HRUBIESZÓW

Bieg główny – mężczyźni – 7,5 km

1 DZIUBA BOGDAN 74 VIKTORIA STALOWA WOLA 21,51,9

2 OLEFIRENKO IGOR 90 UKRAINA 21,53,1

3 KUZDRA DARIUSZ 75 AGROS ZAMOŚĆ 22,10,6

4 JABŁOŃSKI ARTUR 81 UNIA HRUBIESZÓW 22,31,9

5 NOWOGRODZKI DAWID 88 AGROS ZAMOŚĆ 23,06,3

6 BUCZAK TOMASZ 89 AGROS ZAMOŚĆ 23,09,7

7 NOWOSAD PAWEŁ 84 UKRAINA 23,14,4

8 DALEKA ANDRZEJ 90 UKRAINA 23,31,7

9 NASTAŁEK TOMASZ 68 TOMASZÓ LUB. 23,42,9

10 LISTOPAD DARIUSZ 71 CHEMIK AD BLUE PUŁAWY 24,00,0

11 ĆWIK HUBERT 77 AGROS ZAMOŚĆ 24,18,4

12 MARKIEWICZ MATEUSZ 88 AGROS ZAMOŚĆ 24,45,0

13 PODLIPNY MAREK 74 LW BOGDANKA 24,55,9

14 KAMOLA KAZIMIERZ 60 CHEMIK AD BLUE PUŁAWY 25,33,9

15 ŁAŃCUCKI STANISŁAW 58 VIKTORIA STALOWA WOLA 25,36,4

16 GRUCA KRZYSZTOF 60 LW BOGDANKA 25,57,2

17 SZADY TOMASZ 85 UNIA HRUBIESZÓW 26,00,0

18 MICHALAK TOMASZ 79 TAMARATON LUBLIN 26,34,8

19 MURAT JAN 53 CHEMIK AD BLUE PUŁAWY 26,41,7

20 BIAŁY PIOTR 61 SKB KRAŚNIK 26,50,6

21 BELOWSKI MATEUSZ 91 CHEMIK AD BLUE PUŁAWY 27,06,8

22 OŻÓG MIROSŁAW 69 CHEŁM 27,23,1

23 SZCZYPEK JAN 58 LW BOGDANKA 27,54,6

24 KOGUCIUK TOMASZ 81 CHEŁM 27,57,9

25 DANIELAK TOMASZ 85 SITNO 28,11,9

26 DZIUROŃ KAZIMIERZ 46 OSP SZCZPIATYN 28,32,6

27 KOT LESZEK 51 LW BOGDANKA 29,19,1

28 WILGOS MAREK 87 UNIA HRUBIESZÓW 29,22,3

29 NOWACKI DARIUSZ 92 NEFRYT LUBARTÓW 29,41,9

30 OSTRYKIEWICZ HENRYK 49 TOMASZÓW LUBELSKI 29,47,4

31 SIKORSKI STANISŁAW 61 LW BOGDANKA 30,15,6

32 WRONA JERZY 62 KRĘŻNICA JARA 30,44,2

33 STĘPIEŃ KONRAD 79 TAMARATON LUBLIN 31,55,1

34 DUDZIAK ANDRZEJ 47 LW BOGDANKA 34,06,7

35 KOGUCIUK ROBERT 67 CHEŁM 36,16,8

36 TURCZYNIAK MARIAN 58 ZAWADA 36,46,8

37 PAWŁOWICZ ROBERT 79 START LUBLIN 53,38,5

38 PASKO ROBERT 71 START SIEDLCE 70,00,5

Biegi młodzieżowe:

Dziewczęta ur. 1998 i mł. – 800 m

1 CHORĘBAŁA ELIZA 1998 ZNICZ BIŁGORAJ

2 KULIK NATALIA 1998 SP WERBKOWICE

3 CIESIELCZUK WIKTORIA 1998 SP3 HRUBIESZÓW

4 LIPIAN MAGDALENA 1998 SP2 TOMASZÓW

5 KLISZCZ GABRIELA 1998 SP WERBKOWICE

6 BEDNARZ OLIWIA 1998 SP2 TOMASZÓW

7 BUDZAJ KAMILA 1998 SP2 TOMASZÓW

8 PRUS BARBARA 1998 SP PODHORCE

9 DMITRUK IWANNA 1999 SP MALICE

10 JAKUBIAK ALICJA 1998 SP DOŁHOBYCZÓW

11 BRZOZOWSKA JAGODA 1998 SP PODHORCE

12 LEKAW IZABELA 1998 ZNICZ BIŁGORAJ

13 GRANDYS OLA 1998 SP TEREBIŃ

14 HOLOSYMIUK PAULINA 1998 SP HOSTYNNE

15 BUDENKO MICHALINA 1998 SP SITNO

16 ANTOSZEK SYLWIA 1998 SP SITNO

17 BURDA NATALIA 1998 SP HOSTYNNE

18 RYBCZYŃSKA WIKTORIA 1999 SP MALICE

19 POŻOGA MONIKA 1999 SP MALICE

20 BAJERCZAK DOROTA 1998 SP KOPYŁÓW

21 OGONOWSKA KLAUDIA 1998 SP SAHRYŃ

22 CIESIELCZUK OLIWIA 2001 SP3 HRUBIESZÓW

23 TROCHIMOWICZ EWELINA 1998 SP HOSTYNNE

24 OPALIŃSKA ANNA 1998 SP DOŁHOBYCZÓW

25 KRAWCZUK KAMILA 1998 SP MALICE

26 GIERLASIŃSKA ALEKSANDRA 2000 SP GOZDÓW

27 WYSOCZYŃSKA ANNA 1998 SP DOŁHOBYCZÓW

28 SAS PAULINA 1998 SP WERBKOWICE

29 SŁONIEC JADZIA 1999 SP GOZDÓW

30 ŁUKASIUK AGNIESZKA 2000 SP MALICE

31 JASINA PAULA 1998 SP TEREBIŃ

32 SZEWCZUK KAROLINA 2000 SP WERBKOWICE

33 LEŚNIEWSKA ALICJA 2000 SP 45 LUBLIN

34 SKINDZIER ANNA 2000 SP GOZDÓW

35 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA 2001 SP WERBKOWICE

36 MATWIEJCZU MARLENA 2001 LUBLIN

37 ĆMIEL WIKTORIA 2001 SP HOSTYNNE

800 m chłopcy – ur. 1998 i mł. – 800 m

1 JACHOREK MICHAŁ 1998 SP MIĄCZYN

2 CYMBAŁA SZYMON 1998 SP 2 TOMASZÓW

3 SIEDLECKI PRZEMYSŁAW 1998 SP HOSTYNNE

4 SENDECKI DAWID 1998 SP 2 TOMASZÓW

5 DZIDUCH MATEUSZ 1998 ZNICZ BIŁGORAJ

6 BUKAŁA ADRIAN 1998 SP 2 TOMASZÓW

7 DUDEK PIOTR 1998 SP SITNO

8 MATWIEJCZUK FILIP 1999 LUBLIN

9 WYSOK PATRYK 1998 SP SITNO

10 FAL JAKUB 1998 SP DOŁHOBYCZÓW

11 DEC RAFAŁ 1999 SP WERBKOWICE

12 ADAMOWICZ DAWID 1998 SP TEREBIŃ

13 SAMULAK PATRYK 1999 SP SITNO

14 MUSIAŁ ADRIAN 2000 SP WERBKOWICE

15 DEC DAWID 2000 SP GOZDÓW

16 PETZ SEBASTIAN 1998 SP SITNO

17 ADAMOWICZ MATEUSZ 1999 SP TEREBIŃ

18 TUREK KAMIL 1998 SP TEREBIŃ

19 SKOTNICKI ARKADIUSZ 2000 SP WERBKOWICE

20 ŁAPPO KAMIL 2000 SP WERBKOWICE

21 SKOPURA IRENEUSZ 1998 SP SAHRYŃ

22 TUCKI KAROL 1999 SP ZAMOŚĆ

23 ŁOPOCKI ŁUKASZ 1998 SP HRUBIESZÓW

24 ŁYGAS MATEUSZ 1998 SP SITNO

25 LIGOCKI KAMIL 1998 SP MALICE

26 KURZEPA ARKADIUSZ 2000 SP SAHRYŃ

27 ROMAŃSKI SZYMON 1998 SP WERBKOWICE

28 GAJEWSKI MATEUSZ 2000 SP WERBKOWICE

29 KRAWCZUK JAKUB 2000 SP MALICE

30 DOROSZCZUK DOMINIK 2002 SP WERBKOWICE

31 SOŁODUCHA GRZEGORZ 1998 SP SAHRYŃ

32 KOŁODZIEJEK GRZEGORZ 2001 SP SAHRYŃ

33 JOCHANIUK GRZEGORZ 1998 SP TEREBIŃ

34 ADAMOWICZ PAWEŁ 2001 SP TEREBIŃ

35 KULIK KONRAD 1999 SP HOSTYNNE

36 TROCHIMOWICZ MATEUSZ 1999 SP HOSTYNNE

37 SAS AREK 2000 SP WERBKOWICE

38 PLOEGER STANISŁAW 1999 SP WERBKOWICE

39 OSTASZ BARTŁOMIEJ 2000 SP WERBKOWICE

40 WAŻNY MACIEJ 2000 SP GOZDÓW

41 BORYS SZYMON 2000 SP WERBKOWICE

42 RAFALSKI OLIWIER 2000 SP WERBKOWICE

43 SŁOTWIŃSKI KRYSTIAN 2000 SP WERBKOWICE

44 BAK MATEUSZ 1998 SP WERBKOWICE

45 ŻOŁNIERCZUK WIKTOR 2001 SP WERBKOWICE

Dziewczęta – ur. 1996/97 – 800 m

1 MIELCAREK BEATA 1996 SP GORAJEC

2 TUSTANOWSKA NATALIA 1997 SP 50 LUBLIN

3 JÓŹWIK MARLENA 1996 SP DOŁHOBYCZÓW

4 ZŁOMAŃCZUK ELIZA 1997 SP ZAMOŚĆ

5 KORYSZKO MONIKA 1997 SP WERBKOWICE

6 SOJA WIKTORIA 1997 SP TEREBIŃ

7 PYZIK WERONIKA 1997 ZNICZ BIŁGORAJ

8 GROMADZKA PATRYCJA 1997 ZNICZ BIŁGORAJ

9 MAŃDZIUK ILONA 1996 SP 2 TOMASZÓW

10 PRYGOŻY KAROLINA 1996 SP 2 TOMASZÓW

11 SMYK JAGODA 1997 sp 2HRUBIESZÓW

12 WIŚNIEWSKA AGNIESZKA 1996 SP 2 TOMASZÓW

13 KAMIŃSKA PAULINA 1996 SP MIĄCZYN

14 BOŻEK EMILIA 1997 SP WERBKOWICE

15 PAPROT JUSTYNA 1996 SP HOSTYNNE

16 PRYGOŻY OLGA 1996 SP 2 TOMASZÓW

17 CIOŁKO ADRIANA 1996 SP 2 TOMASZÓW

18 TUCKA ANNA 1996 SP 9 ZAMOŚĆ

19 RAFALSKA AGATA SP WERBKOWICE

20 CHWIEJCZAK MARIA 1996 SP SITNO

21 REWUCHA ALICJA 1996 SP WERBKOWICE

22 KOZYRA WERONIKA 1996 SP SITNO

23 SIUDAK KLAUDIA 1996 SP WERBKOWICE

24 ADAMCZUK ANGELIKA 1996 SP WERBKOWICE

25 OMIECIŃSKA AGNIESZKA 1997 SP WERBKOWICE

26 KRAWCZUK ALEKSANDRA 1997 SP MALICE

27 EIFLER AGATA 1996 SP TURKOWICE

28 MROCZKOWSKA EDYTA 1997 SP DOŁHOBYCZÓW

29 NOWICKA ANASTAZJA 1996 SP DOŁHOBYCZÓW

30 LUCHOWSKA PTRYCJA 1997 SP WERBKOWICE

31 CZULIŃSKA WERONIKA 1996 SP WERBKOWICE

32 BARAŚ WERONIKA 1997 SP SITNO

33 POŻOGA MIENA 1996 SP MALICE

34 DIADIA MILENA 1997 SP SITNO

35 WĄSOWICZ EWA 1996 SP HOSTYNNE

36 OSUCH DOMINIKA 1996 SP HOSTYNNE

37 SIRYDONOW ALEKSANDRA 1996 SP WERBKOWICE

38 WRÓBLEWSKA KLAUDIA 1997 SP MIĄCZYN

39 JAROCKA KATARZYNA 1997 SP SITNO

40 ADAMOWICZ KAMILA 1997 SP TEREBIŃ

41 JAKUBOWSKA ELŻBIETA 1997 SP MIĄCZYN

42 MISIURA ANGELIKA 1997 SP WERBKOWICE

43 GÓRSKA WIOLA 1997 SP WERBKOWICE

44 KRAWCZUK JOANNA 1996 SP MALICE

45 WDOWIAK KAROLINA 1997 SP SAHRYŃ

46 OGONOWSKA DIANA 1997 SP SAHRYŃ

47 CZERWIENIEC KAROLINA 1997 SP SAHRYŃ

Chłopcy ur. 1996/97 – 1200 m

1 HAŁASA MATEUSZ 1996 SP 2 TOMASZÓW

2 HRACIUK PATRYK 1996 SP KOPYŁÓW

3 KUKIEŁKA DAMIAN 1997 SP MIĄCZYN

4 WOŹNIAK MICHAŁ 1997 SP nr 2 HRUBIESZÓW

5 SKORUBSKI SEBASTIAN 1996 SP WERBKOWICE

6 HARASYMIUK PATRYK 96 SP HOSTYNNE

7 MALINOWSKI ADRIAN 1996 SP KOPYŁÓW

8 KUKIEŁKA KAMIL 96 SP MIĄCZYN

9 KIEŁBASA MATEUSZ 96 SP SITNO

10 DENKIEWICZ SEBASTIAN 96 SP SITNO

11 GRZESZCZUK GRZEGORZ 97 SP DOŁHOBYCZÓW

12 ŚLUSARZ GRZEGORZ 97 SP MALICE

13 PYŚ DANIEL 96 SP SITNO

14 TUREK PAWEŁ 97 SP TEREBIŃ

15 TRZEŚNIEWSKI KAROL 96 AGROS ZAMOŚĆ

16 KOZAK SEBASTIAN 97 SP 2 TOMASZÓW

17 DONOCH PIOTR 96 SP WERBKOWICE

18 TOKARSKI BARTŁOMIEJ 96 SP DOŁHOBYCZÓW

19 DEC SZYMON 97 SP WERBKOWICE

20 ABRAMIUK BARTOSZ 97 SP WERBKOWICE

21 CYMBORSKI ADRIAN 97 SP WERBKOWICE

22 PIOTRAS PAWEŁ 96 SP HOSTYNNE

23 BEDNARCZUK RAFAŁ 97 SP WERBKOWICE

24 LUCHOWSKI KACPER 96 SP WERBKOWICE

25 ANTOSZEK PAWEŁ 96 SP SITNO

26 CHMIEL KAMIL 96 SP SITNO

27 WYSKIEL PATRYK 97 SP PODHORCE

28 BODEJKO ADRIAN 97 SP WERBKOWICE

29 JAKUBIAK KONRAD 96 SP MALICE

30 SAWICKI ROBERT 97 SP HOSTYNNE

31 JASINA PAWEŁ 97 SP TEREBIŃ

32 KOROL DAWID SP WERBKOWICE

33 MATWIEJ GRZEGORZ 97 SP WERBKOWICE

34 PLOEGER ALEKSANDER 97 SP WERBKOWICE

35 SEŃ IGOR 97 SP WERBKOWICE

36 TARNOGÓRSKI MARCIN 97 SP WERBKOWICE

37 LUCHOWSKI BARTŁOMIEJ 97 SP HOSTYNNE

38 GUZIK DANIEL 96 SP HOSTYNNE

39 SKORUBSKI ARKADIUSZ 97 SP WERBKOWICE

40 ZGLINIECKI MATEUSZ 97 SP HOSTYNNE

41 SIEDLECKI ŁUKASZ 96 SP WERBKOWICE

42 TROCHIMOWICZ DAMIAN 96 SP HOSTYNNE

43 ŁUKASIUK GRZEGORZ 97 SP MALICE

44 POTĘGA PATRYK 96 SP HOSTYNNE

45 WRÓBEL ŁUKASZ 97 SP HOSTYNNE

Dziewczęta ur. 1994/ 95 – 1200 m

1 KULIK EWELINA 94 G. RACHANIE

2 PALUCH KAMILA 94 ZNICZ BIŁGORAJ

3 ZŁOMAŃCZUK IGA 95 AGROS ZAMOŚĆ

4 SZMIT JOANNA 94 G ŁABUNIE

5 WOŁK ALEKSANDRA 94 AGROS ZAMOŚĆ

6 WOROŻBIT PAULINA 94 G. WERBKOWICE

7 SOJA ALEKSANDRA 95 G. 3 HRUBIESZÓW

8 KUBIŚ MONIKA 95 SKB KRAŚNIK

9 MAZUREK PATRYCJA 94 G. SITNO

10 GIERSZON JOANNA 95 G. SITNO

11 KACZORUK MAŁGORZATA 94 G. WERBKOWICE

12 TURKA PAULINA 94 G. WERBKOWICE

13 BARAŚ AGNIESZKA 94 G. SITNO

14 RAJEWSKA MONIKA 94 G. WERBKOWICE

15 WĄSOWICZ ANNA 95 G. WERBKOWICE

16 BARTOSIEWICZ DARIA 94 G. WERBKOWICE

17 CIESIELCZUK DARIA 94 G. WERBKOWICE

18 PETZ ALEKSANDRA 95 G. SITNO

19 DUDEK KAROLINA 95 G. SITNO

Chłopcy ur. 1994/95 – 1500 m

1 WOSZCZAK PIOTR 94 AGROS ZAMOŚĆ

2 MOMOT PATRYK 94 G. ŁABUŃKI

3 WADOWSKI ARKADIUSZ 94 AGROS CHEŁM

4 RYBIŃSKI DAMIAN 94 AGROS ZAMOŚĆ

5 KLISZCZ KAMIL 95 G. WERBKOWICE

6 KULAS ANDRZEJ 94 G. SITNO

7 BARCZUK KAROL 95 G. WERBKOWICE

8 BONDYRA KAMIL 95 G. WERBKOWICE

9 WRONA BARTŁOMIEJ 95 KRĘŻNICA JARA

10 WĄSOWICZ PIOTR 94 G. WERBKOWICE

11 MASICZ MAREK 95 G. WERBKOWICE

12 KULIK WOJCIECH 95 G. WERBKOWICE

13 PIECZYKOLAN PRZEMYSŁAW 95 G. SITNO

14 NIŚCIOR SZYMON 95 G. SITNO

15 KŁYŻ ŁUKASZ 95 G. WERBKOWICE

16 BOSIAK KAMIL 94 G. SITNO

17 ADAMCZUK DAWID 94 G. WERBKOWICE

18 DWORZYCKI ŁUKASZ 94 G. SITNO

Dziewczęta ur. 1992/93 – 1200 m

1 PALUCH MAGDA 93 G. ŁABUŃKI

2 HOJDA MAJA 93 G. 2 HRUBIESZÓW

3 ULANICKA MARIANNA 92 ZS2 HRUBIESZÓW

4 MAŚLOCH PATRYCJA 92 SKB KRAŚNIK

5 MAŁEK JOANNA 92 ZNICZ BIŁGORAJ

6 SZMIT ANNA 92 I LO ZAMOŚĆ

7 STASIUK ANGELIKA 93 G. WERBKOWICE

8 KULIK KATARZYNA 93 G. WERBKOWICE

9 MATWIEJCZU K ANNA 93 G. WERBKOWICE

10 ZGLINIECKA KATARZYNA 93 G. WERBKOWICE

11 GAJ ANGELINA 93 G. WERBKOWICE

12 NIEDBAŁA ELŻBIETA 93 G. WERBKOWICE

13 KĘDZIERSKA JOANNA 93 G. WERBKOWICE

14 ADAMCZYK MONIKA 93 G. WERBKOWICE

15 SKOTNICKA JUSTYNA 93 G. WERBKOWICE

16 SPIRYDONOW AGNIESZKA 93 G. WERBKOWICE

17 SOŁTYSIAK KARINA 93 G. WERBKOWICE

18 WIETRZYK WERONIKA 93 G. WERBKOWICE

Chłopcy ur. 1992/93 – 1500 m

1 BUCZAK RAFAŁ 92 AGROS ZAMOŚĆ

2 PASIECZNY ERNEST 92 AGROS CHEŁM

3 NIEŚCIOR PAWEŁ 93 ZNICZ BIŁGORAJ

4 KACZAN GRZEGORZ 93 BIAŁA PODLASKA

5 WÓJTOWICZ MICHAŁ 93 AGROS ZAMOŚĆ

6 JASTRZĘBSKI KAMIL 92 SKB KRAŚNIK

7 KĘPA DAMIAN 92 SKB KRAŚNIK

8 SZOSTAK PAWEŁ 93 UNIA HRUBIESZÓW

9 MAZUREK TOMASZ 93 AGROS CHEŁM

10 KRACZYŃSKI MIKOŁAJ 92 ZS 2HRUBIESZÓW

11 NOWOSADOWSKI KAROL 92 G. SITNO

12 STEFAŃSKI GRZEGORZ 92 RLEZ LUBARTÓW

13 KULAS KONRAD 93 G. SITNO

14 NOWICKI KAMIL 92 HRUBIESZÓW- ZS3

15 PIECZYKOLAN MATEUSZ 93 G. SITNO

16 KUFEL KAROL 93 AGROS CHEŁM

17 BRUD RAFAŁ 93 G. SITNO

18 KRÓL ŁUKASZ 93 G. SITNO

19 BARAŚ DARIUSZ 93 G. SITNO

20 KAWKA KAMIL 93 G. WERBKOWICE

21 WÓJTOWICZ MACIEJ 93 G. WERBKOWICE

22 PĘKALA MARCIN 93 G. WERBKOWICE

23 ZAKLEKTA MARCIN 93 G. WERBKOWICE

24 SEŃ MACIEJ 93 G. WERBKOWICE

25 BŁAZIK BARTŁOMIEJ 93 G. WERBKOWICE

Dziewczęta ur. 1990/91 – 1500 m

1 JACNIAK EWA 90 SKB KRAŚNIK

2 NIEŚCIOR PAULINA 91 ZNICZ BIŁGORAJ

3 TETERYCZ ANETA 90 ZS1 HRUBIESZÓW

4 ŚLIŃSKA MILENA 91 AGROS ZAMOŚĆ- I LO ZAMOŚĆ

5 KOSZAŁKA BEATA 91 ZS2 HRUBIESZÓW

6 WALA JOANNA 91 ZS1 HRUBIESZÓW

Chłopcy ur. 1990/91 – 2000 m

1 MAŁYSZEK SEBASTIAN 91 AGROS ZAMOŚĆ

2 WYBRANOWSKI PAWEŁ 90 AGROS ZAMOŚĆ

3 KASPROWICZ WOJCIECH 91 ZNICZ BIŁGORAJ

4 MIELNICZUK ADRIAN 90 HRUBIESZÓW ZS 3

5 DREŚCIK KAROL 91 AGROS CHEŁM

6 DANIELAK KRZYSZTOF 90 SITNO

7 LESZCZYŃSKI DAMIAN 91 AGROS CHEŁM

8 KRÓL ADAM 91 SITNO

Pracowników cukrowni, kobiety – 1200 m

1 GARBACZ JADWIGA CUKROWNIA WERBKOWICE

2 PORĘBSKA TERESA CUKROWNIA WERBKOWICE

Pracowników cukrowni, mężczyźni – 1500 m

1 RESZCZYŃSKI BARTŁOMIEJ 88 CUKROWNIA WERBKOWICE

2 MUSIAŁ PAWEŁ 85 CUKROWNIA WERBKOWICE

3 WIĘCEK ADAM 56 CUKROWNIA WERBKOWICE

4 DUDEK KRZYSZTOF 56 CUKROWNIA CZĘSTOCICE

Plantatorów buraka cukrowego, mężczyźni – 1500 m

1 NOWOGRODZKI DAWID 88 SADY

2 SMYK ANDRZEJ 61 STARA WIEŚ

Bieg parlamentarzystów, Starostów, Burmistrzów, Wójtów, Dyrektorów Firm – 1500 m

1 PODLIPNY MAREK 74 MARATOŃCZYK ŁĘCZNA

2 OŻÓG MIROSŁAW 69 SPARTAKUS REJOWIEC FABRYCZNY

3 KOT LESZEK 51 MARATOŃCZYK ŁĘCZNA

W sumie zawody ukończyło 328 osób w tym 138 płci żeńskiej. Bieg główny ukończyło 47 osób w tym 9 pań. Z biegów młodzieżowych najliczniej obsadzony był bieg dziewcząt rocznika 1996/97 – 47 osób, u chłopców rocznik 1998 i mł. oraz 1996/76 po 45. W dalszym ciągu utrzymana została tendencja, czym starsza grupa młodzieżowa, tym mniej biegających osób, ale i tak było nieźle, bo bywało gorzej. Z Hrubieszowa nie za wiele osób, a tu pod koniec maja „Biegi Herbowe” na ulicach Hrubieszowa, ciekawe jaka będzie frekwencja? Najważniejsze, że bieg wpisał się w tradycję miejscowości i ma być kontynuowany, za co należy się pochwała organizatorom, z czego najbardziej ucieszą się pasjonaci najprostszej formy ruchu, czyli biegaczki i biegacze. Starsze biegaczki czekają na wprowadzenie kategorii wiekowych.

Na podstawie wyników zamieszczonych na stronie UG w Werbkowicach

Opracował – mak

Na zdjęciu – Tomasz Szady absolwent LO w Horodle, studiuje w Lublinie, aby zostać … księdzem, w wolnych chwilach trenuje biegi i startuje w zawodach – w Werbkowicach był 17.

Hrubieszow LubieHrubie 2009