2. miejsce oldbojów Unii na turnieju Piłka Leśnych Dziadków

3 lipca na stadionie Sokoła w Zwierzyńcu odbył się turniej „Piłka Leśnych Dziadków”, w którym zagrali m.in. oldboje Unii Hrubieszów.

Reklamy

 

Unia Hrubieszów grała w składzie:

Grzegorz Szczepanik, Konrad Kalaciński, Dariusz Zając, Wojciech Lecko, Wojciech Baran, Marcin Kuczewski, Marcin Kaniuga, Paweł Natucki.

Mecze trwały po 15 minut (grano bez przerwy i zmiany stron), a rozgrywane były na dwóch boiskach, wyznaczonych równolegle do widowni zwierzynieckiego stadionu. W trakcie meczu zespoły składały się z sześciu grających zawodników (bramkarz plus pięciu graczy w polu).

Pierwsze miejsce zajęła Tomasovia (19 punktów), a kolejne Unia Hrubieszów (16), Echo Zawada (13), Hetman Zamość (12), Łada Biłgoraj (10), Reprezentacja OKS Zamość (6), Orzeł Tereszpol (3) i Sokół Zwierzyniec (bez punktów).

Była to jednak klasyfikacja nieoficjalna, ponieważ organizatorzy jej nie prowadzili. Nie było także wyróżnień indywidualnych. Wszystkie drużyny i wszyscy piłkarze otrzymali takie same upominki, w podziękowaniu za udział w turnieju.

 

Wyniki meczów Unii:

3:0 z Orłem Tereszpol

1:2 z Tomasovią

3:0 z Reprezentacją OKS Zamość

2:0 z Echem Zawada

4:0 z Sokołem Zwierzyniec

1:0 z Ładą Biłgoraj

0:0 z Hetmanem Zamość

 

W imieniu organizatorów – Wydawnictwa „Izamarka” i Klubu Sportowego „Sokół” w Zwierzyńcu, serdecznie dziękuję Unii Hrubieszów za przyjazd na turniej do Zwierzyńca. Piłkarze z Hrubieszowa udowodnili, że kochają piłkę nożną. Zdecydowanie przyczynili się do wzrostu poziomu piłkarskiego tego turnieju. Fajnie było się z nimi znowu spotkać, dołożyli swoją niemałą cegiełkę, żeby turniej przebiegał w sympatycznej, przyjacielskiej atmosferze. Mam nadzieję, że będą gościć w Zwierzyńcu na kolejnej edycji turnieju „Piłka Leśnych Dziadków”.

 

Marek Sztochel