24. Bieg Uliczny Cukrownika w Werbkowicach za nami

W niedzielę 29.04.2018 r. od g. 10.30 w Werbkowicach odbyły się masowe i popularne nie tylko w naszym regionie biegi uliczne „Cukrownika”. Start i meta po raz pierwszy usytuowana była przy Hali Sprowo – Widowiskowej. W biegu głównym skrócono dystans do 5 km, w którym w wśród kobiet zwyciężyła Lilla Fiskovicz z Mołdawii a u mężczyzn nasz mistrz Artur Kern wyprzedzając z dużą przewagą męża Lilli. Poniżej kto startował i które zajął miejsce.

Reklamy

 

24. Bieg Uliczny „Cukrownika” w Werbkowicach

29.04.2018 r.

 

Kobiety – Bieg główny – 5 km

 

1; FISKOVICZ; LILIA; MOLDOVA; 1988; 16,54,25

2; SMOWZENKO; OLESIA; MOLDOVA; 1988; 17,23,04

3; JAKUBCZAK; ALEKSANDRA; AGROS ZAMOŚĆ; 1982; 18,08,63

4; LANGE; BEATA; SIRON BIŁGORAJ; 1977; 19,57,67

5; SOŁUGA; JOLANTA;  ; 1969; 24,25,88

6; SKORUPA; ŁUCJA; UNIA HRUBIESZÓW ; 2000; 24,26,83

7; BRZOZOWSKA; JUSTYNA; HRUBIESZÓW; 1980; 25,05,90

8; LESZEK; AGNIESZKA; TOMASZÓW LUBELSKI; 1973; 28,34,45

 

Mężczyźni – Bieg główny – 5 km

 

1; KERN; ARTUR; UNIA HRUBIESZÓW; 15,15,38

2; FISKOWICZ; SERGIEJ; UKRAINA; 15,48,65

3; ĆWIK; HUBERT; AGROS ZAMOŚĆ; 16,31,88

4; ZACHARCZUK; ALBIN; UNIA HRUBIESZÓW; 17,15,88

5; KAMOLA; KAZIMIERZ; CHEMIK PUŁAWY; 18,41,50

6; PODLIPNY; MAREK; LH BOGDANKA; 18,32,85

7; SOBÓR; KRZYSZTOF; DĄBROWA GÓRNICZA; 18,44,92

8; SZALAST; PAWEŁ; LH BOGDANKA; 18,48,61

9; WILGOS; MAREK; JAROSŁAWIEC; 19,06,52

10; ŁOPOCKI; SZYMON; WEBKOWICE; 19,07,59

11; JAWORSKI; GRZEGORZ; ZK HRUBIESZÓW; 19,33,42

12; WOŁOS; JACEK; HRUBIESZÓW; 19,53,98

13; JARMUSZYNSKI; TOMASZ; CHEŁM; 20,16,59

14; KOSTOWSKI; STANISŁAW; CHEŁM ; 20,38,56

15; MISIASZEK; KACPER; HRUBIESZÓW; 20,49,18

16; ULANICKA; PIOTR; ZSP3 ZAMOŚĆ; 20,49,55

17; NAZAR; PIOTR; PIŁA; 21,41,12

18; KOP; LESZEK; LH BOGDANKA; 21,48,06

19; SONIAK; PIOTR; UNIA HRUBIESZÓW; 22,04,96

20; DZIAŁA; GRZEGORZ; WIELICZKA; 23,36,68

21; SŁOMA; TADEUSZ; SIRON BIŁGORAJ; 24,05,73

22; PRZYBYLSKI; TOMASZ; NIELEDEW; 24,06,31

23; ŁOZA; DAWID; HRUBIESZÓW; 24,26,53

24; JANKOWSKI; EUGENIUSZ; OPEC PUŁAWY; 24,24,90

 

kategoria wiekowa – 16-19

1999-2002

1; MISIASZEK ; KACPER; HRUBIESZÓW; 2000


kategoria wiekowa – 20-29

1998-1989

1; ZACHARCZUK; ALBIN; UNIA HRUBIESZÓW; 1993


kategoria wiekowa – 30-39

1988-1979

1; KERN; ARTUR; UNIA HRUBIESZÓW; 1980


kategoria wiekowa – 40-49

1978-1969

1; ĆWIK; HUBERT; AGROS ZAMOŚĆ; 1977


kategoria wiekowa – 50-59

1968-1959

1; KAMOLA; KAZIMIERZ; CHEMIK PUŁAWY; 60


kategoria wiekowa – 60 i starsi

<=1958

1; KOT; LESZEK; LH BOGDANKA; 51

 

1600m samorządowców, prezesów, dyrektorów firm, nauczycieli, służb mundurowych

M; Nazwisko; Imię; Miejscowość/Klub/Szkoła

1; JAWORSKI; GRZEGORZ; ZK HRUBIESZÓW

2; ADAMCZUK; SEBASTIAN; JW 3391 ZAMOŚĆ

3; KOT; LESZEK; LW „BOGDANKA”

4; KAMIEŃ; MIROSŁAW; ZS HORODŁO

5; BĄK; TOMASZ; UG WERBKOWICE

6; MIŚCIOR; MICHAŁ; HRUBIESZÓW

 

3200m kobiet i mężczyzn z niepełnosprawnością na wózkach

M; Nazwisko; Imię; Miejscowość/Klub/Szkoła

1; GNYP; JACEK; SIRON BIŁGORAJ

2; STAWIARSKI; RYSZARD; CHEŁM BIEGA

3; BRZYSKI; JAROSŁAW; SIRON BIŁGORAJ

4; GRASZA; HENRYK; SIRON BIŁGORAJ

5; IWAŃCZYK; DARIUSZ; SIRON BIŁGORAJ

6; LITWIŃCZUK; MIROSŁAW; SIRON BIŁGORAJ

 

1600m kobiet i mężczyzn z niepełnosprawnością (tetraplegia i paraplegia) na wózkach

M; Nazwisko; Imię; Miejscowość/Klub/Szkoła

1; JELEŃ; JÓZEF; SIRON BIŁGORAJ

 ;  ;  ;  

1; MICHALAK; EWA; SIRON BIŁGORAJ

2; SŁOMKA; EWA; SIRON BIŁGORAJ

 

1600m chłopców roczniki 1999-2000

M; Nazwisko; Imię; Miejscowość/Klub/Szkoła

1; BERNAŚ; DAWID; ZNICZ BIŁGORAJ

2; RAK; JAKUB; AGROS ZAMOŚĆ

3; RAFALSKI; OLIWIER; WERBKOWICE

 

1600m dziewcząt roczniki 1999-2000

M; Nazwisko; Imię; Miejscowość/Klub/Szkoła

1; DZIDUCH ; ALEKSANDRA; BIŁGORAJ

2; SKORUPA ; ŁUCJA; UNIA HRUBIESZÓW

3; OŻGA; MARTYNA; AGROS ZAMOŚĆ

4; GŁOWACKA ; ZUZANNA; AGROS ZAMOŚĆ

 

1600m chłopców roczniki 2001-2002

M; Nazwisko; Imię; Miejscowość/Klub/Szkoła

1; BARWIŃSKI; PIOTR; NEFRYT LUBARTÓW

2; ULANICKI; PIOTR; ZSP3 ZAMOŚĆ

3; ALBRECHT; NORBERT; AGROS ZAMOŚĆ

4; ZIELIŃSKI; BARTOSZ; SP3 LUBARTÓW

5; LACHS; BARTOSZ; SP WERBKOWICE

6; GRABOWSKI; JAKUB; SP WERBKOWICE

 

1600m dziewcząt roczniki 2001-2002

M; Nazwisko; Imię; Miejscowość/Klub/Szkoła

1; DEC; MONIKA; NEFRYT LUBATRÓW

2; GAJEWSKA ; KAROLINA; MKS HRUBIESZÓW

3; BIELIŃSKA; WERONIKA; AGROS ZAMOŚĆ

4; KAMIEŃ; WIKTORIA; ZS2 HRUBIESZÓW

5; KAMIEŃ; JULIA; ZS2 HRUBIESZÓW

6; WITER; WIKTORIA; LUBLIN

7; JELEŃ ; SYLWIA; SP WERBKOWICE

8; LAL; IGA; SP WERBKOWICE

 

1600m chłopców roczniki 2003-2004

M; Nazwisko; Imię; Miejscowość/Klub/Szkoła

1; JACHOSZ; PRZEMYSŁAW; ZNICZ BIŁGORAJ

2; BERNAŚ; DAMIAN; ZNICZ BIŁGORAJ

3; SKORUPA ; BARTŁOMIEJ; SP CZERNICZYN

4; DUDA; MACIEJ; AGROS ZAMOŚĆ

5; CIERECH; FILIP; SP1 HRUBIESZÓW

6; SOLA; BARTŁOMIEJ; SP HOSTYNNE-KOLONIA

7; KNYSZ; RAFAŁ; SP WERBKOWICE

8; KOZIOŁ; KORDIAN; SP WERBKOWICE

8; ROMAŃSKI; MACIEJ; SP WERBKOWICE

9; KRĘPIŃSKI; ARTUR; SP ZAMOŚĆ

10; TYRKA; JAKUB; AGROS WERBKOWICE

11; ZARĘBSKI; MATEUSZ; ZS GRABOWIEC

12; BANACH; KRZYSZTOF; ZS GRABOWIEC

13; KAMIŃSKI; KAMIL; SP WERBKOWICE

14; WAWRZASZEK; ŁUKASZ; SP WERBKOWICE

15; KAMIŃSKI; MICHAŁ; SP WERBKOWICE

16; ŻMUDZKI; DOMINIK; SP WERBKOWICE

17; BOJANOWSKI; PATRYK; SP WERBKOWICE

18; WOŚKO; ERNEST; SP WERBKOWICE

19; MASICZ; ADAM; SP WERBKOWICE

20; ŻOŁNIERCZUK; ALEKSANDER; SP WERBKOWICE

21; WOLANIN; KACPER; SP HOSTYNNE-KOLONIA

22; MROZOWSKI ; RADOSŁAW; SP WERBKOWICE

23; BIELECKI; ŁUKASZ; SP WERBKOWICE

 

1600m dziewcząt roczniki 2003-2004

M; Nazwisko; Imię; Miejscowość/Klub/Szkoła

1; HAŁKA; OLIWIA; ZNICZ BIŁGORAJ

2; ŚMIETANKA ; OLGA; MKS HRUBIESZÓW

3; ZIELIŃSKA; OLIWIA; LUBARTÓW

4; PSZCZOŁA; WERONIKA; SP BRZEZINY

5; TAUZ; AGNIESZKA; SP WERBKOWICE

6; MUCA; ELIZA; AGROS ZAMOŚĆ

7; SZAŁATA; WIKTORIA; TEREBINIEC

8; BEDLIŃSKA; SYLWIA; ZSM HRUBIESZÓW

9; KANIA; MARTYNA; MKS HRUBIESZÓW

10; SKOWYRA; PAULINA; SP WERBKOWICE

11; SEMAJ; MARZENA; LO HRUBIESZÓW

12; KULIK; MARTA; SP WERBKOWICE

13; SPRYSZAK; NATALIA; SP WERBKOWICE

14; PĘKALA; GABRYSIA; SP WERBKOWICE

15; MICHNOWICZ; KAROLINA; SP WERBKOWICE

16; SAWICKA; JULIA; SP WERBKOWICE

17; DO; ELIZA; SP WERBKOWICE

18; KURZEPA; ANETA; SAHRYŃ

19; KURZEPA; AGATA; SAHRYŃ

 

1600m mężczyzn pracowników cukrowni i plantatorów buraka cukrowego

M; Nazwisko; Imię; Miejscowość/Klub/Szkoła

1; STAWARSKI; BOGDAN; WERBKOWICE

2; SZAŁATA; MARCIN; WERBKOWICE

 ;  ;  ;  

1; SAMLUAK; ANDRZEJ; CZOŁKI

2; DANIELAK; KRZYSZTOF; CZOŁKI

3; SIEWIERSKI; PIOTR; ANDRZEJÓWKA

4; MYSYK; JANUSZ; STARA WIEŚ

5; ADAMCZUK; JAREK; MOŁOŻÓW

 

800m kobiet pracowników cukrowni i plantatorów buraka cukrowego

M; Nazwisko; Imię; Miejscowość/Klub/Szkoła

1; WILGOS; JOANNA; BUŚNO

2; BYRA; TERESA; WERBKOWICE

 

800m chłopców roczniki 2005-2006

M; Nazwisko; Imię; Miejscowość/Klub/Szkoła

1; SZALA; MACIEJ; AGROS ZAMOŚĆ

2; ROZWADOWSKI ; MIŁOSZ; OSIR BIŁGORAJ

3; SOLA; PIOTR; SP WERBKOWICE

4; NIŹNIKOWSKI; PAWEŁ; SP WERBKOWICE

5; KANIA; HUBERT; SP CZERNICZYN

6; ŁATKA; MARCIN; SP NIELEDEW

7; PLECZUK; GRZEGORZ; SP UCHANIE

8; HUKOWSKI; MACIEJ; SP HRUBIESZÓW

9; CHUDOBA; MATEUSZ; ZS GRABOWIEC

10; FLIS ; KACPER; OSIR BIŁGORAJ

11; MANDZIUK; JAKUB; ZS GRABOWIEC

12; KUSZ; MARCIN; OSIR BIŁGORAJ

13; MULAWA; MATEUSZ; SP WERBKOWICE

14; STASIAK; ARTUR; ZS GRABOWIEC

15; NIECZYPOROWSKI; MIKOŁAJ; SP WERBKOWICE

16; SANEK; KACPER; SP WERBKOWICE

17; KOZŁOWSKI; JAKUB; SP GOZDÓW

18; MIRECKI; OLIWIER; SP WERBKOWICE

19; WILGOS; BARTŁOMIEJ; BIAŁOPOLE/BUSNO

20; DOBACZYŃSKI; PIOTR; ZS GRABOWIEC

21; KOCHMAŃSKI; RAFAŁ; PSP HOSTYNNE

22; DREWNIAK; SYLWESTER; SP WERBKOWICE

23; KOZIEŁ; MARCIN; SP WERBKOWICE

24; CZERWIENIEC; NORBERT; SP WERBKOWICE

25; FURLEPA; RADOSŁAW; SP WERBKOWICE

26; PELC; KACPER; SP WERBKOWICE

27; JAROSZ; JAKUB; SP WERBKOWICE

28; KAMIŃSKI; PIOTR; SP WERBKOWICE

 

800m dziewcząt roczniki 2005-2006

M; Nazwisko; Imię; Miejscowość/Klub/Szkoła

1; BRODZIAK; MILENA; ZNICZ BIŁGORAJ

2; PODPORA; PAULINA; OSIR BIŁGORAJ

3; MICHALUK; NATALIA; SP MIĄCZYN

4; MICHALEWSKA; JULIA; SP WERBKOWICE

5; CZERWIŃSKA; MAGDALENA; SP MIĄCZYN

6; TYSZKO; MARLENA; OSIR BIŁGORAJ

7; GRUSZECKA; OLIWIA; SP MIĄCZYN

8; OLIWIAK; MARTYNA; SP UCHANIE

9; WILKOS; ALEKSANDRA; SP UCHANIE

10; SURMA; WIKTORIA; ZS GRABOWIEC

11; BERNARD; JULIANNA; ZS GRABOWIEC

12; GULUK; IZABELA; SP UCHANIE

13; PRUŚ; MAJA; SP WERBKOWICE

14; DOBACZYŃSKA; ALEKSANDRA; ZS GRABOWIEC

15; PASTOSZUK; IGA; SP WERBKOWICE

16; ZUBALA; KLAUDIA; SP UCHANIE

17; SZCZEPAŃSKA; KLAUDIA; SP WERBKOWICE

18; MAGDZIAK; KAMILA; SP WERBKOWICE

19; DO; MAJA; SP HOSTYNNE-KOLONIA

20; DŁUGOSZ; JULIA; SP GOZDÓW

21; KAPUSTA; OLIWIA; SP HOSTYNNE-KOLONIA

22; KRUPIŃSKA; MAGDALENA;  

22; MATWIEJCZUK; ANGELIKA; SP HOSTYNNE-KOLONIA

23; MAGDZIAK; KAROLINA; SP WERBKOWICE

24; REWUCHA; AMELIA; SP WERBKOWICE

25; ZAŁĘSKA; TAMARA; SP WERBKOWICE

26; TYRKA; EWELINA; SP WERBKOWICE

27; SKOWYRA; LENA; SP HOSTYNNE-KOLONIA

28; WĘGRZYNOWSKA; WERONIKA; SP HOSTYNNE-KOLONIA

29; TROCHIMOWICZ; WIKTORIA; SP HOSTYNNE-KOLONIA

 

400m chłopców roczniki 2007-2011

M; Nazwisko; Imię; Miejscowość/Klub/Szkoła

1; BOĆ; SZYMON; AGROS BIAŁOWOLA

2; SANEK; JAKUB; SP WERBKOWICE

3; GAJEWSKI; MATEUSZ; SP HRUBIESZÓW

4; JĘDRZEJUK; BARTŁOMIEJ; SP WERBKOWICE

5; SKORUPA; KRYSTIAN; SP CZERNICZYN

6; JABŁOŃSKI; TOMASZ; ZS GRABOWIEC

7; ŻYŁA; WOJCIECH; SP WERBKOWICE

8; NOWAK; ALEKS; SP WERBKOWICE

9; WÓJCIK ; MIKOŁAJ; SP SAHRYŃ

10; SOWIŃSKI; MATEUSZ; ZS GRABOWIEC

11; KRÓLICKI ; TYMOTEUSZ; SP WERBKOWICE

12; ZDUNEK; SZYMON; SP WERBKOWICE

13; BERDZIK; BARTOSZ; SP WERBKOWICE

14; MIELNICZUK; KRYSTIAN; SP WERBKOWICE

15; RATYNA; BARTŁOMIEJ; SP HOSTYNNE-KOLONIA

16; STASIUK; KACPER; SP WERBKOWICE

17; SEMAJ; KAMIL; SP WERBKOWICE

18; CZERNOBA; KAROL; SP WERBKOWICE

19; KORDA; ALEKSANDER; SP WERBKOWICE

20; WALAT; ŁUKASZ; SP WERBKOWICE

21; BERDZIK; TOMASZ; SP WERBKOWICE

22; BEDNARCZUK; KUBA; SP WERBKOWICE

23; STACHOWSKI; ADRIAN; SP WERBKOWICE

24; BALCER; KACPER; SP TERATYN

25; PANAS; PAWEŁ; ZS GRABOWIEC

26; SZPAK; MAKSYMILIAN; SP WERBKOWICE

27; BODEJKO; MACIEJ; SP WERBKOWICE

28; LACHS; ALEKSANDER; SP WERBKOWICE

29; HUCZ; KRZYSZTOF; SP WERBKOWICE

30; FUTYMA; JAKUB; SP WERBKOWICE

31; NIECZYPOROWSKI; BŁAŻEJ; SP WERBKOWICE

32; BYRA; PIOTR; SP HOSTYNNE-KOLONIA

33; SKORUPA; DAWID; SP WERBKOWICE

34; ADAMOWICZ; ADRIAN; SP WERBKOWICE

35; STANISŁAWCZUK; PIOTR; SP MIRCZE

36; ZARĘBSKI; OSKAR; ZS GRABOWIEC

37; KOSZYNIUK; ALAN; SP WERBKOWICE

38; IWON; FILIP; SP WERBKOWICE

39; ZDUNEK; BARTŁOMIEJ; SP WERBKOWICE

40; WOŁOSZYN; KACPER; SP WERBKOWICE

41; WEREMCZUK; PIOTR; SP WERBKOWICE

42; KOWALEWSKI; MICHAŁ; SP HOSTYNNE-KOLONIA

43; KAWKA; BARTŁOMIEJ; SP HOSTYNNE-KOLONIA

44; WALAT; DAMIAN; SP WERBKOWICE

45; OGÓREK; JAKUB; ZS GRABOWIEC

46; KAŹMIERCZAK; PIOTR; SP WERBKOWICE

47; KOSTECKI; OKTAWIAN; SP WERBKOWICE

48; PATKOWSKI; ADAM; SP WERBKOWICE

49; DANIŁOWICZ; MIŁOSZ; SP WERBKOWICE

50; NAZAR; FILIP; SP WERBKOWICE

51; RESZCZYŃSKI; DAMIAN; SP WERBKOWICE

52; KLEPCZUK; OSKAR; SP WERBKOWICE

53; WALAT; DANIEL; SP WERBKOWICE

54; BAŁAKUT; SEBASTIAN; SP WERBKOWICE

55; ŁUKASZCZYK; IGOR; SP WERBKOWICE

56; NAWOROL; SEBASTIAN; SP HOSTYNNE-KOLONIA

57; DYJAK; KUBA; SP WERBKOWICE

58; STASIUK; ARKADIUSZ; SP WERBKOWICE

59; WITER; FILIP; SP LUBLIN

60; MIELNICZUK; ADRIAN; SP WERBKOWICE

61; ŻMUDZKI; PATRYK; SP WERBKOWICE

62; POMAZANKA; JORDAN; ZS GRABOWIEC

63; ZINKIEWICZ; TYMEK; SP WERBKOWICE

64; MĘKAL; MACIEJ; SP WERBKOWICE

65; MIŚCIOR; MIKOŁAJ; SP NR 3 HRUBIESZÓW

66; GAJEWSKI; MICHAŁ; SP WERBKOWICE

67; KRAWCZUK; KACPER; SP WERBKOWICE

68; CZUBIŃSKI; DOMINIK;  

69; WOSIEK; KACPER; SP HRUBIESZÓW

70; MARCZUK; NIKODEM; SP WERBKOWICE

71; WEREMCZUK; JAN; SP WERBKOWICE

72; STEMPIEŃ; BARTOSZ;  

 

400m dziewcząt roczniki 2007-2011

M; Nazwisko; Imię; Miejscowość/Klub/Szkoła

1; PODPORA; NATALIA; OSIR BIŁGORAJ

2; PUCHALSKA; MILENA; SP NIELEDEW

4; GULUK; ELIZA; SP UCHANIE

5; JABŁOŃSKA ; WERONIKA; SP TYSZOWCE

6; GAŁKA ; ALEKSANDRA; SP MIĄCZYN

7; MUSUR; JAGODA; SP WERBKOWICE

8; KUSZ; ANNA; OSIR BIŁGORAJ

9; POŹDZIK; OLIWIA; SP MIĄCZYN

10; CHODAK; KATARZYNA; SP MIĄCZYN

11; ĆWIKLIŃSKA; AMELIA; SP UCHANIE

12; SEMAJ; AGNIESZKA; SP WERBKOWICE

13; JÓŹWIAK; LENA; SP WERBKOWICE

14; OLESZCZUK; MAJA; SP WERBKOWICE

15; KAZIUK; OLIWIA; SP UCHANIE

16; WALCZUK; JENNIFER; AGROS ZAMOŚĆ

17; RAFALSKA; MARIA; SP WERBKOWICE

18; BERNARD; WERONIKA; ZS GRABOWIEC

19; KULIK; JULIA; SP WERBKOWICE

20; GÓRA; ANNA; ZS GRABOWIEC

21; WALIKOWSKA; WERONIKA; ZS GRABOWIEC

22; ZIMON; KAJA; SP WERBKOWICE

23; PANAS; WIKTORIA; SP UCHANIE

24; KŁYŻ; ALICJA; SP HOSTYNNE-KOLONIA

25; DEC; KAROLINA; SP WERBKOWICE

26; KAWKA; MARLENA; SP WERBKOWICE

27; KIRYLUK; ZOSIA; SP WERBKOWICE

28; TAUZ; ANNA; SP WERBKOWICE

29; TABAKA; WIKTORIA; SP WERBKOWICE

30; KULIK; DOROTA; SP WERBKOWICE

31; KAMIŃSKA; JULIA; SP WERBKOWICE

32; ŚCIBAK; JULIA; SP WERBKOWICE

33; MAKARA; RÓŻA; SP WERBKOWICE

34; KUŚ; OLIWIA; SP WERBKOWICE

35; DREWNIAK; MAJA; SP PODHORCE

36; OBSZYŃSKA; IZABELA; SP WERBKOWICE

37; WOŁOSZYN; WIRGINIA; SP WERBKOWICE

38; SIUDAK; JULIA; SP WERBKOWICE

39; RAJTAK; KAROLINA; SP WERBKOWICE

40; MUDRYK; GABRIELA; SP WERBKOWICE

41; HOŁDAŚ; OLIWIA; SP WERBKOWICE

42; CZERNIEJ; EMILIA; SP HOSTYNNE-KOLONIA

43; BOJDA; MARTYNA; WERBKOWICE

44; BODEJKO; EMILIA; SP WERBKOWICE

45; DOBRZYŃSKA; ALICJA; SP HOSTYNNE-KOLONIA

46; KLIMKOWICZ; ZUZANNA; SP WERBKOWICE

47; BEDNARCZUK; NIKOLA; SP WERBKOWICE

48; PEŁKA; ZUZANNA; SP WERBKOWICE

49; LACKOWSKA; DOMINIKA; SP WERBKOWICE

50; JASTRZĘBSKA; MILENA; SP WERBKOWICE

51; PELC; ALICJA; SP WERBKOWICE

52; KAZAŃSKA; ZUZANNA; SP WERBKOWICE

53; KAMIŃSKA; NIKOLA; SP WERBKOWICE

54; ORZEŁ; JULIA; SP WERBKOWICE

55; STASIUK; KAROLINA; SP WERBKOWICE

 

400m osób z niepełnosprawością intelektualną

M; Nazwisko; Imię; Miejscowość/Klub/Szkoła

1; POTOCKA; JADWIGA; SIRON BIŁGORAJ

2; HYZ; BARBARA; WTZ ALOJZÓW

3; PĄCZEK; ANNA; SIRON BIŁGORAJ

4; ZAŁUSKA; SYLWIA; ŚDS MODRYŃ

5; SZCZYPEK; JADWIGA; ŚDS MODRYŃ

6; KUNICKA; JOANNA; WTZ HRUBIESZÓW

7; ZDYBEL; KRYSTYNA; SIRON BIŁGORAJ

8; WARCHOLIK; KRYSTYNA; SIRON BIŁGORAJ

9; ZALEWSKA; GRAŻYNA; SIRON BIŁGORAJ

10; BRZYSKA; EDYTA; SIRON BIŁGORAJ

11; DUBIEL; AGNIESZKA; SIRON BIŁGORAJ

12; MAZUREK; ANNA; SIRON BIŁGORAJ

13; BOREK; DANUTA; SIRON BIŁGORAJ

14; SOŁTYS; MARIA; SIRON BIŁGORAJ

 ;  ;  ;  

1; CISŁO; BOGUSŁAW; WTZ HRUBIESZÓW

2; LASSOTA; Grzegorz; WTZ ALOJZÓW

3; CIESIELCZUK; ADAM; WTZ HRUBIESZÓW

4; BUTA; MARCIN; WTZ HRUBIESZÓW

5; ADAMCZUK; DANIEL; WTZ ALOJZÓW

6; SZCZYPEK; LESZEK; ŚDS MODRYŃ

7; JAGIEŁŁO; TOMASZ; SIRON BIŁGORAJ

8; RADOMSKI; MATEUSZ; ŚDS MODRYŃ

9; OŚ; SZYMON; ŚDS MODRYŃ

10; MAZUREK; STEFAN; ŚDS MODRYŃ

11; KUNICKI; MARIUSZ; ŚDS MODRYŃ

12; NIZIO; RYSZARD; SIRON BIŁGORAJ

13; CHACHUŁA; MIROSŁAW; SIRON BIŁGORAJ

14; CZUPRYŃSKI; RAFAŁ; ŚDS MODRYŃ

15; BANACH; MIECZYSŁAW; SIRON BIŁGORAJ

 

50/100m dzieci rocznik 2012 i młodszych                                                        

M; Nazwisko; Imię; Miejscowość/Klub/Szkoła;

1; KOBYLARZ ; JULIA; SP; 2011

2; SZEWCZYK ; WIKTOR; PS WERBKOWICE; 2011

3; JUSZCZUK; KAJETAN; PS WERBKOWICE; 2011

4; MAGDZIAK ; PAULINA; PS WERBKOWICE; 2011

5; KRAWCZUK ; MILENA; PS WERBKOWICE; 2011

6; SMYK ; ANNA; PS WERBKOWICE; 2011

1; BRZOZOWSKI; ANTONI; PS WERBKOWICE; 2012

2; SKOWROŃSKI; KORDIAN; PS WERBKOWICE; 2012

3; STACHOWSKI ; JAKUB; PRZEDSZKOLE; 2012

4; DEC-WĘS; LENA; PS WERBKOWICE; 2012

5; WYSKIEL; AMELIA; HRUBIESZÓW; 2012

6; KRAWCZYK; XAVIER; PS MIĄCZYN; 2012

1; BORSUK; EMILIA; BRODZICA; 2013

5; FALĘTA; MARIKA; STRZYŻÓW; 2013

3; JAKUBIAK; EMILIA; PRZEDSZKOLE; 2013

4; SZEJGIEC; ZUZANNA; ŚWIDNIK; 2013

2; ŚMIAŁKO; NIKOLA; PS WERBKOWICE; 2013

6; TYRAS ; MARCEL; PS HRUBIESZÓW; 2013

1; CIERECH; LENA; PS HRUBIESZÓW; 2014

2; STANISŁAWCZUK; ZOFIA; SP MIRCZE; 2014

3; SMYK; WOJCIECH; PS WERBKOWICE; 2014

1; RESZCZYŃSKA; ZUZANNA;  ; 2015

2; KRAWCZYK; LUIS; MIĄCZYN; 2015

3; FALĘTA; AURELIA; STRZYŻÓW; 2015

4; JAROSZ ; ANNA; WERBKOWICE; 2015

 ; BAJURKO; KRZYSZTOF; PS WERBKOWICE;

 ; CIUCKA; JULIA; PS WERBKOWICE;

 ; CIUCKI; SZYMON; SP WERBKOWICE;

 ; CZARNECKI; DOMINIK; PS WERBKOWICE;

 ; DANILUK; KLAUDIA; PS WERBKOWICE;

 ; ILOT; JAKUB; PRZEDSZKOLE;

 ; JAKUBIAK; OLIWIA; PRZEDSZKOLE;

 ; JÓŹWIAK; MICHAŁ; PRZEDSZKOLE;

 ; KAMIŃSKI; MAKSYMILIAN; PS WERBKOWICE;

 ; KAMIŃSKI; KAROL; PS WERBKOWICE;

 ; KAMIŃSKI ; KSAWERYN; PS ZAMOŚĆ;

 ; KANTY; KRZYSZTOF; PS WERBKOWICE;

 ; KAŹMIERCZAK ; PAWEŁ; PS WERBKOWICE;

 ; KOZIK; IZABELA; TEREBIŃ;

 ; KULIK; KACPER; PS WERBKOWICE;

 ; KULIK; KUBA; PS WERBKOWICE;

 ; MUSUR; ANDŻELIKA; PS WERBKOWICE;

 ; PEŁKA; ALENSANDRA; PS WERBKOWICE;

 ; POCIASK; NIKOLA; PS WERBKOWICE;

; RYBKA; ZUZIA; PS WERBKOWICE;

; SKÓRA ; ANASTAZJA; PRZEDSZKOLE;

; ŚCIBAK; EMILIA; PS WERBKOWICE;

; TARAS; JULIA; PS WERBKOWICE;

; TYRAS ; JAGODA; PS WERBKOWICE;

 

1600m bieg główny osób z niepełnosprawnością

M; Nazwisko; Imię; Miejscowość/Klub/Szkoła

1; PAWŁOWICZ; ROBERT;  

 

 

 Dyrektor biegu:     Edmund Kawka

Sędzia główny:     Krzysztof Przeniak

Sędzia mety:         Piotr Szozda

Sędziowie             Tomasz Magdziak, Michał Bosak

Komentator:          Paweł Kowalczyk

Dekorator:            Artur Wąsik

Biuro zawodów:    Róża Mudryk

                            Artur Bednarczuk

                            Sebastian Serafin

                            Elżbieta Swatek-Wańczycka

                            Zbigniew Kierepa

 

Komunikat opracowało Biuro zawodów i jest opublikowane na stronie UG Werbkowice.


***


Ze strony MKS Unia Hrubieszów 

29 kwietnia 2018 r. w Werbkowicach odbyły się XXIV Ogólnopolskie Cukrownicze Biegi Uliczne, w których udział wzięli również zawodnicy naszego klubu. W biegu głównym na dystansie 5 km wygrał Artur Kern, czwarty był Albin Zacharczuk, zaś wśród kobiet szósta była Łucja Skorupa. W biegach młodzieżowych w czołowych szóstkach znaleźli się: Olga Śmietanka – druga i Filip Cierech – piąty w roczniku 2003/2004, Karolina Gajewska – druga, Wiktoria Kamień – czwarta, Julia Kamień – piąta w roczniku 2001/2002, Łucja Skorupa – druga w roczniku 1999/2000. Wszyscy startowali na dystansie 1600m. W zawodach udział wzięli również: Piotr Soniak i Dawid Łoza (bieg główny), Martyna Kania, Karolina Tarnowska i Sylwia Bedlińska oraz trener Mirosław Kamień (czwarte miejsce w biegu VIP na dystansie 1600m).


Łucja Skorupa

– Bieg Cukrownika 2018 uważam za udany 2 miejsce na 1600m i 6 w biegu głównym na 5km. Dziękuję za wsparcie podczas w biegu głównym Dawid Łoza i trenerowi Mirosław Kamień.

 


Opracował – Marek Ambroży Kitliński

Foto – MKS Unia Hrubieszów i biegających