6 lipca Unia Hrubieszów rozpoczyna przygotowania. Tomasovia i Lublinianka zagrają w IV lidze

Unia Hrubieszów 6 lipca rozpocznie przygotowania do nowego sezonu w IV lidze lubelskiej. W okresie przygotowań drużyna Marcina Nowaka ma zaplanowane sześć meczów kontrolnych. Odnośnie ruchów transferowych to w chwili obecnej trwają rozmowy z kilkoma nowymi zawodnikami.

Reklamy


Drużynę opuszczają Patryk Szatan (powrót na Śląsk) oraz Igor Mossurec, który ma propozycję z Unii Białopole. Jeśli chodzi o pozostałych zawodników z Ukrainy, sztab szkoleniowy będzie chciał, aby Siergiej Borys oraz Ivan Oleksiuk pozostali w drużynie.  

Plan meczów sparingowych:

Reklamy

11 lipca – Hetman Zamość

15 lipca – Tomasovia Tomaszów Lubelski

18 lipca – Igros Krasnobród

22 lipca – Granica Dorohusk

26 lipca – Start Krasnystaw

1 sierpnia – Roztocze Szczebrzeszyn


***


W piątek 26 czerwca odbyło się spotkanie przedstawicieli Lubelskiego oraz Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, na którym postanowiono, że III liga nie będzie powiększona do osiemnastu zespołów , tylko wszystko pozostanie zgodnie z uchwałą z poprzedniego roku, która mówi o pomniejszeniu ligi do szesnastu zespołów. W związku z powyższym z III ligi do IV spadają Tomasovia Tomaszów Lubelski oraz Lublinianka Lublin. Z IV ligi spada do Chełmskiej Klasy Okręgowej Victoria Żmudź.

Skład drużyn IV ligowych: Tomasovia Tomaszów Lubelski, Lublinianka Lublin, Podlasie Biała Podlaska, Hetman Żółkiewka, Stal Kraśnik, Powiślak Końskowola, Górnik II Łęczna, Orlęta Łuków, Kryształ Werbkowice, Janowianka Janów Lubelski, Orion Niedrzwica Duża, Włodawianka Włodawa, Unia Hrubieszów, Polesie Kock, Granica Dorohusk, Lutnia Piszczac.józek