7 złotych medali podczas Mistrzostw Okręgu Lubelskiego w PC!

W Hrubieszowie 17.03.2012 r. zostały rozegrane Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego Juniorów i Seniorów w Podnoszeniu Ciężarów. Najcenniejsze wyniki według punktacji Sinclai’ra z zawodników Unii Hrubieszów osiągnęli: Anna Piasecka wśród kobiet i Dominik Jaros u mężczyzn. Drużynowo Unia 1 miejsce.

Reklamy

MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO JUNIORÓW DO LAT 20 i SENIORÓW W PODNOSZENIUCIĘŻARÓW, Hrubieszów, dn. 17.03.2012r.

KOBIETY

53kg
2. Piasecka Anna 92 48,5 50 + 63 = 113kg, rek. zyć. poprawiony o 2 kg w dwuboju
3. Kondziołka Marzena 94 49,5 40 + 54 = 94

58kg
1. Dyrda Iga 91 53,7 53 + 68 = 121, rek. żyć. o 9kg

69kg
1. Jakubasz Anna 94 64,0 43 + 57 = 100, rek. żyć. o 5 kg

75kg
1. Kot Paulina 94 75,0 38 + 49 = 87, rek. żyć. o 14kg

+75 kg
2. Szymanek Małgorzata 95 85,6 40 + 58 = 98, wyr. rek. żyć.

MĘŻCZYŹNI

56kg
2. Garbacz Norbert 95 55,0 51 + 76 = 127kg, rek. żyć o 9kg

62kg
1. Kasztelan Damian 95 62,0 82 + 105 = 187

69kg
1. Sagadyn Mateusz 93 69,0 90 + 111 = 201

77kg
1. Błazik Daniel 92 77,00 106 + 135 = 241, rek. żyć. 3kg
2. Gałan Artur 92 77,00 105 + 125 = 230, rek. żyć. o 14kg
5. Tański Marek 95 74,90 63 + 80 = 143, rek. żyć. o 13kg

85kg
2. Jaros Dominik 92 82,5 114 + 145 = 259, rek. żyć. o 4kg
6. Foks Damian 94 81,3 85 + 100 = 185, rek. żyć. o 5 kg

94kg
1. Rudnicki Mateusz 93 91,8 120 + 150 = 270, rek. żyć. o 2 kg

 

Klasyfikacja zawodniczek wg punktacji Sinclair’a:
1. Polakowska Marlena GLKS POM Iskra Piotrowice – 187,4pkt.
2. Piasecka Anna MKS Unia Hrubieszów – 171,0
3. Dyrda Iga MKS Unia Hrubieszów – 168,4
4. Kuczmaszewska Agnieszka KS Agros Zamość – 144,6
5. Kondziołka Marzena MKS Unia Hrubieszów – 139,8
6. Kęczkowska Agnieszka Wisła Puławy – 124,3

Klasyfikacja zawodników wg punktacji Sinclair’a:
1. Lipka Łukasz Znicz Biłgoraj – 326,2pkt.
2. Jaros Dominik MKS Unia Hrubieszów – 313,1
3. Rudnicki Mateusz MKS Unia Hrubieszów – 310,3
4. Bulak Krzysztof Znicz Biłgoraj – 305,3
5. Błazik Daniel MKS Unia Hrubieszów – 302,2
6. Gałan Artur MKS Unia Hrubieszów – 288,4

Podczas zawodów m.in. z Hrubieszowa sędziowali:
Lebiedowicz Henryk – sędzia I
Chwedczuk Andrzej – sędzia II
Lalik Sylwia – sędzia IV
Kopytko Kamil – sędzia IV
Pomiankiewicz Artur – sędzia V
Zasadziński Ryszard – sędzia VI

***

Tabele najlepszych w historii hrubieszowskich PC

Kobiety

Kat. 53 kg
LALIK Sylwia 87 50,0 58 82 140 12.11.2011 Hrubieszów
CHUDZIK Dorota 91 52,0 57 70 127 23.10.2010, Hrubieszów
CHUDZIK Marlena 95 52,7 57 64 121 28.10.2011 Hrubieszów
4. PIASECKA Anna 92 48,5 50 63 113 17.03.2012 Hrubieszów
DYRDA Iga 91 52,5 50 62 112 01.10.2011, Siedlce
MARTYNIUK Malwina 91 51,9 45 50 95 23.08.2008, Puławy
KOMZA Dominika 91 52,6 40 55 95 23.08.2008, Puławy
PĘKALA Monika 93 52,8 40 55 95 15.05.2010, Puławy
9. KONDZIOŁKA Marzena 94 49,5 40 54 94 17.03.2012 Hrubieszów

Kat. 58 kg
UNKIEWICZ Marta 87 58,0 62 73 135 22.11.2008, Biłgoraj
2. DYRDA Iga 91 53,7 53 68 121 17.03.2012 Hrubieszów
CHUDZIK Marlena 95 56,8 55 62 117 01.10.2011, Siedlce
CHUDZIK Dorota 91 54,0 53 61 114 05.04.2008, Biłgoraj

Kat. 69 kg
MIZDAL Ewa 87 68,6 100 128 228 kg 09.11.2011, Paryż
UNKIEWICZ Marta 87 66,6 66 82 148 21.04.2007, Biłgoraj
TYSZKO Agata 94 65,7 60 77 137 3.03.2012 Biała Podlaska
KRZYWIŃSKA Sylwia 87 68,1 ? ? 117,5 15.05.2004, Ciężkowice
5. JAKUBASZ Anna 94 64,0 43 57 100 17.03.2012 Hrubieszów

Kat. 75 kg
MIZDAL Ewa 87 69,9 101 127 228 01.10.2011, Siedlce
UNKIEWICZ Marta 87 69,1 66 82 148 20.05.2007, Terespol
PYRZ Ewelina 90 74,9 62 78 140 01.05.2010, Sędziszów Młp.
KRZYWIŃSKA Sylwia 87 69,3 47,5 60 107,5 18.04.2004 Hrubieszów
JAKUBASZ Anna 94 69,1 35 55 90 16.04.2010, Siedlce
6. KOT Paulina 94 75,0 38 49 87 17.03.2012 Hrubieszów

Kat. +75 kg
UFNAL Magdalena 84 102,0 72,5 90 162,5 12.10.2002 Ciechanów
SOŁTYS Marta 92 90,1 68 89 157 27.03.2010, Biłgoraj
PYRZ Ewelina 90 81,5 65 86 151 06.03.2010, Biłgoraj
4. SZYMANEK Małgorzata 95 86,2 43 55 98 19.02.2012 Biłgoraj

Mężczyźni

Kat. 56 kg
KONDZIOŁKA Marcin 88 55,4 96 116 212 07.10.2011, Płońsk
POMIANKIEWICZ Artur 83 55,8 87,5 120 207,5 30.03.2003 Hrubieszów
SIENKIEL Grzegorz 74 ? ? ? 200 1992

27. GARBACZ Norbert 95 55,0 51 76 127 17.03.2012 Hrubieszów

Kat. 69 kg
GAWEŁ Andrzej 84 68,6 110 142,5 252,5 8.05.2004 Hrubieszów
SARZYŃSKI Adam 89 65,9 108 135 243 13.03.2010, Biłgoraj
KOSZAŁKA Emil 87 66,3 107 134 241 23.02.2007, Hrubieszów

22. SAGADYN Mateusz 93 69,0 90 111 201 17.03.2012 Hrubieszów

Kat. 77 kg
WOŹNIAK Piotr 71 ? ? ? 290 1992
DRAGUN Przemysław 83 76,6 125 160 285 27.03.2004 Biłgoraj
CHWEDCZUK Andrzej 79 ? 122,5 147,5 270 1997
SZTUCKI Karol 79 76,3 120 150 270 14.11.1999 Nowy Dwór Gdański
GAWEŁ Andrzej 84 69,50 117,5 152,5 270 27.03.2004 Biłgoraj

11. BŁAZIK Daniel 92; 77,0 106 135 241 17.03.2012 Hrubieszów

15. GAŁAN Artur 92 77,00 105 125 230 17.03.2012 Hrubieszów

56. TAŃSKI Marek 95 74,90 63 80 143 17.03.2012 Hrubieszów

Kat. 85 kg
CHWEDCZUK Andrzej 79 ? 137,5 165 302,5 2.09.2000 Białystok
DRAGUN Przemysław 83 80,0 132 160 292 23.09.2006, Biała Podlaska
WOŹNIAK Piotr 71 ? ? ? 272,5 1991
SZTUCKI Karol 79 ? ? ? 265 2000 Konstantynów Łódzki
WARECKI T OMASZ 73 83,1 117,5 142,5 260 4.04.1993 Siedlce
BARTECKI Marek 80 80,2 120 140 260 28.08.1999 Kielce
7. JAROS Dominik 92 82,5 114 145 259 17.03.2012

31. FOKS Damian 95 81,3 85 100 185 17.03.2012 Hrubieszów

Kat. 94 kg
GRESZETA Andrzej 77 91,1 127,5 157,5 285 31.03.1996 Siedlce
2. RUDNICKI Mateusz 93 91,8 120 150 270 17.03.2012 Hrubieszów
KUSIAK Marcin 86 85,9 117 145 262 2.04.2006, Terespol

Uwaga!
Stale i systematycznie pracuję nad powiatowymi tabelami w podnoszeniu ciężarów w historii, są braki, ale myślę, że powoli je się uzupełni.

 

Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)


Na zdjęciu – Dominik Jaros znakomicie rozpoczął sezon 2012 poprawiając zdecydowanie rekordy życiowe (zdj, mak)