Akademia Piłkarska „Jelonek” zaprasza na otwarte treningi

Zapraszamy wszystkich adeptów piłki nożnej – dziewczyny i chłopców w wieku 4 – 12 lat na otwarte treningi nowo utworzonej w Hrubieszowie z miłości do piłki nożnej Akademia Piłkarska „Jelonek”.

Reklamy

Akademia JELONEK ma na celu popularyzację sportu i zdrowego stylu życia, walkę z nadwagą u dzieci poprzez spotkania z dietetykami i specjalistyczne ćwiczenia oraz promocja hasła: ” ZOSTAW TELEFON I WYJDŹ NA PODWÓRKO”.

Jednym z naszych celów będzie utworzenie grup samych dziewczynek i rozgrywanie meczów w lidze centralnej z pomocą klubów piłkarskich, które z nami współpracują, dodatkowo każdy zawodnik JELONKA który skończy 12 lat może liczyć na naszą pomoc i kontynuować swoja przygodę z piłką poprzez znalezienie odpowiedniego klubu i odwrotnie.

Jeśli twoje dziecko aktualnie należy do jakiegoś klubu, jak najbardziej może uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez JELONKA, jednak cały czas priorytetem zostaje gra dla klubu, a nasze zajęcia będą jako dodatkowe i jeszcze bardziej podwyższać wasze umiejętność piłkarskie.

Treningi w Akademi Piłkarskiej JELONEK będą prowadzone w rodzinnej atmosferze na profesjonalnym sprzęcie, przez kochających piłkę nożną trenerów z licencja PZPN I instruktorów.

Kamil Bień – instruktor, koordynator TRENER Z LICENCJĄ GRASSROOTS C Polskiego Związku Piłki Nożnej

Mariusz Zając – instruktor i TRENER Z LICENCJĄ UEFA B Polskiego Związku Piłki Nożnej

Dominik Kazan – instruktor i TRENER Z LICENCJĄ LICENCJĄ UEFA B Polskiego Związku Piłki Nożnej

Każdy zawodnik będzie miał dostęp do profesjonalnego sprzętu (piłka,znaczniki itp. ) niezbędnego do prowadzenia treningu.

Podczas zajęć każdy będzie posiadał indywidualne ubezpieczenie zdrowotne z uwzględnieniem owej dyscypliny sportu.

Tak więc jeśli chcesz być jak Robert Lewandowski, Lionel Messi, Łukasz Fabiański i inni zawodnicy – jeszcze raz zapraszamy (chłopców i dziewczęta) na treningi piłkarskie Akademi JELONEK. Dla każdego zawodnika przewidziana miła niespodzianka: TABLICA MOTYWACYJNA.

A każdy kto wstąpi w szeregi JELONKA otrzyma DARMOWY STRÓJ PIŁKARSKI na treningi z możliwością umieszczenia swojego ulubionego numeru, jak również swojego imienia, nazwiska lub ksywki.

Podział na grupy i roczniki:

SKRZAT – najmłodsza grupa, rocznik 2014 – 2015 i młodsi. Treningi czyli gry i zabawy z piłką będzie prowadzić dwóch instruktorów – trenerów piłki nożnej,

ŻAK – dzieci (chłopcy i dziewczęta) rocznik 2012 – 2013,

ORLIK – dzieci (chłopcy i dziewczęta) rocznik 2010 – 2011,

MŁODZIK – dzieci (chłopcy i dziewczęta) rocznik 2008 – 2009.

W każdej grupie będzie maksymalnie 15 zawodników. Każda grupa przekraczającą tę ilość będzie dzielona na poszczególne roczniki. Jeśli dany rocznik również przekroczy liczbę miejsc, będzie podział na grupy zaawansowane i mniej zaawansowane. To wszystko ma służyć do zwiększenia efektywności jednostek treningowych, jak i również indywidualnych zajęć z każdym zawodnikiem. Tak więc wszystkich, którzy chcą zażyć zabawy z piłką i chcą poznać nowych kolegów oraz poznać tajniki piłki nożnej, zapraszamy na otwarte treningi poszczególnych roczników. Odbędą się one we wrześniu, w miejscowościach Hrubieszów, Strzyżów, Nieledew, Horodło i Dołhobyczów. Dokładne daty treningów już wkrótce.

Jednak prowadzimy nabór już teraz, gdyż nasza Akademia Piłkarska JELONEK startuje w ogólnopolskim turnieju Daichman Minimistrzostwa. Kto pierwszy – ten lepszy. Ilość zawodników w drużynie na Daichman Minimistrzostwa maksymalnie 10 (jeden zespół).

RAZ, DWA. TRZY AP JELONEK TO MY! Lubisz piłkę? Musisz tam być i odebrać swój darmowy strój piłkarski JELONEK.

Akademia Piłkarska JELONEK współpracuje i wspiera nasz klub piłkarski Unia Hrubieszów. UNIA HEY. Jak również, jesteśmy w stałym kontakcie z innymi drużynami z naszego województwa: NIEDŹWIADEK CHEŁM, GAUDIUM ZAMOŚĆ, TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI, GRANICA LUBYCZA KRÓLEWSKA i wiele innych.

Tak więc, zapraszamy do zabawy i treningów z JELONKIEM!

Masz jakieś obawy, pytania lub wątpliwości? Przyjdź, sprawdź i porównaj z innymi w regionie, a jesteśmy pewni, że nasz Hrubieszowski JELONEK spełni twoje oczekiwania, a Twoja postawa i przynależność do JELONKA wzmocni naszą regionalna piłkę.

Masz pytania odnośnie JELONKA – dzwoń.

KONTAKT

Koordynator

Kamil Bień 663 206 292

Lub pisz na maila kjbien@wp.pl i poprzez Facebook

Koordynatorka grup dziewczynek

Małgorzata 721 059 632