Andoria walczy, ciekawie w Pucharze Starostów

Andoria Mircze w pierwszym meczu o utrzymanie się w piłkarskiej klasie A na wyjeździe zremisowała w Biszczy, czyli u siebie …? W półfinale Pucharu Starostów Kryształ Werbkowice wygrywa zdecydowanie z Huraganem Hrubieszów, natomiast drugi mecz półfinałowy Unia Hrubieszów – Płomień/Spartan Nieledew już w środę 27.07.2011 g. 17.00 w Teptiukowie.

Reklamy

i>Na zdjęciu – mecz Huragan Hrubieszów – Kryształ Werbkowice (zdj. ze str. Huraganu)

Reklamy

Mecz o utrzymanie się w klasie A

Albatros Biszcza – Andoria Mircze 2:2 (2:0)

Skład Andorii:
Musielak – Matysiak, Sitarz, Szwiec, Jakubski – Demusiak, Bury, K.Skowronek, Pańczyk – Brzyski, Ciasnocha

Bramki: Bury z karnego, Demusiak

Spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane w najbliższą niedzielę, 31.07.2011 r. w Mirczu.

***

II Runda Pucharu Starostów

Huragan Hrubieszów – Kryształ Werbkowice 1:4 (1:2)

Bramki: Tytuła (H),

Martyniuk x2, Kusiak, Mariusz Musiał (K). Skład:

Skład Huraganu:
Niżnikowski (46 Krempla), Lisiczyński (55 Bida) Kogut, Gis (75 Gajewski), Grzeszczuk, Góra, Sekulski, Kucy, Tytuła (75 Daciuk), Ptak.

Skład Kryształu:
Suchodolski, J. Kaczoruk, Krupa, Juszczuk, Wójtowicz, Piotr Musiał, Martyniuk, Maciuk, Kusiak, Waga, Mariusz Musiał. Ponadto grali: Stankiewicz, Brzozowski, Byra, Podolak, Nosal.

***

Drugi mecz półfinałowy Unia Hrubieszów – Płomień/Spartan Nieledew

– w środę 27.07.2011 r. g. 17.00 w Teptiukowie.

***

Najbliższe mecze Huraganu Hrubieszów:

28.07.11
Perła Telatyn – Huragan Hrubieszów godz.18.00

31.07.11
Huragan Hrubieszów – Unia Białopole godz. 15.00

05.08.11
Victoria Żmudź – Huragan Hrubieszów godz. 18.00

20.08.11
Huragan Hrubieszów – Perła Telatyn godz. 16.00

10 Najlepszych strzelców klasy „A” grupy II w sezonie 2010/2011:

1. Tomasz Łyp – 30 bramek (Olimpia Miączyn)
2. Jacek Ptak – 24 bramki (Huragan Hrubieszów)
3. Wojciech Łysiak – 15 bramek (Płomień – Spartan Nieledew)
3. Marcin Lewko – 15 bramek (Orkan Bełżec)
4. Michał Rzeźnik – 13 bramek (Pogoń Łaszczówka)
5. Kamil Pyś – 11 bramek (Orzeł Cześniki)
6. Bartosz Cisek – 10 bramek (Orkan Bełżec)
6. Tomasz Łysiak – 10 bramek (Zryw Ulhówek)
6. Tomasz Winogrodzki – 10 bramek (Metanoja Lipsko)
7. Paweł Kożuch – 9 bramek (Płomień – Spartan Nieledew)
7. Mateusz Łyko – 9 bramek (Olimpia Miączyn)
7. Łukasz Okoń – 9 bramek (Szumy Susiec)
7. Aleksander Poterucha – 9 bramek (Płomień – Spartan Nieledew)
8. Zbigniew Jeruzal – 8 bramek (Pogoń Łaszczówka)
8. Łukasz Kupiec – 8 bramek (Zryw Ulhówek)
8. Piotr Stadnicki – 8 bramek (Huragan Hrubieszów)
9. Karol Bobak – 7 bramek (Płomień – Spartan Nieledew)
9. Piotr Dziedzic – 7 bramek (Orkan Bełżec)
9. Mariusz Kowalczuk – 7 bramek (Granica Lubycza Królewska)
9. Mariusz Podgórski – 7 bramek (Płomień – Spartan Nieledew)
9. Piotr Wasiołek – 7 bramek (Pogoń Łaszczówka)
10. Jarosław Drej – 6 bramek (Ruch Machnów Nowy)
10. Paweł Góra – 6 bramek (Huragan Hrubieszów)
10. Michał Kołodziej – 6 bramek (Olimpia Miączyn)
10. Mateusz Kowalczuk – 6 bramek (Szumy Susiec)
10. Łukasz Markiewicz – 6 bramek (Olimpia Miączyn)
10. Andrzej Sawiak – 6 bramek (Granica Lubycza Królewska)
10. Artur Tytuła – 6 bramek (Huragan Hrubieszów)

***

Opracował – mak