Anna Lizut biegała w Chełmie a Kitlińscy i Wiktoria Ciesielczuk w Lublinie!

Dnia 2.06.2012 r. w Biegach Solidarności w kategorii Vipów zwyciężył Piotr Kitliński, w biegach gimnazjalistów Wiktoria Ciesielczuk była 10, a Michał Kitliński 11. Uczennica Małgorzaty Muzyczuk, Anna Lizut z ZS nr 4 w Hrubieszowie na koszt własny udała się na międzynarodowy bieg do Chełma i zajęła 6 lokatę. Brawo!

Reklamy

3.06.2012 r. Chełm Lubelski

Bieg główny kobiety (6.600 m):

1. IAKYWOWYCH NATALIA Ukraina – 25;59
2. DIDAN OKSANA Ukraina – 26;19
3. SEMYRIAK KATARZYNA Ukraina – 28;48
4. KOSZ MONIKA Chełm – 30;52
5. DAWIDZIUK DIANA Ukraina – 31;11
6. LIZUT ANNA ZS 4 Hrubieszów – 33;16
7. MRÓZ ELŻBIETA – 35;39
8. BALUK IWONA – 37;39
9. FERENC-BOROWSKA AGNIESZKA – 42;57
10. BOBRYK ANNA – 43;14
11. TURAK JOANNA – 43;18
12. MAKSYMIUK JUSTYNA – 44;03
13. WALCZUK MONIKA – 45;23


2.06.2012 r. Biegi Solidarności w Lublinie

 

IV BIEG – dziewczęta gimnazjum – 2,5km

1. Agnieszka Filipowska Gimnazjum Krynki

2. Natalia Korszeń G. Wisznice

3. Julia Pleskaczyńska G. „Biskupiak” Lublin

4. Majka Dyoniziak G. Krynki

5. Monika Filipowska G. Krynki

6. Karolina Zygo G. 11 Lublin

7. Joanna Świdzińska G. Wisznice

8. Małgorzata Gomoła G. 10 lublin

9. Patrycja Korybska G. Wisznice

10. Wiktoria Ciesielczuk G. 3 Hrubieszów

 

 III BIEG – chłopcy gimnazjum – 2,5km

1. Mateusz Borkowski Gimnazjum Krynki

2. Marcin Jacniak Szkolny Klub Biegowy Kraśnik

3. Grzegorz Klocek G. „Biskupiak” Lublin

4. Damian Borowik G. 10 Lublin

5. Michał Kuśmirski G. „Biskupiak” Lublin

6. Adam Wownysz G. 10 Lublin

7. Mateusz Piotrowski SKB Kraśnik

8. Artur Markiewicz SKB Kraśnik

9. Michał Obel G. 10 Lublin

10. Jakub Bańka G. 1 Lublin

11. Michał Kitliński G. 18 Lublin

 

W biegach młodzieżowych rywalizowało po kilkaset osób.

 

 BIEG VIP-ów – 2,5km

1. Piotr Kitliński Wiceprezes Lubelskiego Stowarzyszenia Biegowego, reprezentant Polski, brązowy medalista Mistrzostw Świata w Cannicrossie, Mistrz Polski na 1500m i w cannicrossie.

2. Sylwester Dudek Prezes Lubelskiego Klubu Biegowego Rudnik, pracownik samorządowy

3. Jerzy Wrona Prezes Z.P.D. Stolmar Krężnica Jara

4. Sylwester Sałęga – ?

5. Roman Tustanowski właściciel firmy Stator, trener L.A.

6. Jolanta Tustanowska właściciel firmy Stator

7. Marcin Nosowski Prokurator Prokuratury Rejonowej

8. Romuald Fekner Zarząd TKKF Lublin

9. Zbigniew Furman TKKF OMEGA Lublin

10. Krzysztof Sochacki

11. Marian Sochacki

 

Urszulin?

Podobno biegacze z Unii Hrubieszów byli na zawodach w Urszulinie, niestety do dnia dzisiejszego brak w Internecie komunikatu i wiadomości od uczestników.

 

Opracował – mak