Arkadiusz Milik będzie promował Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Reprezentant Polski Arkadiusz Milik będzie promował Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W eliminacjach do turnieju rokrocznie udział bierze kilkanaście drużyn dziecięcych z powiatu hrubieszowskiego.

Reklamy

 

Piłkarz podpisał umowę z firmą Tymbark – sponsorem głównym Turnieju, na mocy, której będzie uczestniczył w działaniach promocyjnych i komunikacyjnych Turnieju, w którym grał jako dziecko.

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to największy Turniej piłkarski dla dzieci w Europie. W rozegranych już 15 edycjach udział wzięło łącznie ponad milion dziewcząt i chłopców z całej Polski. Jednym z uczestników był również Arkadiusz Milik, który jako młody chłopak udziałem w Turnieju rozpoczynał swoją przygodę piłkarską, a teraz zdecydował się oficjalnie uczestniczyć w promocji rozgrywek. 

Milik podpisał umowę z firmą Tymbark, która od 9 lat jest sponsorem głównym Turnieju. W ramach współpracy piłkarz będzie brał udział w działaniach komunikacyjnych i promocyjnych związanych z Turniejem „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Jako młody chłopak grałem w tym Turnieju i bardzo dobrze to wspominam, bo była to fantastyczna przygoda. Udział w takim Turnieju jest niezwykłym przeżyciem dla każdego dziecka, które lubi piłkę nożną. Z podziwem i satysfakcją patrzę jak Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” od moich czasów rewelacyjnie się rozwinął. Dziś mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie Narodowym. To fantastyczna promocja piłki nożnej wśród dzieci, a dla najlepszych niezwykła okazja do zaprezentowania swojego talentu. Widząc poziom meczów finałowych tegorocznej edycji myślę, że jest to doskonały start piłkarskiej przygody, a wielu uczestników Turnieju pójdzie moim śladem i zagra kiedyś w reprezentacji Polski powiedział Arkadiusz Milik.

Milik był gościem Wielkiego Finału XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, który został rozegrany 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Obejrzał mecze finałowe oraz wziął udział w ceremonii dekoracji zwycięzców wręczając najlepszym drużynom medale.

Firma Tymbark od 9 lat jest głównym sponsorem Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W tym czasie, z roku na rok wspólnie z Polskim Związkiem Piłki Nożnej rozwijamy Turniej, o czym świadczy rosnąca liczba uczestników oraz unikalne miejsce rozgrywania meczów finałowych – już od 2 lat jest to Stadion Narodowy w Warszawie. Teraz pora na kolejny ważny krok, którym jest współpraca z Arkadiuszem Milikiem. Jestem przekonany, że dla wszystkich uczestników Turnieju jest on idolem, a jego droga z podwórka na stadion zadziała na wyobraźnię dzieci i pokaże, że poprzez udział w Turnieju można zagrać kiedyś w reprezentacji Polski – powiedział Krzysztof Pawiński, Prezes Zarządu Grupy Maspex Wadowice i współwłaściciel firmy Tymbark.

 

To pierwszy kontrakt reklamowy Arka. Zależało nam by jego pierwsza kampania reklamowa w pełni pasowała do jego wizerunku i wartości, jakimi się kieruje na boisku i poza nim. Dlatego z przyjemnością przyjęliśmy możliwość współpracy z marką Tymbark przy Turnieju piłkarskim, w którym Arek sam występował, a który obecnie jest największym i najlepiej zorganizowanym Turniejem piłkarskim dla dzieci w Europiepowiedział Przemysław Pańtak, menedżer piłkarza.

***

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to największe rozgrywki piłkarskie dla dzieci w wieku szkolnym w Europie. Organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej, a głównym sponsorem firma Tymbark. Do tegorocznej XV edycji zgłoszonych zostało ponad 270 tys. dzieci z całej Polski.  Rywalizacja dziewcząt i chłopców odbywa się aż w trzech kategoriach wiekowych: do lat 8, 10 i 12. Finał Turnieju rozgrywany jest na Stadionie Narodowym bezpośrednio przed finałem Pucharu Polski, a zwycięzcy w nagrodę wyjeżdżają na mecze reprezentacji Polski. W trakcie 15-letniej historii Turnieju wyrosło z niego wielu obecnych reprezentantów Polski różnych kategorii wiekowych. Patronat nad Turniejem sprawują: Małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz UEFA Grassroots. Szczegółowe informacje o Turnieju znaleźć można na oficjalnej stronie www.zpodworkanastadion.pl.

***

Marka Tymbark jest zdecydowanym liderem na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce. Produkty Tymbarku są doskonale znane również na rynkach zagranicznych – w blisko 30 krajach na całym świecie, m.in.: w Rumunii, Litwie, Łotwie, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Irlandii, USA, Szwecji, Finlandii, Holandii, na Malcie i Cyprze. Tymbark to także jedna z najbardziej wartościowych i najlepiej postrzeganych przez konsumentów marek na polskim rynku. W jej portfolio znajdują się produkty szczególnie cenione przez konsumentów m.in.: owocowe i warzywne soki 100% bez dodanego cukru, soki 100% dla dzieci, egzotyczna linia Owoce Świata, a także nektary, napoje i koktajle owocowe o wysublimowanych kompozycjach smakowych. Produkty Tymbark swój wyjątkowy smak zawdzięczają wyselekcjonowanym, dojrzałym owocom, dostarczanym przez najlepszych i sprawdzonych dostawców. Tymbark buduje swoją pozycję poprzez innowacyjność
i elastyczność w reagowaniu na nowe wyzwania rynkowe, kreuje trendy i wyznacza nowe kierunki rozwoju.