Artur Kern pokonał Ukraińców i wygrał w Werbkowicach!

W dniu 29.04.2012 r. odbył się w Werbkowicach XVIII Ogólnopolski Cukrowniczy Bieg Uliczny oraz XVII Bieg Parlamentarzystów, Starostów, Burmistrzów, Wójtów, Prezesów, Dyrektorów Firm pod patronatem Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego. W Zawodach wzięło udział 212 zawodników, w tym 43 osoby w biegu głównym, w którym zwyciężył Artur Kern z hrubieszowskiej Unii. Wśród pań jedyna reprezentantka z naszego powiatu, to Anna Lizut z ZS nr 4 w Hrubieszowie.

Reklamy

Trochę relacji

Przy upalnej, słonecznej pogodzie, pięknie usytuowanym, udekorowanym i zastawionym podium zawody, w towarzystwie wielu znakomitych gości m.in. Euro-poseł Arkadiusz  Bratkowski, przewodniczący Sejmiku Wojewódzkiego w Lublinie Tomasz Zając (uczestnik biegu), przewodniczący RG LZS w Warszawie Wacław Hurko, przewodniczący RW LZS w Lublinie Józef Poterucha, przewodniczący Rady Powiatu w Hrubieszowie Andrzeja Barczuk, inspektor Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego Paweł Kłosiński, dyrektorzy cukrowni, wicemistrza olimpijskiego, a zarazem prezesem LOZLA w Lublinie Leszkiem Duneckim z małżonką Małgorzatą, również olimpijką, wójta gminy Werbkowice Lecha Bojko i innych samorządowców, prezesa MLKS Kryształ Werbkowice Edmund Kawka, lub pełniących wysokie funkcje rozpoczęły się ceremoniałem olimpijskim, czyli od odczytania apelu olimpijskiego i zapaleniem znicza olimpijskiego przez znaną miejscową sportsmenkę Paulinę Worożbit. Po tym uroczystym otwarciu nastąpiła rywalizacja dzieci i młodzieży, zgodnie z przewidywaniami, najwięcej osób starowało w najmłodszych grupach. W pierwszym biegu w świetnym stylu zwyciężyła Oliwia Ciesielczuk z Hrubieszowa. W następnym biegu bardzo dobrze zaprezentowali się chłopcy z Hostynnego, czym ucieszyli dyr. szkoły Janusza Wójcickiego, który po zawodach udał się na mecz, ponieważ jest trenerem drużyny piłkarskiej Płomienia/Spartan Nieledew. W kolejnych biegach czołowe miejsca zajmowali uczniowie z Malic, Gozdowa, Terebinia, Sahrynia, ZSM 2 Hrubieszów, G. 3 Hrubieszów, no i oczywiście z Werbkowic. W starszych grupach biegało już dużo mniej osób m.in. z Kościuszki i Staszica z Hrubieszowa oraz ZS Werbkowic. Wyróżnić należy zwycięzców z naszego powiatu: Jakuba Mielniczuka, Magdę Mielniczuk i Albina Zacharczuka. Wśród biegaczy pracowników cukrowni należy wyróżnić Jarka Kaczoruka, który wygrał, a następnie udał się reprezentować Kryształ Werbkowice w piłkarskiej klasie okręgowej, niestety tym razem na bieg w tej branży nie zdecydowała się żadna z pań a szkoda, ponieważ nagrody długo by przypominały o tej rywalizacji sportowej.  W ostatniej chwili na start w biegu samorządowców zdecydował się Tomasz Zając, napotykając na godnego przeciwnika, który zaimponował skutecznym finiszem. Przewodniczący Sejmiku postanowił … podjąć treningi, ponieważ, np. chciałby zaprezentować się zdecydowanie lepiej, np. podczas wrześniowego „Biegu Gotów” na … 10km.

W biegu głównym po starcie uformowała się czołówka składająca się z halowego rekordzisty Polski na 5000 m Artura Kerna oraz trzech zawodników ukraińskich. W pewnej odległości za nimi biegł wicemistrz Polski Juniorów w biegu przełajowym i w hali Paweł Szostak, a za nim kilkadziesiąt metrów kolejni zawodnicy, z wielokrotnym zwycięzcą werbkowickiego biegu Darkiem Kuzdrą, który powrócił do biegania. Po następnym okrążeniu, jeden z koalicji ukraińskiej odpadł, pozostało trzech pretendentów do zwycięstwa. Wiele osób (w tym rodzice naszego faworyta) zastanawiało się czy Artur Kern pokona przeciwników, jak szczególnie pobiegli na ostatnie okrążenie. Czekaliśmy w napięciu i oto kilkaset metrów od mety pojawił się zawodnik w czerwonym stroju, wszyscy krzyknęli radośnie to nasz!!! Artek Kern, który w tym piekielnym upale wykazał wielkie umiejętności taktyczne, doskonałe przygotowanie i zaatakowanie w odpowiednim momencie. Do mety zmierzał z przewagą kilkudziesięciometrową, bez obaw przekraczając  metę, jako pierwszy!!! W biegu pań pewne zwycięstwo gościa z za wschodniej granicy przed wielokrotną medalistą w różnych kategoriach wiekowych Izą Trzaskalską. Gorzej się biegło jeszcze lepszej zawodniczce Agrosu Zamość Aleksandrze Jakubczak, która martwi się, że źle biega, pomimo, że w okresie zimowym wykonała olbrzymią pracę treningową. Od poniedziałku chce przejść różne badania lekarskie i miejmy nadzieję, że po trafnych diagnozach do wielkiej formy powróci. W biegu głównym zadebiutowała uczennica zdobywczyni „Korony maratonów” Małgorzaty Muzyczuk, Anna Lizut. Jak to się mówi pierwsze koty za płoty, jeżeli jeszcze więcej potrenuje, na pewno będzie lepie! W biegu również uczestniczyli Kamil Fedorowicz i Adam Kamieniarz, którzy po pewnej przerwie wznowili treningi. Będę im kibicował, ponieważ to m.in. absolwenci Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie, w którym i ja byłem nauczycielem wf, jak i trenowaliśmy wspólnie w Unii Hrubieszów, więc sercem jestem z Wami!

Należy pochwalić organizatorów (m.in. Marek Pietruk), że przy takim upale udostępnili napoje, z czego uczestnicy biegu skrupulatnie korzystali. Natomiast, w związku z tym, że jestem statystykiem lekkoatletycznym, zmartwiłem się, że przynajmniej w biegu głównym nie łapano czasów i z tego powodu uczestnicy biegu nie będą sklasyfikowani w tabelach historycznych. Spikerem zawodów tradycyjnie był Krzysztof Pszenniak. Zawody sędziowali, m.in. Maciek Tucki, Zbigniew Kierepa czy Marek Kucharski. Przy dekoracji w nowym amfiteatrze przygrywała świetnie miejscowa kapela Stach. Wszyscy zawodnicy i goście mogli skorzystać z poczęstunku i napojów. Przy komputerach pracowała sprawna ekipa, ponieważ komunikat był tuż po zawodach już umieszczony na stronie inter. UG Werbkowice, a nawet przesłany na mojego maila, nie chcieli podawać swoich danych, ale i tak im serdecznie dziękuję.

Świetnie pracowały osoby przy zapisywaniu do zawodów, szkoda, że popełniono pomyłkę przy klasyfikacji w kategoriach po biegu głównym, przy czym wynikło małe zamieszanie.

Podsumowująć – świetnie, że po rocznej przerwie bieg wrócił na ulice Werbkowic i mam nadzieję, że będzie nadal,  już bez przerw kontynuowany!!!

 

Uwaga!

Jeszcze raz apeluję, o wprowadzenie w ramach Grand Prix, przynajmniej ze dwóch kategorii dla pań, ponieważ najczęściej z tego powodu omijają te biegi.

 

Zawody odbyły się pod patronatem:

1. Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

2. Prezesa Krajowej Spółki Cukrowej S. A. w Toruniu.

3. Marszałka Województwa Lubelskiego.

4. Wojewody Lubelskiego.

5. Starosty Powiatu Hrubieszowskiego.

 

ORGANIZATOR

1. Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy „KRYSZTAŁ” Werbkowice.

2. Krajowa Spółka Cukrowa S.A. z siedzibą w Toruniu.

3. Rada i Wójt Gminy Werbkowice.

 

WSPÓŁORGANIZATORZY

1. Rada Wojewódzka Zrzeszenia LZS w Lublinie.

2. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie.

3. Federacja Związków Zawodowych Pracowników Przemysłu Cukrowniczego.

4. Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach.

 

Wyniki

Bieg główny ok. 8km

Mężczyźni

1     KERN ARTUR                MKS UNIA HRUBIESZÓW     35

2     OKSIENIUK SERGIEJ      UKRAINA                                32

3     FISKOVYCH SIERGIEJ    UKRAINA                                29

4     IWERUK MICHAŁ           UKRAINA                                27

5     SZOSTAK PAWEŁ        MKS UNIA HRUBIESZÓW     26

6     KUZDRA DARIUSZ          AGROS ZAMOŚĆ                     25

7     KACZAN GRZEGORZ       MKS ŻAK BIAŁA PODLASKA     24

8     LISTOPAD DARIUSZ       CHEMIKAL BLUE PUŁAWY       23

9     BUCZAK RAFAŁ              AGROS ZAMOŚĆ                     22

10   FALCZYŃSKI MACIEJ      AGRO NATURA NAŁĘCZÓW     21

11   JASTRZĘBSKI DAMIAN    SKB KRAŚNIK                          20

12   KAMOLA KAZIMIERZ      CHEMIKAL BLUE PUŁAWY       19

13   KRASOWSKI TOMASZ    SKB KRAŚNIK                          18

14   FALCZYŃSKI TOMASZ    LUBLIN                                   17

15   MOMOT PATRYK             AGROS ZAMOŚĆ                     16

16  FEDOROWICZ KALMIL UNIA HRUBIESZÓW            15

17   MICHALAK TOMASZ       LSB LUBLIN                            14

18   PODLIPNY MAREK          KW BOGDANKA                       13

19   WRONA JERZY               KRYNICA                                 12

20   FRANKOWKI ŁUKASZ     KW BOGDANKA                       11

21   PIECH JAKUB                 MKS ŻAK BIAŁA PODLASKA     10

22   ZIEMIŃSKI KAROL         SKB KRAŚNIK                          9

23  KAMIENIARZ ADAM     UNIA HRUBIESZÓW             8

24   SIKORSKI STANISŁAW   KW BOGDANKA                       7

25   DZIUROŃ KAZIMIERZ     SZCZEPIATYN                         6

26   PAWŁOWSKI ZBIGNIEW CHEMIKAL BLUE PUŁAWY       5

27   JACNIAK KRZYSZTOF     SKB KRAŚNIK                          4

28   KOSTOWSKI STANISŁAWCHEŁM                                  3

29   TOMOMASZEWSKI LEONKW BOGDANKA                      2

30   BELOWSKI LESZEK        CHEMIKAL BLUE PUŁAWY       1

NU  PIRÓG PIOTR                 UKS SIEDLISKA                       

NU  PIETKIEWICZ PAWEŁ    DOBROMIERZYCE                    

NU  PANEK PAWEŁ               DOBROMIERZYCE

 

Niepełnosprawni

1     PAWŁOWICZ ROBERT    SUCHOWOLA

 

8000 m Bieg Główny – kategorie wiekowe do nagród

kategoria wiekowa – 16-19

1 KACZAN GRZEGORZ MKS ŻAK BIAŁA PODLASKA

 

kategoria wiekowa – 20-29

1 BUCZAK RAFAŁ AGROS ZAMOŚĆ

 

kategoria wiekowa – 30-39

1 FALCZYŃSKI MACIEJ AGRO NATURA NAŁĘCZÓW

 

kategoria wiekowa – 40-49

1 brak                                          

 

kategoria wiekowa – 50-59

1 brak                                          

 

kategoria wiekowa – 60 i starsi

1 KAMOLA KAZIMIERZ CHEMIKAL BLUE PUŁAWY

 

Bieg główny kobiet – ok. 8 km

1    FISKOWYCH LILIA             UKRAINA              35

2    TRZASKALSKA IZA              UMCS LUBLIN       32

3    YAKIMOWICH NATALIA      AGROS ZAMOŚĆ   29

4    JAKUBCZAK ALEKSANDRA  AGROS ZAMOŚĆ   27

5    DIDAN OKSANA                  UKRAINA              26

6    SEMIRAK KATIA                  UKRAINA              25

7    ŻÓŁKIEWSKA MAŁGORZATA KW BOGDANKA  24

8    BIAŁA AGATA                     SKB KRAŚNIK        23

9    LIZUT ANNA                     ZS4 HRUBIESZÓW 22

 

1500 m Parlamentarzystów, Starostów, Burmistrzów, Wójtów, Prezesów, Dyrektorów Firm

1 WSZUC JERZY ?

2 ZAJĄC TOMASZ HRUBIESZÓW

 

1500 m plantatorów buraka cukrowego

1 MOMOT PATRYK AGROS ZAMOŚĆ

2 SAMULAK ANDRZEJ ISKRA SITNO

3 SMYK ANDRZEJ ISKRA SITNO

4 DANIELAK KRZYSZTOF STARA WIEŚ

 

1500 m mężczyzn pracowników cukrowni

1 KACZORUK JAROSŁAW C. WERBKOWICE

2 WAŃCZYCKI MATEUSZ C. WERBKOWICE

 

Biegi młodzieżowe

2000 m chłopców rocznik 1994-1993

1 ZACHARCZUK ALBIN ZS NR 3 HRUBIESZÓW 35

2 WÓJTOWICZ MATEUSZ ZS NR 3 HRUBIESZÓW 32

3 WÓJTOWICZ MACIEK KRYSZTAŁ WERBKOWICE 29

4 KAWALER MARCIN ZS NR 1 HRUBIESZÓW 27

 

1500 m dziewcząt rocznik 1994-1993

1    MIELNICZUK MAGDA            LO STASZIC           35

2    WOROŻBIT PAULINA            LO STASZIC           32

3    MODZELEWSKA MAGDALENA ZS3 HRUBIESZÓW  29

4    BOBAK PAULA                      LO STASZIC           27

5    DONOCH AGNIESZKA           LO STASZIC           26

 

1500m chłopców rocznik 1995-1996

1    MIELNICZUK JAKUB             ZS3 HRUBIESZÓW    35

2    SKORUPSKI SEBASTIAN       ZS WERBKOWICE 32

3    KUSZTYKIEWICZ KRZYSZTOF ZS SAHRYŃ           29

4    BILSKI JAKUB                      SITNO                  27

5    MROZOWSKI KAMIL             ZS WERBKOWICE 26

6    DONOCH PIOTR                   ZS WERBKOWICE 25

7    SKINDZIER DANIEL              ZS WERBKOWICE 24

8    LUCHOWSKI KACPER          ZS WERBKOWICE 23

 

1200 m dziewcząt rocznik 1996-1995

1    ZŁOMAŃCZUK IGA    AGROS ZAMOSC   35

2    POLIKOWSKA AGATA                            ZS3 HRUBIESZÓW          32

3    MAGDOWICZ KAMILA                            LO HRUBIESZÓW            29

4    TREBUS JOANNA       AGROS ZAMOSC   27

5    MIELCAREK BEATA    AGROS ZAMOSC   26

6    KOZYRA WERONIKA  SITNO                   25

7    PAPROT JUSTYNA      ZS WERBKOWICE 24

 

1500 m chłopców rocznik 1998-1997

1     JACNIAK MARCIN             SKB KRASNIK                  35

2     MARKIEWICZ ARTUR        SKB KRASNIK                  32

3     GRABIK OSKAR                AGROS ZAMOŚĆ              29

4     ŚLUSARZ GRZEGORZ       ZS WERBKOWICE           27

5     KOZAK BARTOSZ              AGROS ZAMOŚĆ              26

6     DUDEK PIOTR                  SITNO                             25

7     PONINKIEWICZ WOJCIECH ZS WERBKOWICE    24

8     SKORUPSKI ARKADIUSZ   ZS WERBKOWICE           23

9     SIEDLECKI ŁUKASZ          ZS WERBKOWICE           22

10   WYSOK PATRYK               SITNO                             21

11   ADAMOWICZ DAWID       ZS SAHRYŃ                      20

12   TUREK KAMIL                   ZS SAHRYŃ                      19

13   ŁUCZYSZYN GABRIEL       SITNO                             18

14   BEDNARCZUK RAFAŁ        ZS WERBKOWICE           17

15   BUKAŁA ADRIAN               UKS DWÓJKA TOMASZÓW       16

16   SKORUPA IRENEUSZ        ZS SAHRYŃ                      15

17   NAKLICKI MICHAŁ            SITNO                             14

 

1200 m dziewcząt rocznik 1998-1997

1     ZŁOMAŃCZUK ELIZA       AGROS ZAMOŚĆ    35

2     DERYŁO ALEKSANDRA     AGROS ZAMOŚĆ    32

3     CIESIELCZUK WIKTORIA GM3 HRUBIESZÓW       29

4     KLISZCZ GABRIELA         ZS WERBKOWICE  27

5     KULIK NATALIA               ZS WERBKOWICE  26

6     PRUS BARBARA               LO STASZIC           25

7     ROSÓŁ PAULINA             ZS WERBKOWICE  24

8     ADAMOWICZ KAMILA      ZS SAHRYŃ            23

9     BURDA NATALIA              ZS WERBKOWICE  22

10   KUSZTYKIEWICZ PAULINA ZS SAHRYŃ  21

11   BOŻEK EMILIA                ZS WERBKOWICE  20

12   DYMAŃSKA JOLANTA       GM SITNO              19

13   DREWNIAK ALEKSANDRA ZS WERBKOWICE   18

 

1200 m chłopców rocznik 1999-2000

1     Dawid Dec                   SP GOZDÓW              35

2     Ślusarz Paweł              ZS WERBKOWICE            32

3     Adamowicz Mateusz    SP TEREBIŃ               29

4     Malinowski mateusz    AGROS ZAMOŚĆ        27

5     Adamczuk Patryk         ZS WERBKOWICE            26

6     Sas Arkadiusz              ZS WERBKOWICE            25

7     Maciuk Kamil                ZS SAHRYŃ                24

8     BAJURKO SZYMON        ZS SAHRYŃ                23

9     OSTASZ BARTŁOMIEJ    ZS WERBKOWICE            22

10   TKACZUK CEZARY         ZS WERBKOWICE            21

11   MAGDZIAK PIOTR         ZS WERBKOWICE            20

12   BACH RAFAŁ                 ZS WERBKOWICE            19

13   TYKA MICHAŁ               ZS WERBKOWICE            18

14   GZIK ADAM                   ZS WERBKOWICE            17

15   MACIUK PATRYK           ZS SAHRYŃ                16

16   WNUK ADRIAN             ZS WERBKOWICE            15

17   KOWALSKI MARCIN      ZS SAHRYŃ                14

18   BYRA MATEUSZ             ZS WERBKOWICE            13

19   ROMANIUK MIKOŁAJ     ZS WERBKOWICE            12

20   BULISZ DANIEL            ZS WERBKOWICE            11

21   LUCHOWSKI MATEUSZ SP HOSTYNNE            10

22   BARTYGA BARTŁOMIEJ ZS SAHRYŃ                9

23   KOZIEŁ RAFAŁ              ZS WERBKOWICE            8

 

800 m dziewcząt rocznik 1999-2000

1     MALINOWSKA MARTA         AGROS ZAMOŚĆ      35

2     DMYTRUK IWANNA              SP MALICE              32

3     SANEK KATARZYNA             ZS WERBKOWICE   29

4     GRABOWSKA ZUZANNA      ZS WERBKOWICE   27

5     BARAŃCZUK KAROLINA       ZSM2 HRUBIESZÓW  26

6     WEREMCZUK PAULA           ZS WERBKOWICE   25

7     RYCAJ PATRYCJA                 ISKRA SITNO           24

8     PAWŁOWSKA KAROLINA     AGROS ZAMOŚĆ      23

9     KORYSZKO KLAUDIA           ZS WERBKOWICE   22

10   SOKOŁOWSKA WERONIKA ZS WERBKOWICE   21

11   ALEKSANDROWICZ DOMINIKA ZSM2 HRUBIESZÓW      20

12   BYRA ALEKSANDRA             SP HOSTYNNE         19

13   PIETRASZEK KAJA               ZSM2 HRUBIESZÓW  18

14   PAWKOWSKA KLAUDIA       AGROS ZAMOŚĆ      17

15   SZNURA KATARZYNA           ZS WERBKOWICE   16

16   KOT MAŁGORZATA              ZS WERBKOWICE   15

17   RYBCZYŃSKA WIKTORIA     SP MALICE              14

18   RAPA WIKTORIA                 ZS WERBKOWICE   13

19   KALISZCZUK IZABELA         ZS WERBKOWICE   12

20   STĘPIEŃ ALEKSANDRA        ZS WERBKOWICE   11

21   TORBICZ DIANA                  SP MALICE              10

22   BONDYRA AGNIESZKA         ZS WERBKOWICE   9

23   BUTRYN NATALIA                ZS SAHRYŃ             8

24   CHWEDCZUK PATRYCJA      ZS WERBKOWICE   7

25   LUCHOWSKA DONINIKA     ZS WERBKOWICE   6

26   JAROSZ ŻANETA                 ZS WERBKOWICE   5

27   TRACZUK KAROLINA           ZS SAHRYŃ             4

28   RESZCZYŃSKA SYLWIA       ZS WERBKOWICE   3

29   JAŃCZUK JOWITA               ZS WERBKOWICE   2

30   STACHYRA PAULINA            ZS WERBKOWICE   1

31   BAK WIKTORIA                   ZS WERBKOWICE    

32   PANASIEWICZ KAROLINA   SP3 HRUBIESZÓW   

 

800 m chłopców rocznik 2001 i młodszych

1     GRAB SZCZEPAN          SKB KRAŚNIK           35

2     STASZCZUK PATRYK     SP HOSTYNNE          32

3     BYRA KRZYSZTOF          SP HOSTYNNE          29

4     LACHS BARTOSZ           ZS WERBKOWICE    27

5     FEDUREK MICHAŁ         ZS WERBKOWICE    26

6     ROLA KONRAD              ZS WERBKOWICE    25

7     FEDONIUK JAKUB         ZS WERBKOWICE    24

8     MAZURKIEWICZ MIŁOSZ SP TOMASZÓW LUB. 23

9     PODOLAK KACPER        ZS WERBKOWICE    22

10   ŻMUDZKI DOMINIK       ZS WERBKOWICE    21

11   PISIEWICZ DOMINIK    SP MALICE               20

12   BOREK KACPER            ZS WERBKOWICE    19

13   KNYSZ RAFAŁ                ZS WERBKOWICE    18

14   GAŁKA KACPER             ZS WERBKOWICE    17

15   BOŃCZUK KACPER        ZS WERBKOWICE    16

16   ADAMOWICZ PAWEŁ    SP TEREBIŃ             15

17   MISIARZ PAWEŁ           ZS WERBKOWICE    14

18   CHĘTNIK MIKOŁAJ        SP MALICE               13

19   CIUCKI BARTŁOMIEJ     ZS WERBKOWICE    12

20   IWON DARIUSZ            ZS WERBKOWICE    11

21   ADAMOWICZ JAKUB      SP TEREBIŃ             10

22   IWAŃCZUK BARTOSZ    SP TEREBIŃ             9

23   DOBRZYŃSKI MICHAŁ   ZS WERBKOWICE    8

24   PĘKALA NORBERT         ZS WERBKOWICE    7

25   JĘDRZEJEWSKI ŁUKASZ ZS WERBKOWICE   6

26   CWIKLIŃSKI ADRIAN    SP JAROSŁAWIEC    5

27   FEDUREK HUBERT         SP HOSTYNNE          4

28   CHĘTNIK MACIEJ          SP MALICE               3

29   PĘKALA JAKUB              SP HOSTYNNE          2

30   STACHYRA ADAM          ZS WERBKOWICE    1

31   KOWALSKI JAKUB         ZS WERBKOWICE     

 

800 m dziewcząt rocznik 2001 i młodszych

1     CIESIELCZUK OLIWA        SP3 HRUBIESZÓW  35

2     PLIZGA WIKTORIA             ISKRA SITNO           32

3     NIŹNIKOWSKA ALICJA       ZS WERBKOWICE   29

4     MISZCZUK JULIA               ISKRA SITNO           27

5     WYSOK EWA                     ISKRA SITNO           26

6     STASZCZUK DIANA            SP HOSTYNNE         25

7     WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA ZS WERBKOWICE           24

8     WIETRZYK OLIWIA            ZS WERBKOWICE   23

9     KULIK ALEKSANDRA          ZS WERBKOWICE   22

10   KRZYSZCZUK KAROLINA    ZS WERBKOWICE   21

11   KOZIEŁ KLAUDIA               ZS WERBKOWICE   20

12   SOKOLOWSKA MAJA          ZS WERBKOWICE   19

13   DROŻDZAK MARIKA           ZS WERBKOWICE   18

14   DYJAK MARLENA                ZS WERBKOWICE   17

15   ĆMIEL WIKTORIA              ZS WERBKOWICE   16

16   BIELECKA SANDRA            ZSM2 HRUBIESZÓW   15

17   KOT KAROOLINA               ZS WERBKOWICE   14

18   IWAŃCZUK WIKTOSIA       SP TEREBIŃ            13

19   BARCZUK AGNIESZKA        ZS WERBKOWICE   12

20   SZAŁATA WIKTORIA          ZS WERBKOWICE   11

21   MACIAK JOANNA                ZS WERBKOWICE   10

22   TAUZ AGNIESZKA              ZS WERBKOWICE   9

23   KOZIEŁ KATARZYNA           ZS WERBKOWICE   8

24   STASZCZUK SARA              SP HOSTYNNE         7

25   ADAMCZUK WIKTORIA       ZS WERBKOWICE   6

26   BEDNARCZUK WIKTORIA   ZS WERBKOWICE   5

26   SZEWCZUK MAGDALENA   ZS WERBKOWICE   4

 

Uwaga!!!

Pozostały imprezy w ramach XX GRAND PRIX POLSKI ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ 2012

5. Ogólnopolskie Biegi o „Błękitną Wstęgę Wisły” 3.05.2012 Puławy, Ulica Przełaj, M-8km, K-4km, 10.00 i 12.00

6. XIV Wiosenne Biegi Przełajowe 13.05.2012 Chodel Przełaj, M-5km, K-3km, 12.00 i 13.50

7. XIV Bieg Herbowy 27.05.2012 Hrubieszów Ulica M–4km, K–2km, 11.00 i 12.30

8. XX Ogólnopolskie Uliczne Biegi Ekologiczne 3.06.2012 Urszulin, Ulica, M-10km, K-5km, 10.30 i 12.30

9. XVII Międzynarodowy Bieg o Puchar Prezydenta Chełma 3.06.2012 Chełm, Ulica, 6km, 9.30 i 11.30

10. III Bieg Gotów 9.09.2012 Masłomęcz- Hrubieszów Ulica 10km 10.00

11. XXII Bieg Unii Horodelskiej 30.09.2012 Horodło Hrubieszów Ulica, Półmaraton 10.00

12. XXIV Bieg po Ziemi Biłgorajskiej 7.10.2012 Biłgoraj Ulica 8km 10.00 i 15.30

13. XXIII Uliczne Biegi Niepodległości – zaliczane do następnego GP – podsumowanie XXGP 11.11.2012 Puławy Ulica         5km 10.00 i 12.00

14. BIEG PROMOCYJNY – VII Międzynarodowy Bieg Zwycięstwa 9.05.2012 Kovel – Ukraina Ulica, M-10km, K-6km, 12.00 i 14.00

 

Kolejno: Lp. Nazwa imprezy, Data, Miejscowość, Rodzaj trasy, Dystans, Rozpoczęcie biegu dzieci i głównego

 

W naszym powiecie odbędą się jeszcze 3 biegi:

– XIV Bieg Herbowy 27.05.2012 Hrubieszów Ulica M–4km, K–2km, 11.00 i 12.30

– III Bieg Gotów 9.09.2012 Masłomęcz- Hrubieszów Ulica 10km 10.00

– XXII Bieg Unii Horodelskiej 30.09.2012 Horodło Hrubieszów Ulica, Półmaraton 10.00

Inne biegi:

– 19.05.2012 r. Polska Biega LSM Lublin, ok. 4km, organizator Piotr Kitliński

–  2.06.2012 r. Biegi „Solidarności” w Lublinie 12,5km

– 2.06.2012 r. Amatorski Bieg Maratoński po Lublinie

– 5.08.2012 r. Bieg Jezior Łukcze – Krasne 3,8km

 

Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Artur Kern po … dekoracji w Werbkowicach (zdj. mak)