Audycja Sportowa OLE

Hrubieszów Od grudnia 2008 roku prowadzimy Audycję Sportową Ole. Za nami ponad trzydzieści audycji. Nasza audycja ma na celu zwiększenie popularności sportu i aktywnego spędzania czasu wolnego, a sądzimy, że udostępniając nasze nagrania w wielu rozgłośniach możemy ten cel zrealizować.

Reklamy

***

Stronę internetową audycji możecie odwiedzić klikając w emitowany po prawej stronie baner z jej logo lub w link w lewym menu, w dziale „Media”.

***

Audycja Sportowa Ole – audycja radiowa nadawana w każdy wtorek od 19:45 do 21:00 w Katolickim Radiu Zamość oraz na stronie internetowej http://www.krz.pl skierowana głównie do młodzieży; retransmitowana także w stacji Axel Zakopane i iGol FM.

W audycji podejmowane są dyskusje na tematy związane ze sportem, kulturą, edukacją i rozrywką. Celem audycji jest zwiększenie popularności oraz aktywności w sporcie. Prowadzi działalność mającą na celu krzewienie idei współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży jak również do kształtowania pozytywnych postaw wobec innych.

Pierwszy raz została nadana 2 grudnia 2008 r. Pomysłodawcą audycji był Tomasz Pakuła, który razem z Wojciechem Kudełko wcielił pomysł w życie. Obecnie program prowadzą: Tomasz Pakuła (student wychowania fizycznego – Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie), Łukasz Kowalczuk i Mateusz Kapłon. Współpracuje z nimi kilka innych osób m.in. przy organizacji imprez.

Poza prowadzoną audycją załoga Audycji Sportowej Ole organizuje imprezy sportowo-rekreacyjne np.: jest organizatorem akcji Polska Biega 2009 (sztab zamojsko-krasnobrodzki); propagatorem akcji ICE – w nagłym wypadku; partnerem Koncertu Chwały 2009 w Lublinie.
Organizuje także różne turnieje, rozgrywki i konkursy z nagrodami, m.in. Ligę Typera i wyjazdy dla młodzieży, np. Lednica 2009.

Ze sportowymi pozdrowieniami

Tomasz Pakuła, Łukasz Kowalczuk, Mateusz Kapłon
Załoga Audycji Sportowej Ole.

Hrubieszow LubieHrubie 2009