15 lipca 2024

Awans chłopców z SP 1 i SP 2 do finału wojewódzkiego w czwórboju i trójboju la

W dniach 17 i 22 maja 2023 r. w Hrubieszowie odbyły się zawody Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w czwórboju (klasy Vi-V) SP i trójboju lekkoatletycznym na szczeblu rejonu zamojskiego. W tych pierwszych doskonale spisali się chłopcy z SP 1 i SP 2 w Hrubieszowie zajmując dwa pierwsze miejsca i awansowali do zawodów wojewódzkich. Również do zawodów wojewódzkich i to z pierwszego miejsca awansowali chłopcy z SP 2 Hrubieszów w trójboju (klasy IV i młodsi SP).

Reklamy

Zawody wojewódzkie odbędą się 30 maja w Biłgoraju.

­

Reklamy

Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Lublinie (organizator zawodów).

WYNIKI

Reklamy
IGRZYSKA DZIECI – dziewczęta / chłopcy

Dyscyplina: Czwórbój

Szczebel zawodów: ½ Finał Wojewódzki

Termin: 22. 05.2023 r

Miejsce: stadion HOSiR w Hrubieszowie przy ul. Ciesielczuka

Gospodarz zawodów: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie

DZIEWCZĘTA

I MIEJSCE   SP 2 TOMASZÓW LUB. – 1276 op. Kata Iwona       Pkt. Współzaw. – 16

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Bieg 600 m Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt czas pkt
1 Koper Alicja 9,14 73 4,06 58 20 24 1:57,69 79 234
2 Kielar Kamila 8,97 79 4,00 55 23,5 31 2:04,12 67 232
3 Kata Katarzyna 8,67 91 4,40 74 22 28 2:08,08 59 252
4 Ryś Karolina 8,12 134 4,70 93 32 52 2:05,79 64 343
5 Pasierb Oliwia 8,90 83 4,06 58 16,5 17 2:11,03 54 212
6 Ciećko Maja 9,11 74 3,66 43 22 28 2:13,10 50 195
pk Umer Amelia 9,55 60 3,58 40 21 26 2:18,33 41 167

II MIEJSCE  SP 9 ZAMOŚĆ – 1166 pkt  op.Żuber Elżbieta     Pkt. Współzaw. – 15       

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Bieg 600 m Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt czas pkt
1 Wodyk Amanda 9,29 67 3,92 51 42 78 2:15,47 46 242
2 Molas Magdalena 8,29 118 4,70 93 35 59 2:17,90 42 312
3 Barszczewska Viktoria 9,37 65 3,82 48 35 59 2:26,06 27 199
4 Adamczuk Izabela 9,55 60 3,88 50 24 32 2:24,61 29 139
5 Wilk Maja 9,24 70 3,96 53 29 44 2:18,51 41 208
6 Rakowiecka Lena 9,14 73 4,04 60 29 44 2:28,34 23 205

III MIEJSCE   SP 3 HRUBIESZÓW – 1123  op. Różańska Joanna        Pkt. Współzaw. – 14        

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Bieg 600 m Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt czas pkt
1 Solarska Karolina 8,57 96 4,38 74 36,5 63 2:08,81 58 291
2 Korol Magdalena 9,03 77 3,90 51 34 57 2:34,43 14 199
3 Olchowska Magdal 9,03 77 4,14 62 30 47 1:47,46 108 294
4 Moczarska Karina 9,98 49 3,40 34 31 49 2:33,91 15 147
5 Szczekan Anna 9,,39 64 3,48 37 24,5 33 2:19,75 38 172
6 Kopczyńska Maria 9,83 53 3,59 40 24 32 2:17,97 42 167

IV MIEJSCE SP 1 TOMASZÓW LUB. – 970 op. Korkosz Ewa              Pkt. Współzaw. – 13    

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Bieg 600 m Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt czas pkt
1 Maścibroda Martyna 10,28 42 3,60 41 20 24 2:19,75 38 145
2 Dzika Gabriela 9,56 60 3,40 34 24 32 2:11,89 53 179
3 Mandziuk Joanna 9,85 53 3,38 33 26 36 2:21,44 35 157
4 Woś Anita 9,31 66 3,70 44 26,5 37 2:09,89 57 204
5 Żurawiecka Ilona 9,50 61 3,90 51 25 34 2:14,65 48 194
6 Chromiec Aleksandra 9,10 74 3,86 49 32,5 53 2:07,72 60 236

V MIEJSCE  SP 1 HRUBIESZÓW – 961 pkt  op. Tomasz Magdziak           Pkt. Współzaw. – 12

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Bieg 600 m Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt czas pkt
1 Duma Katarzyna 8,84 85 4,26 68 21,5 27 2:12,87 51 231
2 Hołówek Lena 9,40 64 3,90 51 25 34 2:29,78 21 170
3 Koszałka Nikola 9,43 63 3,15 26 19 22 2:01,74 71 182
4 Magdziak Maja 9,31 67 4,01 55 23,5 31 2:16,68 44 197
5 Mrozowska Kornelia 9,00 78 3,76 46 22 28 2:24,65 29 181
6 Nowosad  Iga 9,37 65 3,68 43 19 22 2:30,05 20 150

VI MIEJSCE  SP 4 ZAMOŚĆ – 876pkt  op.Malec Rafał                      Pkt. Współzaw. – 11      

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Bieg 600 m Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt czas pkt
1 Tytoń Katarzyna 8,88 84 4,34 72 20,5 25 1:56,68 81 262
2 Błaszczyk Jagoda 9,08 75 3,78 47 18 20 2:23,39 32 174
3 Wrzos Oliwia 9,81 54 3,00 21 23,5 31 2:34,70 14 120
4 Maścibroda Maja 9,76 55 3,34 32 18,5 21 2:25,42 28 136
5 Wójcicka Alicja 9,76 55 3,30 31 19 22 2:17,58 44 152
6 Żołkoś Maja 9,87 52 3,82 48 20 24 2:25,38 28 152

VII MIEJSCE  SP 7 ZAMOŚĆ – 625 pkt  op. Witkowski Radosław            Pkt. Współzaw. – 10            

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Bieg 600 m Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt czas pkt
1 Dynowska Monika 9,39 64 3,42 35 10 4 2:05,03 60 168
2 Dziuba Luiza 9,68 57 3,38 33 17,5 19 2:57,49 0 109
3 Kleban Zuzanna 10,00 49 3,44 35 14 12 2:45,37 0 96
4 Smyl Wiktoria 10,09 47 3,07 23 15 14 2:25,78 27 111
5 Szykuła Maja 10,26 42 3,42 35 25 33 2:46,05 0 110
6 Tokarska Aleksandra 9,84 53 3,24 29 29,5 45 2:50,96 0 127
CHŁOPCY

I MIEJSCE  SP 1 HRUBIESZÓW – 880 pkt  op. Tomasz Magdziak       Pkt. Współzaw. – 16

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Bieg 600 m Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt czas pkt
1 Bajerczak Jakub 8,96 56 3,62 26 35,5 36 4:03,21 23 141
2 Gardzioła Mikołaj 9,30 45 3,80 34 33 31 3:43,33 41 151
3 Krajewski Karol 8,89 58 4,12 45 32 29 3:41,85 43 175
4 Malinowski Wojcieh 8,69 65 4,23 49 36,5 38 3:45,33 39 191
5 Szewc Kajetan 8,38 77 4,54 59 34,5 34 3:32,10 52 222
6 Filipczuk Marcel 10,09 26 3,12 13 28 21 5:08,42 0 60

II MIEJSCE   SP 2 HRUBIESZÓW – 859 pkt  op. Winiarska Ewelina     Pkt. Współzaw. – 15    

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Bieg 600 m Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt czas pkt
1 Buczek Mateusz 9,02 54 4,17 47 22 8 3:43,75 41 151
2 Panek Mateusz 9,28 45 3,86 36 33,5 32 3:41,48 43 156
3 Winiarski Michał 8,32 81 4,32 52 46 57 4:01,65 25 215
4 Jóżwiak Mikołaj 8,84 60 4,12 45 23 11 3:25,46 61 177
5 Ganc Oliwer 9,41 42 3,72 31 39 43 3:45,95 38 154
6 Czerkawski Marcel 8,71 64 3,92 38 33 31 4:03,09 24 157

III MIEJSCE  SP 2 TOMASZÓW LUB.- 820 pkt op. Wawrzusiszyn Tomasz     Pkt. Współzaw. – 14         

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Bieg 600 m Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt czas pkt
1 Bartecki Julian 9,81 32 3,45 21 24 13 3:54,27 31 97
2 Hałasa Michał 9,22 47 4,26 50 26 17 3:37,37 51 165
3 Krasny Mateusz 8,75 63 4,90 71 26 17 3:28,86 57 208
4 Piasecki Marcin 8,13 86 4,24 49 31 27 4:02,33 24 186
5 Pitura Jakub 9,14 50 4,12 45 27 19 4:01,79 25 139
6 Wróbel Franciszek 9,62 36 4,06 43 33 31 4:19,14 12 122
pk Pużniak Tomasz 9,99 28 3,62 26 34 33 4:55,47 0 87

IV MIEJSCE   SP 4ZAMOŚĆ –  732 pkt    op. Głębocki Janusz       Pkt. Współzaw. – 13   

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Bieg 600 m Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt czas pkt
1 Ciucki Jakub 10,04 27 3,58 24 35,5 36 4:14,60 15 10
2 Wołoszyn Norbert 9,16 49 3,78 34 29 23 3:45,82 39 145
3 Milczuk Wiktor 8,10 87 4,84 69 23 11 3:41,79 43 210
4 Tytoń Jakub 8,68 65 4,36 53 14 0 4:03,29 23 141
5 Wiśniewski Karol 9,86 31 3,48 22 33 31 4:38,51 0 84
6 Dudek Hubert 9,18 49 4,16 46 27 19 4:06,80 20 134

V MIEJSCE   SP 9 ZAMOŚĆ –  700 pkt    op. Szczyrba Jacek           Pkt. Współzaw. – 12     

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Bieg 600 m Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt czas pkt
1 Juś Dawid 9,45 40 3,90 38 32 45 4:11,20 17 140
2 Kopf Maksymilian 8,69 65 4,00 41 44 53 4:53,02 0 159
3 Kurowski Szymon 8,36 78 4,22 48 30 25 4:04,97 22 173
4 Czerwieniec Aleks 9,93 29 3,35 19 33 31 4:31,11 5 84
5 Tokarz Victor 9,48 40 3,73 32 34 33 4:06,65 20 125
6 Zadrożny Oskar 9,77 33 3,94 39 27 31 4:48,20 0 103

VI MIEJSCE  SP 2 TOMASZÓW LUB.- 670 pkt op. Kaniewski Stanisław      Pkt. Współzaw. – 11  

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Bieg 600 m Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt czas pkt
1 Nocek Bartosz 10,71 14 3,22 15 19 3 4:56,58 0 32
2 Kasprzyk Olaf 9,67 35 4,04 42 25 15 4:07,54 111 111
3 Prus Miłosz 9,36 43 4,10 44 29 23 3:58,67 137 137
4 Huba Adam 9,60 37 3,48 22 35 35 4:02,48 118 118
5 Chaplyk Ivan 8,91 58 4,00 41 27 19 4:34,06 121 121
6 Grabek Jakub 9,18 49 4,48 57 35,5 35,5 3:43,23 183 183

VII MIEJSCE   SP 7 ZAMOŚĆ –  573 pkt    op. Pysiewicz Jacek     Pkt. Współzaw. – 10      

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Bieg 600 m Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt czas pkt
1 Łuczka Bartosz 9,72 34 3,90 38 26,5 18 4:29,48 6 96
2 Gromek Borys 9,55 38 3,52 23 26 17 3:32,62 52 130
3 Kusiak Aleksander 10,41 20 3,45 21 26 17 4:14,54 14 72
4 Kacper Cis 8,51 71 4,23 49 29 23 3:29,94 56 199
5 Kiesztyn Jan 9,82 32 3,23 20 21,5 8 4:13,04 16 76
6

Awans do następnego etapu rozgrywek:

Dziewczęta

  1. SP 2 Tomaszów Lub.
  2. SP 9 Zamość

Chłopcy

  1. SP 1 Hrubieszów
  2. SP 2 Hrubieszów

Prezes Zarządu PSZS  w Hrubieszowie – Tomasz Magdziak                   

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem:  85

w tym:

posiadających licencje w tej dyscyplinie sportowej: 18

posiadających licencje w innych dyscyplinach: 4

­

IGRZYSKA DZIECI – dziewczęta / chłopcy

Dyscyplina: Trójbój

Szczebel zawodów: ½ Finał Wojewódzki

Termin: 17. 05.2023 r

Miejsce: stadion HOSiR w Hrubieszowie przy ul. Ciesielczuka

Gospodarz zawodów: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie

DZIEWCZĘTA

I MIEJSCE  SP 2 TOMASZÓW LUB. – 685 op. Przybyła Elżbieta

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt
1 Kopeć Magdalena 9,22 85 4,27 83 27 57 222
2 Małkiewicz Julia 10,11 61 3,70 59 16,5 32 152
3 Pitura Zuzanna 10,37 55 3,54 54 20 39 148
4 Jakubus  Lena 10,09 62 3,81 63 18,5 36 161
5 Kielar Amelia 10,07 62 3,40 49 20 39 150

II MIEJSCE   SP 9 ZAMOŚĆ –  682 pkt    op. Bikowski Wojciech

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt
1 Prokop Emma 10,87 44 3,43 50 29 51 145
2 Ryczek Lena 9,89 67 3,18 42 20,5 40 149
3 Konik Wiktoria 9,05 91 4,07 73 25,5 50 214
4 Skaskevich Sofiya 10,00 64 3,45 51 26 51 166
5 Wodyk Sabina 9,85 68 3,32 46 20 39 153
pk Kowalczyk Milena 11,54 29 2,83 30 25 49 108

III MIEJSCE  SP 4 ZAMOŚĆ – 630 pkt  op. Andruszek Jerzy

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt
1 Bednarczuk Katarzyna 9,59 75 3,81 63 18,5 36 174
2 Drzewosz Liwia 10,12 61 3,53 53 16 31 145
3 Jajus Emilia 10,60 49 3,17 41 16 31 121
4 Kułaj Joanna 10,01 64 3,51 53 26,5 52 169
5 Wójtowicz Wiktotia 10,06 62 3,50 53 14 27 142
pk Rycaj Aleksandra 10,99 39 2,93 35 15 29 103

IV MIEJSCE SP 2 HRUBIESZÓW – 613 pkt  op. Pawłowska Elwira

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt
1 Gniecka Emilia 8,94 95 3,52 53 20 39 187
2 Hukowska Hanna 10,60 49 3,17 41 22 43 133
3 Leśniak Karina 10,77 45 3,41 49 29 59 153
4 Rydel Oliwia 10,36 55 3,21 43 21,5 42 140
5 Wyskiel Amelia 10,47 46 3,07 38 19 37 121

V MIEJSCE SP 7 Zamość – 529 pkt  op. Kozłowska Monika

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt
1 Gromek Natalia 11,07 37 3,22 43 14 27 107
2 Halas Julia 9,48 76 3,83 63 14 27 166
3 Hoft Kinga 10,89 42 3,34 47 13,5 26 115
4 Szkałuba Kaja 10,29 57 3,16 41 11,5 22 120
5 Nizioł Antonina 10,67 47 3,22 43 19,5 38 128

VI MIEJSCE  SP 1 HRUBIESZÓW –452 pkt  op. Tomasz Magdziak

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt
1 Karcz Paulina 10,98 39 3,12 40 15 29 109
2 Kiełbasa Anna 10,84 43 3,36 48 26,5 52 144
3 Pilipczuk Lena 10,93 41 2,87 31 16,5 32 104
4 Skowron-Dzieniak Gabriela 11,35 32 2,88 32 15 29 93
5 Wiśniewska Łucja 11,31 33 2,53 22 23 44 99
CHŁOPCY

I MIEJSCE   SP 2  HRUBIESZÓW –  603 pkt    op. Bielecka Marzanna

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt
1 Minarczuk Mikołaj 9,71 49 3,70 45 28,5 37 131
2 Sawicki Aleksander 9,20 63 4,18 62 32 44 169
3 Sekulski Daniel 9,34 59 3,74 47 29 38 144
4 Sekulski Bartłomiej 9,47 55 3,04 26 25 30 111
5 Stelmaszczuk Hubert 9,27 61 4,02 53 32,5 45 159

II MIEJSCE   SP 9 ZAMOŚĆ – 502 pkt op. Lachowicz Dariusz

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt
1 Levytskyi Mylan 9,78 47 3,50 37 32,5 45 129
2 Dąbrowski Ksawery 9,88 45 3,33 33 25 32 110
3 Dudziak Jakub 9,68 49 3,34 33 25,5 31 113
4 Kuś Wojciech 9,43 56 3,31 33 27 34 123
5 Stefaniak Krzysztof 9,60 52 3,51 38 33,5 47 137

III MIEJSCE  SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI – 485 pkt  op. Wawrzusiszyn Tomasz

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt
1 Kurzępa Piotr 9,34 59 4,22 63 26,5 33 155
2 Kuropatnicki Bartosz 9,82 47 3,73 47 21,5 23 117
3 Pióro Antoni 10,22 39 3,10 28 25 30 97
4 Tytoń Hubert 9,97 44 3,43 36 21 22 102
5 Wawrzusiszyn Miłosz 9,80 47 3,94 54 14 9 111

IV MIEJSCE  SP 4 ZAMOŚĆ – 472 pkt  op. Andruszek Jerzy

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt
1 Buczak Aleksander 9,67 50 3,31 33 17 14 97
2 Duras Patryk 9,51 54 3,90 53 16,5 13 120
3 Hanulak Igor 9,89 45 3,57 39 31 42 126
4 Kalinowski Szymon 9,96 44 3,34 33 30 40 117
5 Szala Miłosz 9,28 60 3,42 35 17 14 109
pk Tracz Kacper 10,76 28 2,70 29 20 20 77

V MIEJSCE  SP 1 HRUBIESZÓW – 447 pkt  op. Tomasz Magdziak

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt
1 Jankowski Rafał 10,90 25 3,08 27 39,5 59 111
2 Kański Mateusz 10,12 41 3,33 33 31 42 116
3 Kraj Robert 40,13 40 3,52 38 27 34 112
4 Rerak Tomasz 9,72 49 3,64 42 18,5 17 108

VI MIEJSCE  SP 7 ZAMOŚĆ –  418 pkt    op. Kozłowska Monika        

Lp Nazwisko i imię Bieg 60 m Skok w dal Rzut piłeczką pal Razem
czas pkt wynik pkt wynik pkt
1 Braksator Jan 10,17 40 3,17 29 28,5 37 106
2 Dzik Kajetan 10,44 34 3,00 26 19 18 78
3 Karpiuk Dawid 9,49 54 3,62 41 27 34 129
4 Łepik Bartosz 11,39 17 2,64 21 12 7 45
5 Sarzyński Artur 10,17 40 3,57 39 23 23 105

Awans do następnego etapu rozgrywek:

Dziewczęta

  1. SP 2 Tomaszów Lub.
  2. SP 9 Zamość

Chłopcy

  1. SP 2 Hrubieszów
  2. SP  9 Zmośść

Prezes Zarządu PSZS  w Hrubieszowie – Tomasz Magdziak                   

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem:  74

w tym:

 posiadających licencje w tej dyscyplinie sportowej: …  10

 posiadających licencje w innych dyscyplinach: …           5                                

­

Organizator zawodów Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy dziękuje wszystkim za udział w imprezie.

­

Gospodarz  

Zbigniew  Krawczuk



Opracował – mak, fot. ze stron szkolnych


Zobacz też:

Michał Kitliński z dwoma medalami na Mistrzostwach Polski! [ZDJĘCIA]

Michał Kitliński z dwoma medalami na Mistrzostwach Polski! [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →