Awans Gimnazjum nr 3 do finału wojewódzkiego LA

Dnia 8 maja 2008 r. na tartanowym obiekcie i przy pomiarze elektronicznym w Zamościu odbyła się Rejonowa Liga Lekoatletyczna drużyn gimnazjalnych. Świetnie spisały się pod kierownictwem Czesława Drączkowskiego dziewczęta z Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie awansując z pierwszej pozycji do zawodów wojewódzkich.

Reklamy

Najcenniejsze wyniki w tym zespole uzyskały Aleksandra Szczęk 155 punktów za wynik 13,06 sekundy oraz 110 pkt. Katarzyna Kolenda 13,92 sek. obie za udany bieg na 100 m.

Zaledwie 13 punktów do drugiej pozycji i awansu na zawody wojewódzkie zabrakło drużynie dziewcząt z Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie. Szkoda, że tak się stało po zawodach skomentowała nauczycielka p. Krystyna Rozkal ponieważ 3 dziewczyny nie przyszły i awans byłby. Najcenniejsze wyniki w tej drużynie uzyskała Magda Doroszczuk 134 pkt. za skok w dal – 5.04 i Maja Hojda 115 pkt. za 600 m. – 1:46,78 min.

Wśród rywalizacji u chłopców na 4 miejscu ulokował się zespół Gimnazjum z Horodła tracąc do premiowanego miejsca 33 punkty. Najcenniejsze wyniki to 136 Pkt. Kamila Szczerbickiego za bieg na 1000 m. – 2:46,43 min. oraz 113 pkt. sztafety 4 x 100 m. – 50,69 sek. Na piątej pozycji rywalizację zakończyła drużyna z Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie a w niej cenne wyniki uzyskali: 126 pkt. Bartek Grzyb za skok wzwyż 1.75 m. i 110 pkt. sztafeta 4 x 100 m. – 50,92 sek.

***

Komunikat końcowy Rejonowej Gimnazjady – liga la Zamość 08.05.2008

Dziewczęta:

I miejsce Gim.3 Hrubieszów – 1100 pkt. op.Drączkowski Czesław

100m Szczęk Aleksandra 92 13,06 155

Nosko Katarzyna 94 14,25 96

Kolenda Katarzyna 93 13,92 110

300m Szkalej Maja 93 53,44 69

Ciesielczuk Anita 94 48,98 91

Kasprowicz Aleksandra 92 48,81 92

600m

Tlak Daria 94 2:06,64 62

Modzelewska Magda 94 2:07,36 60

Buta Małgorzata 93 2:08,21 59

W dal

Ciesielczuk Magda 93 3,85 49

Kaczmarska Magda 94 3,83 46

oszczep Paszkiewicz Paula 92 18,84 34

Kula Pomazanka Joanna 92 8,34 94

Zając Kalina 92 8,34 94

Lipnicka Marlena 8,07 85

4x100m Gim.3 Hrubieszów 55,45 92

***

II miejsce Gim.2 Tomaszów Lub.- 1071 pkt. op.Onyszczuk Beata

100m Bumbul Małgorzata 92 14,02 105

Wawrzusiszyn Agata 93 14,10 101

Miszczyszyn Diana 94 14,99 79

300m Śliwa Sabina 92 45,68 122

Majdan Anna 92 48,53 93

Ścirka Karolina 94 49,41 89

600m Strumidło Dominika 92 1:56,84 80

Kostur Aleksandra 92 1:57,88 78

Parkot Natalia 92 1:59,95 74

W dal Bartoszyk Sylwia 94 4,03 56

Mazurek Natalia 94 3,61 41

oszczep Bury Edyta 92 21,03 47

Kula Dragan Paulina 93 7,82 76

Bielecka Hanna 94 8,02 83

Pasławska Justyna 93 7,88 78

4x100m Gim.2 Tomaszów 56,11 87

***

III miejsce Gim.2 Hrubieszów – 1058 pkt. op.Rozkal Krystyna

100m Kołodziej Andżelika 93 14,08 102

Tarnogórska Paula 93 14,17 99

Szwanc Joanna 94 15,50 67

300m Łatka Anna 92 52,92 71

Borek Anna 94 50,10 85

Jańczuk Anna 92 57,03 52

600m Hojda Maja 93 1:46,78 115

Szewczuk Paulina 92 2:05,53 64

Naja Justyna 92 2:03,90 67

W dal Doroszczuk Magda 93 5,04 134

wzwyż Borsukiewicz Wioletta 93 Nie zal. 0

Radomska Marta 93 120 53

Kula Pirogowicz Karolina 92 7,98 82

Pochylczuk Milena 93 7,98 82

Niedobit Paula 93 7,02 51

4x100m Gim.2 Hrubieszów 56,22 87

***

IV miejsce Gim. Sitno – 958 pkt. op. Smoląg Dorota pow.Zamość

100m Wójtowicz Natalia 93 14,63 87

Szewczuk Justyna 92 13,77 119

300m Sitarz Katarzyna 92 55,94 56

600m Brud Aleksandra 92 1:51,56 90

Łepak Aneta 92 1:57,19 80

Zawadzka Kinga 92 2:00,03 74

W dal Twardziszewska Aneta 92 3,88 50

Mazurek Anna 92 3,85 49

Lewandowska Patrycja 92 4,20 64

kula Baraś Monika 92 7,24 57

Górnik Ewelina 92 7,92 80

Żmuda Marta 92 9,12 117

4x100m Gim. Sitno 56,55 84

***

V miejsce Gim.1 Tomaszów Lub. – 952 pkt. op. Korkosz Ewa

100m Caryk Karolina 92 14,04 104

Pleskacz Karolina 93 15,31 72

Hałasa Joanna 92 14,95 80

300m Kłoda Paulina 93 51,85 77

Sadłocha Martyna 93 47,61 98

Czajka Milena 94 51,57 78

600m Chromiec Natalia 93 1:57,76 79

Czusz Magda 93 1:53,74 86

Sikora Katarzyna 94 1:54,79 84

W dal

Zając Monika 94 4,23 66

Seń Dominika 92 3,87 49

Wysocka Dominika 94 4,08 58

Kula Sikora Dorota 92 6,93 48

Malinowska Iza 92 7,42 63

4x100m Gim.1 Tomaszów 59,84 65

***

VI miejsce Gim. Łabuńki – 880 pkt. op.Lewicki Zbigniew pow.Zamość

100m Skrzyńska Katarzyna 92 14,24 97

Semczuk Anna 93 16,29 50

300m Pysiewicz Karolina 94 58,10 48

Madeja Magda 93 49,06 90

Garbacz Monika 92 50,04 81

600m Cymińska Agnieszka 92 1:51,35 90

Paluch Magda 93 1:42,58 153

W dal Pyś Agnieszka 93 2,93 18

Pysiewicz Karolina 3,55 39

wzwyż Wałaszyk Diana 94 125 63

Kowalczuk Joanna 92 130 73

Szmit Anna 92 120 53

oszczep Mróz Joanna 93 17,65 28

Turczyn Agnieszka 93 17,55 28

4x100m Gim. Łabuńki 56,93 82

***

VII miejsce Gim.2 Zamość – 852 pkt. op. Bełz Alicja

100m Szprengier Kinga 92 15,31 71

Szewczuk Ola 93 15,15 76

Malowana Patrycja 94 16,32 49

300m Pyś Karolina 93 42,86 165

Sobczuk Monika 94 53,20 70

600m Lupa Agata 92 1:59,44 75

W dal Siek Dominika 94 3,84 48

Radaj Małgorzata 94 3,78 46

Rymarz Aleksandra 94 3,46 36

Wzwyż Sachajko Aleksandra 94 135 84

Jabłońska Kinga 94 Nie zal. 0

Kaliszewicz Monika Nie zal. 0

Kula Bajek Karolina 92 6,87 47

Laskowska Justyna 92 5,98 26

Wojciechowska Dominika 94 7,32 60

4x100m Gim.2 Zamość 1:00,76 61

***

VIII miejsce Gim.6 Zamość – 749 pkt. op. Żuber Elżbieta

100m Krukowska Kamila 14,39 93

Kawałko Agata 15,85 59

300m Proc Aleksandra 57,25 51

600m Wołk Aleksandra 2:05,34 64

Zych Aleksandra 2:07,55 60

W dal Załoga Dominika 3,82 45

Kawka Katarzyna 3,87 49

Maruszak Anna 3,61 40

Wzwyż Wodyk Karolina 130 73

Molas Magda 125 63

Pałka Sandra 125 63

oszczep Krol Ewelina 24,42 69

Tymura Joanna 14,95 16

4x100m Gim.6 Zamość 59,78 66

Kolejno: konkurencja, nazwisko i imię, rok urodzenia, wynik, punkty

Awans do zawodów wojewódzkich wywalczyły drużyny Gim.3 Hrubieszów i Gim. 2 Tomaszów

***

Komunikat końcowy Rejonowej Gimnazjady – liga la Zamość 08.05.2008

Chłopcy:

I miejsce Gim.2 Tomaszów – 1187 pkt. op. Wawrzusiszyn Tomasz

100m Winiarski Kamil 93 13,19 80

Jaremko Mateusz 92 12,05 121

Proc Bartosz 92 12,28 110

300m Malinowski Konrad 92 42,40 92

Pakuła Rafał 92 42,36 92

Kulas Jan 93 41,83 95

1000m Wawrzusiszyn Mich 93 2:59,66 97

Palak Rafał 92 2:47,32 132

Żurkiewicz Piotr 93 3:00,30 95

W dal Błyskoń Adrian 92 5,45 89

Oszczep Plak Krzysztof 94 29,24 56

Koperwas Rafał 94 27,95 50

Kula Gwozda Michał 92 11,26 107

Bartoń Cyprian 93 9,70 77

Orzeł Jakub 92 8,32 49

4x100m Gim.2 Tomaszów Nie uk. 0

***

II miejsce Gim.6 Zamość – 1123 pkt. op. Lachowicz Dariusz

100m Pakuła Damian 93 12,88 88

Dubas Mateusz 92 12,43 103

Bucior Damian 92 13,92 62

1000m Buczak Rafał 92 2:46,84 134

Miedźwiedź Patryk 92 2:52,87 114

Jakubczak Andrzej 92 3:15,62 70

W dal Kozak Mateusz 93 5,41 87

Reszko Rafał 93 4,96 70

Wzwyż Piasecki Andrzej 92 145 68

Kozanecki Krzysztof 93 140 60

Oszczep Daniluk Patryk 92 33,79 82

Kołodziej Michał 92 37,05 101

Kula Dębski Sławomir 92 9,92 83

Mazur Patryk 92 9,14 65

Grabias Dawid 92 8,92 61

4x100m Gim.6 Zamość 49,99 123

***

III miejsce Gim.1 Tomaszów – 1113 pkt. op.Fus Mirosław

100m Stępora Jakub 93 12,50 101

Tyski Mateusz 94 12,43 103

Nowosad Daniel 94 13,24 79

300m

Lepionka Sylwester 92 43,40 87

Kuczyński Marcin 92 39,61 127

Sikora Kamil 93 43,82 85

1000m Wenio Łukasz 92 3:01,59 93

Kochański Robert 92 3:02,96 91

Sikora Jacek 94 3:12,30 75

W dal Rachański Michał 94 4,57 57

Krawczyk Marcin 94 4,86 67

oszczep Palak Hubert 92 34,87 89

Kula Maciejko Sebastian 92 9,86 81

Joniec Tomasz 93 9,44 71

Mamrocha Adrian 92 8,95 62

4x100m Gim.1 Tomaszów 51,72 102

***

IV miejsce Gim. Horodło – 1090 pkt. op. Kamień Mirosław p.Hrubieszów

100m Jeczeń Marcin 92 13,11 82

Niedźwiedź Tomasz 92 13,35 76

300m Gularowski Krzyszt. 92 40,79 103

Dudek Konrad 92 43,34 87

Pańko Przemysław 93 44,56 81

1000m Szczerbicki Kamil 92 2:46,43 136

Załuski Albert 92 2:54,58 109

Zieliński Emil 93 3:12,62 74

W dal Dańczuk Paweł 92 4,90 68

Wzwyż Mochnaczewski Mi. 92 145 68

Wesołowski Łukasz 92 145 68

Oszczep Szymański Marcin 92 32,66 76

Kula Nowaczewski Mat.92 9,70 77

Oleszczuk Maciej 93 9,68 76

Zieliński Paweł 92 9,36 70

4x100m Gim. Horodło 50,69 113

***

V miejsce Gim.3 Hrubieszów – 1077 pkt. Grzyb Wiesław

100m Moczarski Tomasz92 12,77 91

Gałan Marcin 93 12,62 96

300m Otręba Damian 92 42,31 92

Przychodzień Łukasz 46,81 70

Czyrka Piotr 92 43,05 89

1000m Karwacki Konrad 94 3:07,99 82

Szostak Paweł 93 3:13,52 73

W dal Popławski Szymon 93 4,91 69

Chachler Mateusz 94 5,23 79

wzwyż Grzyb Bartłomiej 94 175 126

Otręba Mateusz 92 150 75

oszczep Kłak Mateusz 93 26,81 45

kula Nowosad Maciej 93 10,26 94

Mazur Adam 92 8,07 44

Miszczuk Cezary 92 9,30 69

4x100m Gim.3 Hrubieszów 50,92 110

***

VI miejsce Gim.5 Zamość – 1020 pkt. Lewicki Jarosław

100m Niemczuk Sebastian 92 13,30 77

Szponar Piotr 92 14,54 46

Podoba Jarosław 93 14,58 45

300m Łenc Mateusz 92 42,75 90

1000m Bil Łukasz 93 3:25,98 57

W dal Fugiel Szymon 92 5,60 96

Siemek Marcin 92 3,99 38

wzwyż Fugiel Tomasz 94 150 75

Maciąg Maciej 92 175 126

Komendacki Bartek 94 155 83

Oszczep Marchewka Mat. 93 27,09 46

Kula Radczak Jakub 92 10,16 91

Ryń Michał 92 9,67 76

Masztalewicz Tom. 93 8,56 54

4x100m Gim.5 Zamość 51,08 108

Kolejno: konkurencja, nazwisko i imię, rok urodzenia, wynik, punkty

Awans do Wojewódzkiej Gimnazjady wywalczyły drużyny Gim.2 Tomaszów i Gim.6 Zamość.

Przewodniczący Zarządu Powiatowego SZS w Hrubieszowie p. Mirosław Kamień dziękuje organizatorowi zawodów w Zamościu p. Jurkowi Prokopowi za szybkie przesłanie komunikatu, a ja z kolei p. M. Kamieniowi za przesłanie ich do mnie.

KOMUNIKAT dziewczęta – plik do pobrania >>

KOMUNIKAT chłopcy – plik do pobrania >>

Opracował – mak

Na zdjęciu – Szczęk Aleksandra z G. 3 w Hr. uzyskała najcenniejszy wynik (155 pkt.) za bieg na 100 m. – 13,06 sek. z drużyn hrubieszowskich.