Awans lekkoatletów Kościuszki do wojewódzkiego finału Licealiady SZS

2 października w Zamościu odbyły się zawody rejonowe Ligi LA – Licealiady Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w lekkiej atletyce. I miejsce wśród chłopców zajęła reprezentacja hrubieszowskiego Kościuszki awansując tym samym do wojewódzkiego finału. Gratulujemy!

Reklamy


Rejonowa Licealiada – Liga LA

Zamość 02.10.2015

 

Dziewczęta:


I miejsce ZS1 Tomaszów Lub. – 1191 pkt. op. Gdański Andrzej – AWANS

Konkurencja

Nazwisko Imię

Rocznik

        Wynik

      Pkt.

        Uwagi 

      100m

Żuk Natalia

    98

         13,92

     123

 

 

Mazurkiewicz Monika

    97

         13,28

     140

 

      400m

Grabek Emanuela

    97

      1:03,95

     124

 

 

Grad Jagoda

    99

      1:09,26

       97

 

      800m

Słoboda Aleksandra

    98

      2:42,80

       84

 

 

Kuczyńska Magda

    98

      2:57,02

       55

 

     W dal

Putkowska Izabela

    98

           4,14

       98

 

 

Dziura Ewelina

    99

           4,09

       96

 

 

Bubczyk Aleksandra

    98

           3,99

       92

              X

       kula

Ćmil Aleksandra

    99

           7,84

     122

 

 

Wojtowicz Kamila

    98

           8,84

     132

 

 

Pataj Joanna

    97

           7,58

     120

              X

     4x100m

ZS1 Tomaszów

 

         54,49

     120

 

   

II miejsce I LO Zamość – 1131 pkt. op.  Mandziuk Grażyna           AWANS

       100m

Deryło Aleksandra

     97

         13,35

      138

 

 

Strzelec Karolina

     99

         14,54

      107

 

       400m

Tomasik Aleksandra

     98

      1:02,85

      131

 

 

Niedźwiecka Agata

     98

      1:08,29

      102

 

       800m

Bednarz Anna

     98

      2:51,82

        65

 

 

Zielonka Sylwia

     98

      2:57,51

        54

 

     W dal

Kułaj  Aleksandra

     97

           3,77

        83

 

 

Mil Ewa

     99

           3,64

        77

 

 

Sobczuk Kaja

     97

           3,60

        76

              X

      kula

Śmiech Aleksandra

     97

         10,12

      144

 

 

Hajduk Marika

     97

           8,21

      126

 

 

Sołoducha Emilia

     98

           8,17

      126

              X

    4x100m

I LO Zamość

 

         56,65

      104

 

 

III miejsce ZS2 Hrubieszów – 1084 pkt. op. Cygan Barbara  Kusiak Anna

       100m

Sykut Kamila

     97

          14,89

        99

 

 

Kowalczuk Monika

     99

          13,83

      125

 

 

Brzeska Anita

     98

          15,43

        87

              X

       400m

Wołyniec Oliwia

     99

       1:07,79

      104

 

 

Winiarczyk Sylwia

     99

       1:15,67

        69

 

 

Senderek Anna

     98

       1:16,03

        68

              X

        800m

Waś Karolina

     99

       2:45,05

        79

 

 

Kowalska Marta

     97

       3:02,89

        45

 

 

Ostrowska Paulina

     99

       3:03,76

        44

              X

       kula

Śmiszek Daria

     99

           9,26

      136

 

 

Jasina Paula

     98

           8,64

      130

 

 

Palonka Magda

     99 

           8,13

      125

              X

     W dal

Konsowicz Ewa

     98

           4,36

      107

 

    

Daciuk Aleksandra

     98

           3,82

        85

 

 

Niemczyk Karolina

     99

           3,65

        78

              X

   4x100m

ZS2 Hrubieszów

 

         56,43

      105

 

 

IV miejsce I LO Krasnystaw – 1028 pkt. op. Grzywna Marta

       100m

Gawron Martyna

     99

          14,37

      111

 

 

Mróz Katarzyna

     98

          13,25

      141

 

 

Bojarczuk Ewa

     98

          14,51

      108

              X

        400m

Nawrocka Klaudia

     98

       1:14,25

        75

 

 

Rewerska Maryla

     98

       1:16,77

        65

 

        800m 

Szewczyk Julia

     97

       3:05,89

        40

 

 

Ćwirta Agnieszka

     98

       3:05,30

        41

 

      W dal

Pawłasek Magda

     97

             4,06

        95

 

 

Sulowska Natalia

     98

             4,28

      104

 

 

Krasoń Joanna

     97

             4,03

        94

             X

        kula

Waśkiewicz Angelika

     97

             8,06

      124

 

 

Weremko Kamila

     98

             8,45

      128

 

     4x100m

I LO Krasnystaw

 

           56,60

      104

 

 

V miejsce ZS3 Hrubieszów – 991 pkt. op. Obszyński Marek

       100m

Mil Karolina

     97

          14,90

        98

 

 

Jarosz Karolina

     97

          15,22

        91

 

       400m

Trybuła Agata

     98

       1:06,40

      111

 

 

Kidaj Elżbieta

     98

       1:18,90

        57

 

       800m

Śnieg Joanna

     98

       3:02,62

        46

             X

 

Soja Wiktoria

     97

       2:56,23

        57

 

 

Śnieg Małgorzata

     98

       2:51,13

        66

 

     W dal

Talarowska Karina

     98

             3,83

        85

 

 

Oleszczak Wioleta

     98

             3,40

        68

 

       kula

Zając Dominika

     97

           10,51 

      147

 

 

Dymitrasz Agnieszka

     98

             8,04

      124

 

 

Świątek Oliwia

     99

             7,05

      114

             X

   4x100m

ZS3 Hrubieszów

 

           59,06

        87

 

 

VI miejsce ZS2 Tomaszów – 962 pkt. op. Kotowicz Jadwiga

       100m

Karpiuk Karolina

     97

          15,65

        82

 

 

Krzaczek Izabela

     99

          15,75

        80

 

 

Harbuz Agata

     98

          15,78

        79

              X

       400m

Morawicka Justyna

     99

       1:18,95

        57

 

 

Beńko Oliwia

     98

       1:12,14

        84

 

 

Kozyra Katarzyna

     99

       1:20,47

        52

              X

        800m

Bednarz Oliwia

     98

       2:44,48

        80

 

 

Joniec Roksana

     99

       2:49,70

        69

 

 

Wacko Izabela

     98

        3:17,30

        25

              X

     W dal

Buczkowska Marzena

     98

             3,94

        90

 

 

Dumicz Anna

     97

             3,70

        90

 

 

Krawczyk Gabriela

     98

             3,58

        75

              X

     kula

Biront Justyna

     98

             8,16

      125

 

 

Pasławska Aleksandra

     98

             9,02

      134

 

 

Krowicka Zuzanna

     99

             7,39

      118

              X

      4x100m

ZS2 Tomaszów

 

        1:00,00

         81

 

 

VII miejsce II LO Zamość – 953 pkt. op. Sękowska Urszula

      100m

Borek Natalia

     99

          13,96

      122

 

 

Sobczuk Joanna

     99

          15,45

        86

 

 

Kazimierczuk Sabina

     99

          17,12

        54

              X

      400m

Kaszuba Izabela

     99

       1:21,88

        47

 

 

Żukowska Weronika

     99

       1:18,09

        60

 

 

Szkałuba Paulina

     99

       1:34,53

        17

              X

      800m

Złomańczuk Eliza

     97

       2:41,58

        87

 

     W dal

Repeć Dominika

     99

             3,12

        56

              X

 

Grądz Anna

     97

             4,35

      107

 

 

Policka Aleksandra

     97

             4,05

        94

 

       kula

Kurantowicz Katarzyna

     99

             7,21

      116

              X

 

Burdzy Sylwia

     97

             8,39

      128

 

 

Jabłońska Dagmara

     97

             9,31

      136

 

     4x100m

II LO Zamość

 

           59,13

        86

 

 

 

CHŁOPCY:

 

I miejsce ZS3 Hrubieszów – 1219 pkt. op. Brudnowski Krzysztof  – AWANS

       100m

Gontarz Paweł

     97

         11,80

     132

 

 

Laszuk Sebastian

     97

         11,86

     129

 

 

Tabuła Rafał

     97

         12,21

     115

              X

      400m

Wilk Krystian

     97

         57,26   

     102

 

 

Pawełek Albert

     97

         54,50

     123

 

    1500m

Łoza Dawid

     98

      4:26,04

       95

 

 

Soniak Piotr

     98

      4:28,92

       90

 

     W dal

Bogucki Kacper

     98

           5,14

       81

 

 

Burdzy Marcin

     98

           5,29

       87

 

 

Polikowski Aleksander

     98

           5,11

       80

              X

       kula

Baran Jakub

     97

         11,04

     124

             6 kg

 

Bielecki Marcin

     98

         12,70

     134

             5 kg

 

Wrona Hubert

     98

           9,82

     104

        X   5 kg

   4x100m

ZS3 Hrubieszów

 

         47,12

     122

 


II miejsce ZS4 Tomaszów Lub. – 1202 pkt. op. Turowska M. Drzewosz M.    AWANS

      100m

Kopeć Michał

     98

         11,99

     124

 

 

Osmoła Patryk

     96

         11,46

     146

 

 

Lis Waldemar

     96

         12,89

       90

              X

      400m

Mazur Paweł

     96

         57,39

     101  

 

 

Misztal Damian

     97

         55,74

     114

 

 

Kochański Kamil

     96

         59,34

       88

              X

     1500m

Czoska Patryk

     96

      4:33,04

       82

 

 

Malec  Łukasz

     98

      4:29,77

       88

 

 

Brożko Mateusz

     99

      5:03,18

       38

              X

     W dal

Mandziuk Kamil

     97

            5,65

      101

 

 

Mrozowski Marcin

     97

            4,83

        69

              X

 

Ciszewski Karol

     98

            5,04

        77

 

      Kula

Darmochwał Jakub

     97

          11,91

      133

             6 kg

 

Skórzyński Jakub

     97

            9,45

      106

    6 kg    X

 

Żurawski Sebastian

     96

          10,44

      117

             6 kg

   4x100m

ZS4 Tomaszów

 

          47,39

      119

 


III miejsce ZSP3 Zamość – 1199 pkt. op. Wach Bartłomiej

      100m

Kołtuniak Karol

     96

         11,94

      126

 

 

Szałacha Jakub

     99

         12,28

      113

 

 

Jaskulecki Damian

     99

         13,50

        70

              X

      400m

Płachta Dominik

     98

         57,65

      100

 

 

Kalita Karol

     96

         53,62

      130

 

 

Gielecki  Michał

     98

      1:02,77

        65

              X

     1500m

Wiater Michał

     99

      4:31,23

        86

 

 

Smyk Sylwester

     98

      4:47,00

        60

 

 

Łata Damian

     97

      4:54,26

        50

              X

     W dal

Kozak Krystian

     97

            5,75

      106

 

 

Łuczka Przemysław

     98

            5,64

      101

 

 

Szpyra Rafał

     96

            5,10

        80

              X

      kula

Ciastoch Jakub

     99

          11,87

      124

              5 kg

 

Holko Piotr

     98

          13,02

      138

              5 kg

 

Ożga Mateusz

     96

            9,79

      110

   6 kg     X

     4x100m

ZSP3 Zamość

 

          47,83

      115

 

 

IV miejsce ZS2 Tomaszów – 1152 pkt. op. Bojko Halina

      100m

Dudziński Michał

     99

          11,90

      128

 

 

Orzechowski Przemysław

     98

          11,64

      138

 

 

Krawczyk Karol

     99

          12,42

      107

               X

      400m

Sikora Szymon

     98    

          53,30

      133

 

 

Śrutwa Karol

     99

          56,73

      106

 

     1500m

Oznański Jan

     97

       4:51,42

        53

   

 

Fil Marcin

     97

       4:52,77

        52

 

 

Kołodziejski Michał

     98

       4:56,90

        46

               X

    W dal

Kozak Szymon

     99

           5,39

        91

 

 

Stępniak Bartłomiej

     99

           5,22

        84

 

 

Ujma Patryk

     99

           5,03

        77

              X

      kula

Wojtowicz Krystian

     98

         10,49

      110

            5 kg

 

Korzeń Mateusz

     99

         10,09

      106

    X      5 kg

 

Czop Karol

     97

         11,05

      124

            6 kg

     4x100m

ZS2 Tomaszów

 

         46,06

      133

 

 

V miejsce ZS2 Hrubieszów – 1127 pkt. op. Cugan Barbara, Kusiak Anna

     100m

Stepaniuk Marcin

     97

         11,65

      138

 

 

Esing Ernest

     97

         12,10

      120

               X

 

Jóźwiak Damian

     98

         11,86

      129

 

      400m

Popławski Kacper

     98

         59,64 

        86

 

 

Kasztelan Przemysław

     98

         58,32

        95

 

 

Mazurek Piotr

     96

      1:00,05

        83

               X

    1500m

Smerdel Bartosz

     99 

      5:00,30    

        42

 

 

Wilczewski Arek

     98

      5:13,67 

        27

 

     W dal

Skoczylas Dominik

     98 

            5,94

      113

 

 

Hossin Damian

     98

            5,89

      111

 

 

Czerniak Oktawian

     99

            5,32

        88

               X

      kula

Gnieciak Maciej

     97  

          11,64

      130

            6 kg

 

Maciuk Patryk

     99

          11,45

      120

            5 kg

 

Kowalewski Marcin

     98

          10,51

      110

   X       5 kg

    4x100m

ZS2 Hrubieszów

 

          45,76

      136

 

 

VI miejsce  I LO Krasnystaw – 939 pkt. op. Patejuk Mirosław

     100m

Weremko Miłosz

     98

         12,22

      115

 

 

Paluch Michał

     97

         12,68

        98

               X

 

Kornacki Patryk

     99

         12,67

        98

 

      400m

Dzida Kamil

     98

      1:01,77

        72

 

 

Franaszczak Dawid

     97

      1:01,08

        76

 

 

Kazimierczuk Hubert

     98

      1:03,26

        62

               X

     1500m

Legieć Mateusz

     97

      4:50,28

        54

 

 

Matycz Paweł

     97

      5:18,90

        23

 

    W dal

Matycz Wojciech

     97

           5,69

      102

 

 

Łazeba Grzegorz

     97

           4,95

        74

 

 

Miszczak Michał

     97

           4,85

        70

               X

      kula

Czuba Łukasz

     99

           9,58

      100

  5 kg      X

 

Jurkiewicz Szymon

     97

           9,38

      105

              6 kg

 

Bożęcki Daniel

     97

         10,09

      113

              6 kg

   4x100m

I LO Krasnystaw

 

         48,60

      107

 

 

VII miejsce ZSP2 Krasnystaw – 813 pkt. op. Mąka Piotr

     100m

Olech Piotr

     99

         13,00

        86

 

 

Kapuśniak Konrad

     98

         12,97

        87

 

     400m

Cichosz Mateusz

     98

      1:04,50

        55

 

 

Bielecki Damian

     96

      1:01,18

        75

 

    1500m

Urbański Aleksander

     99

      5:23,35

        19

 

     W dal

Siemko Piotr

     96

            5,82

      108

 

 

Michalak Kamil

     96

            5,03

        77

 

     kula

Cimek Paweł

     96

          11,47

      128

             6 kg

 

Torbiczuk Patryk

     96

            8,09

        91

             6 kg

 

Mazurkiewicz Mariusz

     97

            7,93

        89

   6 kg     X

   4x100m

ZSP2 Krasnystaw

 

          50,93

        87

 

 

 

Awans do zawodów wojewódzkich wywalczyły dwie pierwsze drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców.