Bartek Greniuk zagra w Górniku Łęczna

Bartłomiej Greniuk (1996 r.), wychowanek Unii, członek piłkarzy zespołu juniorów starszych oraz zespołu seniorów, po pozytywnym przejściu testów w sezonie 2013/2014 zagra w zespole juniorów starszych Górnika Łęczna, występującego obecnie w Centralnej Lidze Juniorów.

Reklamy

Zarząd Unii na prośbę Bartka oraz po przeprowadzeniu negocjacji z przedstawicielami Górnika zgodził się na jego wypożyczenie do 30 czerwca 2014 r. na zasadzie transferu czasowego bezgotówkowego.

Po upływie tego okresu Bartek powróci do gry w zespole Unii Hrubieszów lub zostanie transferowany do innego klubu na zasadach ogólnych (np. transferu odpłatnego).

Informujemy ponadto, że wreszcie, po upływie roku, zakończony został spór pomiędzy Unią Hrubieszów i Wisłą Puławy o transfer do Wisły zawodników Uni (juniorów); Dominika Kazana i Mateusza Pańko.

Unia obroniła swoje racje i otrzyma od Wisły dopłatę za transfer w/w zawodników w wysokości 3 tys. zł.

Z wychowanków Unii grają ponadto aktualnie na wypożyczeniu także; Przemysław Koszel w UKS Widok Lublin (juniorzy młodsi) oraz Jakub Żygawski i Paweł Bednarek w Huraganie Hrubieszów (seniorzy).


Źródło: z.k. (mksuniahrubieszow.pl)