Bezpłatna konferencja poświęconą certyfikacji szkółek i akademii piłkarskich

Lubelski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatną konferencję poświęconą certyfikacji szkółek i akademii piłkarskich funkcjonujących na terenie Lubelszczyzny.

Reklamy

Zaproszenie skierowane jest do klubów uczestniczących aktualnie w programie certyfikacji oraz do wszystkich, którzy planują dołączyć do projektu. Zgłoszenia do uczestnictwa w konferencji należy wysłać na adres lubelski@zpn.pl  w terminie do 11 stycznia 2022 r. do godziny 12:00. (załącznik pdf i doc).

Konferencja odbędzie się w dniu 22 stycznia (sobota) w godzinach od 11:00 do 15:00 w Lublinie. Dokładny adres podamy po uzyskaniu zwrotnej informacji o liczbie klubów zainteresowanych konferencji.

Reklamy

Zapraszamy reprezentacje/delegacje  z klubów LZPN  realizujących program certyfikacji  oraz z klubów, które planują uczestnictwo w programie w 2022 roku. Wydaje się niezbędne, aby w składzie był trener, który będzie liderem w działaniach (koordynatorzy, trenerzy),  przedstawiciel reprezentujący władze klubu lub administracji    (z uwagi na strategię działań, organizację, finanse w programie certyfikacji).

Uczestnictwo w konferencji pozwoli na dokładne poznanie kolejności działań, zasad, regulaminów i finansów. Otrzymanie gwiazdki: złotej, srebrnej, brązowej, a od II kwartału 2022 r. gwiazdki zielonej to korzyści finansowe  pozwalające na  zdecydowaną poprawę jakości i organizacji szkolenia, dostęp do doszkalania trenerów. Może spowodować lepsze warunki dla zatrudnienia trenerów.

PROGRAM CERTYFIKACJI nie jest łatwy, ale wielu klubom – szkółkom  dużym i małym w całym kraju przyznano gwiazdki określonego koloru przez co mają możliwość korzystania z przyznanych środków podnosząc jakość szkolenia, organizację, a trenerzy za swoją pracę otrzymują wyższe wynagrodzenie.

ZAPRASZAMY/dotyczy klubów szkolących chłopców i dziewczęta.

­

Proponowana tematyka konferencji:

  • I i II etap realizacji projektu – wyzwania i zagrożenia
  • III etap certyfikacji – cele i założenia
  • Realizacja finansowa projektu w poszczególnych etapach
  • Aspekty szkoleniowe projektu

Informacja dotycząca zmian w projekcie certyfikacji – gwiazdka zielona – LINK

Załącznik – ZGŁOSZENIE NA KONFERENCJĘ ,,CERTYFIKACJA SZKÓŁEK – 2022’’ – POBIERZ PDF/POBIERZ DOC

­

(info, grafika: ZOZPN / Andrzej Swacha)


Zobacz też:

100 lat hrubieszowskiego sportu 1922 – 2022. Kalendarz sportowy – styczeń 2022 (ZDJĘCIA)

100 lat hrubieszowskiego sportu 1922 – 2022. Kalendarz sportowy – styczeń 2022 (ZDJĘCIA)