Bieg uliczny „Unii Horodelskiej”

Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów zaprasza na XVII Międzynarodowy Bieg Uliczny „Unii Horodelskiej organizowany w dniu 30.09.2007 r. na trasie Horodło – Hrubieszów.

Reklamy

Bieg główny – godz. 12.00
Półmaraton ( trasa posiada atest PZLA)

REGULAMIN

XVII Międzynarodowego Biegu Ulicznego „Unii Horodelskiej” organizowanego w dniu 30.09.2007 r. na trasie Horodło – Hrubieszów.

PÓŁMARATON (trasa posiada atest PZLA)

Bieg zaliczany jest do XV GP Polski Środkowo – Wschodniej

W RAMACH BIEGU GŁÓWNEGO ODBĘDĄ SIĘ OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W PÓŁMARATONIE

Biegi Młodzieżowe w ramach „CAŁA POLSKA BIEGA”

Patronat honorowy Marszałek Województwa Lubelskiego

Organizatorzy
Rada i Burmistrz Miasta Hrubieszów
Rada i Wójt Gminy Horodło
Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie
Rada i Wójt Gminy Hrubieszów
Hrubieszowski Dom Kultury
Gminny Ośrodek Kultury w Horodle
Miejski Klub Sportowy Unia Hrubieszów
Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Termin i miejsce
30.09.2007r godz. 12,00 Horodło – start do biegu głównego.

Uczestnictwo.
W biegach prawo startu mają wszyscy zawodnicy posiadający ważne badania lekarskie. W biegu głównym urodzeni w roku 1991 i starsi.

Zgłoszenia.
Z podanymi numerami startowymi będą przyjmowane na adres:
MKS Unia ul. Ciesielczuka 2
22 – 500 Hrubieszów
tel.(84) 696–23 – 81
(w dniu startu do godz. 10,00).
Wpisowe.
Bieg główny – 7 zł płatne w sekretariacie zawodów.

Nagrody
KOBIETY

I miejsce puchar + nagroda pieniężna.

II miejsce puchar + nagroda pieniężna

III miejsce puchar + nagroda pieniężna

IV miejsce nagroda pieniężna

V miejsce nagroda pieniężna

VI miejsce nagroda pieniężna

Ponadto

Najlepsza zawodniczka woj. Lubelskiego puchar + nagroda

Najlepsza zawodniczka z Hrubieszowa puchar + nagroda

Najlepsza zawodniczka z gminy Horodło puchar + nagroda

MĘŻCZYŹNI

I miejsce puchar + nagroda pieniężna.

II miejsce puchar + nagroda pieniężna

III miejsce puchar + nagroda pieniężna

IV miejsce nagroda pieniężna

V miejsce nagroda pieniężna

VI miejsce nagroda pieniężna

Ponadto

Najlepszy zawodnik z Woj. Lubelskiego puchar + nagroda

Najlepszy zawodnik z Hrubieszowa puchar + nagroda

Najlepszy zawodnik z gminy Horodło puchar + nagroda

Za I miejsca w kategoriach wiekowych puchary + nagrody

BIEGI MŁODZIEŻOWE

I – VI miejsca dyplomy
I – III miejsca upominki rzeczowe
Klasyfikacja – wśród mężczyzn prowadzona będzie w kategorii „open” oraz:
16 – 19 lat (91-88)
20 – 29 lat (87-78)
30 – 39 lat (77-68)
40 – 49 lat (67-58)
50 – 59 lat (57-48)
60 lat i starsi (47 i st)
– kobiety klasyfikowane będą wspólnie bez podziału na kategorie
– nagrody nie będą dublowane.
Uwagi końcowe – Bieg główny odbędzie się przy częściowo ograniczonym ruchu
drogowym, dlatego wszystkich uczestników obowiązuje przestrzeganie przepisów ruchu drogowego (organizator nie odpowiada za spowodo-
wane wypadki)
– Biuro zawodów w dniu imprezy czynne będzie w godzinach 8,00,–9,30
w Hrubieszowskim Domu Kultury (ul. 3 – Maja)
– W sprawach spornych nie ujętych w niniejszym regulaminie decydują
sędzia główny zawodów oraz bezpośredni organizator.
– Wyniki zawodów wliczane będą do punktacji Grand Prix Polski Ś.W..
– Za ubezpieczenie zawodników od nieszczęśliwych wypadków odpowiedzialne są kluby zgłaszające do imprezy. (Ustawa o Kulturze Fizycznej z dnia18 stycznia 1996r( jednolity tekst ustawy Dz.U.Nr.81. poz.889 z 2001r. z późn. zm.)
PROGRAM IMPREZY – HORODŁO
9,45 Otwarcie
10,00 800m Dz 1996 i młodsze
10,15 800m Ch 1996 i młodsi
10,25 800m Dz 1995-94
10,35 800m Ch 1995-94
10,45 800m Dz 1993-92
10,55 1000m Ch 1993-92
11,05 1000m Dz 1991-90
11.15 1000m Ch 1991-90
11,25 1000m Dz 1989-88
11,35 1000m Ch 1989-88
12,00 START do biegu głównego ( Horodło Ul. Piłsudskiego)
Hrebenne – 12,15-12,30 Strzyżów – 12,30–13,00 – Husynne – 12-45-13,25
Hrubieszów – (HDK) 13,05 – 14,05
zawodnicy startujący w biegu głównym- zbiórka o godz. 9,15 obok Hrubieszowskiego Domu Kultury (przy autokarze z napisem BIEG skąd zostaną przewiezieni na start do Horodła.
Wszystkie sprawy sporne wynikłe w trakcie imprezy rozstrzygała będzie
komisja powołana przez organizatora.

NAJLEPSI W HISTORII BIEGU MĘŻCZYŹNI

1991
1.Wójcik Janusz Rabka
2.Stroński Franciszek Katowice
3.Sarnicki Janusz Katowice
1992
1.Tomczyński Władimir Białoruś
2.Pawłow Igor Rosja
3.Tarasiuk Aleksiej Białoruś
1993 Trasa atestowana 20km
1.Marzec Stanisław Cisy Nałęczów 1:04,12
2.Ulidowski Andrzej Unia Hrubieszów 1:05,44
3.Gibas Sławomir AZS Biała Podlaska 1:05,58
1994 Trasa atestowana 20km
1.Rudiuk Władimir Ukraina 1:03,17
2.Marzec Stanisław Cisy Nałęczów 1:04,08
3.Łacek Zbigniew Oleśniczanka 1:05,58
1995 Trasa atestowana 20km
1.Omieljusik Wasilij Białoruś 1:02,50
2.Marzec Stanisław Cisy Nałęczów 1:03,35
3.Ulidowski Andrzej Unia Hrubieszów 1:04,15
1996 Trasa atestowana 20km
1.Kamiński Mariusz ZNTK Łapy 1:02,40
2.Nikołajewnia Grigorij Białoruś 1:03,01
3.Zzaczepa Siergiej Ukraina 1:04,18
1997 Trasa atestowana 20km
1.Nikołajewnia Grigorij Białoruś 1:02,53
2.Zaczepa Siergiej Ukraina 1:03,08
3.Hołownickij Aleksiej Ukraina 1:04,19
1998 Trasa atestowana 20km
1.Zaczepa Siergiej Ukraina 1:0206
2.Hołownicki Aleksiej Ukraina 1:04,48
3.Ziółkowski Juliusz Pogoń Siedlce 1:05,11
1999 Trasa atestowana 20km
1.Nikołajewnia Grigorij Białoruś 1:05,58
2.Ziółkowski Juliusz Pogoń Siedlce 1:07,14
3.Szydłowski Sławomir AZS Biała Podlaska 1:07,34
2000 Trasa atestowana 20km
1.Zaczepa Siergiej Ukraina 1:01,42
2.Kamiński Mariusz ZNTK Łapy 1:01,51
3.Łabunienko Aleksandr Białoruś 1:02,40
2001 Trasa atestowana półmaraton
1.Żeruk Anatolij Ukraina 1:07,40
2.Kitliński Piotr Nefryt Lubartów 1:16,04
3.Jabłoński Artur Unia Hrubieszów 1:16,19
2002 Trasa atestowana półmaraton
1.Kuzdra Dariusz Agros Zamość 1:14,15
2.Nikołajczuk Aleksandr Ukraina 1:15,55
3.Hołownickij Aleksiej Ukraina 1:16,00
2003 Trasa atestowana półmaraton
1.Kuzdra Dariusz Agros Zamość 1:12,09
2.Jabłoński Artur Unia Hrubieszów 1:13,54
3.Pomiańczuk Aleksiej Ukraina 1:16,19
2004 Trasa atestowana półmaraton
1.Krawcow Andrej Rosja 1:08,32
2.Kuzdra Dariusz Agros Zamość 1:08,59
3.Jabłoński Artur Unia Hrubieszów 1:10,09
2005 Trasa atestowana półmaraton
1.Jabłoński Artur Unia Hrubieszów 1:10,38
2.Redkoj Siergiej Ukraina 1:11,37
3.Fiskowicz Siergiej Ukraina 1:13,23
2006 Trasa atestowana półmaraton
1.Kuzdra Dariusz Agros Zamość 1:10,45
2.Fiskowicz Siergiej Ukraina 1:12,02
3.Medenstor Aleksiej Ukraina 1:12,08

NAJLEPSZE W HISTORII BIEGU KOBIETY
1991
1.Gruca Dorota Agros Zamość
2.Muzyczuk Małgorzata Unia Hrubieszów
3.Borzęcka Renata Agros Zamość
1992
1.Gruca Dorota Agros Zamość
2.Pudło Barbara Flis Leszkowice
3.Borzęcka Renata Agros Zamość
1993 Trasa atestowana 20km
1.Gruca Dorota Agros Zamość 1:17,02
2.Pudło Barbara Flis Leszkowice 1:20,08
3.Muzyczuk Małgorzata Unia Hrubieszów 1:26,57
1994 Trasa atestowana 20km
1.Gruca Dorota Agros Zamość 1:15,26
2.Dziubińska Bożena Start Lublin 1:20,20
3.Łukawska Magdalena Start Lublin 1:22,22
1995 Trasa atestowana 20km
1.Dziubińska Bożena Start Otwock 1:12,40
2.Bąk Justyna Znicz Biłgoraj 1:15,42
3.Paczos Barbara Stal Mielec 1:18,30
1996 Trasa atestowana 20km
1.Bąk Justyna Znicz Biłgoraj 1:14,23
2.Mielnik Natalia Ukraina 1:14,37
3.Łukawska Magdalena Start Otwock 1:17,20
1997 Trasa atestowana 20km
1.Jurczenko Natalia Białoruś 1:21,15
2.Muzyczuk Małgorzata Unia Hrubieszów 1:24,46
3.Koszałko Alicja Unia Hrubieszów 1:37,41
1998 Trasa atestowana 20km
1.Muzyczuk Małgorzata Unia Hrubieszów 1:28,38
2.Boczkowska Joanna Unia Hrubieszów 1:42,09
3.Koszałko Alicja Unia Hrubieszów 1:42,24
1999 Trasa atestowana 20km
1.Kowalowa Galina Białoruś 1:23,45
2.Buza Joanna Start Łublin 1:26,02
3.Wołosiuk Swietłana Ukraina 1:26,47
2000 Trasa atestowana 20km
1.Jakimowicz Natalia (Mielnik) Ukraina 1:12,46
2.Gruca Dorota Agros Zamość 1:12,51
3.Zadorożna Ałła Białoruś 1:13,09
2001 Trasa atestowana półmaraton
1.Stafa Agnieszka ULKS Leżajsk 1:24,45
2.Karpińska Magdalena ROK Radzyń Podlaski 1:26,04
3.Jeż Alicja AZS Rzeszów 1:28,14
2002 Trasa atestowana półmaraton
1.Węgrzyn Julita Nefryt Lubartów 1:28,16
2.Kozieł Olga Ukraina 1:27,44
3.Łukasiuk Tatiana Ukraina 1:32,31
2003 Trasa atestowana półmaraton
1.Gruca Dorota Agros Zamość 1:20,08
2.Jaśkowiec Elena Białoruś 1:37,09
3.Adamowicz Maria Start Lublin 1:39,55
2004 Trasa Atestowana półmaraton
1.Oleniewa Lenina Ukraina 1:27,56
2.Boczkowska Joanna Unia Hrubieszów 1:39,45
3.Muzyczuk Małgorzata Unia Hrubieszów 1:40,40
2005 Trasa atestowana półmaraton
1.Oleniewa Lenina Ukraina 1:30,19
2.Jaskowiec Elena Białoruś 1:34,58
3.Sołoducha Sylwia Agros Zamość 1:55,33
2006 Trasa atestowana półmaraton
1.Kotowska Olga Ukraina 1:25,07
2.Oleniewa Lenina Ukraina 1:31,38
3.Zatorska Danuta Krośnianka Krosno 1:31,39

ZAPRASZAMY !!!