Biegi Niepodległości

7 listopada na stadionie HOSiR odbyły się tradycyjne przełajowe Biegi Niepodległości, w których w tym roku wzięło udział 692 uczniów miejskich i powiatowych szkół wszystkich szczebli.

Reklamy

Szczerze gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów!!!

KOMUNIKAT
Z XIV „BIEGÓW NIEPODLEGŁOŚCI” ZORGANIZOWANYCH
07.11.2007 r. W HRUBIESZOWIE

Patronat:
– URZĄD MIASTA HRUBIESZÓW

Organizatorzy:
– HRUBIESZOWSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI
– MKS UNIA HRUBIESZÓW

PRZEPROWADZONO BIEGÓW – 16
OGÓŁEM W IMPREZIE UCZESTNICZYŁO SZKÓŁ – 31
OGÓLNA LICZBA UCZESTNIKÓW – 692

komunikat – plik do pobrania >>

SZKOŁY PODSTAWOWE Dziewczęta 1997 i młodsze
(Kolejność – Nazwisko i imię – Szkoła – Nauczyciel – wynik – Pkt)

1 Bożek Emilia SP Werbkowice 1:48,89 15
2 Zachaj Patrycja SP Horodło 1:53,13 12
3 Smyk Jagoda SP 2 1:57,73 10
4 Gajewska Angelika SP Dziekanów 1:57,95 8
5 Koryszko Monika SP Werbkowice 1:58,64 7
6 Nowicka Angelika 2:00,34 6

SZKOŁY PODSTAWIWE Dziewczęta 1996

1 Jóźwik Marlena SP Dołhobyczów Kulczyński 1:41,28 15
2 Zebzda Monika SP Horodło 1:43,43 12
3 Rybczyńska Aleksandra SP Malice 1:46,22 10
4 Słomiana Anita SP Dołhobyczów 1:50,81 8
5 Barańczuk Gabryjela SP 2 1:51,97 7
6 Buchajczuk Magda SP 3 1:52,83 6

SZKOŁY PODSTAWOWE Dziewczęta 95

1 Wójcicka Dorota SP 1 1:38,12 15
2 Wójcicka Marta SP 1 1:43,71 12
3 Chuda Patrycja SP Dołhobyczów 1:45,84 10
4 Wiśniewska Katarzyna SP 3 1:48,02 8
5 Kot Marta SP Moniatycze 1:49,17 7
6 Załuska Urszula SP Horodło 1:49,88 6

GIMNAZJA Dziewczęta 94

1 Pawlos Wiktoria GZS 2 Hrubieszów 1:35,43 15
2 Worożbit Paulina G Werbkowice 1:38,14 12
3 Hojda Anita G 2 1:39,25 10
4 Borek Anna G 2 1:42,11 8
5 Danilczuk Magda G Horodło 1:45,01 7
6 Kraczuk Katarzyna G Horodło 1:45,44 6

GIMNAZJA dziewczęta 93

1 Hojda Maja G 2 1:32,89 15
2 Pędrak Ewelina G Horodło 1:41,04 12
3 Dumna Maja G Horodło 1:42,53 10
4 Patyjewicz Magda G Horodło 1:45,77 8
5 Goch Marta G Werbkowice 1:51,08 7
6 Kużniarska Natalia G 2 1:52,01 6

GIMNAZJA Dziewczęta 92

1 Bojarczuk Paulina GZS 2 Hrubieszów 1:38,83 15
2 Ulanicka Marianna GZS 2 Hrubieszów 1:41,95 12
3 Turek Natalia G 2 1:43,68 10
4 Balcer Iwona G Moniatycze 1:44,12 8
5 Oleszczuk Natalia G Moniatycze 1:45,74 7
6 Skiba Monika G Horodło 1:45,97 6

SZKOŁY ŚREDNIE Dziewczęta 91

1 Koszałka Joanna ZS 2 Hrubieszów 1:32,60 15
2 Chilewska Joanna LO Horodło 1:34,00 12
3 Wala Joanna ZS 1 Hrubieszów 1:38,04 10
4 Staroń Ada ZS 1 Hrubieszów 1:38,33 8
5 Kita Magdalena ZS 2 Hrubieszów 1:38,82 7
6 Balcer Anna G Moniatycze 1:43,89 6

SZKOŁY ŚREDNIE Dziewczęta 90 i starsze

1 Tetrycz Aneta ZS 1 Hrubieszów 1:28,63 15
2 Steciuk Ilona LO Horodło 1:30,44 12
3 Kondraciuk Anna ZS 2 Hrubieszów 1:36,44 10
4 Kościołko Anna ZS Turkowice 1:39,56 8
5 Bogucka Justyna LO Horodło 1:40,59 7
6 Skorupska Katarzyna LO Horodło 1:42,69 6

SZKOŁY PODSTAWOWE Chłopcy 97 i młodsi

1 Małyska Paweł SP 3 Hrubieszów 1:43,45 15
2 Stepaniuk Marcin SP 2 Hrubieszów 1:46,11 12
3 Bucior Szymon SP Dołhobyczów 1:47,96 10
4 Adamczuk Bartłomiej SP Dołhobyczów 1:49,06 8
5 Sztafij Marcin SP Dołhobyczów 1:49,95 7
6 Bednarczuk Rafał SP Werbkowice 1:50,73 6

SZKOŁY PODSTAWOWE Chłopcy 96

1 Kołodziejczyk Hubert SP Horodło 1:38,23 15
2 Tokarski Bartłomiej SP Dołhobyczów 1:39,56 12
3 Gajewski Arkadiusz SP 2 Hrubieszów 1:44,12 10
4 Lewandowski Karol SP 2 Hrubieszów 1:45,34 8
5 Bucior Marcin SP 2 Hrubieszów 1:45,73 7
6 Czajka Marcin SP Husynne 1:46,36 6

SZKOŁY PODSTAWOWE Chłopcy 1995

1 Hukowski Konrad SP 2 Hrubieszów 1:34.35 15
2 Naja Krzsztof SP 2 Hrubieszów 1:36,20 12
3 Bucior Łukasz SP Dołhobyczów 1:36,78 10
4 Prus Mateusz SP Podhorce 1:37,07 8
5 Malowany Krystian SP 3 Hrubieszów 1:39,67 7
6 Kwietniewski Tomasz SP Turkowice 1:41,20 6

GIMNAZJA Chłopcy 1994

1 Osmański Przemysław G 2 Hrubieszów 1:28,01 15
2 Kapkin Jarosław G 2 Hrubieszów 1:29,81 12
3 Sala Ernest G 1 Hrubieszów 1:35,69 10
4 Oleszczuk Krystian G Moniatycze 1:38,35 8
5 Niedobie Kamil G 2 Hrubieszów 1:38,87 7
6 Palonka Paweł G 1 Hrubieszów 1:39,40 6

GIMNAZJA Chłopcy 93

1 Pańko Przemysław G Horodło 3:46,58 15
2 Niemczyk Adrian G Kujakowice 1 3:51,93 12
3 Koman Dariusz G Kujakowice 1 3:53,55 10
4 Skiba Adrian G Dołhobyczów 3:55,41 8
5 Zieliński Emil G Horodło 3:58,60 7
6 Bobczuk Maciej GZS 2 Hrubieszów 4:02,82 6

GIMNAZJA Chłopcy 92

1 Szczerbicki Kamil G Horodło 3:40,26 15
2 Barczuk Mateusz G Horodło 3:43,33 12
3 Jaros Dominik G Dołhobyczów 3:49,01 10
4 Krajne Rafał G Dołhobyczów 3:50,29 8
5 Wesołowski Łukasz G Horodło 3:51,06 7
6 Tymecki TomaszG ZS 2 Hrubieszów 3:52,74 6

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE Chłopcy 91

1 Pietrycki Rafał 3:35,44 15
2 Grabowski Mateusz ZS 1 Hrubieszów 3:40,18 12
3 Winiarczyk Artur ZS 1 Hrubieszów 3:41,94 10
4 Blacha Piotr ZS 2 Hrubieszów 3:51,97 8
5 Mazurek Arkadiusz ZS 1 Hrubieszów 3:53,59 7
6 Litwin Jakub ZS 1 Hrubieszów 3:54,31 6

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE Chłopcy 90 i starsi

1 Krakowiak Łukasz ZS 1 Hrubieszów 3:18,94 15
2 Lipski Łukasz AiZ Zamość 3:33,72 12
3 Mielniczuk Adrian ZS 3 Hrubieszów 3:38,12 10
4 Szlonzak Piotr ZS 1 Hrubieszów 3:44,76 8
5 Wróbel Radosław ZS 1 Hrubieszów 3:45,66 7
6 Jasiński Kacper ZS 1 Hrubieszów 3:46,90 6

PUNKTACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ

SZKOŁY PODSTAWOWE

1 SP 2 Hrubieszów 149 pkt.
2 SP Dołhobyczów 87
3 SP 1 Hrubieszów 69
4 SP Horodło 61
5 SP 3 Hrubieszów 60
6 SP Turkowice 38
7 SP Werbkowice 35
8 SP Husynne 25
9 SP Dziekanów 22
10 SP Moniatycze 20
11 SP Podhorce 19
12 SP Kobło 14
13 SP Malice 13
14 SP Ślipcze 12

GIMNAZJA

1 G 2 Hrubieszów 155 pkt.
2 G Horodło 130
3 GZS 2 Hrubieszów 90
4 G Moniatycze 52
5 G 1 Hrubieszów 39
6 G Dołhobyczów 33
7 G Turkowice 15
8 G Kozodawy 4

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

1 ZS 1 Hrubieszów 222 pkt.
2 ZS 2 Hrubieszów 78
3 ZS 4 Hrubieszów 69
4 ZS 3 Hrubieszów 40
5 LO Horodło 38
6 ZS Turkowice 31
7 ZS Dołhobyczów 21
8 SA Zamość 12
9 ZDZ Hrubieszów 7

PUNKTACJA DRUŻYNOWA NAUCZYCIELI
(za największą liczbę uczestników)

1.Gnasiuk ZS 1 Hrubieszów 68
2.Padkowski ZS 4 Hrubieszów 67
3.Kulczyński M ZS Dołhobyczów 36
4.Skawińska ZS 1 Hrubieszów 33
5.Pawłowska G 2 Hrubieszów 31
6.Kaczoruk G Werbkowice 29
7.Pokrywka ZS 1 Hrubieszów 29
8.Siudyka SP Ślepcze,Dziekanów,Husynne 27
9.Milanowska ZS Turkowice 24
10.Skawińska ZS 1 Hrubieszów 24
11.Kasperkiewicz W SP 1,ZS 3 Hrubieszów 22
12.Jóźwiak G 2 Hrubieszów 21
13.Kamień G Horodło 20
14.Brudzicz G Moniatycze 19
15.Sobczuk SP 2 Hrubieszów 19
16.Brzyska G Horodło 19
17.Giergiel J SP 1 Hrubieszów 17
18.Głowacz SP 2 Hrubieszów 17
19.Bielecka SP 2 Hrubieszów 16
20.Rozkal G 2 Hrubieszów 15
21.Lewandowski ZS 2 Hrubieszów 15
22.Cygan ZS 2 Hrubieszów 14
23.Stadnicka B SP Turkowice 14
24.Różańska SP 3 Hrubieszów 13
25.Szlonzak SP 3 Hrubieszów 13
26.Kusiak ZS 2 Hrubieszów 13
27.Dąbrowski K SP 2 Hrubieszów 12
28.Watras Ł ZS 2 Hrubieszów 12
29.Magdziak SP 1 Hrubieszów 12
30.Jerzyna SP Horodło 10
31.Królicki SP Podhorce 9
32.Fedorczuk SP Husynne 7
33.Tarcz G 1 Hrubieszów 6
34.Podlewski G 1 Hrubieszów 5
35.Szpakowska SP Malice 4
36.Chwedczuk ZS 2 Hrubieszów 4
37.Rewucha SP Werbkowice 2
38.Kucharska SP 1 Hrubieszów 2
39.Harpeniuk ZS 2 Hrubieszów 2
40.Muzyczuk ZS 4 Hrubieszów 1

zobacz zdjęcia >>