Biegi Niepodległości

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

W dniu 05.11.2009 r. na obiektach Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz przyległego do nich parku miejskiego odbyły się po raz kolejny masowe biegi przełajowe, organizowane w 91 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

***

KOMUNIKAT
Z BIEGÓW NIEPODLEGŁOŚCI
HRUBIESZÓW – 05.11.2009 r.

KOMUNIKAT – plik do pobrania »

Organizatorem imprezy był Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współudziale Miejskiego Klubu Sportowego „UNIA”, a patronat nad nią objął Urząd Miasta Hrubieszowa.

W zawodach wzięło udział 260 uczestników w tym 101 dziewcząt i 159 chłopców ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych miasta i powiatu hrubieszowskiego.

W kategorii Szkół Podstawowych udział wzięły 3 placówki oświatowe, a punktacja ukształtowała się następująco:
I miejsce – SP Nr 2 Hrubieszów 288 pkt
II miejsce – SP Nr 3 Hrubieszów 168 pkt
III miejsce – SP Nr 1 Hrubieszów 4 pkt

W kategorii szkół gimnazjalnych udział wzięło 6 placówek oświatowych a zgodnie z ilością zdobytych punktów kolejność wygląda następująco:
I miejsce – Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów 203 pkt
II miejsce – Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów 68 pkt
III miejsce – Gimnazjum Kozodawy 63 pkt
IV miejsce – Gimnazjum ZS Nr 2 Hrubieszów 49 pkt
V miejsce – Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów 44 pkt
VI miejsce – Gimnazjum Turkowice 2 pkt

W imprezie udział wzięła również młodzież z 6 szkół ponadgimnazjalnych.
A oto kolejność według zdobytych punktów:
I miejsce – Zespół Szkół Nr 4 Hrubieszów 86 pkt
II miejsce – Zespół Szkół Nr 2 Hrubieszów 81 pkt
III miejsce – Zespół Szkół Nr 3 Hrubieszów 66 pkt
IV miejsce – Zespół Szkół Turkowice 51 pkt
V miejsce – Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie 19 pkt
VI miejsce – Liceum przy ZDZ Hrubieszów 11 pkt

Najlepsze szkoły w poszczególnych kategoriach otrzymały puchary. Nagrody w postaci pucharów i statuetek otrzymała również pierwsza trójka zawodników w każdym z biegów. Sześciu najlepszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymało dyplomy.

***

DZIEWCZĘTA 1999
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Barańczuk Karolina SP Nr 2 Hrubieszów Bielecka 15
2 Smyk Dominika SP Nr 2 Hrubieszów Bielecka 12
3 Mroczkowska Dominika SP Nr 2 Hrubieszów Bielecka 10
4 Rutkowska Oliwia SP Nr 3 Hrubieszów Różańska 8
5 Aleksandrowicz Dominika SP Nr 2 Hrubieszów Bielecka 7
6 Hajkiewicz Iga SP Nr 3 Hrubieszów Różańska 6
7 Popławska Paulina SP Nr 2 Hrubieszów Bielecka 5
8 Gorajek Julia SP Nr 2 Hrubieszów Bielecka 4
9 Ciesielczuk Oliwia SP Nr 3 Hrubieszów Różańska 3
10 Radus Dominika SP Nr 2 Hrubieszów Bielecka 2
11 Kwaśniak Martyna SP Nr 2 Hrubieszów Bielecka 1
12 Sobolewska Wiktoria SP Nr 2 Hrubieszów Bielecka 1

CHŁOPCY 1999
M. NAZWISKO I IMIĘ UR SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Tomaszczuk Bartek SP Nr 2 Hrubieszów Głowacz
2 Gieleta Konrad SP Nr 2 Hrubieszów Głowacz
3 Kościowski Konrad SP Nr 2 Hrubieszów Głowacz
4 Izmajłowski Łukasz SP Nr 3 Hrubieszów Lenard
5 Mil Sebastian SP Nr 2 Hrubieszów Głowacz
6 Błoński Dawid SP Nr 2 Hrubieszów Głowacz
7 Buchajczuk Paweł SP Nr 3 Hrubieszów Szlonzak
8 Caboń Krystian SP Nr 2 Hrubieszów Głowacz
9 Dobosz Bartłomiej SP Nr 2 Hrubieszów Głowacz
10 Borsukiewicz Kamil SP Nr 2 Hrubieszów Głowacz
11 Wrona Hubert SP Nr 2 Hrubieszów Głowacz
12 Szczepański Paweł SP Nr 2 Hrubieszów Głowacz
13 Olejarz Cezary SP Nr 2 Hrubieszów Głowacz

DZIEWCZĘTA 1998
M NAZWISKO I IMIĘ UR SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Choduń Joanna SP Nr 3 Hrubieszów Stajszczyk
2 Ciesielczuk Wiktoria SP Nr 3 Hrubieszów Różańska
3 Baj Karolina SP Nr 2 Hrubieszów Sobczak
4 Okowińska karolina SP Nr 3 Hrubieszów Różańska
5 Pachla Karolina SP Nr 3 Hrubieszów Stajszczyk
6 Drzygało Estera SP Nr 3 Hrubieszów Stajszczyk
7 Konsowicz Ewa SP Nr 2 Hrubieszów Bielecka
8 Ryczko Klaudia SP Nr 2 Hrubieszów Sobczak
9 Suchowska Paula SP Nr 3 Hrubieszów Stajszczyk
10 Tomaszczuk Weronika SP Nr 2 Hrubieszów Sobczak
11 Tchórzewska klaudia SP Nr 3 Hrubieszów Lenard
12 Antczak Dominika SP Nr 2 Hrubieszów Sobczak
13 Szady Julia SP Nr 2 Hrubieszów Sobczak
14 Szczypek Monika SP Nr Hrubieszów
15 Sidonka Marta SP Nr 2 Hrubieszów Sobczak

CHŁOPCY 1998
M NAZWISKO I IMIĘ UR SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Skoczylas Dominik SP Nr 3 Hrubieszów Szlązak
2 Kazan Kacper SP Nr 3 Hrubieszów Szlązak
3 Koniec Kacper SP Nr 2 Hrubieszów Dąbrowski
4 Koza Dawid SP Nr 2 Hrubieszów Dąbrowski
5 Hospot Damian SP Nr 2 Hrubieszów Dąbrowski
6 Koronowicz Andrzej SP Nr 3 Hrubieszów Lenard
7 Krygiel Jakub SP Nr 2 Hrubieszów Dąbrowski
8 Echta Kuba SP Nr 2 Hrubieszów Dąbrowski
9 Smoła Tomasz SP Nr 2 Hrubieszów Dąbrowski
10 Stepaniuk Paweł SP Nr 2 Hrubieszów Dąbrowski
11 Danilczuk Konrad SP Nr 2 Hrubieszów Dąbrowski
12 Baranowski Michał SP Nr 2 Hrubieszów Głowacz
13 Jóźwiak Krystian SP Nr 2 Hrubieszów Głowacz
14 Wawrzecki Konrad SP Nr 3 Hrubieszów Lenard
15 Śliwiński Paweł SP Nr 3 Hrubieszów Lenard
16 Chęciński Łukasz SP Nr 3 Hrubieszów Lenard

DZIEWCZĘTA 1997
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Soja Wiktoria SP Nr 3 Hrubieszów Różańska 15
2 Smyk Jagoda SP Nr 2 Hrubieszów Bielecka 12
3 Lecko Justyna SP Nr 2 Hrubieszów Bielecka 10
4 Gajewska Ewelina SP Nr 2 Hrubieszów Bielecka 8
5 Ropa Magda SP Nr 2 Hrubieszów Bielecka 7
6 Kuczyńska Klaudia SP Nr 2 Hrubieszów Bielecka 6
7 Małecka Daria SP Nr 2 Hrubieszów Lenard 5
8 Bronicka Kinga SP Nr 3 Hrubieszów Różańska 4
9 Hajkiewicz Paulina SP Nr 3 Hrubieszów Różańska 3
10 Salewska Joanna SP Nr 3 Hrubieszów Stajszczyk 2
11 Grabowska Natalia SP Nr 2 Hrubieszów Bielecka 1
12 Bielecka Karolina SP Nr 2 Hrubieszów Bielecka 1
13 Pastuszak Natalia SP Nr 2 Hrubieszów Bielecka 1

CHŁOPCY 1997
M NAZWISKO I IMIĘ UR SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Małyszka Paweł SP Nr 3 Hrubieszów Szlązak
2 Stepaniuk Marcin SP Nr 2 Hrubieszów Głowacz
3 Koronowicz Marek SP Nr 2 Hrubieszów Szlązak
4 Fedorowicz Kacper SP Nr 2 Hrubieszów Głowacz
5 Niemczyk Igor SP Nr 2 Hrubieszów Głowacz
6 Woźniak Michał SP Nr 2 Hrubieszów Głowacz
7 Chmielewski Marek SP Nr 2 Hrubieszów Głowacz
8 Kościowski Dominik SP Nr 2 Hrubieszów Głowacz
9 Kulczyński Damian SP Nr 2 Hrubieszów Głowacz
10 Mękal Konstanty SP Nr 3 Hrubieszów Szlązak
11 Pogwizd Konrad SP Nr 1 Hrubieszów Giergiel
12 Wojtiuk Bartek SP Nr 2 Hrubieszów Głowacz
13 Kwaśnik Mateusz SP Nr 1 Hrubieszów Giergiel
14 Kamieniarz Jakub SP Nr 3 Hrubieszów Lenard
15 Krasocki Bartek SP Nr 3 Hrubieszów Szlązak
16 Puzio Mateusz SP Nr 3 Hrubieszów Lenard
17 Chmarzyński Paweł SP Nr 3 Hrubieszów Szlązak
18 Szura Michał SP Nr 2 Hrubieszów Głowacz

DZIEWCZĘTA 1996
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Barańczuk Gabriela G – 2 Hrubieszów Rozkal 15
2 Kmiecik Magdalena ZS – 2 Hrubieszów Kusiak 12
3 Małyszka Agnieszka ZS – 2 Hrubieszów Kusiak 10
4 Kwiatkowska Katarzyna G – 3 Hrubieszów Grzyb 8
5 Zabłocka Anna G – 2 Hrubieszów Rozkal 7
6 Buchajczuk Magda G – 3 Hrubieszów Grzyb 6
7 Serba Eliza G – 2 Hrubieszów Rozkal 5
8 Węgorek Jagoda ZS – 2 Hrubieszów Chwedczuk 4
9 Kaniuga Małgorzata G – 2 Hrubieszów Rozkal 3
10 Guzina Sylwia G – 3 Hrubieszów Grzyb 2
11 Majewska Iwona G – 2 Hrubieszów Rozkal 1
12 Kwaśniak Patrycja G – 2 Hrubieszów Rozkal 1
13 Buta Monika G – 3 Hrubieszów Grzyb 1

CHŁOPCY 1996
M NAZWISKO I IMIĘ UR SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Kościowski Eryk G – 2 Hrubieszów Jóźwiak
2 Hraciuk Patryk G – 2 Hrubieszów Łokaj
3 Szady Szymon G – 2 Hrubieszów Jóźwiak
4 Pirogowicz Paweł G – 2 Hrubieszów Jóźwiak
5 Pietraszek Cezary G – 2 Hrubieszów Jóźwiak
6 Stadnicki Mariusz G – 2 Hrubieszów Jóźwiak
7 Kapusta Michał G – 2 Hrubieszów Jóźwiak
8 Korkosz Stanisław G – 2 Hrubieszów Jóźwiak
9 Majewski Hubert G – 2 Hrubieszów Jóźwiak
10 Żmuda Kamil G – 2 Hrubieszów Jóźwiak
11 Pruszyński Kacper G – 2 Hrubieszów Jóźwiak
12 Sagadyn Mateusz G – 2 Hrubieszów Dąbrowski

DZIEWCZĘTA 1995
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Soja Aleksandra G – 3 Hrubieszów Grzyb 15
2 Jarmusz Małgorzata G – 3 Hrubieszów Grzyb 12
3 Podgórska Natalia ZS – 2 Hrubieszów Chwedczuk 10
4 Irek Józefina G – 2 Hrubieszów Rozkal 8
5 Lewandowska Karolina G – 2 Hrubieszów Rozkal 7
6 Lewandowska Paulina G – Kozodawy 6
7 Skórzanka Anita G – 2 Hrubieszów Rozkal 5
8 Sterniczuk Magda G – 2 Hrubieszów Rozkal 4
9 Marcych Anna G – 2 Hrubieszów Rozkal 3
10 Zglinicka Majka G – 2 Hrubieszów Rozkal 2
11 Pankiewicz Patrycja G – 2 Hrubieszów Rozkal 1
12 Kościuk Sylwia G – 2 Hrubieszów Rozkal
13 Kleczkowska Paulina G – 2 Hrubieszów Rozkal
14 Mączka Aleksandra G – 2 Hrubieszów Rozkal
15 Bartosiewicz Anna G – 2 Hrubieszów Rozkal
16 Ciesielczuk Dominika G – 2 Hrubieszów Rozkal

CHŁOPCY 1995
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Mielniczuk Jakub G – 2 Hrubieszów Jóźwiak 15
2 Malowany Krystian G – 3 Hrubieszów Grzyb 12
3 Kusztykiewicz Michał G – Kozodawy 10
4 Czarnecki Grzegorz ZS – 2 Hrubieszów Chwedczuk 8
5 Tarasiuk Damian G – 1 Hrubieszów Podlewski 7
6 Knap Karol G – Kozodawy 6
7 Klain Piotr G – 1 Hrubieszów Podlewski 5
8 Szczypek Kacper G – 1 Hrubieszów Podlewski 4
9 Echta Damian G – 2 Hrubieszów Jóźwiak 3
10 Perechowski Karol G – 1 Hrubieszów Podlewski 2
11 Szklarz Artur G – 2 Hrubieszów Jóźwiak 1
12 Drozda Krystian G – 2 Hrubieszów Jóźwiak 1
13 Olejczuk Dominik G – 1 Hrubieszów Podlewski 1
14 Antonowicz Patryk G – 1 Hrubieszów Podlewski 1
15 Paszuk Mateusz G – 2 Hrubieszów Jóźwiak 1
16 Szawczuk Paweł G – 2 Hrubieszów Jóźwiak 1

DZIEWCZĘTA 1994
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Borek Anna G 2 Hrubieszów Rozkal 15
2 Kusiak Krystyna G 2 Hrubieszów Rozkal 12
3 Maślanka Wioleta G 2 Hrubieszów Rozkal 10
4 Grabowska Katarzyna G 2 Hrubieszów Rozkal 8
5 Białek Dominika G – Kozodawy 7
6 Zacharczuk Dominika G 2 Hrubieszów Rozkal 6
7 Małecka Małgorzata G – Kozodawy 5
8 Roch Paulina G 2 Hrubieszów Rozkal 4
9 Jabłońska Magda G 2 Hrubieszów Rozkal 3
10 Pukaluk Maja G 2 Hrubieszów Rozkal 2
11 Dęga Sylwia G 2 Hrubieszów Rozkal 1
12 Młynarczuk Sylwia G 2 Hrubieszów Rozkal 1
13 Kuczewska Oktawia G 2 Hrubieszów Rozkal 1

CHŁOPCY 1994
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Łopocki Szymon G – 1 Hrubieszów Podlewski 15
2 Wójtowicz Mateusz G – 3 Hrubieszów Grzyb 12
3 Knap Stanisław G – Kozodawy 10
4 Jóźwiak Ernest G – Kozodawy 8
5 Okoniewski Piotr G – Kozodawy 7
6 Zdunek Dominik G – Kozodawy 6
7 Herda Stefan ZS – 2 Hrubieszów Chwedczuk 5
8 Palonka Paweł G – 1 Hrubieszów Podlewski 4
9 Woźniak Rafał G – 2 Hrubieszów Jóźwiak 3
10 Nowak Bartłomiej G – 1 Hrubieszów Podlewski 2
11 Wojtiuk Grzegorz G – 2 Hrubieszów Jóźwiak 1
12 Kamiński Adrian G – 2 Hrubieszów Jóźwiak 1
13 Barańczuk Paweł G – 2 Hrubieszów Jóźwiak 1
14 Skop Adam G – Turkowice Milanowska 1
15 Rybczyński Jakub G – Turkowice Milanowska 1
16 Prokopowicz Patryk G – 2 Hrubieszów Jóźwiak 1
17 Nowak Rafał G – 2 Hrubieszów Jóźwiak 1
18 Puzio Maciej G – 1 Hrubieszów Tor 1
19 Lewandowski Łukasz G – 1 Hrubieszów Tor 1
20 Kucharski Robert G – 1 Hrubieszów Podlewski

PUNKTACJA NAUCZYCIELI
L.p. Nauczyciel (Szkoła) Pkt.
1 Rozkal Krystyna G – 2 Hrubieszów 29
2 Milanowska Jadwiga G – Turkowice i ZS – Turkowice 25
3 Jóźwik R G – 2 Hrubieszów 22
4 Muzyczuk M. ZS – 4 Hrubieszów 19
5 Patkowski P. ZS – 4 Hrubieszów 17
6 Podlewski A. G – 1 Hrubieszów 10
7 Chwedczuk A. Gimn. Ogól – ZS – 2 Hrubieszów 10
8 Kryszczuk Robert G – Kozodawy 9
9 Grzyb W. G – 3 Hrubieszów 8
10 Paczała J. ZS – 3 Hrubieszów 4
11 Nowak M. ZS – 3 Hrubioeszów 3
12 Czerniak A. ZDZ – Cech Hrubieszów 3
13 Cygan B. ZS – 2 Hrubieszów 2
14 Kusiak A. ZS – 2 Hrubieszów 2
15 Tarcz I. G – 1 Hrubieszów 2
16 Tarnawski L. ZS – 1 Hrubieszów 1
17 Skawińska K. ZS – 1 Hrubieszów 1
18 Pokrywka R. ZS – 1 Hrubieszów 1
19 Lewandowski D. ZS – 2 Hrubieszów 1

***

Komunikat opracował HOSiR Hrubieszów

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009