Biegi Niepodległości

Hrubieszów

Reklamy

W zawodach wzięło udział 650 uczestników w tym 226 dziewcząt oraz 424 chłopców ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych miasta i powiatu hrubieszowskiego.

u>KOMUNIKAT
Z BIEGÓW NIEPODLEGŁOŚCI
HRUBIESZÓW – 06.11.2008 R.

W dniu 06.11.2008r na obiektach Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz przyległego do nich parku miejskiego odbyły się po raz kolejny masowe biegi przełajowe, organizowane w 90 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Organizatorem imprezy był Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współudziale Miejskiego Klubu Sportowego „UNIA”, a patronat nad nią objął Urząd Miasta Hrubieszowa.

KOMUNIKAT – plik do pobrania >>

W zawodach wzięło udział 650 uczestników w tym 226 dziewcząt oraz 424 chłopców ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych miasta i powiatu hrubieszowskiego. W kategorii Szkół

Podstawowych udział wzięło 12 placówek oświatowych, a punktacja ukształtowała się następująco:

I miejsce – SP Nr 2 Hrubieszów 269 pkt
II miejsce – SP Dołhobyczów 142 pkt
III miejsce – SP Werbkowice 49 pkt
IV miejsce – SP Nr 1 Hrubieszów 45 pkt
V miejsce – SP Husynne 32 pkt
VI miejsce – SP Moniatycze 25 pkt
VII miejsce – SP Czerniczyn 21 pkt
VIII miejsce – SP Kobło 15 pkt
IX miejsce – SP Ślipcze 15 pkt
X miejsce – SP Szpikołosy 14 pkt
XI miejsce – SP Nr 3 Hrubieszów 8 pkt
XII miejsce – SP Dziekanów 5 pkt

***

W kategorii szkół gimnazjalnych udział wzięło 8 placówek oświatowych, a zgodnie z ilością zdobytych punktów kolejność wygląda następująco:

I miejsce – Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów 185 pkt
II miejsce – Gimnazjum Moniatycze 80 pkt
III miejsce – Gimnazjum ZS Nr 2 Hrubieszów 60 pkt
IV miejsce – Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów 54 pkt
V miejsce – Gimnazjum Kozodawy 37 pkt
VI miejsce – Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów 34 pkt
VII miejsce – Gimnazjum Werbkowice 19 pkt
VIII miejsce- Gimnazjum Horodło 13 pkt

***

W imprezie udział wzięła również młodzież z 6 szkół ponadgimnazjalnych.
A oto kolejność według zdobytych punktów:

I miejsce – Zespół Szkół Nr 1 Hrubieszów 334 pkt
II miejsce – Zespół Szkół Nr 2 Hrubieszów 57 pkt
III miejsce – Zespół Szkół Nr 3 Hrubieszów 56 pkt
IV miejsce – Zespół Szkół Nr 4 Hrubieszów 44 pkt
V miejsce – Liceum Ogólnokształcące Horodło 27 pkt
VI miejsce – Liceum przy ZDZ Hrubieszów 3 pkt

Najlepsze szkoły w poszczególnych kategoriach otrzymują puchary. Nagrody w postaci pucharów i statuetek otrzymała również pierwsza trójka zawodników w każdym z biegów. Sześciu najlepszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymało dyplomy.

***

DZIEWCZĘTA 2000 I MŁODSZE
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Ciesielczuk Oliwia 2001 SP 3 Hrubieszów Jędrzejewski 1

DZIEWCZĘTA 1998 – 1999
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Kliszcz Gabriela 98 SP Werbkowice Rewucha 15
2 Flaks Klaudia SP 1 Hrubieszów Magdziak 12
3 Konsowicz Ewa 98 SP 2 Hrubieszów Bielecka 10
4 Kulik Natalia 98 SP Werbkowice Rewucha 8
5 Ciesielczuk Wiktoria 98 SP 3 Hrubieszów Jędrzejewski 7
6 Jakubiak Alicja 98 SP Dołhobyczów Kulczyński 6
7 Doan Puyet Angelika 98 SP Czerniczyn Wańczycki 5
8 Kawarska Karolina 98 SP Szpikołosy Brudzisz 4
9 Wysoczyńska Anna 98 SP Dołhobyczów Kulczyński 3
10 Wrońska Ewa 98 SP Kobło Siudyka 2
11 Bojko Karolina 98 SP Kobło Siudyka 1
12 Sidorowicz Joanna 98 Sp Husynne Fedorczuk 1
13 Baj Karolina 98 SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
14 Mroczek Natalia 98 SP Ślipcze Siudyka 1
15 Smyk Dominika 99 SP 2 Hrubieszów Hawryluk 1
16 Ryczko Karolina 98 SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
17 Opalińska Anna 98 SP Dołhobyczów Kulczyński 1
18 Letniańczyn Angelika 98 SP Werbkowice Rewucha 1
19 Śniadowska Jessica 97 SP 1 Hrubieszów Magdziak 1
20 Antczak Dominika 98 SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
21 Tomaszczuk Weronika 98 SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
22 Sujka Anna 98 SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
23 Gąsior Karolina 98 SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
24 Makuch Katarzyna 98 SP 1 Hrubieszów Magdziak 1
25 Werda Marlena 98 SP Dołhobyczów Kulczyński 1
26 Wawrzosek Aldona 98 SP 2 Hrubieszów Magdziak 1
27 Szumiata Klaudia 99 SP 2 Hrubieszów Mazurek 1
28 Dec Ola 98 SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
29 Kurzyńska Jagoda 98 SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
30 Aleksandrowicz Dominika 99 SP 2 Hrubieszów Mazurek 1
31 Szady Julia 98 SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
32 Witch Wiktoria 98 SP Werbkowice Rewucha 1
33 Gorajek Julia 99 SP 2 Hrubieszów Hawryluk 1
34 Chęcińska Weronika 99 SP 2 Hrubieszów Hawryluk 1
35 Tokarska Dominika 98 SP Dołhobyczów Kulczyński 1
36 Kopera Kinga 98 SP Dołhobyczów Kulczyński 1
37 Bedlińska Karolina 98 SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
38 Koryszko Klaudia 99 Werbkowice Rewucha 1
39 Kwaśniak Martyna 99 SP 2 Hrubieszów Hawryluk 1
40 Tyc Natalia 99 SP Werbkowice Rewucha 1
41 Rutkowska Paulina 99 SP 2 Hrubieszów Hwryluk 1
42 Lachowska Dominika 99 SP 2 Hrubieszów Hawryluk 1
43 Nowosad Diana 99 SP 2 Hrubieszów Mazurek 1
44 Radzisz Dominika 99 SP 2 Hrubieszów Mazurek 1
45 Malinowska Julia 99 SP 2 Hrubieszów Hawryluk 1
46 Patyjewicz Weronika 99 SP 2 Hrubieszów Mazurek 1
47 Kozielewicz Kamila 99 SP 2 Hrubieszów Mazurek 1
48 Karpik Klaudia 99 SP 2 Hrubieszów Mazurek 1
49 Kępa Kamila 99 SP 2 Hrubieszów Mazurek 1
50 Domańska Ola 99 SP 2 Hrubieszów Hawryluk 1
51 Sokokowska Ilona 99 SP 2 Hrubieszów Mazurek 1
52 Sobolewska Wiktoria 99 SP 2 Hrubieszów Hawryluk 1
53 Bas Kinga 99 SP 2 Hrubieszów Hawryluk 1
54 Jędrusiak Małgorzata 99 SP 2 Hrubieszów Hawryluk 1

DZIEWCZĘTA 1997
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Smyk Jagoda SP 2 Hrubieszów Bielecka 15
2 Zachaj Patrycja SP Husynne Fedorczuk 12
3 Gajewska Ewelina SP 2 Hrubieszów Bielecka 10
4 Mil Karolina SP 2 Hrubieszów Sobczak 8
5 Bożek Emila SP Werbkowice Rewucha 7
6 Rapa Magda SP 2 Hrubieszów Bielecka 6
7 Kurzyńska Klaudia SP 2 Hrubieszów Bielecka 5
8 Jaciuk Justyna SP Moniatycze Brudzisz 4
9 Mroczkowska Eyta SP Dołhobyczów Kulczyński 3
10 Gajewska Angela SP Dziekanów Siudyka 2
11 Grabowska Natalia SP 2 Hrubieszów Bielecka 1
12 Lachowska Weronika SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
13 Lachowska Ewa SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
14 Grzeszczuk Karolina SP Dziekanów Siudyka 1
15 Werda Ewelina SP Dołhobyczów Kulczyński 1
16 Koryszko Monika SP Werbkowice Rewucha 1
17 Wróblewska Karolina SP Czerniczyn Wańczycki 1
18 Kogut Kaja SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
19 Brzeska Anita SP Moniatycze Brudzisz 1
20 Białek Anna SP Ślipcze Siudyka 1
21 Nowak Angelika SP Husynne Fedorczuk 1
22 Pastuszak Natalia SP 2 Hrubieszów Bielecka 1
23 Margol Katarzyna SP Ślipcze Siudyka 1
24 Omiecińska Agnieszka SP Werbkowice Rewucha 1
25 Pyrz Agnieszka SP Kobło Siudyka 1
26 Borsuk Magdalena SP Ślipcze Siudyka 1
27 Marciniak Paulina SP Śłipcze Siudyka 1
28 Danilczuk Ewa SP 2 Hrubieszów Bielecka 1
29 Musur Ada SP Werbkowice Rewucha 1
30 Kaczoruk Anita SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
31 Wróbel Dorota SP 2 Hrubieszów Bielecka 1

DZIEWCZĘTA 1996
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Barańczuk Gabriela SP 2 Hrubieszów Sobczak 15
2 Jóźwik Marlena SP Dołhobyczów Kulczyński 12
3 Mirowska Katarzyna SP Moniatycze Brudzisz 10
4 Kmiecik Magda SP 2 Hrubieszów Sobczak 8
5 Słomiana Anita SP Dołhobyczów Kulczyński 7
6 Pędrak Angelika SP Szpikołosy Brudzisz 6
7 Chrzanowska Klaudia SP Dołhobyczów Kulczyński 5
8 Studzińska Paula SP Husynne Fedorczuk 4
9 Kaczanowska Wioleta SP 2 Hrubieszów Bielecka 3
10 Kwiatkowska Katarzyna SP Czerniczyn Wańczycki 2
11 Węzińska Anita SP Dołhobyczów Kulczyński 1
12 Zubko Małgorzata SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
13 Wiśniewska Magda SP Dołhobyczów Kulczyński 1
14 Wawryk Monika SP Dołhobyczów Kulczyński 1
15 Gębala Ewelina SP Husynne Fedorczuk 1
16 Dach Paulina SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
17 Kopczyńska Agata SP 2 Hrubieszów Bielecka 1
18 Bajda Agata SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
19 Krawczyk Karolina SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
20 Szczepaniak Anita SP dziekanów Siudyka 1
21 Szymańska Natalia SP 2 Hrubieszów Bielecka 1
22 Stachowiak Agnieszka SP 2 Hrubieszów Bielecka 1
23 Kwaśniak Patrycja SP 2 Hrubieszów Sobczak 1

DZIEWCZĘTA 1995
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Balcar Karolina G Moniatycze Brudzisz 15
2 Gębala Natalia G Moniatycze Brudzisz 12
3 Irek Józefina G 2 Hrubieszów Pawłowska 10
4 Kot Marta G Moniatycze Brudzisz 8
5 Winogrodzka Karolina G 2 Hrubieszów Pawłowska 7
6 Momot Dominika G 1 Hrubieszów Bodes 6
7 Zglinicka Natalia G 2 Hrubieszów Pawłowska 5
8 Pankiewicz Patrycja G 2 Hrubieszów Pawłowska 4
9 Juszczuk Magdalena G ZS2 Hrubieszów Kusiak 3
10 Pawlos Magdalena G ZS2 Hrubieszów Kusiak 2
11 Gil Anna G ZS2 Hrubieszów Kusiak 1

DZIEWCZĘTA 1994
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Wróżbit Paulina G Werbkowice Rewucha 15
2 Pawlos Wiktoria G ZS2 Hrubieszów Cygan 12
3 Borek Anna G 2 Hrubieszów Rozkal 10
4 Mielniczuk Magda G ZS2 Hrubieszów Cygan 8
5 Furlepa Dorota G 1 Hrubieszów Tarcz 7
6 Pukaluk Maja G 2 Hrubieszów Rozkal 6
7 Radelczuk Natalia G ZS2 Hrubieszów Cygan 5
8 Kusiak Krystyna G 2 Hrubieszów Rozkal 4
9 Kondratiuk Edyta G ZS2 Hrubieszów Cygan 3
10 Stadnicka Kinga G ZS2 Hrubieszów Kusiak 2
11 Grzeszczuk Iwona G 2 Hrubieszów Rozkal 1
12 Kwiatkowska Katarzyna G Werkowice Rewucha 1
13 Ogórek Beata G Werbkowice Rewucha 1
14 Żuber Klaudia G ZS2 Hrubieszów Cygan 1
15 Dyjak Ewelina G Werkowice Rewucha 1
16 Jaskorska Katarzyna G ZS2 Hrubieszów Kusiak 1
17 Ożóg Aleksandra G ZS2 Hrubieszów Cygan 1
18 Puchalska Joanna G 2 Hrubieszów Rozkal 1
19 Maślanka Wioletta G 2 Hrubieszów Rozkal 1

DZIEWCZĘTA 1993
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Hojda Maja G 2 Hrubieszów Rozkal 15
2 Doroszczuk Magda G 2 Hrubieszów Rozkal 12
3 Lizut Anna G Moniatycze Brudzisz 10
4 Czajka Magdalena G 1 Hrubieszów Bodes 8
5 Kuźmińska Natalia G 2 Hrubieszów Rozkal 7
6 Dziewiczkiewicz Małgorzata G 2 Hrubieszów Pawłowska 6
7 Kołodziej Angelika G 2 Hrubieszów Pawłowska 5
8 Rapa Paulina G 2 Hrubieszów Rozkal 4
9 Pirogowicz Karolina G 2 Hrubieszów Pawłowska 3
10 Radomska Marta G 2 Hrubieszów Pawłowska 2
11 Zubko Aneta G 2 Hrubieszów Rozkal 1
12 Stronkowska Anna G ZS2 Hrubieszów Cygan 1
13 Szelestowska Anna G ZS2 Hrubieszów Cygan 1
14 Perehubka Agnieszka G ZS2 Hrubieszów Cygan 1
15 Szura Katarzyna G 2 Hrubieszów Pawłowska 1

DZIEWCZĘTA 1992
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Ulanicka Marianna ZS 2 Hrubieszów Cygan 15
2 Skiba Monika ZS 1 Hrubieszów Skawińska 12
3 Kwiatkowska Aneta ZS 3 Hrubieszów Paczała 10
4 Mitrenga Natalia ZS 1 Hrubieszów Skawińska 8
5 Furmaga Ewelina ZS 1 Hrubieszów Skawińska 7
6 Furmaga Edyta ZS 1 Hrubieszów Skawińska 6
7 Drozd Patrycja ZS 1 Hrubieszów Skawińska 5
8 Sobutka Katarzyna ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 4
9 Burda Bożena ZS 3 Hrubieszów Paczała 3
10 Okoniewska Stela ZS 1 Hrubieszów Skawińska 2
11 Matwis Katarzyna ZS 2 Hrubieszów Kusiak 1
12 Jeleń Dorota ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
13 Radomska Anna ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
14 Garbarz Anna ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
15 Krasnowska Jagoda ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
16 Smyk Urszula ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
17 Biczak Aldona ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
18 Kawaler Monika ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
19 Kędziora Klaudia ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
20 Zając Paulina ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
21 Kowalska Iwona ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
22 Bak Anita ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
23 Karabela Elżbieta ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
24 Galan Lidia ZS 3 Hrubieszów Paczała 1
25 Buta Monika ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
26 Kościuk Emilia ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
27 Mazurek Natalia ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
28 Dubienka Marta ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
29 Pietraszczyk Natalia ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
30 Magdziak Justyna ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
31 Suprun Iza ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
32 Pietraszczyk Paulina ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1

DZIEWCZĘTA 1991 I STARSZE
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Teterycz Aneta 90 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 15
2 Koszałka Beata 91 ZS 2 Hrubieszów Cygan 12
3 Wala Joanna 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 10
4 Martyniuk Malwina 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 8
5 Łatka Agnieszka 91 ZS 3 Hrubieszów Paczała 7
6 Kita Magdalena 91 ZS 2 Hrubieszów Pochylczuk 6
7 Zwolak Marzena 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 5
8 Staroń Ada 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 4
9 Łaskarzewska Ewa 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 3
10 Kluczkowska Anna 91 ZS 4 Hrubieszów Muzyczuk 2
11 Siatka Ewelina 90 ZS 4 Hrubieszów Muzyczuk 1
12 Kulpa Agata 91 ZS 3 Hrubieszów Nowak 1
13 Chojnacka Agata 90 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
14 Mojsym Dorota 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
15 Kawka Ewa 91 ZS 3 Hrubieszów Nowak 1
16 Bednarczuk Justyna 90 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
17 Grądzka Aleksandra 91 ZS 2 Hrubieszów Kusiak 1
18 Michaluk Ewa 92 ZS 4 Hrubieszów Muzyczuk 1
19 Bodzioch Anna 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
20 Nowakowska Sylwia 91 ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
21 Mazurek Monika 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
22 Sobolewska Paulina 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
23 Puchlerska Sandra 90 ZS 2 Hrubieszów Kusiak 1
24 Jastrzębska Ewelina 91 ZDZ Hrubieszów Sobczak 1
25 Wójcik Katarzyna 90 ZS 1 Hrubieszów Skawiński 1
26 Wilczewska Klaudia 90 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
27 Koza Ewelina 90 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
28 Buczek Natalia 90 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
29 Gryciak Ewelina 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
30 Gawęda Jowita 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
31 Bondyra Ewelina 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
32 Ślusarczyk Katarzyna 90 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
33 Biela Ewelina 90 ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
34 Ziarkowska Aleksandra 90 ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
35 Litaszewska Joanna 91 ZDZ Hrubieszów Sobczak 1
36 Martyniuk Dominika 89 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
37 Komza Dominika 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
38 Hołowacz Magda 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
39 Zielińska Iga 90 ZS 2 Hrubieszów Cygan 1
40 Morzydusza Ewa 90 ZS 2 Hrubieszów Cygan 1

***

CHŁOPCY 2000 I MŁODSI
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Wroński Paweł 2000 SP Kobło Siudyka 1
2 Gajewski Bartłomiej 2000 SP Kobło Siudyka 1
3 Hossi Dominik 2000 SP Ślipcze Siudyka 1
4 Oleszczuk Hubert 2000 SP Kobło Siudyka 1

CHŁOPCY 1998 – 1999
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Hospod Damian 98 SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 15
2 Fal Jakub 98 SP Dołhobyczów Kulczyński 12
3 Kobel Łukasz 98 SP Dołhobyczów Kulczyński 10
4 Kaliszczuk Mateusz 98 SP 2 Hrubieszów Głowacz 8
5 Bielecki Marcin 98 SP Dołhobyczów Kulczyński 7
6 Danilczuk Konrad 98 SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 6
7 Kominiarczyk Kamil 98 SP Dołhobyczów Kulczyński 5
8 Koszel Przemysław 98 SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 4
9 Krygiel Jakub 98 SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 3
10 Łoza Dawid 98 SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 2
11 Biziorek Rafał 98 SP Husynne Fedorczuk 1
12 Michnika Krzysztof 98 SP Dołhobyczów Kulczyński 1
13 Pawelec Albert 98 SP Czerniczyn Wańczycki 1
14 Wygadańczuk Łukasz 98 SP 1 Hrubieszów Giergiel 1
15 Echta Jakub 98 SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
16 Palonek Patryk 98 SP Dołhobyczów Kulczyński 1
17 Koza Marcin 98 SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
18 Oleszczuk Piotr 98 SP Kobło Siudyka 1
19 Leone Stefan 99 SP 2 Hrubieszów Hawryluk 1
20 Małka Bartek 98 SP Dołhobyczów Kulczyński 1
21 Hossin Damian 98 SP Ślipcze Siudyka 1
22 Łaba Patryk 98 SP Dołhobyczów Kulczyński 1
23 Gieleta Konrad 99 SP 2 Hrubieszów Mazurek 1
24 Mil Sebastian 99 SP 2 Hrubieszów Mazurek 1
25 Szpyra Przemek 98 SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
26 Koniec Kacper 98 SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
27 Oleszczak Adrian 98 SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
28 Sędłak Bartłomiej 98 SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
29 Brodziak Michał 98 SP Husynne Fedorczuk 1
30 Górski Adrian 98 SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
31 Radelczuk Grzegorz 98 SP Werbkowice Rewucha 1
32 Kościowski Konrad 99 SP 2 Hrubieszów Hawryluk 1
33 Surma Piotr 98 SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
34 Czajkowski Jakub 98 SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
35 Kędziora Dariusz 98 SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
36 Mociak Marcin 98 SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
37 Baranowski Michał 98 SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
38 Chorzępa Dawid 98 SP 1 Hrubieszów Giergiel 1
39 Romański Szymon 98 SP Werkowice Rewucha 1
40 Wrona Hubert 99 SP 2 Hrubieszów Mazurek 1
41 Lewandowski Michał 99 SP 2 Hrubieszów Hawryluk 1
42 Pawelec Marcin 99 SP 2 Hrubieszów Mazurek 1
43 Caboń Krystian 99 SP 2 Hrubieszów Mazurek 1
44 Magierka Patryk 98 SP Kobło Siudyka 1
45 Dobosz Bartłomiej 99 SP 2 Hrubieszów Mazurek 1
46 Feliksiak Paweł 99 SP 2 Hrubieszów Mazurek 1
47 Cieślak Michał 98 SP 1 Hrubieszów Giergiel 1
48 Koszałka Stanisław 98 SP Ślipcze Siudyka 1
49 Oleszczeuk Hubert 2000 SP Kobło Siudyka 1
50 Olejarz Cezary 99 SP 2 Hrubieszów Mazurek 1
51 Błoński Daniel 99 SP 2 Hrubieszów Hawryluk 1
52 Nowaczewski Kacper 99 SP 2 Hrubieszów Hawryluk 1
53 Szczepański Paweł 99 SP 2 Hrubieszów Hawryluk 1
54 Jakubowski Sebastian 98 SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
55 Drapało Kamil 98 SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
56 Jóźwiak Krystian 98 SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
57 Djabin Jakub 99 SP 2 Hrubieszów Hawryluk 1
58 Bielecki Marcin 99 SP 2 Hrubieszów Hawryluk 1

CHŁOPCY 1997
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Stepaniuk Marcin SP 2 Hrubieszów Głowacz 15
2 Adamczuk Bartek SP Dołhobyczów Kulczyński 12
3 Fedorowicz Kacper SP 2 Hrubieszów Głowacz 10
4 Sztafij Marcin SP Dołhobyczów Kulczyński 8
5 Jurkiewicz Michał SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 7
6 Gierlasiński Sebastian SP 2 Hrubieszów Głowacz 6
7 Gnieciak Maciej SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 5
8 Grzeszczuk Grzegorz SP Dołhobyczów Kulczyński 4
9 Woźniak Michał SP 2 Hrubieszów Gowacz 3
10 Kościuk Marcin SP Husynne Fedorczuk 2
11 Mroczek Patryk SP Ślipcze Siudyka 1
12 Kaczanowski Bartłomiej SP Kobło Siudyka 1
13 Oleszczuk Adrian SP Dziekanów Siudyka 1
14 Zieliński Łukasz SP Ślipcze Siudyka 1
15 Gajewski Przemysław 2000 SP Kobło Siudyka 1
16 Gruszczyński Paweł SP Szpikołosy Brudzisz 1
17 Miśkowiec Marek SP Dołhobyczów Kulczyński 1
18 Matwiej Grzegorz SP Werbkowice Rewucha 1
19 Łuczyniec Rafał SP Kobło Siudyka 1
20 Dec Szymon SP Werbkowice Rewucha 1
21 Kulczyński Damian SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
22 Knap Adrian SP Czerniczyn Wańczycki 1
23 Paweł Borek SP Dołhobyczów Kulczyński 1
24 Gruszczyński Piotr SP Szpikołosy Brudzisz 1
25 Walaś Kamil SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
26 Bednarczuk Rafał SP Werbkowice Rewucha 1
27 Żmuda Cezary SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
28 Dudek Michał SP Dołhobyczów Kulczyński 1
29 Zając Paweł SP Moniatycze Brudzisz 1
30 Korzec Albert SP Dołhobyczów Kulczyński 1
31 Skrzyński Bartek SP 1 Hrubieszów Kasperkiewicz 1
32 Flak Adrian SP 1 Hrubieszów Giergiel 1
33 Cymborski Adrian SP Werbkowice Rewucha 1
34 Bitner Arkadiusz SP Moniatycze Brudzisz 1
35 Baran Jakub SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
36 Graboś Kamil SP 1 Hrubieszów Giergiel 1
37 Szozda Ernest SP 1 Hrubieszów Kasperkiewicz 1
38 Kowalczuk Paweł SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
39 Szura Michał SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
40 Rożniatowski Piotr SP 1 Hrubieszów Giergiel 1
41 Prystupa Mateusz SP 1 Hrubieszów Giergiel 1
42 Ciesielczuk Mikołaj SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
43 Oleszczuk Łukasz SP Kobło Siudyka 1
44 Plager Aleksander SP Werbkowice Rewucha 1
45 Kowalewski Paweł SP 1 Hrubieszów Kasperkiewicz 1
46 Baczewski Jakub SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
47 Malec Artur SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
48 Jasinkiewicz Łukasz SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1

CHŁOPCY 1996
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Łopocki Michał SP 1 Hrubieszów Kasperkiewicz 15
2 Tokarski Bartek SP Dołhobyczów Kulczyński 12
3 Bachta Dominik SP Dołhobyczów Kulczyński 10
4 Czajka Marcin SP Husynne Fedorczuk 8
5 Raczyński Michał SP Moniatycze Brudzisz 7
6 Korniak Michał SP Czerniczyn Wańczycki 6
7 Skorupski Sebastian SP Werbkowice Rewucha 5
8 Chimczuk Przemysław SP Dołhobyczów Kulczyński 4
9 Ćwiek Łukasz SP Czerniczyn Wańczycki 3
10 Kaszuba Marcin SP Dołhobyczów Kulczyński 2
11 Marczuk Marcin SP Dołhobyczów Kulczyński 1
12 Wawrzecki Szymon SP Czerniczyn Wańczycki 1
13 Kapusta Michał SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
14 Świętoniewski Bartłomiej SP 1 Hrubieszów Kasperkiewicz 1
15 Brodziak Mateusz SP Moniatycze Brudzisz 1
16 Korkosz Stanisław SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
17 Zinkiewicz Dariusz SP Ślipcze Siudyka 1
18 Otręba Mateusz SP Czerniczyn Wańczycki 1
19 Szady Szymon SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
20 Mielniczuk Kamil SP Szpikołosy Brudzisz 1
21 Kuźmiński Marek SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
22 Majewski Hubert SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
23 Bajdocha Michał SP Dołhobyczów Kulczyński 1
24 Kucharski Mateusz SP 1 Hrubieszów Giergiel 1
25 Wroński Kamil SP Kobło Siudyka 1
26 Margol Sylwester SP Szpikołosy Brudzisz 1
27 Pietraszek Cezary SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
28 Burzawa Łukasz SP Dołhobyczów Kulczyński 1
29 Tabaka Kamil SP Dołhobyczów Kulczyński 1
30 Harapiuk Kamil SP Ślipcze Siudyka 1
31 Białek Arkadiusz SP Ślipcze Siudyka 1
32 Żmuda Kamil SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
33 Kaczor Kacper SP Ślipcze Siudyka 1
34 Kania Dominik SP 1 Hrubieszów Giergiel 1
35 Kutera Szymon SP Husynne Fedorczuk 1
36 Swatowski Konrad SP 1 Hrubieszów Giergiel 1
37 Rutkowski Mateusz SP 1 Hrubieszów Kasperkiewicz 1
38 Zdunek Maciej SP 1 Hrubieszów Giergiel 1
39 Stadnicki Dariusz SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
40 Kowalski Paweł SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
41 Sagadyn Mateusz SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
42 Dolegacz Marcin SP Ślipcze Siudyka 1
43 Klimowicz Grzegorz SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
44 Koperwas Bartłomiej SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
45 Hrycaj Michał SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
46 Zubko Daniel SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
47 Brzozowski Jerzy SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
48 Pirogowicz Paweł SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
49 Mociak Paweł SP 2 Hrubieszów Głowacz 1

CHŁOPCY 1995
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Czarnecki Grzegorz G ZS 2 Hrubieszów Pochylczuk 15
2 Ciężki Bartłomiej G Moniatycze Brudzisz 12
3 Moskwa Paweł G 2 Hrubieszów Jóźwiak 10
4 Drozda Krystian G 2 Hrubieszów Jóźwiak 8
5 Mielniczuk Jakub G 2 Hrubieszów Rozkal 7
6 Klain Piotr G 1 Hrubieszów Podlewski 6
7 Naja Krzysztof G 2 Hrubieszów Rozkal 5
8 Piekaroś Bartłomiej G 2 Hrubieszów Rozkal 4
9 Malowany Krystian G 3 Hrubieszów Stajszczyk 3
10 Mróz Kamil G 2 Hrubieszów Rozkal 2
11 Kunicki Dariusz G Moniatycze Brudzisz 1
12 Sowa Damian G 2 Hrubieszów Jóźwiak 1
13 Czepil Artur G 2 Hrubieszów Rozkal 1
14 Echta Damian G 2 Hrubieszów Jóźwiak 1
15 Tarasiuk Damian G 1 Hrubieszów Magdziak 1
16 Lubawski Marcin G 2 Hrubieszów Rozkal 1
17 Abramiak Szymon G Werbkowice Sadowski 1
18 Szklarz Artur G 2 Hrubieszów Rozkal 1
19 Węgorek Paweł G 2 Hrubieszów Jóźwiak 1
20 Kołodziej Piotr G 2 Hrubieszów Rozkal 1
21 Oleszczuk Patryk G 2 Hrubieszów Rozkal 1
22 Fedaczyński Marcin G 2 Hrubieszów Rozkal 1
23 Lackowski Paweł G 2 Hrubieszów Rozkal 1
24 Sagatyn Bartek G 2 Hrubieszów Rozkal 1
25 Jasiński Bartłomiej G 2 Hrubieszów Rozkal 1
26 Bas Michał G 2 Hrubieszów Rozkal 1
27 Szumiata Adam G 2 Hrubieszów Rozkal 1

CHŁOPCY 1994
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Łopocki Szymon G 1 Hrubieszów Podlewski 15
2 Jóźwiak Ernest G Kozodawy Kryszczuk 12
3 Zdunek Dominik G Kozodawy Kryszczuk 10
4 Knap Stanisław G Kozodawy Kryszczuk 8
5 Okoniewski Piotr G Kozodawy Kryszczuk 7
6 Pietraszek Dawid G Moniatycze Brudzisz 6
7 Woźniak Rafał G 2 Hrubieszów Pawłowska 5
8 Waś Krzysztof G Moniatycze Brudzisz 4
9 Gajewski Wojciech G Horodło Kamień 3
10 Oleszczuk Krystian G Moniatycze Brudzisz 2
11 Kamiński Adrian G 2 Hrubieszów Pawłowska 1
12 Wojtiuk Grzegorz G 2 Hrubieszów Rozkal 1
13 Paszczuk Norbert G 3 Hrubieszów Stajszczyk 1
14 Dziedzic Jarosław G 1 Hrubieszów Podlewski 1
15 Podkowik Paweł G 2 Hrubieszów Jóźwiak 1
16 Nowak Rafał G 2 Hrubieszów Jóźwiak 1
17 Pasieka Kamil G 2 Hrubieszów Jóźwiak 1

CHŁOPCY 1993
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Szostak Paweł G 3 Hrubieszów Wojciechowski 15
2 Kowalski Grzegorz G 3 Hrubieszów Wojciechowski 12
3 Pańko Przemysław G Horodło Kamień 10
4 Zacharczuk Albin G 2 Hrubieszów Jóźwiak 8
5 Mosek Paweł G 1 Hrubieszów Bodes 7
6 Sidorowicz Paweł G 2 Hrubieszów Jóźwiak 6
7 Niemczyk Adrian G Moniatycze Brudzisz 5
8 Koman Dariusz G Moniatycze Brudzisz 4
9 Janicki Bartłomiej G 3 Hrubieszów Wojciechowski 3
10 Fulara Kamil G 2 Hrubieszów Jóźwiak 2
11 Flisiński Albert G Moniatycze Brudzisz 1
12 Stankiewicz Dariusz G ZS2 Hrubieszów Pochylczuk 1
13 Guluk Marek G ZS2 Hrubieszów Chwedczuk 1
14 Słupski Łukasz G ZS2 Hrubieszów Chwedczuk 1
15 Woźniak Grzegorz G 2 Hrubieszów — 1
16 Nawrocki Przemysław G 1 Hrubieszów Bodes 1
17 Bida Sebastian G 1 Hrubieszów Magdziak 1
18 Kuźmiński Jakub G 1 Hrubieszów Podlewski 1
19 Marcych Marcin G 2 Hrubieszów Jóźwiak 1
20 Smal Maciej G 2 Hrubieszów Jóźwiak 1
21 Makieła Baltazar G 2 Hrubieszów Jóźwiak 1

CHŁOPCY 1992
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Szczerbicki Kamil LO Horodło — 15
2 Załuski Albert LO Horodło Janeczko 12
3 Kupiec Paweł ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 10
4 Biszczak Krzysztof ZS 1 Hrubieszów Skawińska 8
5 Raczyński Mikołaj ZS 2 Hrubieszów Kusiak 7
6 Pelc Łukasz ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 6
7 Dobosz Paweł ZS 1 Hrubieszów Skawińska 5
8 Nowicki Kamil ZS 3 Hrubieszów Obszyński 4
9 Załuski Rafał ZS 1 Hrubieszów Skawińska 3
10 Mielniczuk Piotr ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 2
11 Szewczuk Kamil ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
12 Kulpa Kacper ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
13 Błaźik Daniel ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
14 Orzechowski Dominik ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
15 Szokało Kamil ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
16 Baran Robert ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
17 Będziński Przemysław ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
18 Bojarczuk Tomasz ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
19 Mazurek Dariusz ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
20 Miazga Łukasz ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
21 Mazek Marek ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
22 Znajomski Damian ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
23 Kapyś Piotr ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
24 Czuj Adam ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
25 Szumski Daniel ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
26 Paszczuk Dariusz ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
27 Dańczuk Tomasz ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
28 Koza Radosław ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
29 Kulpa Mateusz ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
30 Kupiec Adam ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
31 Pękala Krzysztof ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
32 Herda Mateusz ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
33 Kawka Paweł ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
34 Wójcik Łukasz ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
35 Rębacz Tomasz ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
36 Dyrda Damian ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
37 Malinowski Arnold ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
38 Jeczeń Mateusz ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
39 Wesołowski Sławomir ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
40 Jaros Dominik ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
41 Kiszczyński Rafał ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
42 Juźwiak Adrian ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
43 Panasiewicz Sławomir ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
44 Uszko Marek ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
45 Niemczyk Sylwester ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
46 Socha Przemysław ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
47 Izmajłowski Jacek ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
48 Buczek Łukasz ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
49 Krochmal Dominik ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
50 Miszczuk Cezary ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
51 Wręsyk Łukasz ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
52 Stępkowski Krzysztof ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
53 Moczarski Tomasz ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
54 Krzanowski Radosław ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
55 Frell Marcin ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
56 Hraciuk Kamil ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
57 Pokrywka Michał ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
58 Nowak Mateusz ZS 3 Hrubieszów Obszyński 1
59 Wąsik Paweł ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
60 Szala Patryk ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
61 Bilik Przemysław ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
62 Omielski Adam ZS 3 Hrubieszów Obszyński 1
63 Smoła Radosław ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
64 Tarczuk Dawid ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
65 Tokarski Norbert ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
66 Borsukiewicz Marcin ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
67 Kuriata Arkadiusz ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
68 Jakubczak Krystian ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
69 Wilczek Łukasz ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
70 Gadzicki Artur ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
71 Kimak Mateusz ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
72 Grzyb Arkadiusz ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
73 Kawka Kamil ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
74 Pędzik Krystian ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1

CHŁOPCY 1991 I STARSI
M. NAZWISKO I IMIĘ UR. SZKOŁA NAUCZYCIEL PKT
1 Mielniczuk Adrian 90 ZS 3 Hrubieszów Obszyński 15
2 Winiarczyk Artur 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 12
3 Miazga Andrzej 90 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 10
4 Drozd Przemysław 91 ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 8
5 Sałęga Jarosław 91 ZS 2 Hrubieszów Harpeniuk 7
6 Bogucki Szymon 91 ZS 3 Hrubieszów Paczała 6
7 Fulara Dawid 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 5
8 Czerniak Piotr 91 ZS 2 Hrubieszów Harpeniuk 4
9 Pilarczyk Adrian 90 ZS 3 Hrubieszów Paczała 3
10 Mazurek Arkadiusz 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 2
11 Miazga Sylwester 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
12 Oleszczuk Łukasz 91 ZS 3 Hrubieszów Paczała 1
13 Polak Mateusz 91 ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
14 Szewierszenko Arkadiusz 90 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
15 Cybula Michał 91 ZS 2 Hrubieszów Harpeniuk 1
16 Żuchowski Piotr 91 ZDZ Hrubieszów Sobczak 1
17 Kasperski Tomasz 89 ZS 4 Hrubieszów Muzyczuk 1
18 Kwarciński Sebastian 90 ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
19 Żołnierczuk Radosław 91 ZS 4 Hrubieszów Muzyczuk 1
20 Bogucki Paweł 90 ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
21 Kupiec Kamil 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
22 Kuc Kamil 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
23 Barczuk Mateusz 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
24 Sadowski Adrian ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
25 Wołos Mateusz 91 ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
26 Kulik Kamil 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
27 Grzeszczuk Mateusz 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińksa 1
28 Kazberuk Przemysław 89 ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
29 Wróbel Damian 91 ZS 4 Hrubieszów Muzyczuk 1
30 Stańczak Mateusz 91 ZS 1 Hrubieszów Gnsaiuk 1
31 Adamczuk Dariusz 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
32 Maciąg Tomasz 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
33 Szymański Mariusz 91 ZS 4 Hrubieszów Muzyczuk 1
34 Grabski Dariusz 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
35 Balcerzak Michał 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
36 Szwiec Robert 87 ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
37 Nej Mateusz 89 ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
38 Szczepanik Bartłomiej 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
39 Koza Przemysław 91 ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
40 Gruszka Krystian 91 ZS 4 Hrubieszów Muzyczuk 1
41 Mączka Mateusz 90 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
42 Włodek Mateusz 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
43 Łopatiuk Przemysław 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
44 Zdunek Grzegorz 91 ZS 3 Hrubieszów Paczała 1
45 Zieliński Tomasz 91 ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
46 Gajewski Przemysław 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
47 Czerwonka Emil 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
48 Pysiewicz Mateusz 91 ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
49 Wojtarski Norbert 91 ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
50 Pastuszak Arkadiusz 90 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
51 Broński Bartłomiej 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
52 Nowak Damian 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
53 Budzyński Paweł 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
54 Wilczek Łukasz 91 ZS 3 Hrubieszów — 1
55 Steciuk Piotr 90 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
56 Drączkowski Adam 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
57 Lizak Krzysztof 91 ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
58 Kolano Sylwester 90 ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
59 Łaskarzewski Leszek 89 ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
60 Kamiński Tomasz 91 ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
61 Kaszuba Dariusz ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
62 Mucha Paweł 90 ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
63 Strus Rafał 89 ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
64 Ogoń Rafał 89 ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
65 Herian Łukasz 89 ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
66 Śniadowski Dymitr 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
67 Mirowski Dariusz 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
68 Borusiewicz Damian 91 ZS 4 Hrubieszów Muzyczuk 1
69 Marełka Daniel 89 ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
70 Mazurek Przemysław 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
71 Weremij Krzysztof 90 ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
72 Buta Adrian 90 ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
73 Piechowicz Krzysztof 88 ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
74 Domanik Paweł 87 ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
75 Smyrak Artur 91 ZS 4 Hrubieszów Muzyczuk 1
76 Terlecki Kamil 91 ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
77 Chmarzyński Kamil 90 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
78 Zapał Piotr 90 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
79 Dworzański Adrian 90 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
80 Taus Paweł 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
81 Chimczuk Piotr 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
82 Serafin Łukasz 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
83 Węgorek Łukasz 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
84 Kawka Przemysław 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
85 Hukowski Michał 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
86 Banach Konrad 90 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
87 Wilkos Ernest 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
88 Steciuk Damian 91 ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
89 Rodzik Kamil 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
90 Borsukiewicz Arkadiusz 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
91 Iwanicki Przemysław 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
92 Kolano Łukasz 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
93 Nowosad Damian 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
94 Michaluk Mateusz 90 ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
95 Kulik Łukasz 90 ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
96 Kurowski Patryk 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
97 Furmaga Mirosław 90 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
98 Cios Adrian 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
99 Gomuła Patryk 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
100 Gabryś Marcin 90 ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
101 Dziki Piotr 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
102 Grab Krystian 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
103 Małecki Kamil 91 ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
104 Szumiata Piotr 91 ZS 4 Hrubieszów Muzyczuk 1
105 Kozicki Adam 91 ZS 1 Hrubieszów Pokrywka 1
106 Szymon Janusz 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
107 Słomiany Paweł ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
108 Kożuch Mateusz ZS 4 Hrubieszów Padkowski 1
109 Malec Paweł 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
110 Fusiara Krzysztof 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
111 Grech Ryszard 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
112 Sarzyński Artur 97 ZS 4 Hrubieszów — 1
113 Kosel Marcin 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
114 Fedorowicz Krystian 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
115 Bielecki Bartłomiej 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
116 Letniańczyn Krystian 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
117 Dżygało Paweł 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
118 Oleszczuk Paweł 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
119 Karpiuk Robert 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
120 Mrozowski Emil 91 ZS 1 Hrubieszów Skawińska 1
121 Feden Łukasz 90 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
122 Zdziennicki Piotr 90 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
123 Grzyb Piotr 90 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
124 Wosiek Piotr 90 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
125 Ostasz Paweł 91 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1
126 Szyszka Adam 90 ZS 1 Hrubieszów Gnasiuk 1

***

PUNKTACJA NAUCZYCIELI
L.p. Nauczyciel (Szkoła) Pkt.
1 Skawińska Katarzyna ZS Nr 1 Hrubieszów 109
2 Gnasiuk Marek ZS Nr 1 Hrubieszów 59
3 Kulczyński Mariusz SP Dołhobyczów 37
4 Siudyka Roman SP Ślipcze, SP Dziekanów, SP Kobło 33
5 Dąbrowski Krzysztof SP Nr 2 Hrubieszów 32
6 Padkowski Paweł ZS Nr 4 Hrubieszów 31
7 Pokrywka Robert ZS Nr 1 Hrubieszów 29
8 Rozkal Krystyna G Nr 2 Hrubieszów 27
9 Sobczak Anna SP Nr 2 Hrubieszów, ZDZ 25
10 Brudzisz SP, G Moniatycze, SP Szpikołosy 25
11 Głowacz Grzegorz SP Nr 2 Hrubieszów 22
12 Rewucha Henryka SP, G Werbkowice 22
13 Hawryluk SP Nr 2 Hrubieszów 19
14 Mazurek SP Nr 2 Hrubieszów 17
15 Jóźwiak Robert G Nr 2 Hrubieszów 14
16 Bielecka Marzanna SP Nr 2 Hrubieszów 13
17 Cygan Barbara G ZS Nr 2 Hrubieszów 13
18 Pawłowska Elwira G Nr 2 Hrubieszów 11
19 Muzyczuk Małgorzata ZS Nr 4 Hrubieszów 11
20 Giergiel Jacek SP N r 1 Hrubieszów 11
21 Fedorczuk SP Husynne 10
22 Wańczycki SP Czerniczyn 9
23 Kusiak Anna G ZS Nr 2 Hrubieszów 9
24 Paczała Jan ZS Nr 3 Hrubieszów 8
25 Magdziak Tomasz SP, G Nr 1 Hrubieszów 6
26 Kasperkiewicz Waldemar SP Nr 1 Hrubieszów 6
27 Bodes Zofia G Nr 1 Hrubieszów 4
28 Podlewski Andrzzej G N r 1 Hrubieszów 4
29 Kryszczuk G Kozodawy 4
30 Obszyński ZS Nr 3 Hrubieszów 4
31 Pochylczuk ZS Nr 2 Hrubieszów 3
32 Wojciechowski Kamil G Nr 3 Hrubieszów 3
33 Harpeniuk ZS Nr 2 Hrubieszów 3
34 Jędrzejewski Paweł SP Nr 3 Hrubieszów 2
35 Nowak Marcin ZS Nr 3 Hrubieszów 2
36 Stajszczyk Dominik G Nr 3 Hrubieszów 2
37 Kamień Mirosław G Nr 3 Hrubieszów 2
38 Chwedczuk Andrzej G ZS Nr 2 Hrubieszów 2
39 Tarcz Irena G Nr 1 Hrubieszów 1
40 Sadowski G Werbkowice 1
41 Janeczko LO Horodło 1

Komunikat opracował HOSiR Hrubieszów.

zobacz zdjęcia >>