Biegi Niepodległościowe w Hrubieszowie

Z trudem, to z trudem, ale udało się pozyskać przez lubiehrubie.pl z jednej ze szkół regulamin biegów ulicznych (za co dziękujemy!) organizowanych w Hrubieszowie z okazji kolejnej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Reklamy

Regulamin biegów ma spełniać rolę informacyjną i w tym przypadku patriotyczną, a tu od razu lapsus, w nagłówku 88 rocznica, czy na pewno ? Niestety regulamin na dole nie jest podpisany i jak zwykle wyjdzie, że winni są „ONI”.

Podczas poprzednich zawodów opiekunowie uczniów mieli prośbę do organizatorów, aby były w wystarczającej ilości zabezpieczone szatnie z wodą bieżącą, ciepłe napoje, komisja odwoławcza powołana oficjalnie i podana do wiadomości, punktacja szkół i nauczycieli podawana na bieżąco, łącznie z podsumowaniem na miejscu po zawodach, dyplomy powinny być z pieczątkami i podpisami.

Skan regulaminu zawodów poniżej.

………

Najlepsi z ubiegłego roku:

1 – DZIEWCZĘTA 1996 i młodsze

Lp, Nazwisko i imię, Szkoła, Nauczyciel, Pkt.
1 Łukiewicz Angelika SP Turkowice Stadnicka 15
2 Buchajczuk Magda SP 3 Hrubieszów Różańska 12
3 Drewniak Katarzyna SP Podhorce Królicki Tomasz 10

2 – CHŁOPCY 1996 i młodsi

1 Pańko Mateusz SP 3 Hrubieszów Szlonzak 15
2 Łopocki Mihał SP 1 Hrubieszów Kasperkiewicz 12
3 Kawulka Rafał SP Turkowice Stadnicka 10

3 – DZIEWCZĘTA 1995

1 Zachaj Katarzyna SP Husynne Fedorczuk 15
2 Wiśniewska Katarzyna SP 3 Hrubieszów Różańska 12
3 Witek Eliza SP Werbkowice Dołowy 10

4 – CHŁOPCY 1995

1 Gębala Krystian SP 1 Hrubieszów Kasperkiewicz 15
2 Naja Krzysztof SP 2 Hrubieszów Głowacz 12
3 Kliszcz Kamil SP Werbkowice 10

5 – DZIEWCZĘTA 1994

1 Hojda Anita SP 2 Hrubieszów Sobczak 15
2 Pawlos Wiktoria SP 1 Hrubieszów Kitlińska 12
3 Ciesielczuk Anita SP 3 Hrubieszów Różańska 10

6 – CHŁOPCY 1994

1 Grzyb Bartłomiej SP 3 Hrubieszów Szlonzak 15
2 Sendecki Paweł SP Husynne Fedorczuk 12
3 Kawarski Artur SP Szpikołosy Pochylczuk 10

7 – DZIEWCZĘTA 1993

Lp Nazwisko i imię Szkoła Nauczyciel Pkt.
1 Hojda Maja G 2 Hrubieszów Rozkal 15
2 Kolenda Katarzyna G3 Hrubieszów Drączkowski 12
3 Mirowska Anna Z.S 2 G Hrubieszów Cygan 10

8 – CHŁOPCY 1993

1 Bieńkowski Mateusz G Tuirkowice Milanowska 15
2 Gałan Marcin G3 Hrubieszów Wojciechowski 12
3 Bakalarczuk Marcin G3 Hrubieszów Wojciechowski 10

9 – DZIEWCZĘTA 1992

1 Staszczak Agnieszka G 2 Hrubieszów Rozkal 15
2 Bojarczuk Paulina ZS G 2 Hrubieszów Lewandowski 12
3 Lenard Paulina G 2 Hrubieszów Pawłowska 10

10 – CHŁOPCY 1992

1 Dudek Konrad G Horodło Kamień 15
2 Łopocki Łukasz G Moniatycze Brudzisz 12
3 Błazik Daniel G Werbkowice Kaczoruk 10

11 – DZIEWCZĘTA 1991

1 Łatka Agnieszka G 2 Hrubieszów Rozkal 15
2 Koszałka Beata G Kozodawy Kryszczuk 12
3 Wala Joanna G Werbkowice Kaczoruk 10

12 – CHŁOPCY 1991

1 Blacha Piotr ZS G 2 Hrubieszów Harapiuk 15
2 Sałęga Jarosław ZS G 2 Hrubieszów Harpeniuk 12
3 Nowicki Cezary G2 Hrubieszów Kitliński 10

13 – DZIEWCZĘTA 1990

1 Wlaź Angelika ZS Turkowice Milanowska 15
2 Lesiuk Katarzyna ZS 2 Hrubieszów Watras 12
3 Franosz Patrycja ZS 2 Hrubieszów Watras 10

14 – CHŁOPCY 1990

Lp Nazwisko i imię Szkoła Nauczyciel Pkt.
1 Wroński Tomasz LO Horodło
2 Soja Bartłomiej ZS 2 Hrubieszów
3 Kowalewski Wojciech ZS Dołhobyczów Sender

15 – DZIEWCZĘTA 1989 i starsze

1 Kondratiuk Anna ZS 2 Hrubieszów Cygan 15
2 Miącz Joanna ZS 2 Hrubieszów Watras 12
3 Kościołko Anna ZS Turkowice Milanowska 10

16 – CHŁOPCY 1989 i starsi

1 Pawlos Artur 89 ZS 2 Hrubieszów Chwedczuk 15
2 Lipski Łukasz 86 ZS 1 Hrubieszów Czerniak 12
3 Wilgos Marek LP ZDZ Hrubieszów Sobczak 10

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

Szkoły Podstawowe

LP SZKOŁA ILOŚĆ PUNKTÓW
1 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 117
2 Szkoła Podstawowa NR 3 105
3 Szkoła Podstawowa NR 1 83
4 Szkoła Podstawowa Turkowice 69
5 Szkoła Podstawowa Husynne 51
6 Szkoła podstawowa Werbkowice 45

Gimnazja

LP SZKOŁA ILOŚĆ PUNKTÓW
1 Gimnazjum NR 2 Hrubieszów 150
2 ZS G 2 Hrubieszów 90
3 Gimnazjum Turkowice 81
4 Gimnazjum NR 3 Hrubieszów 62
5 Gimnazjum Werbkowice 55
6 Gimnazjum Moniatycze 55

Szkoły średnie

Zespół Szkół Nr 1 91
Zespół Szkół Nr 2 53
Zespół Szkół Dołhobyczów 23
LP ZDZ Hrubieszów 16
Liceum Ogólnokształcące Horodło 15

Punktacja nauczycieli ( za największą liczbę zawodników)
M-ce NAUCZYCIEL SZKOŁA Pkt

1 Milanowska ZS+GTurkowice 39
2 Rozkal G 2 Hrubieszów 27
3 Kaczoruk G Werbkowice 22
4 Kitliński G 2 Hrubieszów 20
5 Dąbrowski K SP2 Hrubieszów 20
6 Sobczak SP 2 Hrubieszów 16
7 Głowacz SP2 Hrubieszów 15
8 Obszyński Gozdów+Honiatycze 15
9 Kasperkiewicz SP1 Hrubieszów 14
10 Pawłowska G 2 Hrubieszów 14

A tak było w 2005 roku:
8 listopada w Hrubieszowie odbyły się biegi z okazji odzyskanie niepodległości przez nasz kraj. W różnych kategoriach wiekowych i płci wygrali: M. Wronka SP Tyszowce, K. Naja SP 2 Hrubieszów, A. Ciesielczuk SP 3 Hrubieszów, K. Karwacki SP Tyszowce, M. Doroszczuk SP 2 Hrubieszów, M. Bieńkowski SP Turkowice, K. Koszałko G. 3 Hrubieszów, A. Karwacki G. Tyszowce, B. Koszałka G. Kozodawy, M. Grabowski G. Horodło, A. Teterycz G. 3 Hrubieszów, P. Greniuk G. Kozodawy, I. Steciuk LO Horodło, Ł. Krakowiak, E. Brzozowska oboje ZS 3 Hrubieszów, M. Markiewicz LO Horodło.

Powodzenia na trasach biegowych!!!

Opracował – mak

Na zdjęciu – Anna Kondratiuk ze Staszica wygrała jeden z ubiegłorocznych biegów „niepodległościowych”, czy uda jej się i w tym roku?

zobacz regulamin >>