Biegi uliczne 2013 – najlepsze wyniki mężczyzn woj. Lubelskiego

Po prezentacji najlepszych pań, jeden z biegających amatorów przesłał obszerne zestawienia biegaczy ulicznych woj. lubelskiego na dystansach 10 km i półmaratonu. Dla hrubieszowskich biegaczy jest to najważniejsze, że oba dystanse otwiera od lat znakomity zawodnik Unii Artur Kern. Wysoko jest Paweł Szostak, który w biegach ulicznych obok klubu z Katowic wpisuje miasto urodzenia Hrubieszów. Także znakomicie prezentuje się w tych zestawieniach ks. Tomasz Szady. Należy również prosić organizatorów o atestowanie tras, ponieważ czasami wychodzi, że dystans był o wiele za krótki i szkoda wysiłku zawodników.

Reklamy


Biegi uliczne 10km – najlepsze wyniki biegaczy woj. lubelskiego (wg deklarowanego m-ca zamieszkania)

wyniki do 42:00 / pierwszych 200 wyników

(w nawiasie wyniki uzyskane na Życiowej Dziesiątce Taurona w Krynicy – co do zasady nie są decydujące dla ustalenia pozycji w zestawieniu z powodu dużego handicapu wynikającego z profilu trasy).

np. M3 to jest kategoria wiekowa obejmujące zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych, w tym przypadku to 30 – 39 lat.

 

 

1. KERN Artur Hrubieszów/Kraków 30:17 M3

Jastrzębski Kamil Kraśnik 31:37 M2

Stec Jarosław Gromada/Kraków 31:41 M2

MŁYNARZ KAMIL ŁĘCZNOWOLA/Kraśnik 32:47 M2

SZOSTAK PAWEŁ Hrubieszów/Katowice 32:56 M2

RACZYŃSKI PAWEŁ Annopol 33:05 (33:01) M2

PIECH KACPER BIAŁA PODLASKA 33:07 M2

BUCZAK RAFAŁ Zamość 33:21 (32:33) M2

Buczak Tomasz Zamość 33:24 M2

Biały Michał Kraśnik 33:36 (32:32) M2

 

11. WYSOCKI PAWEŁ LUBLIN 33:53 M2

Biały Paweł Kraśnik 33:56 M2

Marzec Stanisław Nałęczów 33:57 (32:57) M5

CHYLIŃSKI MATEUSZ WIERCISZÓW 34:03 M1

Ceberak Bartosz Lubartów 34:13 M2

LIGAJ ŁUKASZ Lublin 34:25 M2

JASTRZĘBSKI Damian Chodel 34:29 M1

ZDUNEK MICHAŁ FRAMPOL 34:31 (33:20) M3

BEDNARZ CEZARY ŚWIDNIK 34:49 M2

Ochalski Sebastian Okrzeja 35:05 M1

 

21.KUTRYN ŁUKASZ BISZCZA 35:05 M2

Szady Tomasz Poraj/Hrubieszów 35:13 M2

Sroczyński Rafał Krasnystaw 35:14 M4

ĆWIK HUBERT ZAMOŚĆ (35:14) M3

Gromek Radosław Zamość 35:20 M3

REKIEL JACEK LUBLIN 35:28 (34:13) M3

FALCZYŃSKI MACIEJ LUBLIN 35:38 M3

Belowski Mateusz Puławy 35:46 M2

Młodzikowski Paweł Adamów 35:54 M2

LISTOPAD DARIUSZ LUBLIN 35:54 M4

 

31. ŚWIRGOŃ ADAM LUBLIN 36:06 M1

PŁECHA MICHAŁ CHODEL 36:07 M2

Belowski Łukasz Puławy 36:13 M3

ZIĘBA PIOTR LUBLIN 36:19 M2

WRONA BARTŁOMIEJ Lublin 36:26 M1

PAKUŁA PAWEŁ WISZNICE 36:26 M3

Misiurek Krzysztof Klementowice 36:38 M2

ZAWILIŃSKI MIKOŁAJ LUBLIN 36:42 M3

Podlipny Marek            Wesołówka 36:43 M3

MOMOT PATRYK ZAMOŚĆ 36:45 M1

 

41.Prószyński Romuald Puławy 36:52 M4

Lipiec Sebastian Kłoczew 36:56 M2

Wąsik Arkadiusz Przykwa 36:57 M3

Majewski Andrzej Biała Podlaska 36:58 M4

OSTAPCZUK KAROL Biała Podlaska 37:00 M1

KAMOLA KAZIMIERZ Puławy 37:11 M5

Grono Krzysztof Fiukówka 37:14 M3

ROMANIUK MACIEJ ŁĘCZNA 37:16 M2

KRASOWSKI Tomasz Kraśnik 37:23 M2

DOROSZUK CEZARY BIAŁA PODLASKA 37:25 M3

 

51. UCHANOW OLEK KRAŚNIK 37:26 M2

GREGORCZUK PAWEŁ BIAŁA PODLASKA 37:27 M2

KALINOWSKI ARTUR GARBÓW 37:29 M3

KITLIŃSKI PIOTR LUBLIN 37:33 M4

GRUDZIEŃ KAMIL LUBLIN 37:33 M3

BUJAK MACIEJ LUBLIN 37:38 M4

KOGUCIUK TOMASZ CHEŁM 37:43 M3

BUDZYŃSKI BOGDAN LUBLIN 37:46 M3

PAWŁOWSKI TOMASZ LACK 37:46 M2

KIMBER RADOSŁAW FIUKÓWKA 38:06 M3

 

61.WRONIKOWSKI SALWADOR LUBLIN 38:12 M3

KOWALCZYK BARTOSZ GARBÓW 38:17 M3

BANAŚKIEWICZ KAMIL LUBLIN 38:18 M3

ORZEŁ MICHAŁ LUBLIN 38:20 M3

PAJDOSZ RAFAŁ BIAŁA PODLASKA 38:25 M3

BRĄGIEL KRZYSZTOF Lublin 38:27 M3

CAR JACEK UNISZOWICE 38:29 M3

FALCZYŃSKI TOMASZ LUBLIN 38:32 M3

JÓŹWIK PAWEŁ LUBLIN 38:33 M2

WIERUSZEWSKI WIKTOR LUBLIN 38:47 M1

 

71. Hawryluk Ireneusz Krasnystaw 38:50 M4

Wysiński Wiesław Łuków 38:50 M5

MITURA ADAM ZAKALEW 38:51 M2

MITURA MIKOŁAJ ZAKALEW 38:53 M2

Terentowicz Stanisław Nałęczów 38:58 M4

ŚWIŚ PAWEŁ DZWOLA 38:59 M2

Cur Marcin Buchałowice 38:59 M2

Skwarek Sławomir Adamów 38:59 M4

CHUBA Paweł Krasnystaw 38:59 M3

RYCYK GRZEGORZ KRASNYSTAW 39:00 (36:47) M3

 

81.CZOP PIOTR LUBLIN 39:00 M2

CHOMICZEWSKI MATEUSZ HANNA 39:03 M2

Kaźmierczak Krzysztof Ryki 39:06 M4

Nowosielski Jerzy Adamów 39:06 M4

Krasucki Marcin Osiny 39:08 M2

BIAŁAS DARIUSZ FRAMPOL 39:08 M4

Osik Grzegorz Lubartów 39:09 M2

TOMASZEWSKI JAKUB JANÓW LUBELSKI 39:19 M1

BISEK MAREK LUBLIN 39:20 M5

Jagniontkowski Jarosław Krasnystaw 39:23 M2

 

91. OLSZEWSKI PAWEŁ CIECIERZYN 39:28 M2

KOWALIK Paweł Komarówka Podlaska 39:30 M2

Majewski Łukasz BIAŁA PODLASKA 39:31

Niedźwiedzki Patryk Siedliska 39:33 M2

PASIECZNY JERZY TOMASZÓW LUBELSKI 39:34 M5

OSINA JAKUB ŚWIDNIK 39:37 M3

TRĄBKA KAROL LUBARTÓW 39:38 M2

MATYJASZCZYK KAMIL ŁĘCZNA 39:38 M2

ZARZEKA MARCIN BIAŁA PODLASKA 39:39 M3

SIEJKO PAWEŁ MIĘDZYRZEC PODLASKI 39:40 M1

 

101.STELMACH ZBIGNEW CMIŁÓW 39:44 M5

STYRNIK KRYSTIAN OŻARÓW 39:45 M1

BOROWSKI MARCIN LUBLIN 39:46 M1

OŻÓG GRZEGORZ MOTYCZ 39:47 M3

Kozak Rafał Kurów 39:47 M2

KOMAR Andrzej Zielony Kąt 39:49 M3

BRODACKI TOMASZ LUBLIN 39:54 M2

KĄKOL MICHAŁ LEŚNA PODLASKA 39:56 M2

Myszkiewicz Piotr Strzelce 39:56 M3

CEBERAK Maciej Lubartów 39:57 M2

 

111. Kiereś Mateusz Lublin 39:58 M3

Olek Artur Ryki 39:59 M3

KRZOSEK MICHAŁ KRAŚNIK 40:00 M2

Pyz Marcin Janów Lub. 40:01 M3

DUDKOWSKI KAMIL BEŁŻYCE 40:05 M2

KOWALSKI ŁUKASZ Lublin 40:07 M2

FRANKOWSKI ŁUKASZ ŁĘCZNA 40:07 M2

WIĄCEK ERNEST LUBARTÓW 40:09 M1

Grzeszczyk Bartosz Puławy 40:10 M2

JEFIMOWSKI WŁODZIMIERZ LUBLIN 40:14 M2

 

121.WŁADZIMIRUK MARCIN BIAŁA PODLASKA 40:14 M2

IWANEJKO ROBERT LUBLIN 40:15 M3

SZABAT WIESŁAW ANNOPOL 40:17 M5

LEMIESZEK MICHAŁ LUBLIN 40:17 M2

WOŹNIAK KONRAD LUBARTÓW 40:17 M2

KĘPA Damian Kraśnik 40:19 M2

POŻAK GRZEGORZ LUBARTÓW 40:19 M3

IWANIUK ADRIAN ANDRZEJÓW 40:23 M1

MICHALAK TOMASZ LUBLIN 40:25 M3

PAWLAK Łukasz Świdnik 40:25 M3

 

131. Pawlonka Tomasz Puławy 40:26 M2

MAZUREK MARCIN LUBLIN 40:27 M2

ORLIK MICHAŁ LUBLIN 40:28 M1

CENKAŁA CEZARY WŁODAWA 40:28 M4

STYK MACIEJ LUBLIN 40:29 M2

MĄCIK BARTŁOMIEJ LUBLIN 40:31 M2

PRZYKAZA WALDEMAR Puławy 40:32 M5

MAZUREK PAWEŁ LUBLIN 40:35 M3

STOMA KAROL LUBLIN 40:38 M3

WIERUSZEWSKI NORBERT LUBLIN 40:39 M2

 

141.WRONA JERZY KRĘŻNICA JARA 40:41 M5

Drwal Marcin Ryki 40:41 M3

KORDOWICZ ŁUKASZ BIŁGORAJ 40:42 M3

WIEDRO WOJCIECH LUBLIN 40:42 M3

JADACH MICHAŁ CHODEL 40:45 M2

KĄDZIELEWSKI DAMIAN ŚWIDNIK 40:47 M2

Pawoniak Andrzej Chotyłów 40:49 M3

DYŚ PAWEŁ LUBLIN 40:50 M3

KUDELA ŁUKASZ LUBLIN 40:50 M3

DZIADUCH ROBERT PUŁAWY 40:52 M4

 

151. WŁUDARCZYK DAMIAN PUŁAWY 40:54 M3

BIGAS JAKUB LUBLIN 40:55 M2

Czelej Rafał Świdnik 40:56 M3

Kupiec Stanisław Dęblin 40:57 M4

ŚLEDŹ SŁAWOMIR LUBLIN 40:58 M2

WÓJCIK PAWEŁ Spiczyn/NOWA WÓLKA 40:58 M3

Włodarczyk Mirosław Terespol (41:00) M5

WALUSIŃSKI JAROSŁAW PUŁAWY 41:03 M2

KONDRAK JAN ŚWIDNIK 41:04 M5

Król Ryszard Brzostówiec/Radzyń Podlaski 41:05 M3

 

161.KAWALA KONRAD KALINÓWKA 41:10 M2

LASKOWSKI ANDRZEJ WYSOKIE  41:10 M5

MICHALAK PAWEŁ LUBLIN 41:10 M4

Węda Łukasz Studzianka 41:12 M3

WĄSOWSKI KRZYSZTOF LUBLIN 41:13 M4

SWORCZUK IRENEUSZ SZACHY 41:13 M5

BIGORAJ MARCIN LUBLIN 41:14 M2

DZIUBIŃSKI MARCIN LUBLIN/Prawiedniki 41:19 M1

STĘPIEŃ Łukasz Krasnystaw 41:20 M2

DZIECIĄTKO KAROL KORYTNICA 41:22 M2

 

171. PARZYMIES TOMASZ LUBLIN 41:23 M2

CHMIELEWSKI PIOTR LUBLIN 41:25 M4

KAPROŃ PRZEMYSŁAW LUBLIN 41:28 M2

KOZYRA PAWEŁ LUBLIN 41:30 M1

MAJ ROBERT LUBLIN 41:32 M4

BIERNACKI ARTUR LUBARTÓW 41:36 M5

WEREMKO RAFAŁ LUBLIN 41:36 M2

BACHAN KRZYSZTOF Puławy 41:36 M3

RUDNICKI JERZY ADAMÓWKA 41:37 M3

ZAJĄC JACEK KRAŚNIK 41:39 M4

 

181.Majewski Krzysztof Biała Podlaska 41:42 M4

STYRNIK MARCIN OŻARÓW 41:42 M2

WÓJTOWICZ PAWEŁ LUBLIN  41:42 M4

BARTOSZEK JAROSŁAW KAZIMIERZ DOLNY 41:43 M3

Bielecki Tomasz Lublin 41:47 M2

KORZENIECKI ANDRZEJ 41:47 M2

Szewczyk Michał Krasnystaw 41:47 M2

BAŁABUCH JAN LUBLIN 41:49 M2

JONIK MARCIN LUBLIN 41:50 M3

Nazaruk Łukasz Chełm 41:51 M2

 

191. MAŁYSZ ZBIGNIEW FRAMPOL 41:53 M3

WAWRYNIUK KRZYSZTOF LUBLIN 41:53 M2

HAŁAJKO Piotr Radzyń Podlaski 41:53 M2

PIETRZAK KONRAD LUBLIN 41:54 M2

JÓŹWIK PIOTR LUBLIN 41:55 M4

SKRZYPCZAK PIOTR LUBLIN 41:55 M3

JEZIORAŃSKI MAREK LUBLIN 41:56 M3

KŁAŁO ROBERT LUBLIN 41:56 M2

SMOLIRA MICHAŁ KRASNYSTAW 41:57 M1

200. DRYJA ARKADIUSZ LUBLIN 42:00 M2

 

> Półmaraton

 

– najlepsze wyniki biegaczy woj. lubelskiego (wg deklarowanego m-ca zam.)

 

– wyniki do 1:32:30 / pierwszych 100 wyników

 

– w nawiasie wyniki z Tomaszowa Lub., Lubyczy Królewskiej (różnica przekraczająca 1% w stosunku do pełnego dystansu półmaratonu)  i Małaszewic (nieznany dokładny dystans biegu).

 

 

1. KERN Artur Hrubieszów/Kraków 1:08:57 M3

MŁYNARZ KAMIL ŁĘCZNOWOLA 1:10:06 M2

SZOSTAK PAWEŁ Hrubieszów  1:10:25 M2

PIECH KACPER BIAŁA PODLASKA 01:10.30 M2

RACZYŃSKI PAWEŁ Annopol 01:13.10 M2

BUCZAK RAFAŁ Zamość (01:14.30) M2

Młodzikowski Paweł Adamów 1:14:41 M2

KUTRYN ŁUKASZ BISZCZA 01:15:55 (1:14:50) M2

ZDUNEK MICHAŁ FRAMPOL 01:16:22 M3

Ceberak Bartosz Lubartów 01:16:59 M2

 

11.Biały Michał Kraśnik 1:17:34 M2

GROMEK RADOSŁAW ZAMOŚĆ 01:18:30 M3

Prószyński Romuald Puławy 1:18:40 M4

Sroczyński Rafał Krasnystaw 1:19:06 M4

BEDNARZ Cezary ŚWIDNIK 01:19:25

RYCYK GRZEGORZ KRASNYSTAW 01:19:36 M3

ZIĘBA PIOTR LUBLIN 01:19:39 M2

Szady Tomasz Poraj/Hrubieszów  01:19:40 (1:17:25 Tomaszów Lub.) M2

LISTOPAD DARIUSZ LUBLIN 01:19:47 M4

Marzec Stanisław Nałęczów (1:19:48) M5

 

21.REKIEL JACEK LUBLIN 01:20:02 M3

PŁECHA MICHAŁ CHODEL 01:20:16 M2

KAMOLA KAZIMIERZ Puławy 1:20:43 M5

ĆWIK HUBERT ZAMOŚĆ (1:20:44) M3

PAKUŁA PAWEŁ WISZNICE 01:21:09 M3

Podlipny Marek            Wesołówka 01:21:43 M3

Biały Paweł Kraśnik 01:21:53 M2

Grono Krzysztof Fiukówka 1:22:15 M3

KRASOWSKI Tomasz Kraśnik 01:22:25 M2

PAWŁOWSKI TOMASZ LACK 01:22:28 M2

 

31.ROMANIUK MACIEJ ŁĘCZNA 01:22:33 M2

GREGORCZUK PAWEŁ BIAŁA PODLASKA 01:22:42 M2

Belowski Łukasz Puławy 01:22:59 M3

BUDZYŃSKI BOGDAN LUBLIN 01:22:59 (1:22:40) M3

Ochalski Sebastian Okrzeja 1:23:05 M1

ORZEŁ MICHAŁ LUBLIN 01:23:36 M3

Majewski Andrzej Biała Podlaska 01:23:42 M4

ZARZEKA MARCIN BIAŁA PODLASKA 01:24:23 M3

Nowosielski Jerzy Adamów 1:24:26 M4

MILESZCZYK KAROL UŚCIMOW 1:24:29 M3

 

41.JAKUSZKO GRZEGORZ TERESPOL 1:24:31 M3

Lipiec Sebastian Kłoczew 01:24:33 M2

Wąsik Arkadiusz Przykwa 01:24:40 M3

BUJAK MACIEJ LUBLIN 01:24:47 M4

BISEK MAREK LUBLIN 01:24:51 (1:22:40) M5

ZIEMIŃSKI KAROL KRAŚNIK 1:24:54 M2

Olszewski Zbigniew Krasnobród (1:25:01) M3

Drelich Kamil TOMASZÓW LUBELSKI (1:25:15) M2

Krasucki Marcin Osiny 01:25:44 M2

Krzysztoń Marcin LASY 1:25:47 M3

 

51.OSINA JAKUB ŚWIDNIK 01:25:56 M3

WRONIKOWSKI SALWADOR LUBLIN 01:26:12 M3

PAJDOSZ RAFAŁ BIAŁA PODLASKA 01:26:24 M3

Wysiński Wiesław Łuków 1:26:25 M5

Hawryluk Ireneusz Krasnystaw 01:26:36 M4

ŚWIŚ PAWEŁ DZWOLA 01:26:52 M2

OŻÓG MIROSŁAW CHEŁM 01:27:25 M4

CHOMICZEWSKI MATEUSZ HANNA 01:28:20 M2

JAWORSKI GRZEGORZ HRUBIESZÓW 01:28:27 M3

KIMBER RADOSŁAW FIUKÓWKA 01:28:40 M3

 

61. DOROSZUK CEZARY BIAŁA PODLASKA 01:28.42 M3

SWORCZUK IRENEUSZ SZACHY 01:28:46 M5

Cur Marcin Buchałowice 01:28:49 M2

POŻAK GRZEGORZ LUBARTÓW 01:29:07 M3

PASIECZNY JERZY TOMASZÓW LUBELSKI  01:29:16 (1:28:22) M5

SOLIŃSKI WOJCIECH JANÓW LUBELSKI 1:29:18 M2

Jagniontkowski Jarosław Krasnystaw 01:29:32 M2

Olek Artur Ryki 01:29:32 M3

WOŹNIAK KONRAD LUBARTÓW 01:29:41 M2

Skwarek Sławomir Adamów 01:29:45 M4

 

71. KACZMARSKI ROBERT PARCZEW 1:29:47 M4

Kupiec Stanisław Dęblin 01:29:49 M4

KOWALSKI ŁUKASZ Lublin 1:29:58 M2

Drwal Marcin Ryki 1:30:00 M3

PRZYKAZA WALDEMAR Puławy 1:30:00 M5

ROBAK SŁAWOMIR LUBLIN 01:30:07 M2/M3?

LIS ŁUKASZ LUBLIN 1:30:08 M2

SMOLIRA MICHAŁ KRASNYSTAW 1:30:08 M1

Lentowicz Paweł Łaszczówka (1:30:11) M2

JAWORSKI PAWEŁ CHEŁM 1:30:12 M3

 

81.DĄBSKI PAWEŁ SIENNICA RÓŻANA 01:30:14 M2

FRANKOWSKI ŁUKASZ ŁĘCZNA 1:30:22 M2

CENKAŁA CEZARY WŁODAWA 01:30:28 M4

WRONA JERZY KRĘŻNICA JARA (1:30:38) M5

KŁAŁO ROBERT LUBLIN/Biszcza 01:31:04 M2

ZAJĄC JACEK KRAŚNIK 01:31:07 M4

ORKISZEWSKI ŁUKASZ IZBICA 01:31:08  M2

MITURA ADAM ZAKALEW/KOCK 1:31:18 M2

MITURA MIKOŁAJ ZAKALEW 1:31:19 M2

KRUK KRZYSZTOF LUBARTÓW 1:31:30 M3

 

91.FROŃCZUK RAFAŁ BIAŁA PODLASKA 1:31:34 M4

Czelej Rafał Świdnik 01:31:36 M3

Grzeszczyk Bartosz Puławy 1:31:45 M2

ZBIGNIEW OLESZCZUK KRASNYSTAW 01:31:53 M4

Pawoniak Andrzej Chotyłów 01:31:59 M3

Król Ryszard Brzostówiec/RADZYŃ PODLASKI 01:32:09 M3

CHMIELEWSKI Piotr Lublin 1:32:10 M3

STOMA KAROL LUBLIN 01:32:18 M3

STEĆ STANISŁAW LISZNO/Rejowiec 01:32:23 M4

WYSOCKI Stanisław CYCÓW 1:32:25 M3

 

Serdecznie dziękuję biegaczowi – amatorowi za wykonanie żmudnej pracy w celu zebrania prezentowanych wyników i liczę na dalszą współpracę

 

Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Artur Kern, to rekordzista woj. lubelskiego w biegach ulicznych i w sezonie 2013 nadal utrzymał prymat najlepszego. Zdjęcie prezentuje Jego zwycięstwo w Stalowej Woli w b.r. (zdj. ze strony Victorii St. Wola).


Zobacz też:

Biegi uliczne 2013 – najlepsze wyniki kobiet woj. lubelskiego