17 kwietnia 2024

Charytatywny turniej dla Dawida – pomóżmy go obudzić! (ZDJĘCIA)

5 lutego 2022 roku w hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, zostanie rozegrany charytatywny turniej piłki nożnej, z którego cały dochód przeznaczony zostanie na rehabilitację dla Dawida. Zapraszamy drużyny do udziału!

20 letni Dawid Kruszewski jest mieszkańcem miejscowości Trzeszczany, w powiecie hrubieszowskim. 27 listopada 2021 uległ ciężkiemu wypadkowi samochodowemu i do chwili obecnej przebywa w szpitalu w Hrubieszowie, na Oddziale Intensywnej Terapii.

Dawid ma poważne uszkodzenie mózgu i od dnia wypadku przebywa w śpiączce. Siostra mi opowiedziała, że otwiera oczy, ale nie reaguje na bodźce zewnętrzne. O jego sytuacji i zbiórce na rehabilitację lubiehrubie pisało w artykule Dawid ma 20 lat i całe życie przed nim. Proszę, pomóżmy mu!

Rodzina bardzo chce zabrać Dawida do kliniki wybudzeń, potrzebna jest neurorehabilitacja, która kosztuje. Jest szansa, że pod koniec stycznia b.r. uda się Dawida przewieźć do kliniki, bo jest kolejka i ciężki czas w związku z covidem.

5 lutego 2022 roku w hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, zostanie rozegrany charytatywny turniej piłki nożnej o puchar burmistrza Hrubieszowa. Cały dochód przeznaczony zostanie na rehabilitację dla Dawida. Wpisowe dla drużyn – 200 zł.

Bardzo serdecznie zapraszamy zespoły piłkarskie do zagrania dla Dawida. Pomóżmy mu normalnie żyć – 20 lat to taki piękny wiek…

Chętne drużyny zapraszamy do zgłaszania się pod numer telefonu 601 341 445 i 84 696 23 81. Można też zgłosić swój udział w dniu turnieju.

­

Danuta Muzyczka

(fot. nadesłane – rodzina)


Zobacz też:

Hrubieszów: Dawid ma 20 lat i całe życie przed nim. Proszę, pomóżmy mu!

Hrubieszów: Dawid ma 20 lat i całe życie przed nim. Proszę, pomóżmy mu!