Zapraszamy do uczestnictwa w charytatywnym halowym turnieju piłki nożnej dla Iwony Balsam.

Reklamy

32 letniej Iwonie świat się zawalił, kiedy usłyszała wyrok – guz prawego nadnercza 16 cm. Ale mimo wszystko postanowiła walczyć, 11 lipca 2022 roku poddała się operacji usunięcia guza, węzłów chłonnych oraz prawego nadnercza. Bardzo wierzyła w to, że będzie już tylko lepiej. Jednak badania histopatologiczne kolejny raz nie były dla niej łaskawe. Zdiagnozowano przerzuty na węzły chłonne, oraz raka dziecięcego Neuroblastoma. Niestety w Polsce jedyną metodę leczenia jaką jej proponują jest chemioterapia.

Postanowiła poszukać innego leczenia i pojawiła się nadzieja na terapię w Barcelonie. Jest bardzo skuteczna, jednak przekracza jej możliwości finansowe. Wstępne założenie i wycena leczenia to kwota około 2 milionów złotych. Iwona bardzo prosi wszystkich dobrych ludzi o pomoc.

Reklamy

­

Zapraszamy bardzo serdecznie drużyny w składzie 5+1, niech was będzie jak najwięcej, pomóżmy uratować młode życie Iwonie!

Turniej odbędzie się 29 stycznia 2023 roku o godzinie 10, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2, przy ul. Żeromskiego 29 w Hrubieszowie. Cały dochód z turnieju przeznaczony zostanie Iwonie Balsam z Werbkowic.

Bardzo serdecznie zapraszamy drużyny do zgłaszania się pod numer telefonu 601341445, 721648837 lub w dniu turnieju. Wpisowe – 200 złotych. Można też zagrać sercem.


info i fot. Danuta Muzyczka, arch. IB


Zobacz też:

Rozmowa z obiecującym piłkarzem Unii Hrubieszów Ernestem Rządem [ZDJĘCIA]

Rozmowa z obiecującym piłkarzem Unii Hrubieszów Ernestem Rządem [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →