17 czerwca 2024

Chłopcy ze Staszica na 3 miejscu w województwie! [ZDJĘCIA]

21 października odbył się wojewódzki finał Licealiady – Ligi LA. Po rewelacyjnym starcie, drużyna chłopców I LO w Hrubieszowie zajęła 3 miejsce, uzyskując 925 punkty.

Reklamy

W piątek 21.10.2022 r. w Lublinie, po wcześniejszych eliminacjach powiatowych i półfinałowych, został przeprowadzony w ramach Licealiady SZS finał wojewódzki ligi międzyszkolnej, do której przystąpiło po 12 szkół ponadpodstawowych.

Liga Lekkoatletyczna to zmagania drużyn 16 osobowych, rywalizujących w biegach, skokach i rzutach. Na trzecim podeście podium stanęli chłopcy z I LO im. Staszica Hrubieszów.

Reklamy

Najcenniejszy wynik zawodów punktowo uzyskał w biegu na 400 m – 49,33 sek. Bartosz Kitliński z V LO Lublin.

­

Reklamy
Klasyfikacja dziewcząt
miejsce szkoła pkt
1 ZSE-L Lublin 801
2 ZSEiM Chełm 755
3 1 LO Biłgoraj 729
4 4 LO Biała Podlaska 711
5 1 LO Łuków 692
6 5 LO Lublin 651
6 ZS 3 Hrubieszów 651
8 ZSBiO Biłgoraj 637
9 3 LO Puławy 627
10 1 LO Hrubieszów 608
11 ZSZ 2 Dęblin 598
12 1 LO Chełm 584
Klasyfikacja chłopców
miejsce szkoła pkt
1 RCEZ Biłgoraj 1000
2 ZSE-L Lublin 925
3 1 LO Hrubieszów 925
4 4 LO Łuków 920
5 ZSZ 1 Biała Podlaska 877
6 5 LO Lublin 862
7 ZSEiM Chełm 857
8 ZSTM Tomaszów Lubelski 839
9 ZSZ 1 Dęblin 836
10 ZS 2 Kraśnik 819
11 ZS 2 Lubartów 816
12 2 LO Chełm 782
Skład brązowych medalistów I LO Hrubieszów: 

Cierech Filip (1500m), Ciucki Błażej (skok wzwyż), Dziuba Bartosz (pchnięcie kulą), Gajewski Mateusz (400m), Guberuk Artem (skok wzwyż), Jóźwiak Michał (100m, sztafeta 4x100m), Kasprzak Oliwier (skok wzwyż), Marciniuk Mateusz (200m), Padkowski Filip (800m), Pękowski Piotr (skok w dal), Piróg Jakub (pchnięcie kulą), Sanek Jakub (pchnięcie kulą), Stankiewicz Dawid (100m, 4x100m), Śmietanka Jan (400m, 4x100m), Watras Mateusz (skok w dal), Wróbel Mateusz (100m, 4x100m), rezerwowy – Czerwiński Bartosz. Opiekun – Dawid Lewandowski

­

Wyniki indywidualne dziewcząt

100 m

miejsce Imię i Nazwisko szkoła czas pkt
1 Leleń Oliwia 1 LO Biłgoraj 13,48 92
2 Grudzińska Michalina ZSE-L Lublin 13,59 88
3 Łyskowka Maja ZSE-L Lublin 13,67 86
4 Kawałek Julia ZSEiM Chełm 13,69 85
5 Abram Paulina 1 LO Biłgoraj 14,32 69
6 Wróbel Amelia ZS 3 Hrubieszów 14,34 68
7 Mazurek Patrycja ZSEiM Chełm 14,46 66
8 Dąbrowska Aleksandra 3 LO Puławy 14,62 63
9 Spytek Joanna 3 LO Puławy 14,67 62
10 Wysokińska Natalia 1 LO Łuków 14,67 62
11 Żywicka Marcelina 4 LO Biała Podl. 14,74 61
12 Pszczoła Weronika ZSEiM Chełm 14,88 58
13 Wałach Emilia ZSE-L Lublin 14,92 57
14 Nassisi Michella 5 LO Lublin 15,12 54
15 Dolina Wiktoria ZSBiO Biłgoraj 15,22 52
16 Zemło Dominika 1 LO Łuków 15,23 51
17 Kowalczyk Oliwia 1 LO Hrubieszów 15,23 51
18 Skobel Paulina 1 LO Chełm 15,30 50
19 Nowak Karolina 1 LO Łuków 15,31 50
20 Kowalik Dominika 4 LO Biała Podl. 15,34 49
21 Deryło Julita 1 LO Biłgoraj 15,41 48
22 Wojczuk Iga ZSZ 2 Dęblin 15,53 46
23 Gałkowska Klaudia 1 LO Hrubieszów 15,63 44
24 Kogut Nikola 1 LO Chełm 15,75 42
25 Szwanc Magdalena 1 LO Hrubieszów 15,84 40
26 Krajewska Alicja 3 LO Puławy 15,94 38
27 Kociubowska Aleksandra 5 LO Lublin 16,06 36
28 Robak Wiktoria ZSBiO Biłgoraj 16,14 34
29 Radomska Magdalena ZSBiO Biłgoraj 16,33 31
30 Pogorzelska Nikola 5 LO Lublin 16,34 31
31 Wawer Wiktoria ZSZ 2 Dęblin 16,43 29
32 Orłowska Alicja 1 LO Chełm 16,55 27
33 Stecko Oliwia ZS 3 Hrubieszów 16,68 24
34 Kowalczyk Aleksandra ZSZ 2 Dęblin 16,98 19
35 Wojciechowska Julia ZS 3 Hrubieszów 17,79 3

200 m

miejsce Imię i Nazwisko szkoła czas pkt
1 Stasiak Milena ZS 3 Hrubieszów 29,07 79
2 Chmiel Paulina ZSE-L Lublin 29,64 73
3 Ulrych Zuzanna 1 LO Chełm 31,14 61
4 Romańczuk Nikola ZSEiM Chełm 31,25 61
5 Górska Martyna 1 LO Łuków 31,54 58
6 Świgost Emilia 1 LO Hrubieszów 31,61 58
7 Wilkos Aleksandra 1 LO Hrubieszów 31,92 55
8 Zanoza Zuzanna ZS 3 Hrubieszów 32,72 49
9 Mądrzelewska Maria ZSEiM Chełm 33,47 43
10 Ciurska Gabriela ZSE-L Lublin 33,55 42
11 Kusiak Karolina 1 LO Hrubieszów 34,13 38
12 Zakrzewska Alicja 1 LO Łuków 34,82 32
13 Czyż Aleksandra 1 LO Chełm 35,88 24
14 Rak Marcela 1 LO Chełm 36,37 20
15 Szewczuk Aleksandra ZS 3 Hrubieszów 36,68 17

400 m

miejsce Imię i Nazwisko szkoła czas pkt
1 Najdyhor Lena 4 LO Biała Podl. 65,86 73
2 Grońska Kornelia 5 LO Lublin 66,03 73
3 Wdowiak Wiktoria 1 LO Chełm 68,33 66
4 Biernacka Małgorzata 4 LO Biała Podl. 69,45 62
5 Maciąg Helena 5 LO Lublin 70,36 60
6 Lewczyk Marika 1 LO Biłgoraj 71,7 56
7 Rożek Oliwia 1 LO Biłgoraj 72,54 53
8 Maliszewska Gabriela 5 LO Lublin 72,67 53
9 Brodziak Milena ZSBiO Biłgoraj 73,14 51
10 Grochowska Nikola 1 LO Chełm 73,41 50
11 Sadura Wiktoria ZSZ 2 Dęblin 74,65 46
12 Skorża Julia ZSZ 2 Dęblin 74,88 46
13 Pecio Anna 3 LO Puławy 75,27 45
14 Dmowska Natalia 1 LO Łuków 75,82 43
15 Pawelec Aleksandra ZSBiO Biłgoraj 76,85 40
16 Lech Zuzanna ZSZ 2 Dęblin 76,96 39
17 Sprysak Amelia ZSBiO Biłgoraj 77,36 38
18 Gieras Izabela 3 LO Puławy 77,48 38
19 Chotyst Zuzanna 1 LO Biłgoraj 80,83 28

800 m

miejsce Imię i Nazwisko szkoła czas pkt
1 Jach Patrycja ZSE-L Lublin 2:41,75 67
2 Jańczuk – Tomaszewska Karolina ZS 3 Hrubieszów 2:42,30 66
3 Metner Natalia 1 LO Biłgoraj 2:43,34 65
4 Chamot Julia ZSBiO Biłgoraj 2:44,13 64
5 Cienkowska Aleksandra ZSZ 2 Dęblin 2:45,54 63
6 Mincewicz Aleksandra 4 LO Biała Podl. 2:45,72 63
7 Chyl Aleksandra ZSBiO Biłgoraj 2:54,28 54
8 Kąkol Maja 1 LO Łuków 2:57,60 51
9 Tamulewicz Kaja ZSE-L Lublin 2:58,27 50
10 Sidor Zofia 1 LO Biłgoraj 2:59,79 48
11 Kulig Karolina 4 LO Biała Podl. 3:02,65 46
12 Poleszak Laura 5 LO Lublin 3:02,68 46
13 Daniluk Zuzanna ZSEiM Chełm 3:03,23 45
14 Kocaj Anna ZS 3 Hrubieszów 3:03,32 45
15 Głaz Oliwia 1 LO Hrubieszów 3:03,81 44
16 Dziekan Emilia ZSZ 2 Dęblin 3:04,15 44
17 Michalak Lena 5 LO Lublin 3:04,25 44
18 Osiak Magdalena 1 LO Łuków 3:04,95 43
19 Wyrostek Natalia 1 LO Chełm 3:06,73 41
20 Kamola Kinga ZSEiM Chełm 3:08,23 40
21 Surmacz Gabriela ZSZ 2 Dęblin 3:10,55 38
22 Rożek Roksana 1 LO Biłgoraj 3:11,37 37
23 Łopuszyńska Aleksandra ZSEiM Chełm 3:13,85 34
24 Siemicka Natalia 1 LO Hrubieszów 3:15,44 33
25 Król Julia 3 LO Puławy 3:18,45 30
26 Król Natalia 3 LO Puławy 3:23,60 24
27 Furtak Kamila 3 LO Puławy 3:23,64 24

4×100 m

miejsce szkoła czas pkt
1 ZSE-L Lublin 52,81 111
2 ZSEiM Chełm 54,43 98
3 1 LO Łuków 55,39 90
4 1 LO Biłgoraj 55,89 87
5 5 LO Lublin 56,21 85
6 3 LO Puławy 56,25 85
7 ZS 3 Hrubieszów 57,10 80
8 4 LO Biała Podl. 58,52 72
9 1 LO Chełm 58,54 72
10 ZSBiO Biłgoraj 58,91 71
11 ZSZ 2 Dęblin 61,17 61
12 1 LO Hrubieszów 62,62 55

Skok w dal

miejsce Imię i Nazwisko szkoła wynik pkt
1 Kucewicz Weronika 4 LO Biała Podl. 4,53 62
2 Zdunek Natalia 1 LO Łuków 4,43 59
3 Pękala Julia 3 LO Puławy 4,38 57
4 Brzyska Sandra ZSE-L Lublin 4,34 56
5 Siek Wiktoria 1 LO Biłgoraj 4,23 52
6 Rudź Laura 1 LO Łuków 4,12 49
7 Kniaziowska Martyna 1 LO Biłgoraj 4,10 48
8 Wrona Paulina ZSEiM Chełm 4,09 48
9 Siłakowicz Łucja 4 LO Biała Podl. 4,08 47
10 Jońska Oliwia ZSZ 2 Dęblin 4,07 47
11 Karwan Konstancja ZSE-L Lublin 4,07 47
12 Rzeszot Wiktoria ZSEiM Chełm 3,91 42
13 Honchar Anastasiia 1 LO Biłgoraj 3,83 39
14 Żak Amelia ZSE-L Lublin 3,82 39
15 Bartnik Maja ZS 3 Hrubieszów 3,81 38
16 Kraska Maja 3 LO Puławy 3,81 38
17 Czelej Julia ZSZ 2 Dęblin 3,75 37
18 Krajewska Nikola 3 LO Puławy 3,70 35
19 Matwis Iga ZSBiO Biłgoraj 3,64 33
20 Kaniuga Julia ZS 3 Hrubieszów 3,61 32
21 Janeczko Zuzanna ZSZ 2 Dęblin 3,54 30
22 Wrona Dominika ZSBiO Biłgoraj 3,47 27
23 Pokrywka Wiktoria 1 LO Hrubieszów 3,45 27
24 Dyńska Zofia 1 LO Chełm 3,37 24
25 Czajkowska Agata ZS 3 Hrubieszów 3,35 23
26 Zamojtel Milena 1 LO Hrubieszów 3,30 22
27 Bartkowicz Oliwia 1 LO Chełm 3,28 21
28 Mazurek Dominika 5 LO Lublin 3,23 19
29 Ulidowska Maja ZSBiO Biłgoraj 3,18 18
30 Antoniak Aleksandra 1 LO Chełm 3,17 17

Skok wzwyż

miejsce Imię i Nazwisko szkoła wynik pkt
1 Bachanek Zuzanna 4 LO Biała Podl. 1,38 66
2 Dolińska Martyna ZSEiM Chełm 1,35 62
3 Pieńko Wiktoria 5 LO Lublin 1,30 55
4 Piertusiewicz Nina 1 LO Hrubieszów 1,30 55
5 Białecka Martyna 4 LO Biała Podl. 1,30 55
6 Szala Laura 1 LO Hrubieszów 1,25 49
7 Wańczycka Paulina 1 LO Hrubieszów 1,20 43
8 Dziewkiewicz Adrianna ZS 3 Hrubieszów 1,20 43

Pchnięcie kulą (3kg)

miejsce Imię i Nazwisko szkoła wynik pkt
1 Raczkiewicz Wiktoria ZSBiO Biłgoraj 9,72 80
2 Gembal Małgorzata 3 LO Puławy 9,42 76
3 Charęża Karolina 1 LO Chełm 9,03 71
4 Jarosz Lena 5 LO Lublin 8,74 68
5 Orzeł Klaudia 1 LO Chełm 8,42 64
6 Greber Julia 1 LO Chełm 8,37 64
7 Kamela Wiktoria ZSEiM Chełm 8,26 62
8 Szerszeń Alicja 1 LO Łuków 8,20 62
9 Bielecka Karina 1 LO Biłgoraj 8,14 61
10 Popielnicka Natalia ZSEiM Chełm 8,10 60
11 Żelazo Zuzanna 5 LO Lublin 7,82 57
12 Duczkowska Lena 1 LO Łuków 7,56 54
13 Podlaszczak Zuzanna 3 LO Puławy 7,51 53
14 Smarzewska Weronika 4 LO Biała Podl. 7,37 52
15 Czyż Wiktoria 1 LO Biłgoraj 7,25 50
16 Lewkowicz Barbara 4 LO Biała Podl. 7,25 50
17 Gawron Aleksandra 1 LO Hrubieszów 7,22 50
18 Kulik Julia 1 LO Hrubieszów 7,05 48
19 Nowosad Anna ZS 3 Hrubieszów 7,02 48
20 Woźniak Łucja ZSEiM Chełm 6,94 47
21 Ostasz Izabela 5 LO Lublin 6,10 37
22 Bałabuch Kornelia ZS 3 Hrubieszów 5,83 34
23 Larwa Natalia ZSBiO Biłgoraj NM 0

Pchnięcie kulą (4kg)

miejsce Imię i Nazwisko szkoła wynik pkt
1 Bień Matylda ZS 3 Hrubieszów 7,58 69
2 Struzik Klauda ZSE-L Lublin 7,49 68
3 Świeca Martyna 1 LO Hrubieszów 7,37 66
4 Czerwińska Maria ZSE-L Lublin 6,65 56
5 Mizak Lena 3 LO Puławy 6,60 56
6 Kusiak Weronika ZSBiO Biłgoraj 6,52 55
7 Gliwka Emilia ZSZ 2 Dęblin 6,36 53
8 Laszczewska Aleksandra ZSZ 2 Dęblin 6,28 51
9 Chyl Sylwia 1 LO Biłgoraj 5,86 46

Rzut oszczepem (500g)

miejsce Imię i Nazwisko szkoła wynik pkt
1 Krasowska Oliwia ZSBiO Biłgoraj 27,20 72
2 Krzywicka Maja ZSEiM Chełm 26,75 70
3 Paciorek Anastazja ZSZ 2 Dęblin 25,26 65
4 Łukasik Katarzyna 1 LO Łuków 24,80 63
5 Korolczuk Maja 4 LO Biała Podl. 20,82 49
6 Stopa Magdalena 4 LO Biała Podl. 19,43 44
7 Łukaszewska Matylda 1 LO Łuków 13,62 24
8 Kasiedczak Oliwia 4 LO Biała Podl. 12,40 19

­

Wyniki chłopców

100 m

miejsce Imię i Nazwisko szkoła czas pkt
1 Bazan Adrian RCEZ Biłgoraj 11,54 108
2 Puczkowski Sylwester 2 LO Chełm 11,76 98
3 Ważny Jakub ZSTM Tomaszów 12,01 88
4 Pęksa Aleksander ZS 2 Lubartów 12,04 87
5 Błaszczyk Marcel ZS 2 Kraśnik 12,05 86
6 Chwiejda Filip RCEZ Biłgoraj 12,10 85
7 Małyska Bartłomiej ZSE-L Lublin 12,15 83
8 Pietruczuk Tomasz ZSZ 1 Biała Podl. 12,18 82
9 Mendel Stefan 5 LO Lublin 12,21 81
10 Polski Antoni ZSE-L Lublin 12,27 79
11 Kępka Jakub ZSZ 1 Dęblin 12,28 79
12 Brzuszek Adam ZS 2 Kraśnik 12,28 79
13 Cichosz Wojciech 4 LO Łuków 12,34 77
14 Wróbel Mateusz 1 LO Hrubieszów 12,34 77
15 Dąbrowski Dominik ZSEiM Chełm 12,35 76
16 Gawda Igor ZSZ 1 Biała Podl. 12,37 76
17 Cieśla Patryk ZSZ 1 Dęblin 12,38 75
18 Grabias Błażej RCEZ Biłgoraj 12,39 75
19 Dunda Oskar ZS 2 Lubartów 12,50 73
20 Kuczyński Filip 4 LO Łuków 12,51 73
21 Słotwiński Karol 2 LO Chełm 12,61 71
22 Surmacz Wojciech ZSTM Tomaszów 12,63 70
23 Czubacki Szymon ZS 2 Lubartów 12,68 69
24 Jóźwiak Michał 1 LO Hrubieszów 12,94 65
25 Alikowski Paweł ZSEiM Chełm 13,02 63
26 Skoczylas Mateusz 5 LO Lublin 13,07 62
27 Brzezina Kacper ZS 2 Kraśnik 13,10 62
28 Stankiewicz Dawid 1 LO Hrubieszów 13,12 61
29 Grzegorczyk Cezary ZSEiM Chełm 13,18 60
30 Zieliński Emil ZSE-L Lublin 13,25 59
31 Koszelny Michał 2 LO Chełm 13,26 59
32 Małysz Piotr ZSZ 1 Dęblin 13,28 59
33 Niciporuk Aleksander ZSZ 1 Biała Podl. 13,43 56

200 m

miejsce Imię i Nazwisko szkoła czas pkt
1 Kasietczuk Adrian ZSEiM Chełm 24,07 93
2 Trzaskowski Jakub 4 LO Łuków 24,57 85
3 Surmacz Fabian ZSTM Tomaszów 25,32 74
4 Marciniuk Mateusz 1 LO Hrubieszów 25,64 71
5 Głowacki Karol ZSZ 1 Biała Podl. 26,21 67
6 Bieniek Mateusz 4 LO Łuków 26,25 67
7 Oleś Bartłomiej ZSTM Tomaszów 26,40 65
8 Widz Kacper ZSE-L Lublin 26,49 65
9 Pulubiec Kacper ZSZ 1 Biała Podl. 26,92 61
10 Tomaszewski Olaf 5 LO Lublin 27,39 58
11 Skorupa Damian 2 LO Chełm 28,14 52

400 m

miejsce Imię i Nazwisko szkoła czas pkt
1 Kitliński Bartosz 5 LO Lublin 49,33 138
2 Śmietanka Jan 1 LO Hrubieszów 51,38 116
3 Mirosław-Pyda Łukasz ZSE-L Lublin 53,08 100
4 Małer Wiktor RCEZ Biłgoraj 53,84 93
5 Majewski Szymon ZS 2 Kraśnik 55,01 83
6 Rybka Bartosz 4 LO Łuków 55,02 83
7 Sosnowski Michał 4 LO Łuków 55,07 82
8 Kaczor Tomasz RCEZ Biłgoraj 55,24 81
9 Błaszczyk Damian RCEZ Biłgoraj 55,67 77
10 Figiel- Lipiński Krzysztof 5 LO Lublin 56,80 71
11 Błaszczak Kacper ZSTM Tomaszów 57,32 69
12 Buława Kacper ZS 2 Kraśnik 58,29 66
13 Czerniak Bartłomiej ZSEiM Chełm 58,46 65
14 Maleńczyk Grzegorz ZSZ 1 Biała Podl. 59,12 62
15 Capała Mikołaj ZSZ 1 Dęblin 59,24 62
16 Komosa Maciej ZSZ 1 Dęblin 59,84 59
17 Wojdat Krzysztof ZSZ 1 Dęblin 60,06 59
18 Oleszko Piotr ZS 2 Kraśnik 60,07 59
19 Sidor Kacper ZS 2 Lubartów 60,76 56
20 Adamczyk Maciej ZSE-L Lublin 60,79 56
21 Paśnik Mateusz ZS 2 Lubartów 60,81 56
22 Gardecki Jakub ZSTM Tomaszów 61,18 54
23 Gajewski Mateusz 1 LO Hrubieszów 62,29 50

800 m

miejsce Imię i Nazwisko szkoła czas pkt
1 Pożarowszczyk Kacper ZS 2 Lubartów 2:14,12 66
2 Konojacki Oliwier 2 LO Chełm 2:14,45 66
3 Rogoźnicki Sebastian ZSZ 1 Biała Podl. 2:16,68 63
4 Tama-Poniatowski Miłosz ZSE-L Lublin 2:17,01 63
5 Sulowski Wojciech ZSE-L Lublin 2:17,51 62
6 Fryd Oliwier 5 LO Lublin 2:17,73 62
7 Prusak Cezary 4 LO Łuków 2:20,33 59
8 Tomczak Igor 5 LO Lublin 2:20,53 59
9 Rusinek Krzysztof ZS 2 Lubartów 2:21,65 58
10 Nowaczek Mikołaj ZSEiM Chełm 2:21,76 57
11 Gościński Jakub ZSE-L Lublin 2:22,43 57
12 Pawlak Jakub ZSZ 2 Dęblin (ind) 2:23,17 56
13 Król Hubert 4 LO Łuków 2:23,17 56
14 Padkowski Filip 1 LO Hrubieszów 2:23,92 55
15 Harbuz Mikołaj ZSTM Tomaszów 2:24,21 55
16 Lenkiewicz Wiktor 5 LO Lublin 2:24,75 54
17 Dzięgiel Benjamin ZSZ 1 Biała Podl. 2:27,41 51
18 Makara Hubert 2 LO Chełm 2:34,97 42

1500 m

miejsce Imię i Nazwisko szkoła czas pkt
1 Matyjaszczyk Maksymilian ZS 2 Lubartów 4:35,57 71
2 Łaba Karol RCEZ Biłgoraj 4:40,76 68
3 Damian Bernas RCEZ Biłgoraj 4:44,33 67
4 Cierech Filip 1 LO Hrubieszów 4:44,96 66
5 Szewczyk Karol ZSEiM Chełm 4:48,51 65
6 Arseniuk Szymon ZSZ 1 Biała Podl. 4:49,98 64
7 Ksok Marcel 4 LO Łuków 4:51,06 64
8 Świtała Kacper RCEZ Biłgoraj 4:53,01 63
9 Alot Mikołaj ZSEiM Chełm 5:04,55 57
10 Karpinski Kacper ZSZ 1 Dęblin 5:05,21 57
11 Knap Mikołaj 4 LO Łuków 5:10,03 55
12 Mikusek Kacper ZSZ 1 Dęblin 5:10,69 55
13 Rzeźniczuk Dawid ZSEiM Chełm 5:12,75 54
14 Siłuch Adrian ZS 2 Kraśnik 5:14,24 53
15 Paćkowski Patryk ZSZ 1 Dęblin 5:17,81 51
16 Podbrożny Dawid ZSTM Tomaszów 5:20,03 50
17 Kurzyna Wojciech ZS 2 Kraśnik 5:46,76 38

4×100 m

miejsce szkoła czas pkt
1 RCEZ Biłgoraj 44,91 128
2 ZSE-L Lublin 45,04 127
3 ZSEiM Chełm 46,41 112
4 ZSTM Tomaszów 46,64 109
5 ZS 2 Kraśnik 46,65 109
6 4 LO Łuków 47,21 105
7 1 LO Hrubieszów 47,48 102
8 ZS 2 Lubartów 48,16 97
9 ZSZ 1 Dęblin 48,2 96
10 ZSZ 1 Biała Podl. 48,52 94
11 2 LO Chełm 49,14 89
12 5 LO Lublin 50,35 82

Skok w dal

miejsce Imię i Nazwisko szkoła wynik pkt
1 Pruś Jakub ZSE-L Lublin 6,15 87
2 Paciorek Marcel ZSZ 2 Dęblin (ind) 5,99 80
3 Kołodziej Patryk RCEZ Biłgoraj 5,80 73
4 Bauman Jakub ZSZ 1 Dęblin 5,76 72
5 Kruk Kamil ZSEiM Chełm 5,69 70
6 Czajka Rafał RCEZ Biłgoraj 5,67 70
7 Porębski Piotr 4 LO Łuków 5,59 68
8 Hryciuk Jan ZSZ 1 Biała Podl. 5,58 68
9 Wasilewski Mateusz 4 LO Łuków 5,56 67
10 Kulik Miłosz RCEZ Biłgoraj 5,48 65
11 Zarzycki Karol ZS 2 Kraśnik 5,43 64
12 Wlizło Krystian ZSE-L Lublin 5,37 62
13 Antoniuk Filip ZS 2 Kraśnik 5,25 59
14 Hurkała Nikodem ZSTM Tomaszów 5,23 59
15 Stróżek` Miłosz 5 LO Lublin 5,18 58
16 Głowacki Daniel ZSZ 1 Biała Podl. 5,16 57
17 Kowalik Arkadiusz ZS 2 Lubartów 5,14 57
18 Borkowski Patryk ZSTM Tomaszów 5,14 57
19 Woliński Kacper 5 LO Lublin 5,09 55
20 Jaworski Piotr ZSEiM Chełm 4,97 52
21 Mazur Rafał 5 LO Lublin 4,88 50
22 Suska Michał ZS 2 Lubartów 4,88 50
23 Watras Mateusz 1 LO Hrubieszów 4,82 49
24 Kędzia Mateusz ZSEiM Chełm 4,81 48
25 Pękowski Piotr 1 LO Hrubieszów 4,78 48
26 Oniśk Karol ZS 2 Lubartów 4,68 45
27 Procyk Patryk ZSE-L Lublin 4,44 39
28 Kwiatek Kacper ZS 2 Kraśnik 4,34 37

Skok wzwyż

miejsce Imię i Nazwisko szkoła wynik pkt
1 Mielniczuk Jan 30 LO 1,86 110
2 Białek Hubert PSBiG 1,62 70
3 Bieniaszkiewicz Piotr 3 LO 1,59 67
4 Kierepka Bartosz Biskupiak 1,59 67
5 Wełna Nikodem 3 LO 1,53 61
6 Zadziorski Dawid Biskupiak 1,53 61
7 Werski Bartosz ZSEkon 1,53 61
8 Zakrzewski Nazar ZSOW 1,45 53
9 Kotowski Dawid ZSOW 1,35 43

Pchnięcie kulą 5kg

miejsce Imię i Nazwisko szkoła wynik pkt
1 Woliński Mikołaj 4 LO Łuków 12,18 91
2 Bednarz Kacper RCEZ Biłgoraj 11,44 81
3 Wiciejewski Karol ZSTM Tomaszów 11,07 75
4 Białoszewski Karol ZS 2 Lubartów 10,90 74
5 Radke Ryszard ZSZ 2 Dęblin (ind) 10,74 72
6 Kuna Maciej ZSE-L Lublin 10,70 72
7 Kowalik Jakub 5 LO Lublin 10,68 71
8 Smętkowski Jakub 2 LO Chełm 10,38 68
9 Żuchowski Krystian ZSE-L Lublin 10,09 66
10 Suchorowski Wojciech 5 LO Lublin 10,07 65
11 Cieśla Sebastian ZSZ 1 Dęblin 10,01 65
12 Konieczny Artur ZSZ 1 Biała Podl. 9,94 64
13 Sanek Jakub 1 LO Hrubieszów 9,64 61
14 Łoś Maciej ZSTM Tomaszów 8,99 55
15 Grotnik Jakub 2 LO Chełm 8,95 54

Pchnięcie kulą 6kg

miejsce Imię i Nazwisko szkoła wynik pkt
1 Soból Sebasian ZSZ 1 Dęblin 11,47 81
2 Kruk Marek ZSEiM Chełm 11,09 76
3 Bielecki Szymon ZS 2 Kraśnik 10,75 72
4 Piróg Jakub 1 LO Hrubieszów 10,64 71
5 Deryło Patryk RCEZ Biłgoraj 10,49 69
6 Kruk Eryk ZSEiM Chełm 10,36 68
7 Wójtowicz Mateusz ZSTM Tomaszów 10,35 68
8 Mościcki Gabriel 4 LO Łuków 10,18 66
9 Buczek Paweł RCEZ Biłgoraj 9,90 64
10 Dziuba Bartosz 1 LO Hrubieszów 9,80 63
11 Manziuk Darii ZSZ 1 Dęblin 9,77 62
12 Granat Mateusz ZS 2 Lubartów 9,34 58
13 Wygadańczuk Jakub ZSEiM Chełm 9,31 58
14 Mleko Rafael ZSE-L Lublin 9,09 56
15 Chwesiuk Łukasz ZSZ 1 Biała Podl. 8,62 51
16 Bąbol Szymon ZS 2 Lubartów 8,50 50
17 Kiciak Michał 2 LO Chełm 8,46 56
18 Janowski Dawid ZS 2 Kraśnik 8,36 48

Rzut oszczepem

miejsce Imię i Nazwisko szkoła wynik pkt
1 Dziewulski Wojciech ZSZ 1 Biała Podl. 42,26 96
2 Popielewicz Kacper ZSZ 1 Biała Podl. 37,75 84
3 Paciorek Wiktor ZSZ 2 Dęblin (ind) 37,45 83
4 Adamczyk Piotr 4 LO Łuków 31,18 62
5 Kowalik Jakub ZSE-L Lublin 30,18 59
6 Frąc Kacper ZSTM Tomaszów 29,00 55
7 Zając Nikodem ZSTM Tomaszów 27,18 50
8 Jackowski Bartek 4 LO Łuków 26,78 48
9 Żołdak Jakub 5 LO Lublin 22,87 36

­


ZDJĘCIA:

­

Opracował – mak, fot. LO Staszic


Zobacz też:

Sebastian Sztojko mistrzem i rekordzistą Polski młodzików!

Sebastian Sztojko mistrzem i rekordzistą Polski młodzików!


Zerknij na Instagram →