Chronologiczny wykaz zawodów powiatowych SZS w roku szkolnym 2012/13

Chronologiczny wykaz imprez szczebla powiatowego organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy (SZS) w roku szkolnym 2012/2013.

Reklamy

Chronologiczny wykaz imprez na rok szkolny 2012/13

Dział  I  –  IGRZYSKA

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

Powiatowe

Szachy drużynowe

12.12.12. ś

Tomaszów

Tenis stołowy drużynowy  dz. i chł. 2 kat. wiekowe

05.02.13. w

Kocudza

18.01.13 p

Hrubieszów

Grudzień 2012 r.

Mini siatkówka „3” i „4” dz.

20.03.13. ś

Świdnik

12.03.13 w

Zamość

28.02.2013

ZSM nr 2

Mini siatkówka „3” i „4” chł.

21.03.13. cz

Świdnik

13.03.13 ś

Zamość

27.02.2013

ZSM nr2

Mini koszykówka dz.

26.03.13.w

Chełm

19.03.13 w

Zamość

6.03.2013 HOSiR

Mini koszykówka  chł.

27.03.13. ś

Chełm

15.03.13 p

Hrubieszów

5.03.2013 HOSiR

Mini piłka ręczna dziewcząt

24.04.13. ś

Łuków

17.04.13 ś

Tomaszów Lub

05.04.2013 HOSiR

Mini piłka ręczna chłopców

25.04.13. cz

Puławy

09.04.13 w

Zamość

04.04.2013 HOSiR

Sztafety 4×100 i szwedzka dziew. i chłop.

16.05.13 ś

Lublin

26.04.13

HOSiR

godz. 10 00

Czwórbój dz. i chł.

21.05.13. w

Puławy

15.05.13 ś

Zamość

8.05.2013 HOSiR

Mini piłka nożna dziewcząt

23.05.13. cz

Parczew

14.05.13 w

Zamość

22.10.2013

Mini piłka nożna chłopców

28.05.13. w

Chełm

20.05.13 p

Zamość

23.10.2013

Dział  II – GIMNAZJADA

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

Powiatowe

Szachy drużynowe

13.12.12. cz

Tomaszów

 

         –

Tenis stołowy drużynowy  dz. i chł.

06.02.13. ś

Szczebrzeszyn

30.01.13 ś

 Szczebrzeszyn

Grudzień 2012 r.

Koszykówka dz.

12.03.13. w

Krasnystaw

06.03.13 ś

Krasnystaw

17.01.2013

HOSiR

Koszykówka  chł.

13.03.13. ś

Lublin

08.03.13 p

Hrubieszów

18.01.2013

HOSiR

Piłka siatkowa dz.

04.04.13. cz

Tomaszów

14.03.13 cz

Tomaszów Lub.

28.01.2013

ZSM nr 2

Piłka siatkowa chł.

10.04.13. ś

Biała Podl.

27.03.13 cz

  Zamość

29.01.2013

ZSM nr 2

Piłka ręczna dziewcząt

16.04.13. w

Łuków

11.04.13 cz

   Zamość

18.03.2013

HOSiR

Piłka ręczna chłopców

17.04.13. ś

Łuków

05.04.13 p

Hrubieszów

19.03.2013

HOSiR

Sztafety 4×100 i szwedzka dziew. i chłop.

16.05.13 ś

Lublin

26.04.13

HOSiR

godz. 10 00

Piłka nożna dziewcząt   

14.05.13. w

Łęczna

24.04.13 ś

Jarosławiec

16.04.2013

Piłka nożna chłopców

15.05.13. ś

Kraśnik

10.05.13 p

Tomaszów Lub.

17.04.2013

Liga LA dz. i chł.

 

22.05.13. ś

Puławy

07.05.13 w

  Zamość

30.04.2013

HOSiR

 

Indyw. zawody LA dz. i chł.

 

04.06.13. w

Puławy

28.05.13 cz

  Zamość

15.05.2013

HOSiR

Dwubój Nowoczesny

12.06.13. ś

Kraśnik

 

         –

Dział  III –  Licealiada

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

Powiatowe

Tenis stołowy drużynowy  dz. i chł.

07.02.13. cz

Zamość

  17.01.13 cz

 Hrubieszów

Grudzień 2012 r.

Piłka nożna halowa chł.

28.02.13. cz

Chełm

  23.01.13 ś

Tomaszów L.  

14.12.12

ZS nr 3 piątek godz. 11 00

Piłka siatkowa dz.

05.03.13. w

Biłgoraj

  26.02.13 w

Zamość

08.02.13

ZS nr 3 piątek godz. 10 00

Piłka siatkowa chł.

06.03.13. ś

Kraśnik

  06.02.13 ś

Zamość

31.01.13

ZS nr 3 czwartek

godz. 9 00

Piłka ręczna dziewcząt

14.03.13. cz

Łuków

  24.01.13 cz

Zamość

16.01.13

ZS nr 3 środa godz. 12 00

Piłka ręczna chłopców

19.03.13. w

Puławy

  19.01.13 w

Zamość

15.01.13

ZS nr 3 wtorek godz. 11 00

Koszykówka dz.

09.04.13. w

Krasnystaw

  03.04.13 w

Krasnystaw

25.03.13

ZS nr 3 poniedziałek

godz. 12 00

Koszykówka  chł.

11.04.13. cz

Biała Podl.

  27.03.13

Hrubieszów

20.03.13

ZS nr 3 środa

godz. 11 00

Sztafeta 4×100 i szwedzka

dziew. i chłop.

16.05.13. ś

Lublin

 

    –

24.04.13

HOSiR środa

godz. 10 00