Czas na derby. Zapowiedź meczu Huragan – Unia

W ramach V kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe w Nieledwi z Huraganem Hrubieszów. Mecz derbowy poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Ostrowski, Kostrubała, Przyczyna. Początek spotkania godz. 17:00.

Reklamy

Unia Hrubieszów do meczu z Huraganem przystąpi z nowym trenerem Marcinem Nowakiem, który w ostatni piątek zastąpił na tym stanowisku Roberta Kulika. Nowy trener nie miał więc zbyt wiele czasu, aby przygotować drużynę odpowiednio do meczu derbowego. Unia po ostatnich trzech porażkach, będzie szukała przełamania, trzech punktów, których bardzo potrzebuje. Na boisku w Nieledwi o te punkty nie będzie jednak łatwo, Huragan, który jeszcze w tym sezonie nie wygrał, również chciałby w końcu cieszyć się z trzech punktów.

Derby Hrubieszowa zapowiadają się emocjonująco, to będzie mecz walki, w którym dużą role może odegrać przygotowanie motoryczne oraz odpowiednia motywacja. Unia nie może sobie pozwolić na kolejną porażkę, a szczególnie w tak prestiżowym meczu, kiedy wszyscy mieszkańcy tego miasta będą z uwagą śledzić wynik tego spotkania. Czołówka ligi znacznie objechała punktowo naszej drużynie, ale dopóki piłka w grze – nie jest jeszcze wszystko stracone.


Jóżek