25 kwietnia 2024

Czwarte miejsce Marleny Chudzik w Mistrzostwach Polski Juniorów

Marlena Chudzik, ubiegłoroczna złota medalistka Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów do lat 17 w Katowicach – Szopienicach, wywalczyła dzisiaj IV miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w Podnoszeniu Ciężarów do lat 20, które odbywają się w Bydgoszczy.

Marlena startując w kat. 58 kg uzyskała w dwuboju 123 kg (57 kg rwanie, 66 kg podrzut). Jest to wynik o 9 kg gorszy od ubiegłorocznego z Szopienic. Wiedzieć jednak należy, że wynik ubiegłoroczny nie dałby Marlenie miejsca lepszego od czwartego.

W dniu dzisiejszym z naszych zawodniczek i zawodników startowali już także Anna Jakubasz w kat. 63 kg i Adrian Starzec w kat. 69 kg.

Anna Jakubasz z wynikiem w dwuboju 103 kg (48 kg + 55 kg) zajęła 9 miejsce, a Adrian Starzec z wynikiem w dwuboju 214 kg (94 kg + 120 kg) zajął 11 miejsce.

Dzisiaj startują jeszcze kolejni nasi zawodnicy.

Źródło: mksuniahrubieszow.pl

Na zdjęciu – Marlena Chudzik podczas zawodów w Hrubieszowie.