Dołącz do wyzwania młodej mistrzyni!

18-letnia Olivia Rybicka-Oliver, mistrzyni Polski w tańcach na lodzie i zdobywczyni światowego rekordu Guinnessa, postawiła sobie nowe wyzwanie.

Reklamy

Olivia wspiera nową polską platformę charytatywną wishsurfing.pl, dzięki której spełniają się materialne marzenia ciężko i nieuleczalnie chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja.

Wyzwaniem Olivii jest pozyskanie 100 000 odwiedzin na stronie wishsurfing.pl. Chce w ten sposób pomóc w rozpowszechnieniu informacji o marzeniach małych Bohaterów, a przede wszystkim o tej pięknej inicjatywie

„Zapraszam wszystkich do udziału w moim wyzwaniu” – mówi Olivia. „To nic nie kosztuje, a dla dzieci liczy się każda wizyta. Dlatego proszę, pomóż mi osiągnąć mój cel, odwiedzając stronę www.wishsurfing.pl”

Od czasu pobicia rekordu świata na Stadionie Narodowym w Warszawie w 2015 roku w najszybszym piruecie na łyżwach, Olivia łączy karierę łyżwiarską z zaangażowaniem w pomaganie potrzebującym dzieciom w Polsce. Dotychczas Olivia zebrała ponad 50 000 zł na marzenia podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. Wielokrotnie podróżowała po Polsce jako wolontariuszka odwiedzając dzieci w domach i spełniając ich materialne marzenia.

Wielkim marzeniem Olivii jest pewnego dnia reprezentowanie Polski na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich.

Więcej informacji o Olivii znajdą Państwo na stronie www.oliviaoliver.pl oraz Instagramie na: www.instagram.com/olivia_rybicka_oliver

(info i fot. Fundacja Dziecięca Fantazja)


Zobacz też:

Unia Hrubieszów wycofana z rozgrywek IV ligi

Unia Hrubieszów wycofana z rozgrywek IV ligi