Drugi mecz bez zdobyczy punktowej. Kryształ – Huczwa 2:4

W niedzielnym meczu lubelskiej IV ligi, Kryształ Werbkowice przegrał na własnym boisku z Huczwą Tyszowce 2:4.

Goście prowadzili do przerwy 2:0. W 53 minucie był już jednak remis. I kiedy wydawało się, że piłkarze z Werbkowic pójdą za ciosem i wygrają, dwa kolejne trafienia zaliczyli zawodnicy Huczwy. Był to drugi z kolei mecz Kryształu bez zdobyczy punktowej.

Kryształ Werbkowice – Huczwa Tyszowce 2:4 (0:2)

Bramki: Michał Luterek 50′, Bartłomiej Reszczyński 53′ – Damian Ziółkowski 29′, Łukasz Mruk 30′, Paweł Wiciejowski 64′, Andrii Boiko 88′

Kryształ: Filipczuk – K. Wołoch, Alokhin, Śmiałko, Luterek (85′ Drewniak) – Reszczyński (70′ Zuchowski), Sas (46′ Łappo), Nieradko (75′ A. Wołoch), Dec (46′ Pilipczuk) – Rybka.

Huczwa: Roczniak – Miedźwiedź, Materna, Gilarski, Onkiewicz – Dworak (75′ Posłuszny), Sara, Wiciejowski, Ziółkowski, Mruk (80′ Maziarka) – Boiko (90′ Lis).

Żółta kartki: Sebastian Denkiewicz, Michał Luterek, Stanisław Rybka* – Adam Onkiewicz

W następnej kolejce Kryształ Werbkowice zagra na wyjeździe z Lewartem Lubartów (15 września, godz. 16:00).