Drugie miejsce młodych biegaczy Unii w Białymstoku! (ZDJĘCIA)

W sobotę 6 listopada 2021 r. w Białymstoku, odbyły się Międzywojewódzkie Lubelsko – Podlaskie Mistrzostwa Młodzików U16 w Biegach Przełajowych. W tych zmaganiach bardzo dobrze drużynowo wypadli reprezentanci Unii Hrubieszów, odbierając puchar za 2 miejsce.

Reklamy

Trener Unii Hrubieszów Mirosław Kamień:

– Na trudnej, wymagającej, ale bardzo dobrze przygotowanej trasie znakomicie zaprezentowali się zawodnicy naszego klubu, którzy w punktacji drużynowej zajęli znakomite 2 miejsce.

Najlepiej indywidualnie zaprezentowała się Karolina Jańczuk – Tomaszewska zajmując 7 miejsce w biegu na 2,5 km. Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie: Jańczuk-Tomaszewska Karolina, Wróbel Amelia, Seredyńska Martyna, Wojciechowska Julia, Bednarczuk Jarosław, Czerwiński Adrian, Gaweł Kacper, Mochnaczewski Jarosław, Paćkowski Marcel, Pochylczuk Krzysztof, Pochylczuk Tomasz, Stadnicki Erwin, Szustakowski Jakub, Wąsek Maksymilian. Wielkie gratulacje za walkę.

P.S. Podziękowania dla Pana Piotra Stadnickiego, który kolejny raz wspomaga nas swoimi zawodnikami.

­

Trener Piotr Kitliński AZS UMCS Lublin:

– Sukces zawodników z Lubelszczyzny w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Białymstoku. Pierwsze miejsce w punktacji województw. Ja się cieszę z czołowych miejsc moich zawodniczek: 1m Helena Maciąg 1,5 km i 3m Kornelia Grońska 2,5km. Zapraszam na stronę Lubelski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki

­

Karolina Jańczuk-Tomaszewska:

Pierwszy raz biegłam tak długi dystans. Warunki do biegania były ciężki z powodu wiatru a trasa trudna i wymagająca. Jeśli chodzi o bieganie, to jest to moja pasja i zamierzam się rozwijać w tym kierunku, liczę na coraz to lepsze wyniki.

­

Opracował – mak

Foto i tam jest więcej- MKS Unia Hrubieszów Lekkoatletyka


Zobacz też:

Wygrane mecze ligowe Kryształu i Unii (ZDJĘCIA)

Wygrane mecze ligowe Kryształu i Unii (ZDJĘCIA)