Drużynowe Mistrzostwa Polski PC

HrubieszówTerespol

Reklamy

W Terespolu dobył się turniej I rundy „Drużynowych Mistrzostw Polski Mężczyzn 2009”, w którym wystąpiło 6 ekip z I i III ligi. Drużyny Unii Hrubieszów zajęły w nim czwarte i szóste miejsce.

Najlepsi okazali się gospodarze zawodów – MULKS Terespol (I liga) – 1751,0 pkt., przed LKS Znicz Biłgoraj (I) – 1686,1 pkt., AZS-AWF Biała Podlaska (I) – 1650,9 pkt., MKS Unia Hrubieszów (I) – 1577,8 pkt., LKS Znicz II Biłgoraj (III) – 1471,3 pkt., MKS „Unia” II Hrubieszów (III) – 1294,0 pkt.

Indywidualnie najlepsze wyniki uzyskali: Tomasz SIEBIELEC (90, Znicz B.; 78,0) – 278 (120+158) – 371,2 pkt. (+25), Piotr LEONIENKO (87; 76,7) – 295 (138+157) – 370,8 pkt. i Daniel MASIUK (89, obaj – Terespol; 124,2) – 330 (150+180) – 368,0 pkt. (+25).

Pełne wyniki zawodów:

MULKS Terespol (I liga) – 1751,0 pkt.
370,8 – LEONIENKO Piotr (87; 76,7) – 295 (138+157)
368,0 (+25) – MASIUK Daniel (89; 124,2) – 330 (150+180)
340,1 (+35) – DARCZUK Grzegorz (92; 78,0) – 245 (110+135)
337,8 (+35) – KUNC Paweł (91; 82,2) – 250 (110+140)
334,3 (+25) – SEROCZYNSKI Łukasz (90; 64,0) – 220 (100+120)
303,0 (+25) – SEROCZYŃSKI Damian (90; 70,2) – 210 (90+120)

LKS „Znicz” Biłgoraj (I liga) – 1686,1 pkt.
371,2 (+25) – SIEBIELEC Tomasz (90; 78,0) – 278 (120+158)
343,0 (+35) – CZERNIAK Jacek (91; 90,3) – 266 (115+151)
332,5 (+25) – TRACZ Marek (90; 79,8) – 250 (110+140)
326,1 – KULPA Kamil (88; 118,3) – 310 (136+174)
313,3 (+25) – BULAK Łukasz (90; 100,3) – 260 (110+150)
282,4 – STRZAŁKA Andrzej (88; 81,4) – 232 (100+132)

AZS-AWF Biała Podlaska (I liga) – 1650,9 pkt.
391,3 – CZEKIEL Kornel * (87; 98,2) – 350 (160+190)
349,2 (+25) – PEPŁOWSKI Grzegorz (89; 80,6) – 265 (120+145)
330,8 – SŁAWUTA Robert (88; 97,4) – 295 (130+165)
292,8 – KUKLA Piotr (88; 69,6) – 220 (95+125)
286,8 (+35) – HAŃKO Piotr (91; 80,0) – 205 (95+110)

MKS „Unia” Hrubieszów (I liga) – 1577,8 pkt.
357,2 (+25) – SARZYŃSKI Adam (89; 65,1) – 239 (105+134)
312,0 – KONDZIOŁKA Marcin (88; 56,6) – 203 (91+112)
305,8 (+25) – GABRYŚ Marcin (90; 73,5) – 218 (98+120)
303,3 – DUBIEL Arkadiusz (87; 107,2) – 280 (125+155)
299,5 – KUSIAK Marcin (87; 89,8) – 258 (118+140)
297,5 (+25) – LALIK Kamil (90; 59,9) – 185 (80+105)

LKS „Znicz” II Biłgoraj (III liga) – 1471,3 pkt.
302,7 (+35) – BULAK Krzysztof (93; 78) – 215 (95+120)
295,1 (+35) – MARCZAK Piotr (91; 82,4) – 215 (100+115)
295,0 (+35) – WRÓBEL Adrian (92; 61,1) – 179 (79+100)
293,0 (+35) – GONTARZ Daniel (92; 70,3) – 195 (85+110)
276,8 (+35) – WRÓBEL Dawid (91; 69,2) – 181 (80+101)
137,2 – BUCZEK Waldemar (93; 72,9) – 106 (0+106)

MKS „Unia” II Hrubieszów (III liga) – 1294,0 pkt.
270,3 (+35) – BARAN Robert (92; 65,5) – 170 (75+95)
269,6 (+35) – JAROS Dominik (92; 75,5) – 185 (77+108)
266,1 (+35) – BĘDZIŃSKI Bartłomiej (91; 97,3) – 206 (93+113)
248,6 (+35) – SZULAKIEWICZ Albert (92; 70,7) – 162 (72+90)
239,4 (+35) – BRODNOWSKI Paweł (91; 81,5) – 168 (78+90)
230,2 (+35) – BŁAZIK Daniel (92; 64,8) – 140 (60+80)

***

Tabele I, II i III ligi po I rundzie rozgrywek:

I liga

1 MGLKS Tarpan Mrocza 2030,4
2 CLKS Mazovia Ciechanów 1991,5
3 KS Budowlani Opole 1931,9
4 KPC Górnik Polkowice 1920,9
5 WSG CWSPC Zawisza Bydgoszcz 1835,9
6 MKS Start Grudziądz 1814,9
7 WKS Flota Gdynia 1787,3
8 MULKS Terespol 1751,0
9 AKS Myślibórz 1694,6
10 WKS Śląsk Wrocław 1686,7
11 LKS Znicz Biłgoraj 1686,1
12 AZS-AWF Biała Podlaska 1650,9
13 HKS Szopienice 1644,5
14 KKS Hejnał Kęty 1597,0
15 MKS Unia Hrubieszów 1577,8
16 UMLKS Radomsko 1574,9

II liga

1 KS Rzemieślnik Malbork 1717,5
2 LUKS Gryf Bujny 1639,3
3 LKS Żuławy Nowy Dwór Gd. 1600,9
4 KS Raszyn 1579,3
5 MKS Narew Pułtusk 1579,1
6 CLKS Mazovia II Ciechanów 1565,5
7 MLKS Lechia Sędziszów Młp. 1563,5
8 MKS Atleta Gdańsk 1556,7
9 GKS Andaluzja Piekary Śl. 1550,9
10 MOSiR Łaziska Górne 1549,8
11 UKS Zielona Góra 1515,6
12 KPC Górnik II Polkowice 1492,1
13 UKS Impuls Warszawa 1462,3
14 MULKS Spytko Zakliczyn 1458,3
15 CWSPC Zawisza II Bydgoszcz 1452,4
16 LKS Siła Bartoszyce 1427,4
17 MSS Gryf Sanok 1345,3
18 AKS Białogard 1344,3
19 LKS Opocznianka Opoczno 1341,8

III liga

1 UKS Talent Wrocław 1589,8
2 LSSS Start Maków Maz. 1539,9
3 Promień Police 1489,7
4 Horyzont Mełno 1482,6
5 LKS Znicz II Biłgoraj 1471,3
6 Sokół Więcbork 1419,3
7 KS Rzemieślnik II Malbork 1396,7
8 MKS Unia II Hrubieszów 1294,0

opracował – Józek
Źródło: http://polskasztanga.prv.pl/

Na zdjęciu – Arkadiusz Dubiel.

Hrubieszow LubieHrubie 2009