Drużynowe rejonowy turniej tenisowych Igrzysk SZS. Gozdów w finale wojewódzkim!

14 lutego w sali Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie odbył się kolejny turniej tenisa stołowego. Były to Rejonowe Igrzyska Szkolnego Związku Sportowego, które zgromadziły najlepsze drużyny ze szkół podstawowych Zamojszczyzny.

Reklamy

Wystąpiło w nich 36 drużyn (87 zawodników), reprezentujących 20 szkół. Rozegrano 57 meczy drużynowych (stoczono 57 pojedynków deblowych i 153 indywidualne).

Z drużyn reprezentujących powiat hrubieszowski znakomicie spisała się drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gozdowie, która wygrywając kategorię chłopców młodszych, uzyskała awans do Mistrzostw Województwa.

Pozostałe wyniki w komunikacie poniżej.

 

 

Komunikat końcowy

Rejonowe Igrzyska w drużynowym tenisie stołowym

Hrubieszów 14.02.2014

 

Dziewczęta 2003 i młodsze: 

Miejsce

Szkoła

Skład drużyny

Opiekun

1

SP Zawada

Pow. Zamość

Niedźwiedzka Sandra

Skuba Emilia

Tomasz Moch

2

ZS Łopiennik Nadrzeczny

Pow. Krasnystaw

Tymicka Kinga          Knapczyk Olga

Bożena Bielesza

3

SP 9 Zamość

Cielica Agata

Koza Aleksandra

Drączkowska Aleksandra

Krzysztof Kawala

4

ZS Michalów

Pow. Tomaszów

Cyc Jagoda

Żółcińska Wiktoria

Stanisław Ważny

5-6

ZSM 1 Hrubieszów

Dziedzic Angelika

Naja Julia

Andrzej Pachla

5-6

SP Hubinek

Pow. Tomaszów

Śrutwa Patrycja

Malinowska Roksana

Andrzej Burzanowski

7-8

ZSM 3 Hrubieszów

Hojda Julia

Wójtowicz Rozalia

Iwona Stefaniak

7-8

SP Gorzków

Pow. Krasnystaw

Wasilewska Weronika

Karauda Weronika

Sobieszczańska Kinga

Katarzyna Kornicka

 

Chłopcy 2003 i młodsi:

Miejsce

Szkoła

Skład drużyny

Opiekun

1

PSP Gozdów

Pow. Hrubieszów

Smusz Jakub

Belina Dawid

Tomasz Królicki

2

SP Telatyn

Pow. Tomaszów

Bród Kamil

Litkowiec Konrad

Elżbieta Matwiejczuk

3

SP Sitno

Pow. Zamość

Gazda Michał

Brud Jakub

Andrzej Ostrowski

4

ZSM 1 Hrubieszów

Herda Michał

Dziedzic Przemysław

Czajkowski Maciej

Andrzej Pachla

5-6

SP Zawada

Pow. Zamość

Malinowski Miłosz

Szykuła Jakub

Tomasz Moch

5-6

SP Łopiennik Dolny

Pow. Krasnystaw

Suchodolski Karol

Szadura Łukasz

Szadura Maciej

Agnieszka Szadura

7-8

SP 9 Zamość

Obst Filip

Pieczykolan Dawid

Krzysztof Kawala

7-8

SP Gorzków

Pow. Krasnystaw

Jaremek Bartłomiej

Lis Rafał

Brożek Bartosz

Katarzyna Kornicka

9

ZS 4 Zamość

Belina Piotr

Kołodziejczuk Jakub

Wiatrowski Kamil

Anna Waśko

 

Dziewczęta starsze ur. 2001-2002: 

Miejsce

Szkoła

Skład drużyny

Opiekun

1

SP Tarnoszyn

Pow. Tomaszów

Szczerba Weronika

Serba Kamila

Marek Korga

2

SP 9 Zamość

Silezin Wiktoria

Skrzyńska Dagmara

Franczak Anna

Krzysztof Kawala

3

ZS Łopiennik Nadrzeczny

Pow. Krasnystaw

Szewczak Weronika Szewczyk Karolina

Bożena Bielesza

4

SP Zawada

Pow. Zamość

Kasiedczak Dominika

Skuba Natalia

 

5-6

SP Sitno

Pow. Zamość

Wysok Ewa

Miszczuk Julia

Andrzej Ostrowski

5-6

SP Telatyn

Pow. Tomaszów

Gryń Karolina

Ciećko Weronika

Elżbieta Matwiejczuk

7-8

ZSM 3 Hrubieszów

Ciesielczuk Oliwia

Bachusz Marta

Joanna Różańska

7-8

ZSM 1 Hrubieszów

Łopocka Kamila

Sądej Jagoda

Stecko Malwina

Andrzej Pachla

9

SP Tarzymiechy

Pow. Krasnystaw

Zając Julia

Marchewka Patrycja

Arkadiusz Orkiszewski

 

Chłopcy starsi ur. 2001-2002:

Miejsce

Szkoła

Skład drużyny

Opiekun

1

SP Telatyn

Pow. Tomaszów

Nowosadowski Karol

Bartosz Mateusz

Sachajko Kamil

Elżbieta Matwiejczuk

2

SP Nielisz

Pow. Zamość

Pomarański Nikodem

Łata Patryk

Bakoń Jakub

Jan Misiarz

3

SP Tarnoszyn

Pow. Tomaszów

Flasiński Cezary

Baran Mateusz

Górnicki Tomasz

Marek Korga

4

ZSM 1 Hrubieszów

Chorzępa Damian

Stronkowski Konrad

Gąska Dawid

Andrzej Pachla

5-6

SP Wiszniów

Pow. Hrubieszów

Jewuła Konrad

Smoliński Adrian

Czesława Nowosad

5-6

SP 9 Zamość

Dziemba Paweł

Drączkowski Paweł

Krzysztof Kawala

7-8

SP 1 Szczebrzeszyn

Pow. Zamość

Godzisz Adam

Godzisz Piotr

Zbigniew Kalita

7-8

SP Tarzymiechy

Pow. Krasnystaw

Płatek Krzysztof

Pawlak Dawid

Arkadiusz Orkiszewski

9-10

SP Fajsłąwice

Pow. Krasnystaw

Adamiec Konrad

Szyszko Damian

Idzik Franciszek

Ewa Salecka

9-10

ZSK Zamość

Lekan Krystiah

Popielec Kacper

Krzysztof Hadło

 

Podziękowania dla Dyrekcji Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 za bezpłatne przygotowanie i udostępnienie sali, a Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu Ogólniak za sprawne przeprowadzenie zawodów oraz bezpłatne udostępnienie sprzętu specjalistycznego (10 stołów wraz z całym wyposażeniem pola gier) niezbędnego  do przeprowadzenia  powyższych  zawodów.

 

Organizator zawodów – Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

 


 

Zawody powiatowe SZS organizowane są dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie oraz prywatnych sponsorów.

 


 

PATRONAT: