25 kwietnia 2024

Dwie wysokie wygrane, jedna porażka – wyniki meczów młodych piłkarzy Unii

Dzisiejsze mecze zespołów młodzieżowych Unii zakończyły się dwoma wysokimi wygranymi oraz jedną porażką.

Młodzicy w meczu Ligi Okręgowej Młodzików Starszych pokonali 12:2 zespół Sparty Wożuczyn, a strzelcami bramek byli: Michał Herda – 5 (2 z rzutów karnych), Szymon Warecki, Bartłomiej Dziedzic i Kamil Daciuk – po 2 oraz Michał Paradowski – 1.

Trampkarze w meczu Ligi Okręgowej Trampkarzy Starszych również wygrali wysoko, pokonując 12:0 trampkarzy Ostoi Skierbieszów. Bramki dla Unii zdobyli: Kacper Krawczuk i Przemysław Kraszkiewicz – po 3, Mateusz Oleszczuk – 2 oraz Krystian Kowalski, Filip Pietrusiewicz, Paweł Szeląg i Kacper Wanarski – po 1.

Juniorzy swój wyjazdowy mecz II Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych z Turem Milejów niestety przegrali 1:2 pomimo, że do przerwy po bramce zdobytej przez Dominika Hosina prowadzili 1 : 0. Tur zwycięską bramkę  zdobył na 17 minut przed końcem meczu.

***

Unia Hrubieszów – Sparta Wożuczyn 12:2 (5:1)

Bramki dla Unii: Michał Herda x5, Szymon Warecki x2, Bartłomiej Dziedzic x2, Kamil Daciuk x2, Michał Paradowski.

Unia Hrubieszów – Ostoja Skierbieszów 11:0 (6:0)

Unia: Imperato – Chmielewski, Zalewski, Blicharz, Pietrusiewicz, Palonka (Kuczewski), Kraszkiewicz, Krawczuk, Kowalski, Wanarski, Oleszczuk (Szeląg).

Bramki: Przemysław Kraszkiewicz x3, Mateusz Oleszczuk x2, Mateusz Oleszczuk x2, Filip Pietrusiewicz, Paweł Szeląg, Krystian Kowalski, Kacper Wanarski.

Tur Milejów – Unia Hrubieszów 2:1 (1:1)

Unia: Wojewoda – Palonek, Smoła, Wierzbicki, Warenica, Dominik Hossin (41’ Oleszczuk), Kazan, Wiech,  Dziadosz,  Damian Hossin, Tabula

Bramka: Dominik Hossin (8′).

źródło: mksuniahrubieszow.pl, mksunia.futbolowo.pl