Dwójka wygrywa Miejską Gimnazjadę w piłce nożnej

Drużyny piłkarek i piłkarzy Dwójki wygrały miejskie eliminacje Gimnazjady w piłce nożnej. Gdyby zawody powiatowe nie były zawieszone, oprócz nich do następnego etapu rozgrywek awansowały by dziewczęta z Trójki i chłopcy ze Staszica.

Reklamy


Miejska Gimnazjada w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

Hrubieszów 19.10.2012 boisko Orlik przy ZSM nr 3

 

Do turnieju przystapiły reprezentacje wszystkich hrubieszowskich gimnazjów. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”.

 

Wyniki meczów dziewcząt:

ZSM 1 – Staszic 0:4

ZSM2 – ZSM 3 0:0

ZSM 3 – Staszic 0:0

ZSM 1 – ZSM 2 0:4

ZSM 2 – Staszic 1:0

ZSM 3 – ZSM 1 2:0

 

Kolejność drużyn w turnieju:

1. Zespół Szkół Miejskich nr 2 (Dwójka) 7 pkt. 5:0

2. Zespół Szkół Miejskich nr 3 (Trójka) 5 pkt. 2:0

3. Gimnazjum Publiczne przy ZS nr 2 (Staszic) 4 pkt. 4:1

4. Zespół Szkół Miejskich nr 1 (Jedynka) 0 pkt. 0:10

 

Wyniki meczów chłopców:

Staszic – ZSM 1 2:0

ZSM 3 – ZSM 2 3:5

Staszic – ZSM 3 1:1

ZSM 2 – ZSM 1 5:0

Staszic – ZSM 2 0:0

ZSM 1 – ZSM 3 1:4

 

Kolejność drużyn w turnieju:

1. Zespół Szkół Miejskich nr 2 (Dwójka) 7 pkt. 13:3

2. Gimnazjum Publiczne przy ZS nr 2 (Staszic) 5 pkt. 3:1

3. Zespół Szkół Miejskich nr 3 (Trójka) 4 pkt. 8:7

4. Zespół Szkół Miejskich nr 1 (Jedynka) 0 pkt. 1:7

 

Składy drużyn:

 

Gimnazjum Zespołu Szkół Miejskich nr 1 (Jedynka):

Naworol Agnieszka, Wawrzosek Aldona, Misiak Jagoda, Małecka Daria, Tarasiuk Angelika, Makuch Katarzyna, Jaskowiak Klaudia, Martula Paulina, Wróblewska Karolina, Śniadowska Jessica

Opiekunowie – Bodes Zofia, Tracz Irena

Radelczuk Dawid, Rożniatowski Piotr (1 bramka), Flaks Adrian, Sikora Michał, Malesa Arkadiusz, Chorzępa Dawid, Zybura Cezary, Pakuła Patryk, Wojciechowski Bartłomiej, Czajka Andrzej

Opiekun – Magdziak Tomasz

 

Gimnazjum Zespołu Szkół Miejskich nr 2 (Dwójka)

Stadnicka Joanna, Ryczko Klaudia (2 bramki), Domańska Aleksandra (1 bramka), Gorajek Julia, Radzis Dominika, Nazar Paulina (1 bramka), Malec Justyna, Kupiec Aleksandra (1 bramka), Michalczewska Elżbieta, Gąsior Karolina

Opiekun – Marzanna Bielecka

Stepaniuk Marcin (6 bramek), Tabuła Rafał (5 bramek), Pawęzka Maciej, Chmielewski Marek (1 bramka), Hraciuk Damian (1 bramka), Niemczyk Igor, Zieliński Szymon, Stepaniuk Paweł

Opiekun – Robert Jóźwiak

 

Gimnazjum Zespołu Szkół Miejskich nr 3 (Trójka)

Zając Dominika, Bronicka Kinaga, Chmielewska Małgorzata, Lebiedowicz Agnieszka, Szlonzak Katarzyna, Drzygało Estera (2 bramki), Suchowska Paula, Łyko Maria, Mackiewicz Łucja, Daciuk Aleksandra, Ciesielczuk Wiktoria, Chodun Joanna, Pachla Karolina

Opiekun – Dominik Stajszczyk

Wojewoda Krzysztof, Krasocki Bartek (2 bramki), Kazan Kacper, Jóźwiak Damian (1 bramka), Kasztelan Przemysław (2 bramki), Warecki Kamil, Fijołek Patryk (1 bramka), Łazorczuk Arkadiusz (1 bramka), Więch Maciej, Czerniak Oktawian, Skoczylas Dominik, Frańczuk Mateusz (1 bramka)

Opiekun – Kamil Wojciechowski

 

Gimnazjum Publiczne przy ZS nr 2 (Staszic)

Prus Barbara (2 bramki), Grandys Aleksandra (1 bramka), Iwańczuk Eliza (1 bramka), Majkut Klaudia, Jasina Paula, Flaks Klaudia, Stankiewicz Aleksandra, Waś Karolina, Wołyniec Oliwia, Wawryk Weronika, Kowalczuk Monika, Rutkowska Oliwia

Opiekun – Andrzej Chwedczuk

Mirowski Szymon, Bobak Marek (1 bramka), Załoga Bartosz, Mękal Konstanty, Jurkiewicz Michał (1 bramka), Gnieciak Maciej, Sędłak Bartosz, Smoła Tomasz (1 bramka), Hossin Damian, Kamiński Szymon, Chmielewski Bartosz, Żmuda Cezary

Opiekun – Andrzej Pochylczuk

 

Komunikat opracowali: Mirosław Szuper i Maciej Łyko