Dzieci z Dwójki na Małych Mistrzostwach Polski w Unihokeju – ZDJĘCIA

Dziecięca drużyna hrubieszowskiej Dwójki, wzięła udział w Małych Mistrzostwach Polski w Unihokeju, które odbyły się w w Łochowie, w województwie mazowieckim.

Reklamy

19 czerwca 2021 roku, w Łochowie (województwo mazowieckie), odbyły się zawody sportowe – Małe Mistrzostwa Polski w Unihokeju. W zawodach wystartowały dzieci 9-letnie i młodsze. Udział wzięło 11 drużyn z siedmiu województw.

Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie wywalczyła 8 miejsce, doznając czterech porażek i odnosząc dwa zwycięstwa, w tym jednego bardzo cennego z „Aligatorem” Gdynia 2:1. Drużynę na zawodach prowadził Łukasz Brzycki, absolwent Dwójki, a także były zawodnik unihokeja – medalista Mistrzostw Polski w tej dyscyplinie.

Klasyfikacja końcowa:

1. UKS KOŁACZKOWO

2. „Bankówka” ZIELONKA

3. „Olimpia” ŁOCHÓW

4. „Jedynka” ORZYSZ I

5. „Zryw” PRZYKONA

6. „Fenomen” BABIMOST

7. SP – CHUDEK

8. SP 2 – HRUBIESZÓW

9. „Jedynka” ORZYSZ II

10. „Aligator” GDYNIA I

11. „Aligator” GDYNIA II

Skład drużyny Dwójki: Patryk Brzycki, Filip Szumiło, Jakub Kapkin, Wiktor Sulewski, Kajetan Majewski, Oktawian Szymański, Miłosz Sztojko, Karina Nieradko, Oliwia Rydel, Hanna Hukowska.

Wyjazd na zawody nie byłby możliwy bez wsparcia finansowego – serdecznie dziękujemy Miastu Hrubieszów za jego sfinansowanie.

Podziękowania należą się również panu Edmundowi Brzyckiemu za pomoc w organizacji wycieczki. Rodzicom za pomoc na zawodach – ich udział okazał się bardzo cenny oraz uświadomił, że przy takich dzieciach (9-latkach) – jest wręcz wskazany.

Krzysztof Dąbrowski


(info i fot. KD / SP nr 2)


Zobacz też:

Udane występy byłych unihokeistów Grzesia Hrubieszów – ZDJĘCIA

Udane występy byłych unihokeistów Grzesia Hrubieszów – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Instagramie