Dziewczęta i chłopcy z Trójki mistrzami powiatu w koszykówce „3 na 3”

Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy z Trójki, wygrali powiatowe Igrzyska SZS w koszykarskiej formule „3 na 3” i zostali mistrzami powiatu.

Reklamy

W piątek 29 kwietnia, na orliku przy hrubieszowskiej trójce, rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w koszykówce 3×3, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkolnego Związku Sportowego (SZS).

Do zawodów przystąpiło po cztery drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców.

Po rozegraniu meczy systemem „każdy z każdym”, mistrzami powiatu w kategorii dziewcząt i chłopców została Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie.

­

Wyniki:

Dziewczęta:

SP 1 Hrubieszów II – SP 3 Hrubieszów II 4:2

SP 3 Hrubieszów I – SP 1 Hrubieszów I 6:2

SP 1 Hrubieszów II – SP 1 Hrubieszów I 2:4

SP 3 Hrubieszów II – SP 3 Hrubieszów I 4:11

SP 1 Hrubieszów II – SP 3 Hrubieszów I 3:4

SP 3 Hrubieszów II – SP 1 Hrubieszów I 2:6

Kolejność drużyn:

1. SP 3 Hrubieszów I 6pkt

2. SP 1 Hrubieszów I 5pkt

3. SP 1 Hrubieszów II 4pkt

4. SP 3 Hrubieszów II 3pkt

Składy:

SP 3 Hrubieszów I:

Gałkowska Klaudia, Hojda Zofia, Misiak Weronika, Oczyńska Emilia

Opiekun: Dominik Stajszczyk

SP 1 Hrubieszów I:

Emilia Malinowska, Dominika Zezula, Wiktoria Najfeld, Hanna Nowosad

Opiekun: Tomasz Magdziak

SP 1 Hrubieszów II:

Aleksandra Kruk, Blanka Hrycuniak, Wiktoria Niemczyk, Karolina Jasińska

Opiekun: Tomasz Magdziak

SP 3 Hrubieszów II:

Wac Emilia, Pirogowicz Emilia, Lena Serafin, Szpakowska Martyna, Pieczykolan Anita, Zielińska Amelia

Opiekun: Paweł Padkowski

Chłopcy:

SP 2 Hrubieszów I – SP 3 Hrubieszów I 2:3

SP 3 Hrubieszów II – SP 2 Hrubieszów II 9:2

SP 2 Hrubieszów I – SP 3 Hrubieszów II 1:5

SP 3 Hrubieszów I – SP 2 Hrubieszów II 4:3

SP 2 Hrubieszów I – SP 2 Hrubieszów II 4:3

SP 3 Hrubieszów I – SP 3 Hrubieszów II 2:6

Kolejność drużyn:

1. SP 3 Hrubieszów II (2008 i mł.) 6pkt

2. SP 2 Hrubieszów I (2008 i mł.) 4pkt

3. SP 3 Hrubieszów I (PK)

4. SP 2 Hrubieszów II (PK)

Składy drużyn:

SP 3 Hrubieszów I, SP 3 Hrubieszów II:

Bogusz Jakub, Kaniewski Piotr, Lenard Szymon, Roman Kacper

Sawicki Wojciech, Victor Grzeszczyk, Alan Duma

Opiekun: Tomasz Lenard

SP 2 Hrubieszów I, SP 2 Hrubieszów II

Kokoć Filip, Obszyński Karol, Poniat Mateusz, Turzyński Filip

Opiekun: Robert Jóźwiak

­

Do zawodów rejonowych w kategorii dziewcząt i chłopców awansowała Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie.

Zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie rozgrywek.

­

(info i fot. SP nr 3 / PSZS)


Zobacz też:

Dziewczęta z Trójki mistrzyniami powiatu w piłce nożnej (ZDJĘCIA)

Dziewczęta z Trójki mistrzyniami powiatu w piłce nożnej (ZDJĘCIA)


NIE POTRZEBUJĘ

Nie potrzebuję