Ewa Mizdal kandydatką w Plebiscycie Wojewódzkim Kuriera Lubelskiego

Od wielu, wielu lat Kurier Lubelski prowadzi Plebiscyt Na Najlepszych Sportowców Województwa Lubelskiego, wśród 30. kandydatur za sezon 2012 znajduje się sztangistka hrubieszowskiej Unii Ewa Mizdal – 7. na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie, 4. na Mistrzostwach Europy, wielokrotna mistrzyni i rekordzistka Polski, a przy tym jest skromną, pełną uroku i ambicji kobietą. Dlatego czytelniku LubieHrubie kup tę gazetę, przeczytaj regulamin i … i zagłosuj na Ewę!!!

Reklamy

Pełna lista kandydatów: 

1. MACIEJ STĘCZNIEWSKI, PIŁKA RĘCZNA, AZOTY PUŁAWY 
2. MAŁGORZATA MAJEREK, PIŁKA RĘCZNA, SPR LUBLIN 
3. STANISŁAW NIEDŹWIECKI, RUGBY, BUDOWLANI LUBLIN 
4. VELJKO NIKITOVIĆ, PIŁKA NOŻNA, GKS BOGDANKA 
5. KATARZYNA KIEDRZYNEK, PIŁKA NOŻNA, GÓRNIK ŁĘCZNA 
6. PAWEŁ FAJDEK, RZUT MŁOTEM, AGROS ZAMOŚĆ 
7. PRZEMYSŁAW CZAJKOWSKI, RZUT DYSKIEM, AZS AWF BIAŁA PODLASKA 
8. ROMAN KULESZA, GIMNASTYKA SPORTOWA, AZS AWF BIAŁA PODLASKA 
9. KAROLINA MICHALCZUK, BOKS, PACO LUBLIN 
10. EWA MIZDAL, PODNOSZENIE CIĘŻARÓW, UNIA HRUBIESZÓW 
11. KONRAD CZERNIAK, PŁYWANIE, WISŁA PUŁAWY 
12. SZYMON KIECANA, SKOK WZWYŻ, AGROS ZAMOŚĆ 
13. MARIUSZ ŁOŚ, ZAPASY, AGROS ZAMOŚĆ 
14. KINGA KOŁOSIŃSKA, SIATKÓWKA PLAŻOWA, AZS UMCS LUBLIN 
15. JUSTYNA MARCINIAK, KARATE TRADYCYJNE, LUBELSKI KKT 
16. MAŁGORZATA BARANOWSKA, KARATE TRADYCYJNE, LUBELSKI KKT 
17. DANIEL IWANEK, KARATE TRADYCYJNE, LUBELSKI KKT 
18. ILONA DZIAŁA, TAEWKONDO ITF, LEWART AGS LUBARTÓW 
19. ANNA MAJCZAK, KARATE, OYAMA LUBLIN 
20. KATARZYNA KRAWCZYK, ZAPASY, CEMENT GRYF CHEŁM 
21. ALEKSANDRA RUDZIŃSKA, WSPINACZKA SPORTOWA, SKARPA LUBLIN 
22. KAROL SERWIN, TRIAL ROWEROWY, CHAMPION ŚWIDNIK 
23. ŁUKASZ KĘDZIERSKI, MOTOCROSS/CROSS COUNTRY, KM CROSS EKOKLINKIER LUBLIN/SM GKS BOGDANKA 
24. KAROL KĘDZIERSKI, MOTOCROSS/CROSS COUNTRY, KM CROSS EKOKLINKIER LUBLIN/SM GKS BOGDANKA 
25. 
ROBERT MIŚKOWIAK, ŻUŻLOWIEC, LUBELSKI WĘGIEL KMŻ 
26. MARIUSZ STEC,RAJDOWIEC, AUTOMOBILKLUB LUBELSKI 
27. ŁUKASZ MACIEC, BOKS, PACO LUBLIN 
28. RENATA GUMULA, TENIS STOŁOWY, OPTIMA LUBLIN 
29. DAWID STACHYRA, ŻUŻEL, LUBELSKI WĘGIEL KMŻ 
30. MAREK OLEJNICZAK, KULTURYSTYKA, PACO LUBLIN 

Opracował – mak