Fedaczyński: Obóz w Portugalii

Od 31 stycznia do 13 lutego trenuję na obozie klimatycznym w Monte Gordo. Przebywam tutaj z moją grupą treningową pod nadzorem trenera kadrowego Stanisława Marmura.

Reklamy

Panuje miła atmosfera w trakcie treningu, jak i poza nim. Treningi krótsze wykonujemy na ścieżce rowerowej koło hotelu, gdzie mieszkamy, a na długie dojeżdżamy samochodem. Mamy do dyspozycji siłownię i basen, a co jest najważniejsze, nie ma minusowych temperatur i możemy nareszcie trenować w dobrych warunkach pogodowych. 

Ciekawostką jest to, że na tym zgrupowaniu aż pięcioro zawodników trenuje w AZS AWF Katowice (Katarzyna Golba, Monika Kapera, Dawid Tomala, Artur Brzozowski i moja skromna osoba). Cieszy mnie bardzo fakt, że jako klub jesteśmy coraz silniejsi. 

Trenuję jak zwykle z Rafałem Augustynem. Ostatnio do grupy treningowej dołączyła Katarzyna Kwoka. To kolejne wzmocnienie naszego team`u. 

Po zakończonym obozie spędzę kilka dni w domu z moją rodziną, a kolejny obóz mam zaplanowany pod koniec lutego w Republice Południowej Afryki.

Pozdrawiam,
Rafał Fedaczyński

 

Fot. Rafał Augustyn