Finał Grand Prix w tenisie stołowym

W niedzielę 10 kwietnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie zakończył się cykl turniejów Grand Prix w tenisie stołowym. Po sześciu turniejach cyklu pierwsze trzy lokaty przypadły: Adrianowi Polikowskiemu, Kamilowi Karpiukowi i Patrykowi Bednarzowi.

Reklamy

VI GRAND PRIX HRUBIESZOWA
W TENISIE STOŁOWYM

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” oraz Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie byli organizatorami VI – finałowego turnieju z cyklu Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym.

Zawody odbyły się 10 kwietnia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hrubieszowie (rozgrywane na 10 stołach). Udział wzięło 44 zawodników, rozegrano 145 meczy indywidualnych. Turniej rozgrywany był w formule open.

Pod nieobecność faworyta turnieju Marka Jarzyńskiego, niespodziankę sprawił Kamil Karpiuk, który wygrał VI Grand Prix, natomiast w meczu o drugie miejsce Patryk Bednarz pokonał Adriana Polikowskiego.

Na zakończenie turnieju nastąpiło oficjalne podsumowanie prowadzonego od listopada rankingu. Pierwsza dziesiątka zawodników rankingu Grand Prix w Tenisie Stołowym Hrubieszowa na 2011 rok przedstawia się następująco:

1. Adrian Polikowski
2. Kamil Karpiuk
3. Patryk Bednarz
4. Piotr Czarnecki
5. Andrzej Pachla
6. Tomasz Słupski
7. Patryk Kowalczuk
8. Adam Drop
9. Damian Dąbrowski
10. Marek Jarzyński.

Za pierwsze trzy miejsca zawodnicy otrzymali okolicznościowe puchary, natomiast pierwsza dziesiątka została nagrodzona dyplomami, sprzętem tenisowym oraz talonami ufundowanymi przez hrubieszowskie pizzerie – Colltura i Viva oraz Piwiarnię „Warka”.

Ponadto nagrody rzeczowe otrzymali: Aldona Nosek najlepsza kobieta w rankingu oraz Maciej Woś najmłodszy zawodnik turnieju. Nagrody wręczał Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego Pan Szymon Patkowski.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania głównym sponsorom turniejów Grand Prix Hrubieszowa:
Bankowi BGŻ
Starostwu Powiatowemu
Urzędowi Miasta
RKatrans
Garaj i Syn
oraz Marketowi Kaufland.

Dzięki ich pomocy i zrozumieniu zawodnicy otrzymali nagrody za swoje umiejętności i włożony trud.

Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem wśród sympatyków tenisa stołowego, w całym cyklu udział wzięło 119 zawodników.

Więcej o hrubieszowskim tenisie stołowym znajdziecie na stronie internetowej www.festiwaltenisa.pl
oraz
www.lubiehrubie.pl

WYNIKI GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM 2010/2011

WYNIKI – plik do pobrania »

(L.p NAZWISKO IMIĘ I II MP III IV V FINAŁ RAZEM)

1 POLIKOWSKI ADRIAN 100 65 46 65 43 80 160 559
2 KARPIUK KAMIL 70 50 46 46 65 40 200 507
3 BEDNARZ PATRYK 39 – 90 70 55 65 180 499
4 CZARNECKI PIOTR 43 80 80 80 48 55 96 482
5 PACHLA ANDRZEJ 65 90 46 90 46 50 92 479
6 SŁUPSKI TOMASZ 80 100 – 60 70 38 130 478
7 KOWALCZUK PATRYK 42 60 52,5 40 50 42 140 426,5
8 DROP ADAM 55 45 70 55 34 60 84 403
9 DĄBROWSKI DAMIAN 48 39 62,5 48 42 48 110 397,5
10 JARZYŃSKI MAREK – – 100 100 90 100 – 390
11 ESING ERNEST 41 48 52,5 30 60 45 100 376,5
12 TUREK ADRIAN 46 46 35,5 45 35 70 86 363,5
13 DĄBROWSKI KAMIL 28 35 41,5 42 39 41 90 332,5
14 KURZAWA MARIAN – – 62,5 – 80 90 78 310,,5
15 KROPOP DAWID 36,5 44 23 35 21 39 80 278,5
16 ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW – 38 41,5 39 30 37 82 267,5
17 KOWALCZUK ŁUKASZ 38 42 23 38 32 34 60 267
18 NOSEK MARCIN – – – 50 45 46 120 261
19 SŁUPSKI KAMIL 50 70 41,5 31 36 31 – 259,5
20 FLIS ARTUR 22 31 35,5 36 38 35 58 248,5
21 CISŁO MARIAN 90 – 46 – 31 – 76 243
22 KLUCZEK PAWEŁ 13 – 35,5 22 40 25 66 201,5
23 BANASZEK IGOR 23 33 – – 33 22 68 186
24 KRAWCZUK ZBIGNIEW 32,5 – 16 32 27 23 54 184,5
25 GOCH DOMINIK – 40 23 25 5 17 62 169
26 NOSEK ALDONA 26 21 – 26 16 25 44 168
27 DYRDA KRYSTIAN 45 – 35,5 41 – – 44 165,5
28 BIEŃKO MAREK 20 – – 27 – 30 74 151
29 WYSKIEL PATRYK 2,5 25 16 33 25 36 42 149,5
30 ŚLIWIŃSKI MIECZYSŁAW 18,5 – 16 21 23 13 56 147,5
31 MAZUREK DARIUSZ – – – 43 – 28 72 143
32 ORZECHOWSKI MAREK 25 – 23 13 24 – 48 133
33 SKOTNICKI MATEUSZ 16,5 20 – – 19 21 50 126,5
34 KRUPIŃSKI ADAM – 55 – – – – 70 125
35 SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ – 43 35,5 37 – – – 115,5
36 WAWER KRZYSZTOF – – – 24 41 43 108
37 MALON MARIUSZ 6 23 16 – 28 33 106
38 KRAUZ JUSTYNA – – – 20 14 18 52 104
39 KRAWCZUK EWELINA – – – – 100 – 100
40 JASINA PAULA – 17 – 16 10 19 34 96
41 OLIWIAK BEATA 1 26 – 17 – 15 36 95
42 POPŁAWSKI SZYMON 29 – – – – – 66 95
43 GAŁKA CEZARY 34,5 32 – – – 27 93,5
44 LISICZYŃSKI PIOTR – 22 35,5 – – 29 86,5
45 MALOWANY MACIEJ – – – 19 18 – 40 77
46 MAZUREK PAWEŁ – 28 23 16 – – 77
47 MILEWICZ MACIEJ – 41 – 34 – – 75
48 BUCHAJCZUK PAWEŁ – 16 – 8 11 6 32 73
49 PRZEPIÓRKA KRZYSZTOF 36,5 – 35,5 – – – 72
50 CIESIELCZUK MIROSŁAW – 30 16 – 12 12 70
51 KUTERA SZYMON – – 16 23 29 – 68
52 WAWRZASZEK ADRIAN 34,5 – 16 – – – – 66,5
53 SOKOŁOWSKI GRZEGORZ – 37 – 29 – – 66
54 ŁOPOCKI MICHAŁ 31 34 – – – – 65
55 JAWORSKI JACEK 7 – – 28 – 26 61
56 MARGOL SYLWESTER 60 – – – – – 60
57 MIELNICZUK JAROSŁAW – – 35,5 – – 24 59,5
58 BANASZEK ANDRZEJ 4 – – – 20 32 56
59 KUSZTYKIEWICZ KONRAD – – 16 – – – 38 54
60 ZAPORA MICHAŁ 14 29 – – – 8 51
61 WOŚ GRACJAN – – – 1 48 49
62 SAGAN DARIUSZ – – – 9 10 28 47
63 ŻAROFFE MICHAŁ – – – 11 8 – 26 45
64 BIEŃKO PIOTR 44 – – – – – 44
65 CIESIELCZUK WIKTORIA – 18 – – 13 11 42
66 MALOWANY KRYSTIAN – – 41,5 – – 41,5
67 MOŁODKIEWICZ DANIEL 40 – – – – – 40
68 PAŃKO KAJETAN – – 23 – 15 – 38
69 WAWER DARIUSZ – – – – 37 – 37
70 SENDECKI ROBERT – 36 – – – – 36
71 OLESZCZUK ANGELIKA 16,5 – – – – 16 32,5
72 STRONKOWSKI ARKADIUSZ 32,5 – – – – – 32,5
73 JASKORSKI KAROL – – – 14 17 – 31
74 POPŁAWSKI KACPER 24 – – – 7 – 31
75 JUSZCZAK BARTŁOMIEJ – – – – – – 30 30
76 DRUZIC ANNA 30 – – – – – 30
77 REGUŁA PRZEMYSŁAW – – – – – 4 24 28
78 KLAIN PIOTR – 27 – – – – 27
79 POCHYLCZUK ANDRZEJ 27 – – – – – 27
80 CICHOWOLAZ DANIEL – – – – 26 – 26
81 WOŚ MACIEJ – – – – 2 – 22 24
82 DUDEK PRZEMYSLAW – 24 – – – – 24
83 SUŚ PRZEMYSŁAW – – 23 – – – 23
84 GORAJEK MICHAŁ – – 23 – – – 23
85 WOŚ PAWEŁ – – – – 22 – 22
86 SKAWIŃSKI DANIEL 21 – – – – – 21
87 SUMERA DANIEL – 19 – – – – 19
88 LEMIŃSKA PAULINA 18,5 – – – – – 18,5
89 GAŁKA RAFAŁ – – 16 – – – 16
90 BŁAZIK DANIEL – – 16 – – – 16
91 ŁYKO MACIEJ – – 16 – – – 16
92 KOWALCZUK JAROSŁAW – – 16 – – – 16
93 SZELĄG PAWEŁ – – – 9 4 3 16
94 JUREK IRENA 15 – – – – – 15
95 MIAZGA ŁUKASZ – – – 15 – – 15
96 ILCZUK SEBASTIAN – – – – – 14 14
97 NOWICKI MARCIN 12 – – – – – 12
98 MATYSIAK WIOLETA – – – 12 – – 12
99 MAZUREK TOMASZ – — 10 – – 10
100 BRONICKA KINGA 9,5 – – – – – 9,5
101 RÓŻNIATOWSKI PIOTR 9,5 – – – – 9,5
102 SZEWEŃKO CEZARY 9,5 – – – – – 9,5
103 TALAROWSKI MAREK 9,5 – – – – – 9,5
104 BORKOWSKA MAŁGORZATA – – – – – 9 9
105 PACAJ PAWEŁ – – – – 6 – 6
106 TALAROWSKA MONIKA 5 – – – – – 5
107 CAPIUK PIOTR – – – – – 5 5
108 RADZIK MAGDA – – – – 3 – 3
109 MICHOWICZ KAROL 2,5 – – – – – 2,5
110 CAPIUK PAWEŁ – – – – – 2 2
111 FLIS KONRAD – – – – – 1 1
112 ROCH KAROLINA – – – – – 1 1
113 KOZŁOWSKA MONIKA – – – – – 1 1
114 CIESIELCZUK OLIWIA – – – – – 1 1
115 ZIELIŃSKA JUSTYNA 1 – – – – – 1
116 OŻGO MICHAŁ 1 – – – – – 1
117 POGWIZD KONRAD 1 – – – – 1
118 FLAKS ADRIAN 1 – – – – – 1
119 ZAJĄC PAWEŁ 1 – – – – – 1

***

Ze sportowym pozdrowieniem
w imieniu organizatorów
Zbigniew Krawczuk