Finałowy turniej Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” oraz Zespół Szkół Miejskich Nr 3 zapraszają wszystkich chętnych na ostatni – finałowy w tym sezonie turniej z cyklu Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym. Zawody odbędą się w niedzielę 12 maja w sali Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie przy ul. Zamojskiej 16.

Reklamy

Początek turnieju od godz.11.00.

 

XXIII GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM                                                   

Organizatorzy:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów oraz Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie

Termin:

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2012 r. do maja 2013 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Finałowy turniej nowego sezonu odbędzie się w niedzielę 12 maja 2013 r., początek gier o godz. 11.00 (losowanie godz. 10.45).

 

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

 

Uczestnictwo:

Grand Prix w sezonie 2012/2013 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej – open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek).

 

Miejsce:

Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie ul. Zamojska 16

 

System rozgrywek:

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych (w pierwszym turnieju obowiązuje ranking z poprzedniego sezonu).

Punktacja turniejów rankingowych:
M-ce – Punkty:
1.  – 100
2.  – 90
3.  – 80
4.  – 70
5.  – 65
6.  – 60
7.  – 55
8.  – 50
9.  – 48
10.- 46
itd do miejsca 50 > 1

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy wystąpili w turniejach rankingowych (przewidziane są tak zwane dzikie karty, czyli zawodnicy zaproszeni przez organizatorów, nie będą oni brani pod uwagę w końcowej klasyfikacji).

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty, z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.

W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.

W przypadku, gdy dwóch, bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek, na godzinę przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również pod adresem mailowym: krawczukz@o2.pl lub telefonem 695 731 658.

 

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane będą na 10 stołach. Obowiązuje strój sportowy.

 

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów). Poszukujemy sponsorów, którzy ufundują nagrody na poszczególne  turnieje.

 

Wpisowe:

Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkół średnich oraz 2 zł. pozostali.

 

Partner medialny:

Portal LubieHrubie – www.lubiehrubie.pl

 

Ranking po XXIII GP:

lp Nazwisko i imię Miejscowość XVI GP XVIIGP XVIIIGP XIX GP XX GP XXI GP XXIIGP XXIIIGP RAZEM
1. KOWALCZUK PATRYK Gozdów 80 60 80 100 100 100 100 100 720
2. BEDNARZ PATRYK Werbkowice 70 50 70 80 70 90 90 80 600
3. SŁUPSKI TOMASZ Podhorce 48 90 90 65 65 80 70 90 598
4. KOWALCZUK ŁUKASZ Gozdów 55 55 100 48 80 48 65 65 516
5. DĄBROWSKI DAMIAN Podhorce 65 80 65 55 60 60 48 48 481
6. JARZYŃSKI MAREK Hrubieszów 100 48 x 90 90 70 80 x 478
7. MAZUREK DARIUSZ Gozdów 36 37 70 44 39 55 60 55 396
8. KARPIUK KAMIL Gozdów 50 46 90 60 55 44 45 x 390
9. RÓŻYCKI MATEUSZ Zamość 46 35 55 50 33 46 46 60 371
10. KROPOP DAWID Podhorce 43 34 60 33 45 41 50 46 352
11. ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW Hrubieszów 31 65 65 46 50 45 x 44 346
12. PACHLA ANDRZEJ Hrubieszów 39 36 43 x 43 65 44 70 340
13. BIEŃKO MAREK Podhorce 28 38 46 37 36 40 40 41 306
14. NIEDZWIEDŻ BARTŁOMIEJ Mircze 38 43 50 43 37 39 55 x 305
15. KUTERA SZYMON Teptiuków 37 32 36,5 23 41 36 43 45 293,5
16. GOCH DOMINIK Podhorce 23 40 36,5 34 29 35 41 39 277,5
17. ESING ERNEST Gozdów 44 70 42 70 48 x x x 274
18. WAWER KRZYSZTOF Gozdów x 45 38 45 42 43 39 x 252
19. KRUPIŃSKI ADAM Zamość 10 8 39 38 35 37 42 43 252
20. JASKORSKI KAROL Moroczyn 14 28 32,5 31 28 23 33 42 231,5
21. KOWALCZUK WERONIKA Gozdów 20 7 31 32 32 32 36 40 230
22. GIERSZON KAMIL Gozdów 30 42 34,5 36 38 42 x 50 222,5
23. MAZUREK SZYMON Gozdów 17 41 44 40 40 38 x x 220
24. GILEWSKI KRZYSZTOF Kol.Sitno 90 100 x x x x x x 190
25. WYSKIEL PATRYK Podhorce 9 27 21,5 x 31 29 31 38 186,5
26. SZELEPAJŁO KAMIL Mircze 1 29 34,5 30 25 27 35 x 181,5
27. DROP ADAM Podhorce x x 80 41 46 x x x 167
28. SŁUPSKI KAMIL Podhorce x 23 48 x 44 50 x x 165
29. CIESIELCZUK MIROSŁAW Hrubieszów 32 x 24,5 19 26 11 34 x 146,5
30. HORNIAK KRZYSZTOF Podhorce 18 3 21,5 14 x 13 32 33 134,5
31. SKOTNICKI MATEUSZ Podhorce 24 x x x 21 19 30 31 125
32. KLUCZEK PAWEŁ Gozdów 40 30 32,5 20 x x x x 122,5
33. KUTERA MAGDALENA Teptiuków 8 1 17,5 9,5 14 18 24 27 119
34. SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ 45 39 x x x 34 x x 118
35. JASINA PAULA Brodzica 16 17 9,5 26 x 20 x 29 117,5
36. GRENIUK KRYSTIAN Chyżowice 1 5,5 5,5 17 24 28 x 35 116
37. HERBIN DANIEL Horodło 35 45 x x 34 x x x 114
38. CAPIUK PIOTR Hrubieszów 1 14 13,5 25 30 x 29 x 112,5
39. CHODOROWSKI RAFAŁ Podhorce x 1 28,5 28 x 22 x 32 111,5
40. ZAREK WERONIKA Chyżowice 6 25 x 13 18 15 x 30 107
41. CAPIUK PAWEŁ Hrubieszów 27 6 17,5 15 17 24 x x 106,5
42. DĄBROWSKI KAMIL Podhorce x 24 40 39 x x x x 103
43. GAŁAN ŁUKASZ Gozdów 34 22 45 x x x x x 101
44. POLAK ŁUKASZ Mircze x 33 x 35 x 31 x x 99
45. KORONOWICZ ZBIGNIEW Czerniczyn 41 x x x 27 30 38 x 98
46. GZIK PAWEŁ Hrubieszów 19 31 17,5 29 x x x x 96,5
47. GRENIUK ADRIAN Chyżowice 1 1 5,5 16 20 26 x 26 95,5
48. CIESIELCZUK WIKTORIA Hrubieszów x x 24,5 27 x 16 25 x 92,5
49. SKRZYŃSKI GRZEGORZ Czerniczyn 1 x 2 9,5 12 8 26 34 92,5
50. KUŻNIARSKI KACPER Hrubieszów x 1 x 18 16 17 27 x 79
51. BRZUZAN JAN Czerniczyn x x x x 23 33 23 x 79
52. GARDYNSKI EMILIAN Teptiuków x 1 x x x 12 22 36 71
53. TUREK PAWEŁ Terebiń 21 18 30 x x x x x 69
54. TUREK KAMIL Terebiń 26 11 27 x x x x x 64
55. LEMIŃSKA PAULINA Horodło 22 26 x x 15 x x x 63
56. KOMOROWSKI DAMIAN 60 x x x x x x x 60
57. KRASUCKI REMIGIUSZ Hrubieszów x x x x x 10 20 28 58
58. SYTY SŁAWOMIR Gozdów 11 1 9,5 x x x 28 x 49,5
59. KOWALSKI PIOTR x x x 21 22 x x x 43
60. KOŁODZIEJEK DARIUSZ Sahryń 1 15 26 x x x x x 42
61. WAWER DARIUSZ Gozdów x x x 42 x x x x 42
62. KUTERA ALEKSANDRA Teptiuków x x x x x x 19 23 42
63. KOWALCZUK JAROSŁAW Gozdów x x 41 x x x x x 41
64. MAZUR MONIKA Terebiń 1 13 17,5 9,5 x x x x 41
65. ŁUKASZCZYK JAKUB Sahryń 13 10 17,5 x x x x x 40,5
66. CIESIELCZUK OLIWIA Hrubieszów 1 x 9,5 x x 9 21 x 40,5
67. ŁĘCZYCKI ANDRZEJ 40 x x x x x x x 40
68. SKOTNICKI PATRYK Podhorce x x x 5 x x x 31 36
69. KRAWCZUK ZBIGNIEW Hrubieszów 33 x x x x x x x 33
70. RODZIEWICZ PAWEŁ Gozdów x x x 7 x 25 x x 32
71. SOŁODUCHA GRZEGORZ Sahryń 6 1 13,5 9,5 x x x x 30
72. DORMAN DANIEL Hrubieszów 3 1 13,5 12 x x x x 29,5
73. OLIWIAK BEATA Strzyżów 25 4 x x x x x x 29
74. NIEDZWIEDŻ BOGUSŁAW Mircze 29 x x x x x x x 29
75. KLAMER ŁUKASZ Mircze x x 28,5 x x x x x 28,5
76. CHORZĘPA DAMIAN Hrubieszów x x x x x x x 25 25
77. FILA KAROL Warszawa x x x 24 x x x x 24
78. KRACZKOWSKI KRZYSZTOF Hrubieszów x x x x x x x 24 24
79. BANASZEK ANDRZEJ Hrubieszów 3 20 x x x x x x 23
80. KRUSIEWICZ ERNEST Warszawa x x x 22 x x x x 22
81. DACIUK DAMIAN Hrubieszów x x 21,5 x x x x x 21,5
82. BARTNIK DOMINIK x 21 x x x x x x 21
83. PANASIEWICZ ROBERT x x x x x 21 x x 21
84. BRZUZAN DANIEL Czerniczyn x x x x 19 x x x 19
85. KOZDRÓJ KAMIL Mircze 12 x 5,5 x x x x x 17,5
86. CHĘTNIK MICHAŁ 13 2 2 x x x x x 17
87. GARDYŃSKI ALBERT x 16 x x x x x x 16
88. KUSZTYKIEWICZ PAULINA Terebiń 1 5 9,5 x x x x x 15,5
89. SKIBA ŁUKASZ 15 x x x x x x x 15
90. OMELCZUK NATALIA x 1 x x x 14 x x 15
91. LIGOCKI KAMIL Wronowice 1 x 13,5 x x x x x 14,5
92. SMUSZ JAKUB Gozdów x x x x 13 x x x 13
93. ADAMOWICZ DAWID Terebiń 1 1 9,5 x x x x x 11,5
94. KANIUGA GRZEGORZ X X X X X 7 x x 7
95. KOWALSKI KORDIAN x x x 6 x x x x 6
96. PANASIEWICZ KAROLINA X X X X X 6 x x 6
97. CZERWIENIEC KAROLINA Sahryń 1 2 1 x x x x x 4
98. KSIĘŻYK MIKOŁAJ x x x 4 x x x x 4
99. ZAROFFE MICHAŁ Hrubieszów 3 x x x x x x x 3
100. SALOMON DAWID 1 2 x x x x x x 3
101. ADAMOWICZ MATEUSZ Terebiń x 1 2 x x x x x 3
102. POLIKOWSKI ADRIAN Podhorce x x x 3 x x x x 3
103. CZARNECKI SZYMON Hrubieszów x x 2 x x x x x 2
104. KURZEPA ARKADIUSZ 1 1 x x x x x x 2
105. ŁUKASZCZYK KAROL Mircze x x 1 x x x x x 1
106. ZWOLAK KRZYSZTOF Sahryń x x 1 x x x x x 1
107. SAGAN ARTUR Hrubieszów x x 1 x x x x x 1
108. KRASNODĘBSKA MONIKA Sahryń x x 1 x x x x x 1
109. KASPRUK KACPER Hrubieszów x x 1 x x x x x 1
110. KUCZEWSKI OSKAR Hrubieszów x 1 x x x x x x 1
111. PAWLOS KLAUDIA x 1 x x x x x x 1
112. MACIUK KAMIL x 1 x x x x x x 1
113. ADAMOWICZ KAMILA x 1 x x x x x x 1
114. DROŻDZAK ADRIAN x 1 x x x x x x 1
115. DEC DAWID x 1 x x x x x x 1
116. KUROWSKI TOMASZ 1 x x x x x x x 1
117. KOWALSKI MARCIN 1 x x x x x x x 1
118. OLSZOWY ANNA 1 x x x x x x x 1
119. CZARNOTA ŁUKASZ 1 x x x x x x x 1
120. BAJURKA SZYMNON 1 x x x x x x x 1

Opracowała: Dominika Serafin

PREZES UKS „OGÓLNIAK”

Krawczuk Zbigniew

 

Tenis stołowy wspierają: