Finały HLK

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

17 V 2009 r. odbyły się decydujące o ostatecznej kolejności mecze finałowe w ramach Hrubieszowskiej Ligi Koszykówki. Mistrzem został zespół „SPRT”, wice mistrzem „Żywiec Team”. 29 maja (piątek) od godziny 18.00 Koszykarska Gala !!! Szczegóły wkrótce.

Mecze finałowe

O miejsca 7 – 9
Gimnazjum Staszic – ZS 3 Kościuszko 55:10
Gimnazjum Staszic – Dzikie Stonki 41:33
Dzikie Stonki – ZS nr 3 Kościuszko 23:35

O miejsca 4 – 6
Nauczyciele – ZS 1 Hrubieszów 39:27
ZS 1 – Three Crew 37:54
Nauczyciele – Three Crew 0:20 wo

O miejsca 1 – 3
SPRT – Żywiec Team 43:41
Żywiec Team – Chrząszcze 42:32
SPRT – Chrząszcze 50:40

***

Tabela końcowa i składy:

1. SPRT
W składzie: Telicki Maciej, Czerniak Piotr, Dudek Kacper, Bednarz Piotr, Luchowski Mariusz, Kopczyński Erwin, Kowalczuk Marek

2. Żywiec Team
W składzie: Kuczyński Adam, Cybulski Jarosław, Dudek Wojciech, Szkalej Piotr, Grzeszczuk Grzegorz, Pietrusiewicz Wojciech, Kański Sławomir, Kasprzak Szymon

3. Chrząszcze
W składzie: Błaszczuk Paweł, Temporowicz Karol, Borsukiewicz Bartosz, Tereszkiewicz Jakub, Kasprowicz Jakub, Pilarczyk Robert, Cybula Michał, Pokrywka Michał

4. Three Crew
W składzie: Popławski Szymon, Łyszczak Łukasz, Kowalski Ernest, Nowosad Maciej, Panasiewicz Marcin, Kowalski Bartłomiej, Żołdak Piotr, Grzyb Bartłomiej
5. Nauczyciele
W składzie: Lipski Daniel, Krawczuk Zbigniew, Wojciechowski Kamil, Bocheński Radosław, Szumiata Rafał, Iżowski Łukasz, Jędrzejewski Paweł , Padkowski Paweł, Skowroński Maciej, Drączkowski Czesław, Sala Arkadiusz

6. ZS 1 Hrubieszów
W składzie: Ostasz Paweł, Gomuła Patryk, Fedorowicz Krystian, Juźwiak Adrian, Tarnawski Leszek, Greszeta Andrzej, Łabański Jarosław , Jędrzejewski Piotr, Dąbrowski Radosław, Fusiara Krzysztof

7. Gimnazjum Staszic
W składzie: Kurowski Michał, Florek Arkadiusz, Kopczyński Oktawian, Furman Mateusz, Pałka Mateusz, Gębala Krystian, Skawiński Daniel, Martyniuk Michał, Suwała Mateusz

8. ZS 3 „Kościuszko”
W składzie: Czarnecki Andrzej, Ciesielczuk Grzesiek, Mazurek Paweł, Otręba Mateusz, Kania Adrian, Wilczek Łukasz, Wypych Wojciech, Bak Arkadiusz, Ciesielczuk Tomasz, Nazar Cezary

9. Dzikie Stonki
W składzie: Panasiewicz Maciej, Harpeniuk Mateusz, Daruk Mateusz, Kozłowski Norbert, Soja Bartłomiej, Pietrusiewicz Kamil, Wojczuk Artur, Zając Mateusz, Kuruś Bartosz, Woś Rafał, Góra Karol

***

Statystyki ogólne:

Punkty
1. Piotr Czerniak 21.2
2. Paweł Ostasz 15.3
3. Szymon Popławski 14.4
4. Karol Temporowicz 13.7
5. Maciej Telicki 12.3
6. Bartłomiej Grzyb 10.8
7. Rafał Szumiata 10.7
8. Adam Kuczyński 10.2
9. Piotr Szkalej 9.5
10. Paweł Jędrzejewski 8.9

Asysty
1. Maciej Telicki 4.9
2. Piotr Bednarz 4
3. Sławomir Kański 2.9
3. Michał Cybula 2.9
4. Kamil Wojciechowski 2.7
5. Szymon Popławski 2.4
6. Paweł Padkowski 2
7. Kacper Dudek 1.9
8. Marek Kowalczuk 1.8
9. Adam Kuczyński 1.7

Zbiórki
1. Paweł Błaszczuk 9.4
2. Daniel Lipski 7.9
3. Piotr Czerniak 7.1
4. Sławomir Kański 6.8
5. Adrian Kania 6.7
6. Mateusz Suwała 6.6
7. Paweł Ostasz 6.5
8. Jakub Kasprowicz 6.1
9. Adam Kuczyński 5
10. Maciej Nowosad 4.9

Po zakończeniu rozgrywek rozpoczęły się eliminacje do Konkursu Wsadów oraz Rzutów za 3 punkty. Do finałów dostali się:

Konkurs Wsadów:
1. Piotr Czerniak SPRT
2. Mariusz Luchowski SPRT
3. Jakub Tereszkiewicz Chrząszcze
4. Jakub Kasprowicz Chrząszcze

Konkurs Rzutów za 3 punkty:
1. Maciej Telicki SPRT
2. Marek Kowalczuk SPRT
3. Mateusz Suwała Gimnazjum Staszic
4. Karol Temporowicz Chrząszcze
5. Szymon Popławski Three Crew

Na podstawie strony internetowej HLK
Opracował – mak

Na zdjęciu – Do kosza rzuca z nr 17 Piotr Czerniak król strzelców HLK.

Hrubieszow LubieHrubie 2009